• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
ahoj miky: kašli na sousedku, ať si trhne nohou. Na tebe se taky usměje štěstí neboj.
2. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dasule. To jak to dopadlo, mě fakt mrzí. Štěstím v neštěstí je aspoň to, že MT to není, chvála bohu...no, asi když menstruaci v plánované období nedostaneš, tak Ti to možná vyvolaji aglutinem nebo tak nějak se to jmenuje, aspoň teda myslím...já mám jít na KET až za 2 měsíce, takže mně PN ukončili, ale v tvém případě si myslím, že by to přerušovat nemuseli, na 14-20 dní jít do práce je divný a taky finančně nepraktický. Pokud Ti CAR umožní být doma, tak bych neváhala, určo nebudeš jediná, kdo takhle smýšlí a kdo se ptá. Jinak ze zkušenosti vím, že hodně holek, a taky holky tady, otěhotněly třeba až napotřetí, napočtvrté, naporvé je to opravdu hodně o štěstí. A možná se zase opakuju, ale s každým těhotenstvím-a to i nepovedeným, se zlepšuje funkčnost dělohy přijmout další těhotenství, takhle to řekl doktor. Držím palce s mrazáčky, ať se už zadaří. To, že bylo aspoň biochemické t. naznačuje tomu, že těhotná být můžeš, někdo nemá ani to štěstí, je negativní už po 14 dnech a pořád. Četla jsem příběh holky, která byla několikrát na IVF neúspěšná ( negativní ) a doktor jí řekl, že s takou sliznicí co má, je předpoklad, že bude mít někdy dítě -minimální a přesto, po letech životosprávy, cvičení, meditace, bylinek, nakonec měla zdravého chlapečka a přirozenou cestou.Dočkala se. Hezká diskuse je taky tady "zázraky se dějí" nebo tak nějak se jmenuje a je dohledatelná a stojí k přečtení. Měj se hezky a dej nám vědět
2. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
posílám kousek z diskuse-kačenčin příběh: kacenka.p • 1d, 68tt • 4. mar 2007 o 09:41

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Moc vsechny zdravim. Chtela jsem se se vsemi podelit o muj pribeh. Jiz jsem pred casem zalozila tema "umele oplodneni", kde popisuji cely muj pribeh do detailu. Ted jen shrnu fakta. Od ledna 2004 se snazime s manzelem o miminko. Bohuzel neuspesne. V cervnu 2004, jsem prodelala mimodelozni tehotenstvi - nasledovali dve operace. O rok pozdeji - kveten 2005 dalsi neuspesne tehotenstvi - potrat (embryo nebylo ve vacku). Srpen 2005 opet mimodelozni tehotenstvi - operace - odstraneni praveho vejcovodu, levy uzavreny, nepruchozi, zdeformovany- nefunkcni. Konecny verdikt od lekaru - prirozene tehotenstvi - extremne vyloucene - nemozne. No a pak uz prislo zari 2006 a me umele oplodneni. Cely prubeh si muzete precist - v pripade zajmu. Neuspesne!!! A tak musim smutne rict, ze jsem se s manzelem shodli na tom, ze pro miminko jsme udelali jiz naprosto vse a uz nemame silu pokracovat dal. Proste budeme statny par i bez deti. A to jsme a byli bychom i dal. Jen kdyby nam ve ctvrtek nevericny lekar nesdelil fakt, ze jsem tehotna - cca 6tt. Opravdu jsem meli vsichni sok - ja, manzel, lekar a cela jeho praxe, rodina, pratele, kompletne vsichni. Doktor rika, ze dle nej jde o naprosto normalni 6tt tehotenstvi, ale kvuli me minulosti je velmi opatrny a bude nas velmi dukladne sledovat. Zitra jdu na dalsi ultrazvuk.
Holky proc to cele pisu. Chci vam vsem dodat nadeji, ubezpecit o tom, ze zazraky se deji, dodat vam silu a odvahu. To co se nam stalo je opravdu 8 div sveta a ted neberu v uvahu to, zda vse dopadne uzasne a za 9 mesicu budeme mit v naruci miminko, a nebo bude neco spatne. Je to nadeje pro tento okamzik, ale i pro priste. Proste opet jsem se utvrdila v tom, ze nic neni nemozne. Preji vam vsem strasne moc stesti. Prejte ho i vy me. Drzim nam vsem pesticky
2. říj 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě k celé popsané stránce :grinning: dodávám: ta holka-kačenka.p ( viz. výše ) co je zkopírovaný její příběh už bude mít 2.dítě. Proto nezoufejte, má to smysl.
2. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
daidi to je fakt moc pěkné
2. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný :slight_smile:
pořád čekám na MS,hcg ještě asi nekleslo,v pátek jsem měla ještě 15,5,tak snad do týdne přijde.
4. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už krvácím jako urvaná, na jednu stranu jsem ráda, že nemusím na žádné zákroky!
Pěkně se to rozjíždí, bolí to jako čert.
4. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasul: tak to nakonec přišlo? Tak teď načerpej energii do dalšího snažení.
4. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
V centru jsem se domluvila že další ivf skusím začatkem listopadu až dorazí MS,tak ted je jen stadium vyčkavání .
4. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: to se ani nenadáš a uteče to jako velká voda. Stejně jako u mě. Nedávno jsem se teprve objednávala do Reprofitu na první pohovor a vidíš, teď už stimuluju a zítra jedu na kontrolu. :wink:
5. říj 2009 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, Nemám gonal, neviete pomôcť. súrne.
5. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po včerejší kontrole. Tak mám 6DC 10folíků a sliznici 0,5, takže ve čtvrtek a pátek připíchnu fostimon a v sobotu pregnyl a v pondělí OPU. :dizzy_face: Jen doufám, že svá vejce donosím. :grinning:
7. říj 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
as super. ja myslela, ze jdes ns iui ne ivf.......jsem asi mimo, kazdopdne pekne si krm vajuvha a sliznici a drzim palce.
7. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
as: jejda uz jsem tu nebyla ani nepamatuju,gratuluju ke stimulce!!! Pak nahlas kolik bylo vajicek!!!

zuzka: malicky je naaaadherny!!!

Hezky den
7. říj 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
Asmi: držím palce...
zuzi: já ještě malého neviděla, můžeš dát na foto nějaký odkaz?Ráda bych se taky podívala, jestli neva
7. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: já mám IVF, ale jen s minimální stimulací. Takže od 3DC do 7DC mám clostil a zítra už píchám jednou fostimon a v pátek taky a v sobotu večer už pregnyl :dizzy_face: Jen se modlím, abych je nevytřepala.
7. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkčinky,

ASS:paráda,tak opatrně na vajucha,doufám,že budeš pečlivá slepička :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asme:moc ti držím palce,uplně to cítím v kostech že se ti to povede,si ted muj vzor,tak se opatruj.

Mam už stres s ivfka,pokud to tentokrat nedopadne ,tak bude muset byt nucena větší ivfková-peněžní pauza :frowning2: :pensive:
7. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budu se snažit donosit. Tak snad jedno by mi tam zůstat mohlo, ne? :grinning: :dizzy_face:
Já jsem teď tak pozitivně naladěná. Pořád se směju a chytám přímo záchvaty smíchu - třeba včera jsem vykládala kolegům v práci jednu stupidní věc a než jsem ji dořekla, tak jsem byla 5 minut v křeči ze smíchu až mi tekly slzy - a přitom jsem vykládala úplnou kravinu. :grinning: :grinning: :grinning:
Že by ta stimulace na mě teď tak dobře působila?
Dnes jsem píchala fostimon. Jak jsem u minulých stimulací stresovala, jestli to budu umět namíchat (protože se mi stávalo, že jsem ten roztok natáhla do stříkačky a z té stříkačky mi to samo stříkalo ven :confounded: jsem na toto trošku antitalent). A dneska úplná pohodička. Krásně jsem se vyspala, ani jednou jsem se neprobudila. Ráno mi to manža píchl do pupku (ať se taky trošku zapojí) a pak jsem šupajdila do práce.
Dnes budu v práci snad i nocovat, protože máme spoustu práce a já to musím stihnout do pátku, ať můžu mít příští týden v klidu dovolenou. :dizzy_face: :grinning:
8. říj 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
as: no k tomu smichu: ja jsem po posledni stimulce a po poslednim ET dostavala takove zachvaty asi od 2.dne po ET,ze i manzel na me hledel co se to deje:slight_smile: a vidis,jsem z toho tehulka!! Asi je to lepsi:grinning:!!! Myslime na tebe a drzime palecky!!
8. říj 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc,moc děkuji.
8. říj 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš, ten košíček na spinkání do obyváku je úžasný. Kde jsi ho koupila?
8. říj 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
podaril se me ho koupit na aukru a uplne za super penize,je pouzity,ale nejde to vubec poznat a jeste k tomu me ho pani privezla az domu za 950Kc a doma jsem si pak jeste vsimla,ze je to mamasApapas:slight_smile:,takove kosicky i pouzite se prodavaji kolem 2500Kc:grinning:,takze parada:slight_smile:
8. říj 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho potom schovej, si ho od tebe odkopím :wink: pokud teda nestihneš mít hned druhé v závěsu. :dizzy_face: :wink:
8. říj 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš: krásné fotečky malého, má krásnou bradičku. :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik:slight_smile: ted se vsichni doma dohaduji na tom,na koho je vlastne podobny:slight_smile: Ha ha ha:slight_smile:!!! Hezky vecer
8. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, holky, nějak jsme se dostaly až na 4 stránku. Jak je to možné. :sunglasses:
10. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem tu na vas jukla v mezičase při vařeni dušené mrkve,bramborku a pečeného masíčka,to matedy ale nějakou vadu :rolling_eyes: ,uř ho mám v troubě od skoro pul desáté a je furt jak dubové dřevo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža už mi hlasil že jenom mrkev bez masa zasadně nejí,tak ho ze zoufalství asi pomelu :sunglasses:
10. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Divala jsem se na fotky od zuzky a ywuš ,mochezké :dizzy_face:

A co je s vámi ?ani maminy se nezvou ani mony.
Mě dneska při vaření toho masa tak hrozně rozbolela hlava,že se mi dělaly až černe mžitky před očima :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,už nikdy více :rolling_eyes:

V práci mame pani jejíž dcera se věnujě věštbě,tak sem to poprvé vyzkoušela.Jsem se dozvěděla že budu těhu do konce roku a narodí se mi holčička,no jsem velký optimista,v listopadu mě čeká to 5ivf.
10. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: tak ať ti věštba vyjde, moc držím pěstičky. A jak dopadlo maso?
10. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek