• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
Mony super! V prvni chvili byl asi paf, ale moc si to uzijete! A delas dobre......aspin si odpocine a vy oba prijdete na jine myslenky.........

Jinak vzpominam na Miky, ted mi dosel dopis od soudu, mam byt svedek :stuck_out_tongue_closed_eyes: V prvni chvili jsem mela sok, co jsem provedla ja :grinning:
4. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím,mě to kdysi taky tak došlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec jsem nemusela jít :sweat_smile:

Ale na tu dovču se moc těším.Jeseníky miluju :grinning:
4. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,krásnou neděli přeji... :slight_smile:
testík je ukázkový máme strašnou radost.. :dizzy_face: .po 13hod jedeme ještě na oběd,celá rodinka,jsme zváni na obídek.. a ted čekám na mamču,vrátila se v noci z dovolené :slight_smile: hezký den všem,večer nakouknu.......
5. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem!!! To ten den dneska zacal,manzel dneska odjel do italie s kamionem,rano jsme jeste byli kupovat eura,museli jsme tam cekat hodinu,otevirali az v devet! Pak si sel natankovat do firmy,neslo mu to,tak jsem to od jeho zamestnavatele-od meho tatky schytala ja,ze uz to mel mit davno pripravene!!! Fakt super!!! Takze jeste za to muzu ja!!! Mejte se hezky pa
5. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi volala manzelka od bratranka,ze jestli bych ji nepichla pregnyl dneska,takze to znamena ze nebudu moc jit spat dneska v osm:slight_smile:
5. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,právě se chystáme na oběd..a já začala lehce špinit,jsem zvědavá,co z toho bude...... :unamused:
5. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko: neboj!!!! Dej si utros,chvilku odpocivej!!! nesmis zacit krvacet!! A kdyby jsi zacala tak hned na pohotovost!!! Nozky nahoru a zkus chvilku lezet! Do 12tt rikaji dr.ze spineni je normalni
5. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. :slight_smile: oběd dobrý,ale já snědla jen minimum,protože jinač bych se poblula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
břicho trošku pobolívá a špinění stále je :rolling_eyes: mamka mě furt uklidnuje,že špiní v těhu skoro každá..děloha se roztahuje a čistí,navíc nedorazili mensky tak je tělo zmatené..tak nevím..budu jen polehávat dneska :wink:
5. črc 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo polehavej a odpocivej!!!!
5. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Peti - moc na tebe myslim....neboj, neplas, mamka ma pravdu!

Ivus - jednou to zvladnes, jit spat i po vecernicku :grinning: Jinak ses mela o vikendu hezky?

My dali zase koupak a pak se rozprselo, tak pohodovy cteci a spaci den :wink: Petas ma jeste tyden dovcu, tak budeme vyletovat a chodit na bazenek......
5. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka: vikend byl prijemny teda az na dnesek!! Ale to je na straaaaasne dlouhe povidani a ted se mi o tom nechce moc psat!!! Ale mam dneska den blbec! Chtela jsem se zeptat,mam nejake bolesti v krizi uz asi pul hodiny,neni to nejaky problme???
5. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To me mrzi Ivi, ze mas den blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bolesti v krizi jsou normal, neboj......ja je nemela, ale spousta kamosek jo( zaezi jak jsi mela polozenou delohu, ted s emeni jeji tvar a ona se rovna a muze to ta7lacit na ruzne organy...........bolest nesmi mit charakter kontrkaci.......to by byla jina......neboj, udelej si po injekci pohodu a bude lip........
5. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne dobre ranko!!! Snad dnesni den bude o neco prijemnejsi,mozna si zajedu do senice ke svagrove na pokec kdyz budu potrebovat trosku povzbudit!!!
6. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem....dneska to venku vypadá na pořádný pařáček :dizzy_face:
dneska jsem 18.den po ET,tak jsem se testla,testík je v albíčku :slight_smile: ...čárečka stále krásná..špinění skoro žádné,snad to tak vydrží :dizzy_face:
6. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko: naaaadherne tlustice!!!! Gratuluju!! Ve stredu uz myslim jdes na odbery!!! :slight_smile: Jsem zvedava jake bude HCG
6. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ve středu v 9 tam máme být...ale výsledky budou další den až :wink:
6. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme je vzdycky meli ten den odpoledne!! to je pekne trapne jako :unamused: se nacekame :grinning:
6. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,to se načekáme..možná budou ten den,protože jsem tentokrát brzy objednaná..uvidíme,spíše ale počítám se čtvrtkem :unamused: když už jsem vydržela všechno,ta vydržím už i to :grinning:
6. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jsem pichala ten pregnyl!!! Oni maji sve prvni IUI a ptali se me estli ten zbytek ampul :grinning: ek maji vyhodit,jsme jim rekla,at si to schovaji,treba je jeste budou potrebovat!!! Oni se na me tak podivali,a rekli,ze snad neee!!:slight_smile: Jejda taky jsme si vzdycky vsichni mysleli,ze nam bude stacit jednou!!:slight_smile:
6. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak,každy vždycky myslí pozitivněa nepřipouští si,že by to nemohlo vyjít :wink:
nevím,co dneska vařit..venku je hicno,ani nevím co dneska mám dělat..Ivi,opaluješ se??mamka říkala,že tedkom mám na to zapomenout tak 3.měsíce...
6. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No opalovat se nema!!! Max kdyz chces asi tak 10minut na slunicku! Miminkovi jakekoliv prehrati ublizuje!!! Jen ve stinu a hlavne se zahalenym briskem!!! Koupat v bazenu se muzes,ale doporucuje se jen nejaky soukromy,ne nejake koupaliste kvuli infekcim!!! Na toto jsem se informovala jeste v caru!!!
6. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :wink: tak díky za info..já na koupáky nechodím,rodiče mají bazén...... :wink:
6. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dát utroš a jdu si lehnout na chvíli...pápá..pak musím něco vykutit na obídek....
6. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bez odpocivat i s utroskem:slight_smile:
6. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim! A vy jste mi zmizely...... :frowning2: U nas prsi.....jinak cely vikend parak jak blazen..........Peti krasne carky!!!! :wink: Ivus - co zada, lepsi?

Jeste otazecka, mate uz favority na jmena? Pochlubte seeeeeee :wink:
6. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam MIU a TEA (kluk TEO):slight_smile:

Zada jsou mnohem lepsi!!! Uvidime co to dneska udela!! Jsem zvedava co dneska jako mam delat!!! Mamka je ve vinohrade :grinning: tatka jel na traktoru do sadu :grinning: manzela mam na cestach a ja jsem sama :unamused: takze uz ted se pekne nudim!!! Svagrova me rikala at prijedu za ni,ale moc se mi nechce jet 40km samotne
6. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi a co nejake ty rucni prace? Pokud si dobre pamatuju, delalas nejake rucni vytvory....patchwork nebo tak neco? nebo si plet na mimo :wink: Hezka jmena! :wink:
6. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: plest neumim:slight_smile: a na petchwork nemam maslicky!:slight_smile: takze se musim nudit dal:slight_smile:
6. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si krásně pospinkala :wink: Zu,tak to máte naprd takové počasí.....tady je nádherně a já chrním...manža někam šel ani nevím kam....a pes chrápe :grinning:

mi se líbí: Victorie/Valerie/Ella-Mathias/Lucas
6. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ja jsem za to pocasko rada, tady byly vedra cely tyden a ted se proste procistil vzdousek.......

Jmena moc hezka......koukam obe jdete do mezinarodna:slight_smile:)) Hlavne kdyz to pasuje k prijmeni...........
6. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek