• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
Ocko: jen pekne odpocivej!!! Ja jsem svacila dva rohliky se syrem a pul litru stavy co jsem si odstavnila!!!
9. črc 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš aspon něco Ivi..z čeho má pak ten mimísek růst :grinning: hlavně maso maso :wink: já miluji hovězí maso,snad se mi nezbřídí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do postele,hezký večer všem......pápá zítra :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, supéééér :grinning:

Holky,zdravím,jsem tu jen na skok.
Ale v pondělí se tu objevím :slight_smile:

Ass,to jsem ráda,že se ti tu líbilo :grinning:
9. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se jdu taky vyrochnit v úyzamu do hajan,tak vam preju hezky vecer a dobrou noc
9. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko! Ja uz jsem vyspinkana,vzbudil me zachod:grinning:!! Preju vam hezky den,ja jedu dneska v 9:30 do brna,taj se mejte krasne paaa
10. črc 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
očko: možná bylo i lepší, že ti nechali prodlouženou kultivaci a když ti embroušky zaváděli, tak byli už hodně buněční. Velká gratulace.

Jinak fotečky z Moravy jsem ještě nepřidala, protože jsem se sem včera nedostala, bylo mi celý den blbě - motala se mi hlava a dnes to není o moc lepší. Asi z toho počasí. Takže hned včera po příchodu z práce jsem zalehla a spala jsem do ráno skoro bez přestávky. :wink:
10. črc 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,dobré ránko všem..venku je nádherně..mám tady už Barču,tak proto brzy vstávám....půjdu už uvařit obídek,pak se sprchnout,vlasy dát do kupy a asi zase spát :grinning:

As:že by příznaky těhu? :slight_smile:
10. črc 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
as: no vidiiiiis!!! Ze by jsme na tebe prenesly ty tehu bacily??:slight_smile:
10. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mě tak holky napadlo,jestli to mé špinění a občasné krvácení + bolesti břicha nemá něco dočinění s endometriozou...lék na endošku je vlastně těhotenství...proto asi to špinění,zřejmě se čistím vevnitř...a proto i ty bolesti menstruační.....zeptám se na to DR. :wink:
Ivi:užij si výlet
10. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak, počítač už jakž-takž spraveny,manža si šel lehnout a ted už to s nim zaříznul i Lukin :grinning: To nechci vidět večer, :rolling_eyes: když už se vyspí ted.
David dnes přiletěl s tchanovcama z Bulharska,a FURT jen mluví :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Očko,moc ti držím palce at je vše v pořadku :dizzy_face: Jarošek mi tehdy říkal že mají stimulačni uspěchy se synarelem :slight_smile:

Asme,a už víte vysledky s genetiky?

Mony,a jak pokračujješ ty?,chystate se na ket
10. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky tak Ivča měla 20den.(myslím)HCG 8770..ale zaváděli ji myslím 16buněčné..a na testu našla první // už 6.den,kdežto já až 8den a hooodně slabou...takže by u mě ty dvojčata i odpovídali..podle mě bylo u mě zahnízdění 4-5den po ET :slight_smile: a já měla 12 a 8bun...taky záleží na vývoji a jak rychle roste HCG..
No necháme se překvapit....Jinač děkuji miky :wink:A jak ty se máš??????

dala jsem si horkou až vařící česnečku a bolest břicha přestala... :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer všem......páá

ZUZU:jak je???všechno OK?
10. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kéž by holky těhu příznaky. Dnes jsem měla to samé, v 18hod. jsem usnula a probudila se až teď :grinning:

Výsledky z imuna ještě nemáme. Dnes to byl přesně měsíc, tak doufám, že dojdou během příštího týdne, jinak tam telefonuju. :wink:
10. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,preju vam krasny den! Ja jsem vcera byla v brne,byla jsem u toho vestce,me rekl,ze kdyz jsem tehulka,ze me vestit nemuze,ale je uplne super,vedel naprosto vsechno,dala jsem mu fotky manzela,mamky,tatky i segry a vestil alespon jim podle fotek!!! Nic podobneho jsem ani necekala,vubec by me nenapadlo,ze muzu nekod vedet az takove veci a to se me nezeptat vubec na nic (jak to delaji nekteri ji vestci,ze se nejdrive vyptavaji na ruzne otazky),tento si vzal papir,napsal si datum manzela a jmeno a jel proste podle toho a trefil se naprosto do vseho-dokonce mi rekl,ze ma zarostly hrudnik,ze stavime,ze bydlel na byte a ted zije na vesnici v dome,no proste vseeeeeechno! Me teda rekl jen ze teda si neni moc jisty tim,co cekame,ze jsme cekali dvojcatka,ale to jedno uz nezije a to co je tam ted by pry mela byt holcicka,ale neni si jisty,protoze se mu tam porad ukazuje ze to byly dvojcatka holka a kluk!!! Ty jo hledala jsem jak puk!!! Jeste ted to nechapu,kdo nezazije nepochopi,hned jak pry porodim klidne muzu prijit! Jeste mi rekl,ze budu bud rodit cisarem a nebo epiduralem a ze to bude 28.12,tak jsem na to opravdu zvedava!!!

Preju vam krasny den,tady je pekna zima! Odpoledne pojedeme k manzelove babicce!!! Paaa
11. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem....... :slight_smile:
u mě žádná změna,pořád lehce krvácím,špiním..tak jsem zvědavá,co z toho bude v pátek :confounded:
dneska vaří manžel a já můžu v klídku polehávat,stejně jak vidím je to k ničemu,kdyyž se to nijak nelepší sakra :angry:
11. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi,tak to zvědavá s tebou :slight_smile:
11. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko: a davas si nejaky dufaston nebo utros?? Ja jsem mela 3x denne po dvou tabletkach utros a pak dufaston 3x po jedne tabletce!!! Neboooj to ustane
11. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedu na pohotovost,krvácím už dost :cry: držte palečky holkx,mám velký strach
11. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, bude to dobry, uvidis! je dobre ze jedes......snad te dr.uklidni.......omlouvam se ze neprispivam, cekam na pondeli, taky mam strach......ale snazim se myslet optimisticky.....
11. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,takže vysoká sliznice v ní 1 plod.vejce(5tt)..druhé prozatím vidět nejde...hematom nemám..to embryjko je níž než by mělo být,proto dochází ke špinění+krvácení!
pokud začnu krvácet hodně,mám okamžitě přijet...pokud to bude pořád stejné,mám jet ještě na ko ke svému gynekologovi příš.týden,ale asi to nechám na Olomouc...nohy nahoře,ležet a jen klid mít...žádné tahání a chození..ted to závisí jen na přírodě všechno....mám strach,snad to bude vše OK!!!!!!! :slight_smile:
11. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bue peti, uvidis! Dulezite ze uz je aspon jeden rychlik videt! Druhy byl minbunecky, ten se prida :wink: Tak hod nohy hore, pust si neco na DVD a vydrz......bude to za chvili lepsi......
11. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo holky,jdu ležet....nic mě z lůžka nedostane.....musíme to s prckem zvládnout,pááá :dizzy_face: a děkuji
11. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZVLADNETE TO1 Jste prece nejakci pasaci! Pak dej vedet, jak se ti dari.........ale nech se ted rozmazlovat a zkus se nebat.......
11. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,psala mi Ivča,je v nemocnici,chytli ji záda,nechali si jji tám,dali ji infuzi..ale hlavní je,že je mimísek v pořádku..zdraví vás..a já jdu zase do postele..páááááá :slight_smile: ,hezký večer..
11. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti diky za zpravu......chudak Ivus, ze moc zdravim....i tebe, kocko, odpocivej.......my byli ted s manzou na prochajde a nakoupit, pohodicka........a zitra jdeme na obeeeed :wink:
11. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, holky, co se to s vámi děje? Ale hlavně, že jsou mimoušci v pořádku.
My jedeme zítra na borůvky a na hříbky, snad to nějak zvládnu, protože už mě tři dny v kuse bolí hlava. Ach jo. :confounded:
Pokusím se přidat pár foteček do albíčka z té dovolené, tak doufám, že mi to nesmáznou.
11. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee super fotky! A nadherny pohodovy pokojik....a okoli.......fakt nadhera, ja to tam mam strasne rada, loni jsme bydleli v Breclavi a jezdili na kolech vsude mozne, Mikulov a okoli aparada.....svatbu jsme meli v Lednici, turim, ze i Ivus, proste to okoli tam je naaaaadhera...a vypadate tam strasne v pohode.....

At te ta hlava brzo prejde, blby pocasi :unamused:
11. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky zuzi. Půjdu asi brzo spát. Já jsem teď jak lední medvěd, pořád bych spala. Včera jsem usla v 18hod a probudila se ve 22. Pak jsem šla spát ve 24 a probudila se v 10 ráno. :wink: Dnes se celý den přemáhám, abych neusla.
11. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jižní Moravě bylo super a tak tam jedeme na konci srpna znovu. Opět do toho stejného penzionku.
11. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek