Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
6. srp 2009

Asmee ja jsem taky spis bezes, ale uvidis, ze na podpatky v tehu hooodne rychle zapomenes a ted uz mi proste rychle jit nejde......on se G.docela dost hemzi na vsechny strany a do toho jeste sprintovat.... 😀

Ivus - kdy mas ten UZ s pohlavim? ja myslela tenhle tyden a zitra uz je patek? 😕

asmeena
6. srp 2009

zuzi: já podpatky nenosím, bych se na tom zabila. Zrovna dnes jsem konečně po 3 týdenním shánění bílých bot bez podpadku narazila na jedny ve slevě. Na moji nožku číslo 40, nikde nic ve výprodejích nemají. Vše je rozebrané, leda tak už zimní boty. Jsme dnes v práci s holkama říkali jak ten čas letí, protože ve výlohách už začíná podzimní kolekce. 😲

ywushka
6. srp 2009

zuzka: 12.8 ve stredu

preju vam hezky vecr a dobrou noc

asmeena
6. srp 2009

Ivuš: máš krásné bříško, to je nádhera. A zuzi já chci vidět i tvé bříško. 😉

zuzka11
6. srp 2009

Asmee tak ja vyfotim, ale je asi stejne jako Ivus, jenom tam mam 3 vstrebavajici se komari stipance 😀

A ja dneska na sve pouti mestem si koupila podzimni svetr a navleky na ruce........jojo, to leto vzdycky tak utece....

j.aja
7. srp 2009

Ahoj holky, přeji vám krásné ráno

asmeena - já chodím do Fertimedu v Polance a na IVF jsem byla v Olomouci

asmeena
7. srp 2009

j.aja: tak to já jsem taky Fertimeďačka, ale už přecházím do Reprofitu v Olomouci. Od roku 2007 jsem navštěvovala Ferťas, ale bohužel tam se stále nedaří a přístup některých doktorů a sestry Petry je mnohdy zarážející a přijde mi, že je to hodně o penězích. O penězích je to tedy všude, ale tam je to až moc okaté.

j.aja
7. srp 2009

To s tebou souhlasím. Sestra Petra - není to ta vyšší blondýna, co nosí většinou podkolénka?
A co je to ten Reprofit? V čem je jiný?

asmeena
7. srp 2009

j.aja: jo to je přesně ona. Reprofit je taky v Olomouci, ale hlavní sídlo má v Brně. Já jsem se teď rozhodla, že chci udělat změnu. Hodně mě mrzí, že odešel Vodička a já nemám odvahu jít na ET opět k Sobkovi.

j.aja
7. srp 2009

asmeena - s tou sestrou jsem si užila svoje v Polance, jak to tam začínalo...byla tak důležitá, že to bylo na blití. V olomouci to stejné

j.aja
7. srp 2009

ale zatím ještě zůstanu u Jaroše, i když......já ti nevím....zatím mijak zvláště nepomohl...

asmeena
7. srp 2009

Jaroš je perfektní, ale bohužel je v Polance a ET se zatím dělá v Olmiku. ☹

asmeena
7. srp 2009

j.aj: a ty už máš za sebou nějaká vyšetření?

j.aja
7. srp 2009

asmeena - Víš co? Nevím přesně která vyšetření jsou důležitá. Jaké máš ty? Mně odstranoval srůsty a dělal profuky. Dělal genetiku.

ywushka
7. srp 2009

dobre rano a hezky den vsem🙂

j.aja
7. srp 2009

ywushka - ahoj taky tě zdravím

ywushka
7. srp 2009

holky nemate nekdo nejake info o masazich v tehu? Jestli se muzou nebo neoapak nemuzou?? Ja uz zacinam poradne trpet na zada a na dnesek jsem si objednala masaze a ted nevim jestli se muzou?? Volala jsem radeji i sestricce na gyndu a ta mi rekla ze se muzou

asmeena
7. srp 2009

j.aji: já jsem byla na hydrolaparoskopii, laparoskopii, genetice, imunologii, samozřejmě krevní testy a stejně mi nic nenašli, manžel má horší spermiogram,ale s tím se dá prý otěhotnět. Snažíme se přes tři roky a už je to občas trošku na bednu. Vím, že jsou holky co se snaží daleko déle, ale i tak.

zuzka11
7. srp 2009

Ivus muzes, ale nahlas ji predtim, ze jsi tehotna, ona pak nebude mackat urcite body.....ale treba thajske jsou hodne oblibene......

Holky, ja ted snedla pulku ooobr cokolady a nemuzu ani dychat 😕 😔

asmeena
7. srp 2009

zuzi: jen dopřej gyroskovi. Já si udělala výborné mojito s borůvkama, dala si párky a zajedla to oplatkama. 😀
A Ivuš ani říkat, že je těhulka nemusí, to už se určitě pozná podle bříška. 😉

zuzka11
7. srp 2009

jasnacka, ale po telefonu tezko 😀

To mojitko musi byt super, uz jsi uplna kouzelnice, 1x s jahodama, ted s boruvkama.......jsi sikula! Btw.jak dopadlo tvoje nove tricko? Povedlo se ti, mas z nej dobry pocit?

asmeena
8. srp 2009

zuzi: já jsem to od Ivuš pochopila tak, že už je na masáž objednaná a že má říct, že je těhu až tam přijde 😅
Jinak tričko se nepovedlo. Drak na zádech super, ale toho co jsem dělala na přední straně, tak se mi rozpil 😠 Takže ho mám na doma, zrovna ho mám na sobě a dnes v něm podnikám gruntovací maraton - už dokonce vidíme přes okna a ze záclo nelítá oblak prachu. 😀
Na oběd jsem dělala pstruhy plněné gervé a bylinkama a k tomu opečené brambory a rajčatový salát. 😵

ywushka
10. srp 2009

Krasne dobre ranko,vas nejak zanedbavam v posledni dobe🙂!!! Cely vikend jsem ztravila s manzelem🙂,v sobotu jsme byli cele odpoledne u jeho sestry v senici a v nedeli v jeho rodnem meste na takove akci co byla na zamku (ruzne sermirske souboje,koncerty a tak),vystupovali i no name,ale na ty se me nechtelo cekat az do osmi do vecera kdyz uz jsem je jednou videla!!!

Preju vam krasny slunickovy den!! Pa

zuzka11
11. srp 2009

Ivus zitra na tebe budu moc myslet a jsem zvedavaaaaaa! 😉

monajs
12. srp 2009

Ahoj holky 😀 😀
Tak dnes jsem po kontrolním UTZ - 11 DC a sliznice 6,7 mm.Tak mám přidané léky a náplasti a v pondělí odpoledne uvidíme.SnAD TO TENTOKRÁT VYJDE 😀

Jakpak se máme?

ywushka
12. srp 2009

Ahojky a zdravim vsechny!🙂 V brisku mame chlapecka🙂

ywushka
12. srp 2009

Na dnesnim UZV byl uzasny!! Jen se bohuzel nenechal vyfotit...!! Porad se zakryval rucickama🙂

zuzka11
12. srp 2009

Same super zpravy!!! Ivus moc gratuluju!!! A Mony - jsem STRASNE rada!!!!!!

ywushka
12. srp 2009

mona: ja jsem si samou roztrzitosti ani nevsimla!! Moc gratuluju!!🙂 Tak budeme drzet palecky aby sliznice rostla a mohlo se do ni uhniznit nejake rto prdolatko!!!

zuzka:. taky jsme nadseni,ukazali nam vsechno-vsechny organy,rucicky i prsticky,manzel tam byl se mnou a kdyz ho pry videl,tak mu uz bylo i jedno,co to bude🙂

zuzka11
12. srp 2009

Nadhera 😉 A jake to jemno vypada na favorita? Tusim u tebe byl Max? nebo se pletu?