• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
já jsem teď dostala čtecí období a tak jsem minulý týden přečetla jednu knížku a dnes jsem si šla koupit další od Ivanky Deváté.
11. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já napíšu nechtíky a myslím nehtíky. :grinning:
11. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se taky koukla na ten kočárek bugaboo a je to teda šílené, takový bych nechtěla.
11. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se, jdu se umýt a číst. Dobrou noc.
11. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky asmeen...
11. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc...
11. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,přeji vám pěkný večer..zítra kolem půl12vyjíždíme a ve 12,45 mám UTZ..pak napíši,až se ubytuji atak...pápá a díky moc :slight_smile: dobrou
11. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou peti, budu na tebe moc myslet.......
11. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Peti,moc na Tebe myslím :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ass, tak jsem nahlédla na ten kočárek bogaboo.No,každý máme jiný vkus,ale tohleto je podle mě děs.Někomu se to určitě líbí,ale já mám teda zcela odlišný vkus.
12. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám vám vyřídit vzkaz od hnedoocky,že vás moc pozdravuje, je už ubytovaná v CARu v Olomouci, bohužel tam je však špatný signál na internet, tak budou koukat na filmečky a na telku. Na punkci jde v neděli kolem 8 hodiny.
12. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
monajs: tak to máme stejný vkus, takový kočárek nikdy.
12. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky dneska vás budu odbývat, protože musím využít toho, že miláček nehraje na počítači a tak si uděláme pěkný zbytek dne. Koupila jsem v Tesku v akci pochoutkový salát a udělala chlebíčky, popíjíme vínko a možná dojde i na něco víc, když jsme museli mít kvůli tomu imuno vyšetření půst. Ale nejprve koukneme na nějaký filmeček.
12. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: a nechala si nakonec v metru tu paní sednout, bych řekla, že jsem těhotná a že mám před ní přednost. Pokud chce nakupovat ať jezdí autem a né metrem. :grinning:
12. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee diky za zpravu o Petce! A uzijte si vecer a oslavu!

ja Bugaboo taky nemusim, jsem nejak nastavena na Quinny a nikdo me nemuze presvedcit o opaku, snad nikoho neurazim, ale Bugaboo mi pripomina invalidni vozik, ty mala kolecna vepredu....ale jak pisete, kazdy ma jiny vkus a v principu je to jedno, hlavne ze to jezdi........

Ja padim na prochajdu, doted jsem kamaradce hlidala maleho a pak taky veeeeca:slight_smile:))
12. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Hnedoocko, držím na neděli palce :wink:

Já jsem zase nastavená na kočárek Jané :dizzy_face: Pořád se jím kochám na netu i ve skutečnosti - kamarádce občas vozím holčičku. Každy rok si v duchu zamlouvám určitou barevnou kiombinaci z kolekce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak už abych se ho dočkala :dizzy_face:
12. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee a Zuzko, užijte si krásný večer s miláčky :wink:
My jdeme ke známým mastit kanastu.
12. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,preju vam prijemne odpoledne!:slight_smile: Ja jsem dneska byla u zubare!!No fuuuj vrtal me zase!!!

Jinak se cely den venuju manzelovi,takze vsechny kolem uplne zanedbavam!:slight_smile: tak hezky den
12. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ywu, to je nepříjemný, co?Zubaře nemám ráda, to raději na gyndu :sweat_smile:
12. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem slamena vdova, cely vikend....ale jdu si udelat dobrou vecu a pak knizku:slight_smile:))) jane se mi taky libi, je to jako druha volba :wink:
12. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já to pochopila, že jdete s manžou na véču :sweat_smile: , ale i tahle varianta je dobrá :wink:
12. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ....A katy co dovca, nejaky pokrok? uz vite jestli 4 nebo 6 a kam?
12. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě nic nevíme, domlouvají to totiž naši chlapi :sweat_smile: , tak jim s holkama dáváme ještě čas do konce týdne a pak to bereme do svých rukou. Chlapi mají pořád dost času :grinning:
12. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne, my zenske jsem planovacky spis dopredu.....moje mam je extrem, ta ma VSE v kalendari a hcce to vedet cca pul az rok dopredu....coz je zase opruz......
12. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky ráda jasno pár dní dopředu. Tak se nám chlapi smějou, že jako ženský to hrotíme a hysterčíme - klasika :grinning: :grinning: :grinning:
Ta dovča se dá na poslední chvíli, když pojedeme sami s manžou, není problém jeden den koupit a za pár hodin už jet, ale v těch 6+mrně se musí mít jasno už dřív.
12. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak nakonec jsem se spojila...večer tady je už klid a skoro žádný provoz,tak signál je silnější...
12. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj očko, tak konečně si se připojila. Tak jak to tam zatím zvládáš?
12. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý,dobrý..četla jsem,pak telka..rychle to dneska uteklo,už jen zítřek...má být krásně,tak zajdu asi na tu jejich zahradu :wink: třeba tam bude větší signál :slight_smile: ale už se těším domů na manžu a čika..pokoje jsou plné,ale mají tady holky manžely,takže jsem ještě s nikým nekecala...ony mají zítra punkci a já jediná v neděli :frowning2:
12. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to uteče a ty u sebe budeš mít své broučky a budeš u miláčka i čika. :wink:
Jsem se teď zase kochala těma tvýma fotečkama bytu - ta bonsaj je nádherná. Jak je stará? Já si na balkóně taky pěstuji jednu ze žaludu, už má 4 roky a je pěkná, akorát má velké listy na bonsaj.
12. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,od rada nekde caruju:slight_smile: a ted jedeme s manzelem do brna na vylet:slight_smile: tak hezky den vsem
13. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek