Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
30. čer 2009

holky hezký večer,jdu do vany a k telce...pá 🙂

ywushka
1. črc 2009

Kraaasne dobre ranko🙂 a hezky den🙂

Co mate dneska v planu?? Me totiz vuuubec nic nenapada co dneska budu delat! Pro obed si zajdu-mame buchticky s kremem-MNAMKA🙂 a jeste musim nalozit nejake maso na grilovacku na patek🙂!! Ale co dal,to me opravdicky nenapada🙂

Ocko: drzime palecky na krasne dve carecky 😀 (jejda po ranu a uz mi to rymuje)🙂 😀

hnedoocka23
1. črc 2009

dobré ránko všem 🙂 kopnečně venku nádherně,to se lépe stává 😉
večer jsem nemohla vůbec usnout,bolela hlava a do toho to vedro v noci 😠 ted papkám snídanku,finský chleba z žervé a romadur, takže vonavka 😀 😀

jak už jsem večer ležela u telky,tak přišel manžel,vlezl pod peřinu a začal mi pusinkovat bříško a poslouchal jestli nekope/nekopou 😵 tak jsme se posmáli 😀
a ještě mi včera koupil čokoládku milku amvel..tak já si dám dietní zdravou večeři,panngase s rajčatem a na to pak čokoládu 😀 ale né celou,jen dva pásečky 😉

hnedoocka23
1. črc 2009

holky kukněte krásnéééé 😵 😵

zuzka11
1. črc 2009

Peti jaký dva pásečky, když už tak už 😀 Já na ní včera měla taky chut - teda na Ritter Sport - velky, ale uz bylo vsude zavreno....dneska to nenecham nahode a pujdu pro ni driv a celou ji spraskam, at se gyrosek pomeje 😀 A pusinkovani brisecka si uzij - je to kraaaaasa, oni ti chlapi se strasne tesi 😉

Ivus - kam si to chodis pro obedy, nejaka skolni jidelna? 😕

ywushka
1. črc 2009

zuzka: tady je takova jidelna co vari celorocne!!🙂 😀 takze ja si tam chodim pro obedy abych nemusela varit kazdy den!!!!

ocko: to je milena pisnicka 😉

hnedoocka23
1. črc 2009

Ivi,tak to máš super..a vaří dobře,jo?

zuzka11
1. črc 2009

Holkyyyyy kouknete - http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/...

ted jsem byla na nakupu a koupila Gyroskovi ty prosteradla, hodne kamosek me upozornovalo, ze pokud budou v nabidce, tak do nich........Peti, vim ze ty z povercivosti pockas, ale treba segra? Ale nevnucuju, jen je tam toho tolik roztomilyho 😀

Ad "skolni jidelna" - asi jsme meli blbou - holt Praha, takze ja tam nechodila ani za skolnich let a radsi si dam jogurt nez nekam jit.....holt jsme poznamenana, predstavim si zapachajici umakartove tacy a neeeeee, ale verim, ze pokud mate neco super, tak je to pro tebe parada.......

hnedoocka23
1. črc 2009

Zuzi,už jsem koukla a moc se mi to líbí....fakt moc pěkné vecičky 😉 já se jdu natáhnout a pak do vany,at se proberu 😀

zuzka11
1. črc 2009

Diky peti - krize se mnou, jdu pro ovoce a prijdu s prosteradlem 😀

Odpocin si...........a prober se 😉

hnedoocka23
1. črc 2009

tak jsem ležela 3 hodky!!měla jsem divné tlaky do břicha..už je to lepší ale zdá se mi,že se dneska víc břicho ozývá,asi to je tím,že ms má zítra dorazit,no....tak snad néééé...
kolem té 16h budu zase testovat...
dneska je tady strašné vedro+vlhko,fakt se moc necítím z toho 😒

ywushka
1. črc 2009

ocka: porad ti rikam ze se napina deloha🙂 to ti ted bude delat porad🙂
Jo jina v te jidelne vari dobre a maji to za pusu,tak na co varit pro nas dva kazdy den🙂

hnedoocka23
1. črc 2009

to máš obrovskou výhodu Ivi a když vaří fakt dobře,tak tím tuplem..
jdu se testnout 😉 pak to dám do alba

ywushka
1. črc 2009

ocko: cekame🙂

zuzka11
1. črc 2009

Petul fakt neboj.....ja testovala az po MS, myslela jsem ze prijde a pocity jako na MS, proste bricho se ozyva at tak nebo tak......bude to OK, uvidis!

Holciny drzte vsechno co mate, pesu ten slany dost, tak at se povedeeeeeee, je to v ramci toho naseho svatebniho vyroci 😀

hnedoocka23
1. črc 2009

holky,je to foceno mým mobilem debilním,manža není doma,tak horší kvalitka..ale je zase silnější,tak jsem ráda 🙂

zuzka11
1. črc 2009

Jupiiiiiiiii!

hnedoocka23
1. črc 2009

paráda 😵

ywushka
1. črc 2009

ocko to je krasny pocit ty //,ze?? Moc gratuluju,jsou krasne

tady je hrozne dusno,shanelo se to tu na bourku,ale dneska nas minula!! Ja jsem si ted ocistila oblicej repikovym cajem a dala jsem si masku,protoze se mi dost zhnusila plet v poslednim tydnu,tak si porad delam zabaly!!! Ja se jdu kukat na stv 1,v pul sedme je tam 5 proti 5 a dneska tam bude svagrova ha ha ha,ale nevyhrali,podivat se musim !!!

hnedoocka23
1. črc 2009

tak jsem konečně zpátky,byla jsem venku..ale je tam hnusně,snad sprchne!
Ivi díky,ale ještě tomu nemůžu nějak uvěřit..možná až na UTZ 🙂

zuzka11
1. črc 2009

Petul bude to OK, fakt🙂)))

Jinak tady hrmeloooo, ale nic...zustava sucho....

Holky, z jineho soudku, jak mam ve zvyku 😀 Resim ted nove rucniky a osusky - nemate nejaky tip na fakt dobre? Aby nebyly po prvnim vyprani drsne a zmolkovate? Moc dikes.

ywushka
1. črc 2009

zuzka: no zmolkove taky nemam rada,ale mam rada save rucniky a drsne rucniky🙂!!! Ale nevim kde maji nejake jemne rucniky ktere tak zustanou i po vyprani🙂!! Videla jsem takove drazsi v Kika obchodaku (tam stal jeden kolem 700-800Kc),ale jestli budou i tak super,to netusim!!🙂

ocka: taky jsem to tak mela!!

ja se jdu vyvalit do postele,tak preju hezky vecer

zuzka11
1. črc 2009

Diky ivus ....tak KIKA je jeden tip....mate nekdo dalsi? jeste me napada, Ivus - co brisko - roste? A vaha? Drzi se nebo uz pomalicku jde nahoru?

hnedoocka23
1. črc 2009

Zuzi,já mám osušku za 1000,- a jsem nadmíru spokojená i manžel...kupovali jsme je v shoping parku,v nějakém obchodě,kde je jen povlečení a osušky..atd a spokojená jsem i s ručníkama z ikey 😉

hnedoocka23
1. črc 2009

Krásný večír všem...
Mony:co ty???jak se máš,co děláš.........

DOBROU NOCKU 🙂
zítra jdu ráno k sestřence na drb 😉

asmeena
2. črc 2009

Zuzi: dobré ručníky jsou od SCAN Quilu (nebo jak se to píše) 😉

hnedoocka23
2. črc 2009

Všem přeji krásný slunečný den............ 🙂

monajs
2. črc 2009

Ahoj holky, 🙂
tak mám za sečbou včera první odpolední 😝 horko hrůza a děs - máme na dílně 32 stupňů.Ale měla jsem ocela dobrou práci,žádné běhání a né moc hýbání a docela to uteklo.Manžílek si pro mě v 10 přijel,tak jen sprcha,pusa a spát.Moc jsme se tedA NEVIDĚLI.CHJO 😢 A to jdu i v sobotu na odpolední- dobrovolně povinně.Tak snad nás nechají alespoň v pondělí doma,když je ten svátek - ale taky to vypadá pracovně 😝

Peti,testíky a kolejnice na něm jsou super. 😀
Jí bych měla dostat o víkendu MS,tak uvidíme.Doufám,že ta mrcha poroste 😠

Jinak ručníky - já kupuju u nás v galanterce a vždy takové ty trochu drtažší než ostatní - ale vyjde to tak 500-600 za osušku-tak to je v poho a jsem moc spokojená - měkkoučké a savé 😀

monajs
2. črc 2009

😀 Zuzi : ty nevíš,že je musíš prát v nějaké SUPER AVIVÁŽI? Teda na co se to koukáš v té televizi.U vás nemají reklamu? 😀 😉 😀