• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
zuzka: ktery tyden tehu jste uz zacali sexovat?? Ja uz mam tento tyden vysazovat dufaston (mam ho misto utrose)!!!
30. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
v telce je fajný film junior,aspon se trošku posměju :slight_smile:
Ivkaj,neházej flintu do žita,pro tebe může být 10den po Et ještě brzy..takže držím palečky a at jsou na testíku // a ty nemusíš jít do dalšího pokusu...
u nás v Caru se dělá ivfko po 5-6cyklech..ale můžeš i dříve,záleží na tobě... :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu zase na chvíli do postele a apka na oobídek za bráchou do práce,dneska dělá pangase :sunglasses:
30. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko: testujes i dneska??? a kdy jdes na prvni odbery???
30. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivus nepamatuju, tusim 13-15tt? Ale fakt uz nevim...me na zacatku i pri erot.snech strasne bolely vajecniky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ivus - a co testik? Az po o? ja jsem si udelala strasnou namku - salat s krevetama, olizuju se az....no vy vite kde :grinning:
30. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: a orgasmus miminkovi nemuze ublizit???
30. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemuze, neboj......ono je to zvlastni, ja fakt citila pri orgasmu bolet v tech vajecnikach a cipku, pak to minulo, ale zase byl kazišuk gyriosek - teda nekdy to slo, nekdy udelal protestni hrču u pupiku, my se zacli smat, .......ted 2x.naposledy OK, jen musi vycapat okamzik kdy spi :grinning: Neboj, zkuste to a uvidis, kdytak jeste pockate.....svet prece nepada........
30. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste Ivus - oni jsou tam uz dobre usazeni,neboj a proti "otesum" je tam plodovka.....tohohle se bat nemusis....hlavne aby ti to bylo prijemne...ja jsem bohuzel jedna z tech, ktere to v tehu moc nemusi, jsem nejaka nedrazdiva a sucha....ale to uz zabiham do podrobnosti, ktere asi ani nechces vedet :grinning:
30. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka nic se nedeje:slight_smile: manzel stejne rika,ze bude dvakrat tam a zpet a bude po vsem :grinning:
30. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem doma a jsem unavená jak prase,se asi testnu a půjdu spát :wink:
30. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hus hus....kdo tu ma byt cely den jak na trni? :wink:
30. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jdu....momentíček :grinning:
30. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hus....uz jsem myslela ze tu na me vybalis dve dalnice....zas abych cekala :grinning: :wink:
30. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz mam ohryzany nehty, refreshuju a refreshuju a nic........uaaaaa......
30. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozoooooorrrrrrrrrrrr
30. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsou tam // a silnějšííííííííííííííííííííííí zase :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: do 3minutek...už v 1.minutě vylezla
30. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko: no vidis my jsme ti to rikali!!! To je super gratuluju
30. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uffffffffffff! Parada....ale mas minus, trvalo to, za tu dobu mam pred sebou uvarene latte :grinning: Jupiiii, mam strasnou radost!!! Peti a kdy je kontrola ofiko v CAR?
30. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontrola je příští týden ve středu,budu 20den po ET :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tomu nemůžu furt uvěřit :sweat_smile: snad bude vše ok...........
30. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto v albíčku
30. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a je to tady,zase začíná bolet palice a nohy :angry: mě picne :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, do včerejška jsem si nemyslela, že bych k Vám zavítala, ale bohužel mi řekli, že po 1.IVF jedno mimi skončilo v 5+1 a druhé v 7+1 (teď bych měla být v 9+5). A tomu druhému v 8+4 bilo srdíčko ... Nechápala jsem. Zítra mě čeká revize. Ale je zajímavé, že nekrvácím, nešpiním, žádné bolesti, nic. Máte s tím některá zkušenost???
30. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
karamel:to je mi líto :pensive: nevím co napsat...já tohle nezažila,tak nemůžu poradit... :frowning2:
30. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karamelko - bohuzel se to stava.....blba hratka prirody.........je mi to moc lito.......Zitra zatni zuby, polac si, a pak bude lip.....pak bude dalsi pokus, a ten vyjde, uvidis!
30. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko: krasne carecky!!:slight_smile:

karamelka: to je mi lito!! My jsme taky meli syndrom mizejiciho dvojcete,taky jsem nespinila ani nekrvacela a meli jsme to v 8+5,ten druhy je ted uz 13+1 a vypada zatim ze je v poradku!!! Tak uvidime!!! Drzim ti palecky,at to vsechno zvladnete

ocko: bolesti hlavy patri k tehu temer na denni poradku-pokud te bude bolet moc,dej si paralen
30. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
karamelka: je pravda ze se to dost casto stava do toho desateho tydne!!! Je to priroda! Ja se o to druhe miminko bojim straaaasne porad
30. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mívala vždy problémy s krkem...chodila jsem jednou za 14dní na masáže..už jsem dlouho nebyla,po ní jsem se cítila jak znovuzrozená..ptala jsem se ho,zda pa k němumůžu chodit i jako těhule,jestli to neublíží,říkal že ne..že to akorát trochu poupraví a nebude tak silně tlačit a pokud to jde leží se na bříšku A POTOM UŽ NA BOKU NEBO SEDÍŠ...
30. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky me to napadlo,chtela bych si zajit na masaz,ale na brichu uz ani ted nezvladnu lezet,tak zavolam te maserce,jestli by to slo,aby me masirovala trebas na boku nebo v sede!!

Ja jsem se uz osprchovala a jdu do postele:slight_smile: Preju vam hezky vecer a dobrou nocku
30. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeš se cítit potom fajn,odpočatá...
heký večer i Tobě :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek