Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

vm72
8. říj 2008

* Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko,lehčí OHSS, výsledek ET negativní, 6/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace)-HCG 0; 8/08- zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; KET č. 3 - 22/9 - jedna-poslední blastocysta-HCG 0. Čekám na další stimulaci na 2 IVF.

*Kuba2-Reprofit-snaha v CAR od 05/2007-1xIUI, 3IVF,1KET (vše v Gyncentru), 08/08 nativ s min.stimulací (Reprofit)-t toho těhu, ale v 11.tt ZT , čekám až do stanu MS po šestinedělí a hurá do dalšího boje.

*Burešinka - Podolí - snaha v CAR od 11/2005 - 11/06 1.IVF krátký protokol, přes 40 folikulů,28 vajíček,14 embryjek, vše zamraženo pro OHSS III. stupně, v roce 2007 - 5xKET - vždy negativní, v roce 2008 - 2xKET - vždy negativní a 2xIUI - negativní, od 6.10. 2.IVF - krátký protokol gonal 100j, UTZ 10.10.

*VM72- od června do prosince07 6x IUI-bez úspěchu,laparka-jsem O.K.Manžel špatné spermio.Stimulace na 1.IVF-březen08.Pouze 2 vajíčka-jedno nezralé,druhé opl.ICSI,po 5.dnech stopnuto,špatný vývin.Stimulace na 2.IVF-červen08.Odebráno 13vajíček,11olpl.ICSI,21/6 ET,19/7 KET,18/8 KET vše negativní,13/9 KET- biochem.těhot. Další mrazáčky nejsou.Čekám na další stimulaci a mezitím zkusím alespoň IUI.

vm72
8. říj 2008

* Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko,lehčí OHSS, výsledek ET negativní, 6/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace)-HCG 0; 8/08- zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; KET č. 3 - 22/9 - jedna-poslední blastocysta-HCG 0. Čekám na další stimulaci na 2 IVF.

*Kuba2-Reprofit-snaha v CAR od 05/2007-1xIUI, 3IVF,1KET (vše v Gyncentru), 08/08 nativ s min.stimulací (Reprofit)-t toho těhu, ale v 11.tt ZT , čekám až do stanu MS po šestinedělí a hurá do dalšího boje.

*Burešinka - Podolí - snaha v CAR od 11/2005 - 11/06 1.IVF krátký protokol, přes 40 folikulů,28 vajíček,14 embryjek, vše zamraženo pro OHSS III. stupně, v roce 2007 - 5xKET - vždy negativní, v roce 2008 - 2xKET - vždy negativní a 2xIUI - negativní, od 6.10. 2.IVF - krátký protokol gonal 100j, UTZ 10.10.

*VM72-Sanus Pardubice.Snaha o mimi od 11/05,v CAR od 5/07.Od června do prosince07 6x IUI-bez úspěchu,laparka-jsem O.K.Manžel špatné spermio.Stimulace na 1.IVF-březen08.Pouze 2 vajíčka-jedno nezralé,druhé opl.ICSI,po 5.dnech stopnuto,špatný vývin.Stimulace na 2.IVF-červen08.Odebráno 13vajíček,11olpl.ICSI,21/6 ET,19/7 KET,18/8 KET vše negativní,13/9 KET- biochem.těhot. Další mrazáčky nejsou.Čekám na další stimulaci a mezitím zkusím alespoň IUI.

eloska
8. říj 2008

* Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko,lehčí OHSS, výsledek ET negativní, 6/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace)-HCG 0; 8/08- zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; KET č. 3 - 22/9 - jedna-poslední blastocysta-HCG 0. Čekám na další stimulaci na 2 IVF.

*Kuba2-Reprofit-snaha v CAR od 05/2007-1xIUI, 3IVF,1KET (vše v Gyncentru), 08/08 nativ s min.stimulací (Reprofit)-t toho těhu, ale v 11.tt ZT , čekám až do stanu MS po šestinedělí a hurá do dalšího boje.

*Burešinka - Podolí - snaha v CAR od 11/2005 - 11/06 1.IVF krátký protokol, přes 40 folikulů,28 vajíček,14 embryjek, vše zamraženo pro OHSS III. stupně, v roce 2007 - 5xKET - vždy negativní, v roce 2008 - 2xKET - vždy negativní a 2xIUI - negativní, od 6.10. 2.IVF - krátký protokol gonal 100j, UTZ 10.10.

*VM72- od června do prosince07 6x IUI-bez úspěchu,laparka-jsem O.K.Manžel špatné spermio.Stimulace na 1.IVF-březen08.Pouze 2 vajíčka-jedno nezralé,druhé opl.ICSI,po 5.dnech stopnuto,špatný vývin.Stimulace na 2.IVF-červen08.Odebráno 13vajíček,11olpl.ICSI,21/6 ET,19/7 KET,18/8 KET vše negativní,13/9 KET- biochem.těhot. Další mrazáčky nejsou.Čekám na další stimulaci a mezitím zkusím alespoň IUI.

*Eloska-04/08 1. IVF+ICSI,dlouhý protokol,2 vajíčka,transfer 1embrya, druhé zamraženo,TT positivní,krvácení, cca ve 4.týdnu to však embryo vzdalo,spontánní potrat,07/08-KET-zrušen-embryo nepřežilo rozmrazení,09/08,2.IVF+ICSI,krátký protokol,3 vajíčka, 3 embrya,transfer 2 embrya-TT negativní. Zatím nevím jak dál-určitě laparoskopie a pak se uvidí.

kuba2
8. říj 2008

Krásné ráno, jakpak se dnes máte? Já dnes jedu na tu kontrolu po revizi.

drobec.z
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katuska23
8. říj 2008

drobec nezlob se na mě ale tobě jako přijde normální vlézt do témy kde se řeší takové problémy a prosit o hlasování?Nejenom že je to proti pravidlům,ale vžij se do nás které máme tyhle problémy!!!!

Omlouvám se ale tohle mě mučí a vám holky moc přeju aby vám to už vyšlo.

buresinka
autor
8. říj 2008

Ahoj holky, tak včera nešel skoro celý den kůň a dnes jsem se sem dostala až teď. 😀

Jinak jsem ráda, že se nám postupka rozrůstá, na jedné straně je smutné, že je nás tolik, které toho mají už hodně za sebou, ale na druhé straně vím, že v tom nejsem sama. Měla jsem bohužel ve svém blízkém okolí reakce, kdy řešili, jak je možné, že mě se to tolikrát nepovedlo a ostatním třeba na poprvé, podruhé. Tak mě to mrzelo, protože to člověka moc nepodpoří.

Jinak já se cítím v pohodě, za chvíli si půjdu ďobnout třetí injekci a jsem moc zvědavá na pátek, jak budu tentokráte reagovat.

Kubo, určitě to rychle uteče, já jsem zase teď začala chodit na francouzštinu a snažím se pořád si hledat nějakou aktivitu. 🙂

dckami
8. říj 2008

ahoj kočky, můžu se k vám přidat? Sice je to smutná diskuse, ale co se dá dělat.
My se snažíme o druhého mrňouse od 6/2006. Od 11/07 jezdíme do Pronatalu Teplice, mám za sebou 4xIUI a laparku. V srpnu jsem začala se stimulací na 1.IVF dlouhý protokol, Zoladex a potom Gonal. Bohužel stimulaci jsme museli zastavit 25.9, byl tam pouze 1 folík a nemělo to cenu, takže ani nedošlo k OPU. Teď čekám na mrchu. Měla by tu být každým dnem.... 3.-4.den cykluku musím na krev - kontrola LH a FSH a uvidíme, co dál. Od října jsem změnila zdravotní pojišťovnu a tak nebudu muset jezdit na OPU a ET do Prahy ( v Teplicích to dělají pouze pro VZP.) Jsem ze všeho hrozně zkalmaná, IVF jsem věřila.

Tak teď mám stále špatnou náladu, v práci si všichni mysleli, že se to konečně povede a já tu stále sedím a myslím na to, že všechno mělo být jinak... Do toho mi včera kamarádaka oznámila, že je 8tt a snažili se od léta. To se někdo má 🙂 . Jedinou radosta mi udělal dneska manžel - koncem října pojedeme na prodloužený víkend na hory do Rakouska, zalyžujeme si a snad nám to pomůže i psychicky. 😵

myskyva
8. říj 2008

ahoj
ráda bych se taky přidala jestli můžu 😅
smutné téma to je ale snad se nám tu smůlu podaří společně prolomit a budeme brzo slavit úspěchy

Mám za sebou 7IUI,červen ET/neúspěšné , září KET/ pozitivní tt ale 17den po ket hcg jen 17,5 takže mě čeká mrcha a v prosinci snad druhý KET

buresinka
autor
8. říj 2008

Holky, určitě se můžete přidat. Klidně se přidejte i do postupky. Smutné téma to je, ale společnými silami tu smůlu prolomíme a hlavně potřebujeme naději, že se to podaří. 🙂

Já si teď uvědomuji, že jak jedu 2. IVF, tak je to takové těžší, protože vím co mě čeká a strachuji se, aby bylo vše v pohodě. Při 1. IVF jsem byla neznalá a nějak jsem si nepřipouštěla neúspěch a ta realita je fakt dost tvrdá.

myskyva
8. říj 2008

buresinka přesně tak...ta nevědomost byla lepší 😅
smutný je že než podstoupíš první IVF tak jsi skoro přesvědčená že to přeci musí vyjít,a po neúuspěchu se pomalu modlíš aby to aspoň do třetice vyšlo ☹

dckami
8. říj 2008

aktualizace:
* Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko,lehčí OHSS, výsledek ET negativní, 6/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace)-HCG 0; 8/08- zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; KET č. 3 - 22/9 - jedna-poslední blastocysta-HCG 0. Čekám na další stimulaci na 2 IVF.

*Kuba2-Reprofit-snaha v CAR od 05/2007-1xIUI, 3IVF,1KET (vše v Gyncentru), 08/08 nativ s min.stimulací (Reprofit)-t toho těhu, ale v 11.tt ZT , čekám až do stanu MS po šestinedělí a hurá do dalšího boje.

*Burešinka - Podolí - snaha v CAR od 11/2005 - 11/06 1.IVF krátký protokol, přes 40 folikulů,28 vajíček,14 embryjek, vše zamraženo pro OHSS III. stupně, v roce 2007 - 5xKET - vždy negativní, v roce 2008 - 2xKET - vždy negativní a 2xIUI - negativní, od 6.10. 2.IVF - krátký protokol gonal 100j, UTZ 10.10.

*VM72- od června do prosince07 6x IUI-bez úspěchu,laparka-jsem O.K.Manžel špatné spermio.Stimulace na 1.IVF-březen08.Pouze 2 vajíčka-jedno nezralé,druhé opl.ICSI,po 5.dnech stopnuto,špatný vývin.Stimulace na 2.IVF-červen08.Odebráno 13vajíček,11olpl.ICSI,21/6 ET,19/7 KET,18/8 KET vše negativní,13/9 KET- biochem.těhot. Další mrazáčky nejsou.Čekám na další stimulaci a mezitím zkusím alespoň IUI.

*Eloska-04/08 1. IVF+ICSI,dlouhý protokol,2 vajíčka,transfer 1embrya, druhé zamraženo,TT positivní,krvácení, cca ve 4.týdnu to však embryo vzdalo,spontánní potrat,07/08-KET-zrušen-embryo nepřežilo rozmrazení,09/08,2.IVF+ICSI,krátký protokol,3 vajíčka, 3 embrya,transfer 2 embrya-TT negativní. Zatím nevím jak dál-určitě laparoskopie a pak se uvidí.

*Dckami - snažení od 6/2006. Od 11/07 Pronatal Teplice, 4xIUI a laparku. 1.IVF 8/08 dlouhý protokol, Zoladex a potom Gonal. Stimulaci zastavená 25.9, byl tam pouze 1 folík. Čekám na MS 3.-4.den cyklu krev - kontrola LH a FSH. Potom uvidíme.......

*myskyva - 7IUI,červen ET/neúspěšné , září KET/ pozitivní tt ale 17den po ket hcg jen 17,5 takže mě čeká mrcha a v prosinci snad druhý KET

buresinka
autor
8. říj 2008

Myskyva přesně tak, já jsem měla 14 mrazáčků, rozmrazily se všechny a výsledky vždy negativní. ☹

Teď moc věřím tomu, že budu mít šanci mít ET po tomto IVF. Při 1. IVF mi všechno zamrazili a prostě doufám, že díky hyperstimulátku byla ta vajíčka nekvalitní, tím, že jich bylo hodně a teď si to ohlídají a budou prostě lepší.

Jinak je mi líto, že vypadalo, že to vyšlo a najednou to bylo jinak. Ani nevím co je lepší, jestli rovnou negativní nebo taková naděje. ☹

myskyva
8. říj 2008

Která pravidla porušuje: | Zruš * Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko,lehčí OHSS, výsledek ET negativní, 6/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace)-HCG 0; 8/08- zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; KET č. 3 - 22/9 - jedna-poslední blastocysta-HCG 0. Čekám na další stimulaci na 2 IVF.

*Kuba2-Reprofit-snaha v CAR od 05/2007-1xIUI, 3IVF,1KET (vše v Gyncentru), 08/08 nativ s min.stimulací (Reprofit)-t toho těhu, ale v 11.tt ZT , čekám až do stanu MS po šestinedělí a hurá do dalšího boje.

*Burešinka - Podolí - snaha v CAR od 11/2005 - 11/06 1.IVF krátký protokol, přes 40 folikulů,28 vajíček,14 embryjek, vše zamraženo pro OHSS III. stupně, v roce 2007 - 5xKET - vždy negativní, v roce 2008 - 2xKET - vždy negativní a 2xIUI - negativní, od 6.10. 2.IVF - krátký protokol gonal 100j, UTZ 10.10.

*VM72- od června do prosince07 6x IUI-bez úspěchu,laparka-jsem O.K.Manžel špatné spermio.Stimulace na 1.IVF-březen08.Pouze 2 vajíčka-jedno nezralé,druhé opl.ICSI,po 5.dnech stopnuto,špatný vývin.Stimulace na 2.IVF-červen08.Odebráno 13vajíček,11olpl.ICSI,21/6 ET,19/7 KET,18/8 KET vše negativní,13/9 KET- biochem.těhot. Další mrazáčky nejsou.Čekám na další stimulaci a mezitím zkusím alespoň IUI.

*Eloska-04/08 1. IVF+ICSI,dlouhý protokol,2 vajíčka,transfer 1embrya, druhé zamraženo,TT positivní,krvácení, cca ve 4.týdnu to však embryo vzdalo,spontánní potrat,07/08-KET-zrušen-embryo nepřežilo rozmrazení,09/08,2.IVF+ICSI,krátký protokol,3 vajíčka, 3 embrya,transfer 2 embrya-TT negativní. Zatím nevím jak dál-určitě laparoskopie a pak se uvidí.

*Myskyva - 7IUI,06/08 1IVF dlouhý protokol,7 vajíček,transfér 2embria,3embria zamražena TT negativní
09/08 Ket 2 embria,10den po KET tt pozitivní,embrijko to vzdalo 6.10 HCG 17,5
2KET snad 11/08 zbývá jedno embrio - snad přežije rozmrazení

dckami
8. říj 2008

Já musím říct za sebe, že jsem IVF moc věřila, snad bych se raději a lépe smířila s negativním testíkem, ale to, že to skončí dřív, než dojde k OPU, to mě vůbec nenapadlo 😖 .

kuba2
8. říj 2008

Ahojky všechny vás zdravím a vítám nové holky a už se těším jak budeme krásně těhotnět 🙂. Já mám dnes za sebou kontrolu po revizi a vše je ok-jakoby se nic nestalo-tak alespoň něco. A mám doporučení na hematologii -hurá-toto je poslední vyšetření které mi ještě chybí. A hned po MS bude další snaženíčko 🙂. Ale jinak z vlastní zkušenosti Vám můžu říct že já jsem první dvě IVF zvládala celkem v klidu i KET-u 3.pokusu když nevyšel tak jsem byla pořádně v šoku-vůbec jsem nechápala proč. No a když jsem teď otěhotněla a přišla o to-je to asi mnohem hnusnější než když testy byli negativní. I když pozitivní je to že otěhotnět můžu. Jenže bolí to moc.

macous
8. říj 2008

Ahoj kočky bojovničky 🙂
Kubo, to jsem ráda, že ti to všechno dobře dopadlo, jo a budeme teda asi fakt stimulovat spolu, protože mě to neklaplo, nevím sice proč, ale mám si volat až teď přijde mrcha a objednat se na 25 den cyklu, takže mi to stimulkování vychází nejdříve na konec listopadu.

Jinak holky, já jsem nějak úplně přestala na KETy věřit, nevím sice proč, ale teď se moc těším na ty čerstvý embrijka a jen doufám, že mi nepřijde opět OHSS, abych si mohla dát dvě. A jestli to nevyjde, tak ta představa, že se budu zase trápit po KETech s čekáním na dvě // je teda fakt nepředstavitelná.

Jo a taky tohle jsem chtěla napsat: sice je to tady takový smutnější, ale člověk si otevřeně uleví, což mi dělá moc dobře, žádný přetvářky. Taky jsem si říkala, co je holek, které přijdou do jiného stavu hned, ale co je taky holek, kterým nemůže pomoci ani IVF? Takže jsme na tom vlastně prima a vzhledem k tomu, že statistiky ukazují úspěšnost jednoho IVF na něco okolo 30%, ale ve finále pomohou statisticky 95 %, tak jsou naše šance na úspěch veliké.

Hezký večer, snad to zítra v práci překlepu 😀 😀 😀

kuba2
8. říj 2008

Macousi to je mi líto že to teď nevyšlo. Tak příště už musí! Jinak je velmi pozitivní, že úspěšnost IVF je 95%-ale u lidí kteří vydrží -a to my vydržíme 🙂

macous
9. říj 2008

Kubiku, to víš že jo, nejsme žádný béčka, já prostě budu do CARu lést tak dlouho, dokud mě neotěhotní a basta 😀 😀 😀 😀 😀

myskyva
9. říj 2008

ahojte
kubo,aspoň že je vše v pořádku a můžete se snažit dál 😔
macous,já si vždycky připouštěla tu úspěšnost na 1IVF byla jsem naštvaná že je to málo 😠 nenapadlo mě vzít si celkovou úspěšnost přitom těch 95% už se mi líbí mnohem víc 😀 😀

vm72
9. říj 2008

* Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko,lehčí OHSS, výsledek ET negativní, 6/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace)-HCG 0; 8/08- zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; KET č. 3 - 22/9 - jedna-poslední blastocysta-HCG 0. Čekám na další stimulaci na 2 IVF.

*Kuba2-Reprofit-snaha v CAR od 05/2007-1xIUI, 3IVF,1KET (vše v Gyncentru), 08/08 nativ s min.stimulací (Reprofit)-t toho těhu, ale v 11.tt ZT , čekám až do stanu MS po šestinedělí a hurá do dalšího boje.

*Burešinka - Podolí - snaha v CAR od 11/2005 - 11/06 1.IVF krátký protokol, přes 40 folikulů,28 vajíček,14 embryjek, vše zamraženo pro OHSS III. stupně, v roce 2007 - 5xKET - vždy negativní, v roce 2008 - 2xKET - vždy negativní a 2xIUI - negativní, od 6.10. 2.IVF - krátký protokol gonal 100j, UTZ 10.10.

*VM72-Sanus Pardubice.Snaha o mimi od 11/2005,v CAR od 5/2007.Od června do prosince07 6x IUI-bez úspěchu,laparka-jsem O.K.Manžel špatné spermio.Stimulace na 1.IVF-březen08.Pouze 2 vajíčka-jedno nezralé,druhé opl.ICSI,po 5.dnech stopnuto,špatný vývin.Stimulace na 2.IVF-červen08.Odebráno 13vajíček,11olpl.ICSI,21/6 ET,19/7 KET,18/8 KET vše negativní,13/9 KET- biochem.těhot. Další mrazáčky nejsou.Čekám na další stimulaci a mezitím zkusím alespoň IUI.(První UZ před IUI 14.10.)

*Eloska-04/08 1. IVF+ICSI,dlouhý protokol,2 vajíčka,transfer 1embrya, druhé zamraženo,TT positivní,krvácení, cca ve 4.týdnu to však embryo vzdalo,spontánní potrat,07/08-KET-zrušen-embryo nepřežilo rozmrazení,09/08,2.IVF+ICSI,krátký protokol,3 vajíčka, 3 embrya,transfer 2 embrya-TT negativní. Zatím nevím jak dál-určitě laparoskopie a pak se uvidí.

*Myskyva - 7IUI,06/08 1IVF dlouhý protokol,7 vajíček,transfér 2embria,3embria zamražena TT negativní
09/08 Ket 2 embria,10den po KET tt pozitivní,embrijko to vzdalo 6.10 HCG 17,5
2KET snad 11/08 zbývá jedno embrio - snad přežije rozmrazení

Holky,tak já jsem se včera domluvila s Dr.že než se pustíme do dalšího cyklu IVF,budeme zkoušet alespoň ty IUI.Na první půjdu koncem příštího týdne.Sice si moc velké naděje nedělám,ale zase si říkám že alespoň něčím tu pauzu "zaplácneme".

dckami
9. říj 2008

😕 proč jsem vyhozená z tabulky???? 😕

vm72
9. říj 2008

To nevím.Já jsem kopírovala tu o trochu výš od myskyva a jen jsem něco upravovala u sebe...

myskyva
9. říj 2008

jéé dckami promiň 😅 já to blbě zkopírovala 😒

dckami
9. říj 2008

tak jsem to opravila, snad jsme tam všechny. 🙂

* Macouš - Podolí, 1.IVF duben/08 krátký protokol puregon + orgalutran, 34 vajíček,14 embrijek, prodl. kultivace přežilo 12 emrijek, ET 1 embrijko,lehčí OHSS, výsledek ET negativní, 6/08 KET 2 embria po léčbě estrimaxem (bez ovulace)-HCG 0; 8/08- zase Estrimax a KET 2 embria - 2/9 negativní HCG; KET č. 3 - 22/9 - jedna-poslední blastocysta-HCG 0. Čekám na další stimulaci na 2 IVF.

*Kuba2-Reprofit-snaha v CAR od 05/2007-1xIUI, 3IVF,1KET (vše v Gyncentru), 08/08 nativ s min.stimulací (Reprofit)-t toho těhu, ale v 11.tt ZT , čekám až do stanu MS po šestinedělí a hurá do dalšího boje.

*Burešinka - Podolí - snaha v CAR od 11/2005 - 11/06 1.IVF krátký protokol, přes 40 folikulů,28 vajíček,14 embryjek, vše zamraženo pro OHSS III. stupně, v roce 2007 - 5xKET - vždy negativní, v roce 2008 - 2xKET - vždy negativní a 2xIUI - negativní, od 6.10. 2.IVF - krátký protokol gonal 100j, UTZ 10.10.

*VM72-Sanus Pardubice.Snaha o mimi od 11/2005,v CAR od 5/2007.Od června do prosince07 6x IUI-bez úspěchu,laparka-jsem O.K.Manžel špatné spermio.Stimulace na 1.IVF-březen08.Pouze 2 vajíčka-jedno nezralé,druhé opl.ICSI,po 5.dnech stopnuto,špatný vývin.Stimulace na 2.IVF-červen08.Odebráno 13vajíček,11olpl.ICSI,21/6 ET,19/7 KET,18/8 KET vše negativní,13/9 KET- biochem.těhot. Další mrazáčky nejsou.Čekám na další stimulaci a mezitím zkusím alespoň IUI.(První UZ před IUI 14.10.)

*Eloska-04/08 1. IVF+ICSI,dlouhý protokol,2 vajíčka,transfer 1embrya, druhé zamraženo,TT positivní,krvácení, cca ve 4.týdnu to však embryo vzdalo,spontánní potrat,07/08-KET-zrušen-embryo nepřežilo rozmrazení,09/08,2.IVF+ICSI,krátký protokol,3 vajíčka, 3 embrya,transfer 2 embrya-TT negativní. Zatím nevím jak dál-určitě laparoskopie a pak se uvidí.

*Myskyva - 7IUI,06/08 1IVF dlouhý protokol,7 vajíček,transfér 2embria,3embria zamražena TT negativní
09/08 Ket 2 embria,10den po KET tt pozitivní,embrijko to vzdalo 6.10 HCG 17,5
2KET snad 11/08 zbývá jedno embrio - snad přežije rozmrazení

*Dckami - snažení od 6/2006. Od 11/07 Pronatal Teplice, 4xIUI a laparku. 1.IVF 8/08 dlouhý protokol, Zoladex a potom Gonal. Stimulaci zastavená 25.9, byl tam pouze 1 folík. Čekám na MS 3.-4.den cyklu krev - kontrola LH a FSH. Potom uvidíme.......

kuba2
9. říj 2008

Ahojky holky 🙂 já už jsem v plném pracovním procesu tak tu jsem schopná koukat jen večer. Já jsem se dnes objednala na hematologii na 24.10. tak jsem zvědavá jak dopadnu.

macous
9. říj 2008

Ahoj ženský 😀
koukám, že se nám tabulka pěkně rozrostla, což je dobře, protože alespoň vidíme, že žádná z nás není vyjímka, že to prostě někdy déle trvá 😉

Kubiku, a pročpak jdeš vlastně zrovna na hematologii? Já už taky dneska fungovala v práci - no fungovala, je možná silné slovo 😀 😀 😀

holky pracandy, zítra už je tady páteček - jupíííí

kuba2
9. říj 2008

Macouši protože to je jediné vyšetření které mi chybí a pokud najdou nějaké mutace-tak to právě může být důvod potratu. Ale to vyšetření jsem si vyloženě vydupala, neboť tam se posílá až po 2 potratech. Tak jsem řekla že na druhý teda čekat už nebudu.

macous
9. říj 2008

Víš Kubi, já se ptám totiž proto, že mě to zajímá, tohle jsem třeba vůbec nevěděla. Víš co, mě totiž poslední rok začala často tak divně tlačit hlavna nahoře, no a našla jsem si tam takovou bouli, prostě si nejsem jistá, jestli to tam před tím bylo nebo ne, ale nikdy jsem si toho nevšimla, možná by to mohla být blbě srostlá fontanela, ale nechce se mi na další vyšetření, to co podstupuji mi úplně stačí. Hlavně se mi to nijak moc nezhoršilo, ale teď se prostě po těch neúspěších v IVF ptám sama sebe, každý večer před spaním, jestli to náhodou nemůže být ..... no víš co myslim, to nechci ani napsat 😒 .
Asi jsem magor, se moc hlídám, ale prostě mi to pořád leze samo na mysl ☹

kuba2
9. říj 2008

Macousi bouli kde? Já zase letím k Dr. s každou blbostí 🙂 Ale jestli se Ti boulička někde objevila tak to určitě Dr. řekni ať se tím nemusíš trápit. Na té hematolce se vyšetřují třeba trombofilní mutace, to znamená že pokud se prokáží musí se hned po IVf nějakým způsobem ředit krev. Není to však důvod proč nejde otěhotnět , ale je to důvod potratů.