Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
29. čer 2009

ahoj a dobré ráno všem holky... 🙂
dneska jdu k ségře zalít kytky(jsou na dovčí)a asi si hned u ní udělám nehtíky nové,protože mi dva odpadli a už je mám odrostlé,tak snad mi to teda půjde 😀
testovat budu odpo,tak pak podám info 😉
Mony:jaký byl víkend?

zuzka11
29. čer 2009

Dobre ranko babulky!

Petule - mas sprdaka - proc odpoledne? pak chces porovnavat nejake carky, nebo co? 😠

Co vy ostatni kocky, jak jste se mely, jak se mate?

hnedoocka23
29. čer 2009

Zuzi,známá měla ráno na testíku vždy prd a odpo docela tlustice,tak to vyzkouším 😀
jinač jsem šla zase zalehnout 😠

ywushka
29. čer 2009

ahojky holky,hurraaaaa uz jsem doma,byla jsem se vyfotit na novy ridicak-jelikoz jsem ho jeste nemela vymeneny od svatby a nechala jsem si udelat i cestovni pas,sice nevim k cemu,ale trebas se bude hodit!!! Pak jsem byla odvest listek na penize do prace a jeste jsem byla na socialce a zastavila jsem se u Bate,maji tam vyprodeje,ale nic jsem nekupovala!!a jeste jsem byla pro pecivo a konecne jsem prijela....jsem myslela ze se z tama dneska ani nevymotam!!

ocko: drzime palecky na krasne // tlustice!!!

hnedoocka23
29. čer 2009

Ivi,ty jsi ale akční od rána..to já jsem nějaká marná,chtěla jsem poklidit kuchyn,ale místo toho šla spát 😅

monajs
29. čer 2009

Ahoj holčiny,

teda Ivi,měla jsi náročný víkend.Můj manža to taky jednou za čas provede,akorát teda minule padal,po té grilovačce doma,ale jinak pije opravdu s mírou 🙂 a né pořád.Ale máš pravdu,byla bych nasr.. jako prase.Ale já jsem na něj druhý den hrozně hodná,protože vidím že je z toho nešťastný a tak se o něj starám.Jednou za rok to vydržím.Ale když je třeba,tak mu po té čuni plesknu! 😀

Peti,neboj,za chvíli bude tlustice jako čtyřproudovka. 😀

Ass,ještě o tom znásilnění manži.Normálně to bývá taky obráceně,ale já jsem už přes 3 měsíce doma a odpočatá...tak to bude asi tím.Ale ve středu jdu do práce,tak bude mít sexík asi utrum 😀

Zuziku,a jak si na tom ty? Ata holka,co ses jí líbila,byla to aspoň kočka? 😀 😉

hnedoocka23
29. čer 2009

Mony:uvidíme,moc bych si přála tlustice 😅
Jdu do vany,musím se zkulturnit,at vypadám jak člověk.. 😎

ywushka
29. čer 2009

ja se jdu na chvili vyvalit do postele,zase me boli nohy!!!

zuzka11
29. čer 2009

Tak drzim palce na odpoledni tlustice!

Ivi - ty ses teda pustila do vyrizovani vsech urednicin! ja se na ne chytsam na zac.srpna, jedeme do CR prevzit byt a bude papirovani.........

Mony - ja OK, jen vecer nic moc, jak jsem psala, a auz s tim nechci otravovat - nemuzu jist, ma chut a nejde to 😝 proste v 17-18 moje vecere je jogurt a pak uz jenom vodu, ani caj si dat nemuzu 😠 V sobotu jsme byli s kamaradama na veceri, dala jsem si salat, i kdyz ocka pokukovaly po vsem moznem...a uz po pulce jsem si musela nenapadne ( byly to vyssi barove stoly) stoupnout abych mohla dojit a zaroven dychat....na dezert nebylo ani pomysleni...a oci by pritom TAK jedly.....

miky123
29. čer 2009

ahojte,holčiny 😉
Si představte že my ještě stale nemame funkční počítač ☹ ,začínam být přesvědčena ,že manža ho schválně nedavá opravit 😠 Po te čuni asi brzy dostane manža i u nás 😎

Nevim co je tu nového,jsem na navštěvě a hlavně že sem se jim vtlačila na internet 😀 😎 ,tuž tak sem přelouskla jen poslední stranu Ataky drží palečky OčCE na //

zuzka11
29. čer 2009

Miky ahoooooooooooooj, no koooonecne a koukej mazela zbusit at mate net!

ywushka
29. čer 2009

ja jsem si chvilku pospinkala🙂

ywushka
29. čer 2009

ja jedu zitra na ten sreening.....docela se toho bojim.....Teda tech vysledku se bojim.,..

hnedoocka23
29. čer 2009

ivi:výsledky budou výborné...budeme držet moc palečky...
takže ted jsem testila,čarečky // už je stejně široká jak kontrolní,je pěkná,ale nevím zda je silnější jak včera,tetsy jsem vyhodila..ale zdá se mi,že jo 🙂 nechci to sakra zakřiknout...stínek to není,ukáže se mi max.do 5min...
uvidíme zase zítra..
jdu si dodělat ty nehtíky,pak je možná hodím do albíčka 😉

hnedoocka23
29. čer 2009

holky bolí mě strašně lýtka a kolena..a to už tak týden necelý..jak kdybych denně nachodila 20km 😀
snad to není PMS 😠

ywushka
29. čer 2009

gartuluju🙂 vypada to oppravdu nadejne!!! Neboj se niceho!!! Nohy te ted budou bolivat porad!!! Je dobre si je alespon nekolikrat za den vyhodit ne neco aby byly kotniky vys nez kycle!!!To pomuze!!! Kazde tehu zenska by to mela delat!! Pomaha to!!! Jsem to vycetla ve svych chytrych knizkach

zuzka11
29. čer 2009

Petous - supeeeer! jsem na tebe myslela jestlis nam uz nespadla do zachoda 😀 Kdy mas kontrolu?

Ivus - ty spaci! 😉 Ja si dneska muzu "otvorat hubu" páč me to vyjimecne nebere 😀 Ale mam totalni KOPR a furt surfuju, ospravedlnuju to ze hledam info k latkovkam a jednorazovkam, ale co za se me muj chudak uprav7covany manzel vecer zepta, co jsem delala? Co ja si vymslim? 😀 Sedela na prdeli a surfovala? 😉

ywushka
29. čer 2009

😀 ted jsem videla levne plenky v akci na www.kojenecke-obleceni.cz nebo tak nejak byla ta adresa!!! Tam maji obyc bavlnene plenecky za pusu 😀

ywushka
29. čer 2009

neee na konci misto cz je eu,jsem to popletla! Takze kojenecke-obleceni.eu

zuzka11
29. čer 2009

Jdu na to, dikes Ivus.....jeste k vyctu co jsem dnes udelala - prejedla se tresni a umyla si hlavu, pocita se to? 😀 A vecer padnu do postele po TAK narocnem dni jako podtata 😉

ywushka
29. čer 2009

🙂 no jasne ze se to pocita,kazda cinnost se pocita🙂

asmeena
29. čer 2009

ahoj holky, pěkně mě štvete jak jste ukecané. V práci se na net nedostanu a když se dostanu chvilku doma (nemám teď na koníka moc času a když se u mě ani nic momentálně s těhotenstvím neděje, tak není ani moc co psát), tak je toho tady popsaného a než pročtu všechny diskuze kam píšu, tak je večer. 😉 Jdu vás dočítat.

asmeena
29. čer 2009

zuzi: tak vidíš, že jsi jenom nesurfovala, když sis i vlasy upravila a najedla se - to se tedy počítá. 😀 A jenom mě tak ještě napadlo, když se vracím té holčině co tě oslovila, to si nevšimla, že jsi těhulka? Že to asi nečekáš s nějakou ženskou? Nebo to tvé bříško je opravdu pořád takové maličké? to se mi nechce zdát, když co nevidět už budeš rodit 😀

očko: ty už konečně vyfoť tvé testíky a nenapínej nás

miky: to jsem se ale nasmála, po vzoru Ivuš, teď budou naši chlapi dostávat asi pravidelně průplesk, aby se víc snažili

mony: musím říct, že včera u nás byla taky nějaká změna, manža se nechtěl milovat a tak jsem ho taky znásilnila - nechal se, ale to jsem u něho nikdy nezažila. 😀 Potom mi říkal, že si chce šetřit spermoušky, abychom to nedělali moc často. Ale já už se tento měsíc vůbec neřídím plodnýma dnama. Bazálku jsem si tento měsíc přestala měřit, abych se tím zbytečně nestresovala a nechávám tomu volný průběh. Začnu měřit zase až tak 3 dny před MS, abych věděla kdy to přesně dostanu. 😉

monajs
29. čer 2009

Ass,tak to je sranda - akce tohoto měsíce zněla:ZNÁSILNÍM MANŽELA 😀

ywushka
29. čer 2009

mona🙂 tak to jsi asi jedina kdo musi znasilnovat manzela 😀 spis nas musi znasilnovat manzele 😀 , my jsme nesexovali od dubna a manzel uz je uplne hotovy🙂!!! Jejda to bude kdyz nam to povoly doktro!!! Ja jsem na tom stejne jako as🙂 staci mi to jednou za mesic 😀

asmeena
29. čer 2009

Ivuš: ale mě to včera nějak tak chytlo, že jsem změnila názor a musela jsem si ho znásilnit.
mony: to zní jako nějaká počítačová hra "Znásilni si manžel". 😀

zuzka11
29. čer 2009

Asmee - ahoooj, pracante! Brichandiro videt nebylo, bylo po desti a mela jsem kabatek...a fakt jeste neni obr....ale dava zabrat 😀

tak tady se znasilnuji chlapi nebo co?ja budu znasilnovat po sestinedeli.....o jak ja budu 😀 pak mi to pripomente jo, urcite me bude vsehcno bolet a nebude se mi nic chtit 😀

asmeena
29. čer 2009

ahoj zuzi: zrovna se chystám, že půjdu manžílkovi udělat na zítřejší svačinu zítra do práce pudink.

hnedoocka23
29. čer 2009

asmeen,až budou fotitelné,testíky sem přidám..asi před hodinou jsem se dozvěděla jednu novinku,která mi není až tak přjemná...moje švagrová je těhule asi začátek 2.měsíce....vůbec se nesnažili...řekl mi to manžel,až jsem se v klidu posadila,protože věděl,že mě to nasere a nasralo,je to totiž nespravedlivé 😠 Ale co..snad se zadaří i nám...
tchýně má dneska 60let a o víkendu slavíme,tak ji to chtějí říct v sobotu..manžovi to řekl jeho brácha už dneska,at nejsme v tu sobotu z toho vyjevení a nasraní,ví že se dýl snažíme a nic,no...

zuzka11
29. čer 2009

Peti ber to s rezervou, ty mas dvojicky 😀 Do soboty budes mit sbirku pozitivnich testiku, vycucnes usmev a pak jim za mesic vyrazis dech......ale moc na tebe myslim kocko....kolikrat se mi to za dobu naseho snazeni stalo 😠