• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
V Ostravě teď plánujeme srazík na sobotu s holkama z koníka, tak jsem zvědavá kolik nás tam bude? :grinning:
13. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé to budete mít super! A přijede i Monča? pak mi pošlete společnou fotku!Jojo, je to bobek, v listopadu měl rok, teď čerstvě chodí :grinning:
13. led 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monča né, to jdeme holky z tématu Fertimed v Polance a to jsou většinou holky okolí Ostravy. Monča by to na těch pár hodin měla asi hodně z ruky.
Tím ale nechci Moni říct, že bych tě ráda neviděla. :wink:

Jak jsem byla včera v práci, tak jsem si vzala nějakou práci domů (vypisuju ty mzdové listy), tak jsem zvědavá jak rychle to zvládnu. :wink: Vzala jsem si jich ale jen asi 30. Ještě v práci jich mám asi 100.
13. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to jsem nevěděla.....ale stejně si to užijte, pěkně dámská jízda! :grinning:

ta MÓňa nepřijde a nepřijde, aby s enám pochlubila, jaký měla úspěch......a ty Asmee nemusíš mít pbavy nebo stud, podle mě , když chlap vidí ženskou v sexy prádle, tak přestává myslet a rozhodně se nesoustředí na nějaké "špíčky", takže stud stranou a udělej manželovi někdy překvápko!Uvidíš, že bude nadšený.....

Iwuš - co ta kosmetika, jsi krasavice???

Peťo - co tvohe Hcg, nemáme nějaké překvápko???? :grinning:
13. led 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Peti, to v CARu nebrali, takže se asi nedovolala a výsledky neví.

Kde dnes Moňa lítá?
13. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že vyspává náročnou noc :wink:

Co ty, něco nového? Pracuješ teď na těch výkazech???Tak už jsem zkoukla všechny Soukromé pasti, které jsem měla nahrané a moc se mi to líbilo, některé míň, jiné víc, ale shrnuto - super - nevíš, jetli to třeba bude pokračovat???Nebo nemá teď být nějaká seriálová novinka???Ať jsem v obraze :slight_smile:
13. led 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišel mi mužíček, tak se odmlčím, zatím pá. :wink:
13. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, běž ho přivítat! :wink:
13. led 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ho přivítala, třikrát ho porazila v pexesu a teď ho nechám odpočinout.
13. led 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak vlastně vypadá váš závod na kole??? vedeš nebo tě už porazil??? :wink:
13. led 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě napadlo, co dělá, že je tak brzo doma? To má moc fajn!!!
13. led 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No včera mě trumfl o pár metrů. A co dělá ti napíšu do IP
13. led 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mu to dneska nandáš, ne? přece se nedáš!!! :grinning: Já myslela, že ještě vyrazím ven, na prochajdu do centra, ale nějak se mi nehcce.....na knížku se nemůžu soustředit, tak jsem ráda, že tě tu mám!!!!!

Co ostatní holčiny, přece všechny nepracují??? :confused:
13. led 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi pracují. Já jsem dnes nějaká rozežraná. Na oběd jsem měla rybku s dušenou mrkví a bramborem, ale ta ryba (sleď) byla plná drobných kostiček, že mi to ani nechutnalo jak jsem to musela vybírat (už ji nikdy nekoupím),
no a teď jsem dostala chuť na něco sladkého, ale nic doma není (pro jistotu nic nekupu) a tak jsem si udělala krupici a nastrouhala jsem si na ni čokoládu na vaření. Bylo to dobré, ale pořád nějak nejsem uspokojená. Teď jsem dostala chuť na šopský salát. Už se těším, až bude levnější zelenina - teď je příšerně drahá a hnusná a budu dělat každý den salátky.
13. led 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem hodně jezdívala na kole, to jsem ještě bydlela v Jeseníku u rodičů a tam je moc krásná příroda a bylo pořád kam jezdit, ale tady znám akorát jednu, dvě trasy a to mě taky pořád nebaví a hlavně mě nebaví jezdit samotná. Manžela moc jízda na kole neuspokojuje - teda jedině když ho nalákám na buřta, v létě jsou otevřené hospůdky okolo cyklostezky a dělají venku na ohni buřtíky.
13. led 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomu říkáš rozežraná? :grinning: Ryba a až ve 3/4 na 5 krupice? tak to já jsem asi úplný žrout! :confused: Já takhle dostala, už nevím od koho, lososa v plechovce, vypadá to jako tuňák do salátu, rozdělala jsem ho a plný kostiček, taky už nikdy víc.....úplně to zkazí požitek z jídla, co????

Jinak ta čoko - nemáš poblíž večerku? tak to řeším já :grinning:
13. led 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si chtěla koupit Riomare lososa, myslíš že tam budou taky kostičky. Miluji tuňáka v plechovce, dělám z toho pomazánku a pak si to mažu na ten super domácí chlebíček a ještě si na to nakrájím rajčátko - mniam to je balada.

Mám hned vedle obchod, ale jsem tak lenivá, že se mi nechce vůbec vylízat z bytu. Říkám si, že až půjdu v pondělí do práce, tak si obchodů a lítání ještě užiju.
13. led 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ta chuť asi není veliká, já když jí mám, tak jde všechna lenost stranou :grinning: Mylsím, že ten Riomare bude OK....to zní dobře, pomazánka , rajče, chleba z pekárny..........mimochodem dneska jsem pekla kamarádce, byla taky nadšená, prý se na ní ořijde podívat a už vidím, jka si ji hned pak kupuje :wink:
13. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď peču nějaký energy chleba, tak jsem zvědavá, když jsem tu směs sypala, tak byla taková spíš do hněda. :wink:
13. led 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a co hlídání malého?
13. led 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes je tady čisto prázdno? Já jdu na kontrolu před tím IUI, takže za chviličku mizím. :wink:
14. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee já zase hlídám, ale budu držet palce!!! :wink:
14. led 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen držím palce,at tam máš krásný velký folík :dizzy_face: ahoj Zuzi,takže krev negativní,ten čaj je zázračný :grinning: pěkně mi z něho narostla sliznice..ten budu pít před IVf :slight_smile: natotuty..

já jdu vařit,pak uklidit a pro malou do školky a pak očekávám sestřičku..no a večer zase cvičit,at mi jdou ty kilečka dolů :wink:
14. led 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti - nedělj si z nich nějak šíleně těžkou hlavu, ono si to zase sedne, když začneš svůj normální předvánoční režim........

Mám pocit, že každý den píšš o uklízení, vaření - chceš mě zahanbit? :grinning: Ten čaj, není z Herbaty???Mám ho taky a taky dělá krááásnou sliznici.
14. led 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten čaj to je kontryhelový,pije se od menzes do ovulky..
no já si z nich právě hlavu dělám,já se s těma 3,5kg necítím a musí dolů :wink: včera jsem třeba nevařila :grinning: ale dneska už musím ukuichtit něco lehkého..a uklízím skoro denně,spíše udržuji pořádek at se mi to nenahromadí a pak většinou uklízím dlouho..tak proto denně ta půl hodinka a je to :wink: nechci tě zahanbit :wink:
14. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufffff :grinning: :wink: Já jsem docela ráda uklízela v našem novém bytečku, tak to bylo hned vidět a člověk měl dobrý pocit, ale tady je všechno staré a mám pocit, že to ani není vidět....ale vytřít dneska musím, Peťas něco vylil v kuchyni a lepíme........
14. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu s kúůží na trh, ani nevím co napsat, šeptám - poprvé v životě mám //, zatím mi to nedochází....2x nepodařené IVF ateď tohle........a co jsem dělala tenhle měsíc jinak?Jela jsem na ěžky, tam blbě zaparkovala a strašně se naštvala, vymrzla, minimlně 2x sebou parádně práskla.......a těhotenské příznaky? Bolel mě palec u nohy , něco jako dna :grinning:

A když jsem v sobotu našla // - dělala jsm si to dvůli té bikram joze, tak byla slabí a já prověřená lety čekání začala nadávat na šmejdský test, který stínujou.........Tož tak.
14. led 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky,
včera jsme dojeli od dr pozdě,tak píšu až dnes.
-takže těhotenství bylo biochemické(jestli to pletu,tak pardon).Dr říkala,že vůbec neví co s náma.Všechno máme v pořádku,tak nás poslala na hematologii,,na nějaké asi podrobnější vyšetření a konzultaci co s náma.Jdene tam 26.1.Tak nevím jestli mám chtít aby mi něco našli a mohla jsem si v klidu říct-bylo to všechn o špatné kvůli tomu a nechat se léčit,nebo být v pořádku,ale nevědět proč ty nepodařené těhu. :frowning2: Tak jsme z toho všeho s manžou jeleni.

Jinak holky,ten korzetek měl ÓBROVSKÝ úspěch.Po všech těch stresech to byla paráda.Už dlouho to nabylo takové... :grinning:

Teda očko,fakt tě obdivuju,takový zajoch( :wink: :slight_smile: ) jako ty a tak strašně šikovná hospodyňka.Taky mne pěkně zahanbuješ :grinning:

Asmee,ty tvoje výtvory,to je něco neskutečně nádherného.Písnu ti na mail.
14. led 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony, hlavu vzhůru!!!!!Třeba právě ta hematlogie ukáže!!!!!A prádýlko byl úspěch??? :grinning: No, jak jsem ho viděla, tak se ani nedivím :wink:
14. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo,v pondělí už frčím do práce.Ale vůbec se mi nechce. :frowning2:
Ale zase budu mezi lidma.Sice tak půl na půl mezi blbcema,ale taky lidi,ne
14. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek