• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
Asmeeno já jsem měla malou spotřebu léků takže léky mě stály tak 4tisíce, ICSI stálo 8tis. ( ať máš i 20 folíků -to bylo jedno) no a zbytek PK a AH. To bylo v Gyncentru. Pak jsem přešla do Reprofitu a tam už mám jen ty nativy-otěhotněla jsem hned po prvním.
Taky nevím co je to to darování cytoplazmy-to slyším poprvé.
12. pro 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luly: taky ti přeji ty //, hlavně ať tam vydrží :wink:
A darování cytoplazmy, to je z vajíčka dárkyně, zaplatíte vy a oni to vloží do vašeho embryjka, když máte myslím chromozomálně špatná vajíčka, tak by ta darovaná cytoplazma měla sloužit jako taková pomoc, aby se lépe dělilo - ale opravdu už si to přesně nepamatuju.
Říkali jsme si, že když nám genetika vyšla dobře a více méně, žádné problémy nemáme (teda doktor tvrdí, že mi špatně fungují vaječníky, ale nevím, nevím... spíš to záleží i na mém psychickém stavu, jak jsem tak zjistila), tak už si to nenecháme darovat.
12. pro 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luly, posílím óóóóóóóbbbbbrrrrrooooovvvvvssssskkkkoooouuuu gratulaci :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:

Kubi,po druhém potratě mě sice brali krev a posílali na nějaké vyšetření-ale já vůbec nevím na jaké.Nějak mi to asi uniklo.Říkali,že všechno bylo OK.Proto mě doporučili PGD.
13. pro 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony a jak se cítíš dneska ty???
13. pro 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, :slight_smile: Dneska snad první den co mě nebolí podbřišek. :slight_smile: Tak doufám,že dopadnu jako Luly.Kéž by.. :wink:
13. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a co ty? Už je ti líp? Však pěkně lež a nic nedělěj.. :wink: :wink:
13. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já naopak neležím, není proč.......Neboj, bude to dobré!!!!Musí!!!!Já jsem už psychicky připravená na lednový KET......Mony, kdy testuješ???Už bys myslím mohla v pondělí, nebo se pletu???10.de se už něco ukazuje....
13. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi,zkusím radši až v úterý.Snad se něco ukáže.Mám hrozný strach.. :frowning2:
14. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, neboj, neboj - všechny ti tu strašně moc držíme palce!!!!
14. pro 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
monajs: neboj, určitě ti to dobře dopadne, když ti daly ta nejlepší embryjka, tak to by bylo, aby nebylo. :sunglasses: A jak se jinak máte? Já jsem včera dodělala cukroví (sice mám jen 5 druhů, ale aspoň vím, že se 100% sní a nebudu to vyhazovat).
Zítra jedu na kontrolu, tak jsem zvědavá kdy půjdu na KET. Už bych to chtěla mít za sebou a taky už testovat a objevovat //.
14. pro 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeenko,ty si ale šikula :grinning: .Já mám jenom 2 druhy a jeden mám ještě slepovat a perníčky zdobit.
Holky,nemůžu se udržet abych netestla,ale musím vydržet do zítřka.Řekla jsem si že nejdřív úterý. :wink:
Tak uvidíme.Mám spíš strach,že když bude / tak budu zklamaná. :cry: Uvidíme.
papa
15. pro 2008 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee akdy jdeš na ET? Držím Ti moc palečky. :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2008 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já se picnu.Dneska jsem se testla a mám tam // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nemůžu tomu věřit.První to bylo jako stín a pak to vylezlo.Zatím slabá,ale jsou tam :grinning: :grinning: :grinning:
Na druhém co jsem si šla hned koupit taky.Panebože holky,ať to tam vydrží :grinning: :grinning: :grinning: .V sobotu budeme volat dr.tak uvidíme.
Přeju Vám všem,ať je máte brzo taky // :dizzy_face: :grinning:
15. pro 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda monajs:mám radost za tebe, super, tak teď jenom ať to vydrží. To budou krásné vánoce. :slight_smile:
Já jedu dnes do Olomouce na kontrolu a někdy tento týden mě čeká KET.
Myslíte, že nebude vadit, když se předtím budeme milovat. (co kdyby se nějakou zázračnou náhodou zadařilo přirozeně) a ještě k tomu mi zavedli tři zmrzlinky? :dizzy_face:
15. pro 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeenko:na tvojem místě bych se mooc pěkně pomilovala.Potom stejně budeš mít týden utrum. :wink:
A děkuju.Hlavně aby to vydrželo.. :slight_smile:
15. pro 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně monajs: dám na tebe, popřípadě pak budu mít čtyřčata. :grinning: A jak tak koukám tak si stejně do zítřka nevydržela s tím testováním, že? Jo, já to taky nikdy nevydržím a pak když mi vyjde jenom / tak mám tendenci testovat každý den a pořád ty testy prohlížím na světle, jestli jsem tu druhou / třeba nepřehlédla. :confounded:
15. pro 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,taky se mi zdálo,že stínuje,ale nakonec vylezla potvora.Dokonce jsem s testem byla pod lampou,jestli dobře vidím :grinning: A je vidět aj bez lampy.Tak ti držím moc moc palečky. :wink:
15. pro 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc. Tobě taky držím. A proč budete v sobotu volat dr.? To ty nejezdíš hned na kontrolu? To ve Fertimedu mě hned v den kdy jdu na ET objednají na další kontrolu, která bývá +, -, 16 dní po ET.
15. pro 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne,my voláme do Repromedy v den kdy máme dělat test,jestli jsme těhu nebo ne.Oni nás pak objednají ať jsme nebo ne.Ale počítám,že pojedeme už v pondělí.
15. pro 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budeš vědět výsledek už před vánocema. Pěkný vánoční dárek. :slight_smile:
15. pro 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám :grinning:
Neboj,taky ti to vyjde. :slight_smile:
15. pro 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme, musí. Monajs a kolik máš roků?Jestli to teda není tajné? A jak dlouho se snažíte o miminko?
15. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee.mám 33 a snažíme se asi 3 roky.Tak do třetice všeho dobrého se to snad udrží :slight_smile:
15. pro 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem úplně napnutá za tebe, ale trošku ta nervozita z toho testování z tebe opadla, že? Ještě že se potvůrky dvě ukázaly.
Já budu mít teď v únoru 29 a taky už se snažíme skoro 3 roky, ale věřím, že zmrzlíčci mě potěším.
Končím, právě vyrážíme na kontrolu do Olomouce. :wink:
15. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ŠŤASTNOU CESTU. :grinning:
vyfotila jsem ty testíky :dizzy_face:
15. pro 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veliká gratulace Mony!!!!!Tak přece jen to tu bude veselá diskuse :wink:

Mám strach, že mě tu v tom necháte samotnou :wink:

Asmee, souhlasím s Mony, užij si sexík, pak máš utrum.....a uvidíš, že taky budeš mít krásné Vánoce!!!!Dej nám hned vědět, kdy jdeš, jo? Ať na tebe myslíme!!!
15. pro 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,díky :wink: Nemyslím,že budeš samotná. :wink:
Asmee a dej hned vědět.
15. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony, mám pocit, že už teď jsem sama, tak ne že mě v tom, vy těhulky necháte a nebudete se sem za mnou chodit koukat!! :wink:

Jinak jsem ti chtěla obdivovat testíky, ale vůbec ty // nevidím, jak se to nedá zvěčit :frowning2: Ale určitě jsou výstavní!!!!Mony, kolik ti jich dávali???Aby tam nebyly 2 :wink:
15. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,jak to,že ti to nejde zvětšit?

Dávali mi 2 tak uvidíme. :grinning:

A to víš,že tě v tom nenecháme,vždyť si naše :grinning: :wink: :grinning:
15. pro 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď konečně!!! A máš je úplně nádherné!!!! A co to je speciální testy??? :confused:

Asmee, tak jak to vypadá???
15. pro 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek