• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
aaangie: já mám za sebou nejprve 2x IUI, pak 1.IVF, 2.IVF, třetí IUI a hned za tři dny na to zavedena tři rozmražená embryjka a teď čekám, jestli se něco chytlo. :wink:
29. pro 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dali ti všechny tři?
29. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dali, původně bylo jedno šestibuněčné a ta další dvě pětibuněčné (byly tři dny staré), ale po rozmražený se rozmrazilo celé jenom to šestibuněčné a ta pětibuněčná se trošku rozpadla, takže zůstaly jenom dvojbuněčné, ale doktor říkal že to nevadí a zavedl všechny. A to mi ještě tři dny předtím dělali inseminaci, takže pokud by se zadařilo i inseminací, tak bych tam měla čtyři bobečky, ale doktor říkal, že to nevadí, že nejdůležitější je otěhotnět, tak uvidíme. Dnes jsem právě 8 dní po transferu a už jsem nevydržela a testovala, ale byla jen /, jenomže mi to nedalo a i když vím, že se to nemá dělat, tak jsem na to koukla po několika hodinách a byla tam druhá slaboučká. Ale vím, že na to nemám brát ohled, tak uvidíme na Nový rok, budu asi znovu testovat. :slight_smile: :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky a co ten tvůj opar v obličeji? Už jsi v pohodě?
29. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já abych ti pravdu řekla nevim kolika buněčný maj být.Byla jsem na 2.pokusech IVF ISCI a nikdy mi neřekli kolika b jsou vždycky mi řekli kolik je jedničkovejch a dvojkovejch(jako jakostně) a nic se nechytlo a nic v mrazu.Ted jsem si řekla primáři o genetiku
29. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla na genetice i s manželem, a bylo všechno v pořádku, tak taky uvažuji o tom co byla monajs: na té preimplantační diagnostice, ale když já mívám po stimulaci málo embryjek, tak nevím jestli to risknu.
29. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho si čekala na genetiku (objednání termínu) a potom jak dlouho trvaj výsledky
29. pro 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
angie: a taky jsi měla AH? Mně u 1.IVF doporučili darovanou cytoplazmu i AH i ISCI, ale bohužel, u 2.IVF jsme už dali jenom ISCI a AH
29. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je AH
29. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
asistovaný hatching - to ti naříznou obal, aby se embryjko mohlo lépe uhnízdit
Kam chodíš do Caru?
29. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě řekli,že jsem v pohodě,manžel má málo a pomalé spermíky,takže jsme šli rovnou na IVF ISCI,ale když se to dvakrát nepodařilo tak si pořád řikám z čeho usoudili,že jsme jinak v pořádku,když nám dělali jenom základní vyšetření krve.Proto jsemšla 19.12 za primářem aby mi udělali imunologii-na tu jdu sama a genetiku (na tu oba).A na recepci mě dostal nejbližší termín 15.3 :angry:
29. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mi určitě nedělali.To by mi snad řekli a ještě bych to vyděla na účtu.jinak chodim Iscare Praha
29. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AH myslím stojí 3.500,- v našem CARu.
29. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem tam nechala takovejch peněz,že bych to v tom součtu nepoznala
29. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky, včera jsem tady zrovna počítala, že jsem nechala u druhé IVF jenom za léky na stimulaci skoro 11.OOO,-
29. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to jsou ale pálky,co :angry: :astonished: Nás tady to druhé IVF stálo komplet s lékama,ICSI+PGD - 67.000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je moje vysněná dovolená v africe na safari :cry:
29. pro 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nás to celkem stálo všechno kolem 60.000,- ale to nepočítám cestování
29. pro 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou ale pálky.My jezdili manželovým firemním autem a on se vždycky stavil zrovna v Brně pro zboží,tak aspoň ta cesta se ušetřila.
Asmee:ono se sice nemá koukat později na ten test,ale já to měla taky tak :grinning:
29. pro 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no budu testovat 1.1. tak se ještě uvidí, zkoušela jsem to moc brzo- 8 dní po transferu
29. pro 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty ceny jsou šílené, ale co bychom za to mít miminko nedali, že?
29. pro 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukala jsem na ty tvoje testíky a ty čárečky stále silnější, to je nádhera.
29. pro 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prepáčte, že vám sem takto skočím. Máte niekto skúsenosti s menštruáciou po ET? Som 8 den po ET a dnes sa mi mrcha riadne rozbehla. TT bol ráno negat. Krvácali ste aj vy? Dik.
29. pro 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
maciatko: já jsem u minulého IVF začala hodně silně krvácet 11 den po ET (přesně v den kdy jsem měla dostat MS) a bohužel to nedopadlo. Ale ve vyjímečných případech může být těhotenství a současně MS, lékař to vyloučí až z krevních testů.
Já se teď taky modlím, abych nezačala krvácet, dle cyklu mi to vychází na zítra nebo pozítří.
29. pro 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc vám všem držím palce,jaktože jste tolik doplácely?To je hrůza :pensive:
29. pro 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no léky něco stojí a hlavně ten nadstandard, což je asistovaný hatching 3.500,-Kč(tj. naříznutí embryjka, ať se líp uchytí ve sliznici dělohy), ISCI 8.00,-Kč- napíchnutí spermie přímo do vajíčka.Prodloužená kultivace nad dva dny 3.500,- no a to se hned nasbírá
29. pro 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný :pensive: ale pokud to má šťastný konec :dizzy_face: my prý za lékydoplácet nebudeme,aspoň mi to tak říkala Mudr? :confused:
ale asi bych si připlatila to naříznutí....
29. pro 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No záleží čím budeš stimulovat. Já u prvního IVF měla fostimon a merional, ty nebyly tak drahé, ale u druhého jsem měla ten puregon a tam se za jednu lahvičku doplácí přes tisícovku.
29. pro 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena: Dakujem.
29. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
maciatko a pořád krvácíš?
29. pro 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
maciatko:to krvácení je mrcha.Já začala krvácet tehdy po KETU asi 12 den.Ale teď jsem po 2 IVF po ET a vypadá ro na // :grinning: No vlastně s krve to máme potvrzené,teď jenom čekáme na UTZ jestli bude už něco vidět.Jdeme příští týden. :dizzy_face:
30. pro 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek