Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

asmeena
13. led 2009

V Ostravě teď plánujeme srazík na sobotu s holkama z koníka, tak jsem zvědavá kolik nás tam bude? 😀

zuzka11
13. led 2009

Jééé to budete mít super! A přijede i Monča? pak mi pošlete společnou fotku!Jojo, je to bobek, v listopadu měl rok, teď čerstvě chodí 😀

asmeena
13. led 2009

Monča né, to jdeme holky z tématu Fertimed v Polance a to jsou většinou holky okolí Ostravy. Monča by to na těch pár hodin měla asi hodně z ruky.
Tím ale nechci Moni říct, že bych tě ráda neviděla. 😉

Jak jsem byla včera v práci, tak jsem si vzala nějakou práci domů (vypisuju ty mzdové listy), tak jsem zvědavá jak rychle to zvládnu. 😉 Vzala jsem si jich ale jen asi 30. Ještě v práci jich mám asi 100.

zuzka11
13. led 2009

Aha, to jsem nevěděla.....ale stejně si to užijte, pěkně dámská jízda! 😀

ta MÓňa nepřijde a nepřijde, aby s enám pochlubila, jaký měla úspěch......a ty Asmee nemusíš mít pbavy nebo stud, podle mě , když chlap vidí ženskou v sexy prádle, tak přestává myslet a rozhodně se nesoustředí na nějaké "špíčky", takže stud stranou a udělej manželovi někdy překvápko!Uvidíš, že bude nadšený.....

Iwuš - co ta kosmetika, jsi krasavice???

Peťo - co tvohe Hcg, nemáme nějaké překvápko???? 😀

asmeena
13. led 2009

No Peti, to v CARu nebrali, takže se asi nedovolala a výsledky neví.

Kde dnes Moňa lítá?

zuzka11
13. led 2009

Já myslím, že vyspává náročnou noc 😉

Co ty, něco nového? Pracuješ teď na těch výkazech???Tak už jsem zkoukla všechny Soukromé pasti, které jsem měla nahrané a moc se mi to líbilo, některé míň, jiné víc, ale shrnuto - super - nevíš, jetli to třeba bude pokračovat???Nebo nemá teď být nějaká seriálová novinka???Ať jsem v obraze 🙂

asmeena
13. led 2009

Přišel mi mužíček, tak se odmlčím, zatím pá. 😉

zuzka11
13. led 2009

Jasně, běž ho přivítat! 😉

asmeena
13. led 2009

Tak jsem ho přivítala, třikrát ho porazila v pexesu a teď ho nechám odpočinout.

zuzka11
13. led 2009

A jak vlastně vypadá váš závod na kole??? vedeš nebo tě už porazil??? 😉

zuzka11
13. led 2009

Teď mě napadlo, co dělá, že je tak brzo doma? To má moc fajn!!!

asmeena
13. led 2009

No včera mě trumfl o pár metrů. A co dělá ti napíšu do IP

zuzka11
13. led 2009

Tak mu to dneska nandáš, ne? přece se nedáš!!! 😀 Já myslela, že ještě vyrazím ven, na prochajdu do centra, ale nějak se mi nehcce.....na knížku se nemůžu soustředit, tak jsem ráda, že tě tu mám!!!!!

Co ostatní holčiny, přece všechny nepracují??? 😕

asmeena
13. led 2009

Asi pracují. Já jsem dnes nějaká rozežraná. Na oběd jsem měla rybku s dušenou mrkví a bramborem, ale ta ryba (sleď) byla plná drobných kostiček, že mi to ani nechutnalo jak jsem to musela vybírat (už ji nikdy nekoupím),
no a teď jsem dostala chuť na něco sladkého, ale nic doma není (pro jistotu nic nekupu) a tak jsem si udělala krupici a nastrouhala jsem si na ni čokoládu na vaření. Bylo to dobré, ale pořád nějak nejsem uspokojená. Teď jsem dostala chuť na šopský salát. Už se těším, až bude levnější zelenina - teď je příšerně drahá a hnusná a budu dělat každý den salátky.

asmeena
13. led 2009

Taky jsem hodně jezdívala na kole, to jsem ještě bydlela v Jeseníku u rodičů a tam je moc krásná příroda a bylo pořád kam jezdit, ale tady znám akorát jednu, dvě trasy a to mě taky pořád nebaví a hlavně mě nebaví jezdit samotná. Manžela moc jízda na kole neuspokojuje - teda jedině když ho nalákám na buřta, v létě jsou otevřené hospůdky okolo cyklostezky a dělají venku na ohni buřtíky.

zuzka11
13. led 2009

Tomu říkáš rozežraná? 😀 Ryba a až ve 3/4 na 5 krupice? tak to já jsem asi úplný žrout! 😕 Já takhle dostala, už nevím od koho, lososa v plechovce, vypadá to jako tuňák do salátu, rozdělala jsem ho a plný kostiček, taky už nikdy víc.....úplně to zkazí požitek z jídla, co????

Jinak ta čoko - nemáš poblíž večerku? tak to řeším já 😀

asmeena
13. led 2009

taky jsem si chtěla koupit Riomare lososa, myslíš že tam budou taky kostičky. Miluji tuňáka v plechovce, dělám z toho pomazánku a pak si to mažu na ten super domácí chlebíček a ještě si na to nakrájím rajčátko - mniam to je balada.

Mám hned vedle obchod, ale jsem tak lenivá, že se mi nechce vůbec vylízat z bytu. Říkám si, že až půjdu v pondělí do práce, tak si obchodů a lítání ještě užiju.

zuzka11
13. led 2009

tak to ta chuť asi není veliká, já když jí mám, tak jde všechna lenost stranou 😀 Mylsím, že ten Riomare bude OK....to zní dobře, pomazánka , rajče, chleba z pekárny..........mimochodem dneska jsem pekla kamarádce, byla taky nadšená, prý se na ní ořijde podívat a už vidím, jka si ji hned pak kupuje 😉

asmeena
13. led 2009

Já teď peču nějaký energy chleba, tak jsem zvědavá, když jsem tu směs sypala, tak byla taková spíš do hněda. 😉

asmeena
13. led 2009

Zuzi a co hlídání malého?

asmeena
14. led 2009

Ahoj holky, dnes je tady čisto prázdno? Já jdu na kontrolu před tím IUI, takže za chviličku mizím. 😉

zuzka11
14. led 2009

Asmee já zase hlídám, ale budu držet palce!!! 😉

hnedoocka23
14. led 2009

asmeen držím palce,at tam máš krásný velký folík 😵 ahoj Zuzi,takže krev negativní,ten čaj je zázračný 😀 pěkně mi z něho narostla sliznice..ten budu pít před IVf 🙂 natotuty..

já jdu vařit,pak uklidit a pro malou do školky a pak očekávám sestřičku..no a večer zase cvičit,at mi jdou ty kilečka dolů 😉 pá

zuzka11
14. led 2009

Peti - nedělj si z nich nějak šíleně těžkou hlavu, ono si to zase sedne, když začneš svůj normální předvánoční režim........

Mám pocit, že každý den píšš o uklízení, vaření - chceš mě zahanbit? 😀 Ten čaj, není z Herbaty???Mám ho taky a taky dělá krááásnou sliznici.

hnedoocka23
14. led 2009

ten čaj to je kontryhelový,pije se od menzes do ovulky..
no já si z nich právě hlavu dělám,já se s těma 3,5kg necítím a musí dolů 😉 včera jsem třeba nevařila 😀 ale dneska už musím ukuichtit něco lehkého..a uklízím skoro denně,spíše udržuji pořádek at se mi to nenahromadí a pak většinou uklízím dlouho..tak proto denně ta půl hodinka a je to 😉 nechci tě zahanbit 😉

zuzka11
14. led 2009

Ufffff 😀 😉 Já jsem docela ráda uklízela v našem novém bytečku, tak to bylo hned vidět a člověk měl dobrý pocit, ale tady je všechno staré a mám pocit, že to ani není vidět....ale vytřít dneska musím, Peťas něco vylil v kuchyni a lepíme........

zuzka11
14. led 2009

Jdu s kúůží na trh, ani nevím co napsat, šeptám - poprvé v životě mám //, zatím mi to nedochází....2x nepodařené IVF ateď tohle........a co jsem dělala tenhle měsíc jinak?Jela jsem na ěžky, tam blbě zaparkovala a strašně se naštvala, vymrzla, minimlně 2x sebou parádně práskla.......a těhotenské příznaky? Bolel mě palec u nohy , něco jako dna 😀

A když jsem v sobotu našla // - dělala jsm si to dvůli té bikram joze, tak byla slabí a já prověřená lety čekání začala nadávat na šmejdský test, který stínujou.........Tož tak.

monajs
14. led 2009

Ahoj kočenky,
včera jsme dojeli od dr pozdě,tak píšu až dnes.
-takže těhotenství bylo biochemické(jestli to pletu,tak pardon).Dr říkala,že vůbec neví co s náma.Všechno máme v pořádku,tak nás poslala na hematologii,,na nějaké asi podrobnější vyšetření a konzultaci co s náma.Jdene tam 26.1.Tak nevím jestli mám chtít aby mi něco našli a mohla jsem si v klidu říct-bylo to všechn o špatné kvůli tomu a nechat se léčit,nebo být v pořádku,ale nevědět proč ty nepodařené těhu. ☹ Tak jsme z toho všeho s manžou jeleni.

Jinak holky,ten korzetek měl ÓBROVSKÝ úspěch.Po všech těch stresech to byla paráda.Už dlouho to nabylo takové... 😀

Teda očko,fakt tě obdivuju,takový zajoch( 😉 🙂 ) jako ty a tak strašně šikovná hospodyňka.Taky mne pěkně zahanbuješ 😀

Asmee,ty tvoje výtvory,to je něco neskutečně nádherného.Písnu ti na mail.

zuzka11
14. led 2009

Mony, hlavu vzhůru!!!!!Třeba právě ta hematlogie ukáže!!!!!A prádýlko byl úspěch??? 😀 No, jak jsem ho viděla, tak se ani nedivím 😉

monajs
14. led 2009

Ach jo,v pondělí už frčím do práce.Ale vůbec se mi nechce. ☹
Ale zase budu mezi lidma.Sice tak půl na půl mezi blbcema,ale taky lidi,ne