Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

monajs
7. led 2009

jé to my taky tak děáme,špatně se shání.Ale manža je na mražák dává živé ☹ nemůžu to vidět.jemi jich taky líto,ale když hadice musí taky něco žrát.Tohle mi na tom vadí,ale nedá se nic dělat.

No holky,mi čekáme na romány o seznámení,šup šup 🙂

asmeena
7. led 2009

no holkám se asi romány psát nechcou, nebo dělají asi momentálně něco jíného. 😉

monajs
7. led 2009

tak já jdu uvařit manžílkovi něco dobrého k pozdnímu obědu.zatím ahoj

zuzka11
7. led 2009

Téda, Mony, hned v den seznámení 😀 Ale co, prostě když to má být, tak to má být 😉

K tématu o chování pavouků a hadů se nepřidám, jsem zastánce psů,a le teď na nej zatím není čas, jenom švagrovka má tři, tak si to vždycky užíváme když jsme tam a to nemá drobky, zlatý retrívr, border kolie a československý ovčák.........a já měla jezevčíka 😀

monajs
7. led 2009

jejda ale to jich mají.My měli doma jako doma u mamky-vlastně ještě máme- jezevčicí babičku-její už 11 let,ale je jak štěně.
A doma máme vlčáka.Teda na dvoře,ale to je moje sluníčko,mazel ale strašně temperamentní...

A ten první den"to bylo fakt super" sice jsem se potom styděla,ale jinak móóc dobrý... 😀

monajs
7. led 2009

Holky,pokud budete chtít,tak mrkněte do alba.Přidala jsem tam naši loňskou posvatební cestu do Paříže..
Chtěla bych tam ještě jednou... 🙂

asmeena
7. led 2009

Ve Francii bylo pěkně? Já pořád uvažuju kam letos na dovču, ale chceme někam vlastním autem, na vlastní triko. Manžel už moc nechce k moři. Před dvěmi lety jsme byli v Holandsku a to byla nádhera.

asmeena
7. led 2009

Monajs: krásné fotečky. Jak jste tam jeli? 😉

monajs
7. led 2009

Autobusem,hrůza.Já v pohodě,protože hned chrním a jsem malá.Ale manžel měří 187 cm a fakt tam těžko vlezl.Trpěl,nespal a do Paříže jsme přijeli po 18 hodinách hned v 7 ráno a hned se šlo na prohlídku.Ubytování až večer. 😉 Bylo mi ho hrozně líto ☹

monajs
7. led 2009

Ale byla to nádhera.Paříž je úžasné město.Byli jsme i v Marseile.Nádhera.Ještě jsem chtěla do jižní Francie,kolem Saint Tropez,podle fotek to vypadalo nádherně.Nebo zámky na Loaře.Krása... 😉

asmeena
7. led 2009

No já autobus nemůžu vůbec, jenom se za mnou zavřou dveře v tu ránu se mi chce čurat a jsem totálně psycho...My máme auto na plyn, takže nás to ani moc nestojí a manžel docela rád řídí, tak se dopravujeme sami. Nemusím se aspoň ani nikomu přizpůsobovat 😉

monajs
7. led 2009

To máte fajn.Taky si chceme kupovat auto,ale až budeme čekat mimi.Zatím používá manžel firemníé,tak to zatím nepotřebujeme.
Já už fakt musím jít vařit.Mám na to hoďku.Sakryš,zase jsem dnes nic neudělala. 🙂

asmeena
7. led 2009

Tak ať se jídélko povede. Pá.

zuzka11
7. led 2009

Mony krásné fotky, opravdu nádhera!!!!!

Teď ještě přidá nějaké Asmee a já budu muset s kůží taky na trh 😀 Klidně půjdu, ale fotku bych vám radši poslala na mail, přece jen.........ale vám holky znám, tak se vám klidně ukážu🙂) tak pokud budete chtít poznat mojí maličkost, tak šup s mailovou adresou do IP 😉

V Paříži jsem byla cca před 3 rokama,a le romantika veškerá žádná - vzal mě tak taťka 😀 I tak se mi to tam moc líbilo, Eiffel jsme nedali, fronta nás odradila, jinak všechno, včetně lattéček, vínka, baget, sýrů......

asmeena
7. led 2009

Zvláštní je, že já jsem si třeba monču představovala úplně jinak než má ty fotky, protože ta maličká, to musíte mít fakt fantazii, aby jste si ji představili, když má tu helmu a padák na zádech.
Myslela jsem, že máš mony tmavé vlasy, ale krátké na ježoura. 😉

zuzka11
7. led 2009

Taky jsem si ji predstavovala jinak🙂)) A co ty me, Asmee??? 😀

zuzka11
7. led 2009

Asmee, už ti odpověděli z té astrologické poradny??

monajs
7. led 2009

Asmee.tam je mám zesvětlené,melírované a sestříhané.Teď mám polodlouhé,spíš delší tmavohnědé.Já jsem normální přorozená skoro černovláska. 😀 Většinou nosím takové delší po lopatky.Ale vždycky po nějaké smůle radikálně měním vzhled.
Po prvním potratu jsem se osříhala na hoře nakrátko,vzadu delší a hodně zesvětlila+blond melír.Po druhém Jsem se zase ostříhala skoro na mikádo s červeným melírem.A teď mám delší pod ramena,černé a ostříhanou ofinu. 😀
Zuzi posílám ti adresu a pošli foto 😀

zuzka11
7. led 2009

Tak posláno🙂)))))

asmeena
7. led 2009

Zuzi ještě mi neodpověděli, já jsem dávala dotaz 5.1. a teprve odpověděli na dotazy z 4.1. a k tomu ještě neodpovídají všem, ale vyberou jenom 3 dotazy za den a ty odpoví. Ale zkoušela jsem napsat na http://www.hanny.mysteria.cz/poradna.php?celkem... dala jsem tam dotaz, jestli se nám podaří letos otěhotnět, tak jsem zvědavá jestli mi taky odpoví.

asmeena
7. led 2009

Teď jsme se s manželem vrátili z hospůdky, dala jsem si vídeňskou kávu (mají výbornou šlehačku) a topinky (mniam) a taky barborkovou kofolu - chutná po třešních (dnes jsem ji měla poprvé) a taky byla výborná.

asmeena
7. led 2009

Zuzi: nevím jestli si to psala, už mi to nějak splývá, kolik máš roků? A jak dlouho se o mimi snažíte?

zuzka11
8. led 2009

Dobré ránko!

Asmee tak to jste si dali do nosu! ´ídeň ti závidím, mě se vždycky líbí jak ji nesou, takový bílý kopec, někde posypaný čokoládou, někde politý vaječňákem....já od malička nemůžu chuť šlěhačky, tak mám smůlu....ale řeším to lattéčkem 😀

Tu kofolu jsem vůbej neviděla, nějaka Moravská novinka? 😉

Mě je 28 ,jsme skoro stejně ,a snažíme se 2 roky a 4 měsíce.......

Včera jsem po Aj dala další díl Soukromých pastí a zse mě překvapili, fakt se mi to líbí. A holky někde na diskusi to tak kritizovali....tak bud jsem filmovy debil a nepoznam dobre od špatného, nebo mi jenom stačí, že je to v češtině a jsem blažená 😀

zuzka11
8. led 2009

Ještě jsem se dívala na tu věštírnu aje jasné, že se bojí dát konkrétní odpověď, ale zase hezky napsala, že tu víru, že to vyjde musíme najít v sobě a soustředit se na život, ne jenom myslet na snažení........holky, je to na nás a my to zvládneme!!!!!

monajs
8. led 2009

Dobré ránko kočky,
tak jsem se ptala u mého dr na Mojžíšovou a naštěstí ji u nás ve městě cvičí,tak mi napíše příští týden doporučení až si půjdu ukončit neschopenku. 🙂 Tak jsem zvědavá

Asmee-tu kávičku ti závidím,mám na ni hroznou chuť.Mńam 🙂

asmeena
8. led 2009

Holky kávička byla opravdu vynikající.

Zuzi: Soukromé pasti byl super seriál a to tady mám všechno v češtině. U kterého si dílu?

Monajs: kdy zase nastupuješ do práce? Já jdu asi 19.1. Vůbec se mi tam ale nechce. ☹ jsem myslela, že to teď vyjde a já už se tam nevrátím a budu kynout doma. 😉

monajs
8. led 2009

Jojo to musíme zvládnout!
Zuzi to jsi ještě mladice 😀

A soukromé pasti se mi moc líbily.Ale ty jedny byly fakt drsné,to se mi dělalo zle 😝

zuzka11
8. led 2009

Teď koukam na Bartosku a Cibulkovou v laska v Moll.......drsne ti prisy Norisová v myslím Jiné lásce????? Ony všechny zatím ty příběhy co jsem viděla byly "drsné", ale ze života.........

Asmee mě tak naladila, že jsem si hned uvařila latté 😀

monajs
8. led 2009

Asmee,tak to jsme na tom stejně.Já jedu ještě v úterý do Brna a pak ještě budu do konce týdne doma a potom nástup do práce.Ale nechce se mi tam. ☹ Budu muset směnovat -3 směnný provoz.Hrůza.A to jsem do prosince chodila jenom na ranní a byla v kanclu s klukama a měla svůj PC. 😢 Teď jdu do provozu a jsem degradovaná z vstupní kontroly na dělnici 😒 Ale práce mi naštěstí nevadí,jenom ty ženské jsou většinou strašné drbny ahlavně nechci směnovat.Já se před 2 lety přihlásila na vnitropodnikový konkurz na tu kontrolu a vyhrála.Před tím jsem dělala dvanáctky a teď se musím vracet. 😝

Ale určitě ne nadlouho.Budu bojovat jako lvice a za pár půjdu na mateřskou 😀

zuzka11
8. led 2009

Jasně. A souhlasím Moni, s klukama pracovat je něky osvěžující, neřeší, nedrbou....a nás budeš mít pořád tady, když si budeš chtít "po žensku" popovídat.

Mimochodem, ještě jsi nám nepřiznala, za co jsi vyměnila poukázku!!!!!Jsi kočka? 😉