• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
no a laparku budu muset mít taky krátké a čistou francii,at vidí jestli modrají konečky prstů,atak...
15. led 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to musíš mít krátké nehty a nesmíš mít umělé na lapárku? Ježiši, no to bude maso. Už se na ni netěším. :confounded:
Mám tam ještě další 4 folíky, ale z těch 3 vpravo prý nic nebude, že jsou hodně malé (nestihnou dozrát). Ale bylo by fajn, kdyby praskly ty dva vlevo a já měla dvojčátka. To by byl nejkrásnější dárek tohoto roku.
15. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no správně by neměli být úmělé nehty,ale už to doktoři tolerují,akorát je musím mít krátké,né žádné drápy a pokud možno francii,ne barevné..a dole musíš být celá oholená..jinač už tak nic nevím..
mamka byla na laparce,no říkala potom děs,měla strašné tlaky do konečníku a myslela že se každou chvíli po.... :cry: dali jí čípky abyl klid,za 3 dny ji pustili,vyšlo ji to akorát tak blbě na víkend,tak proto..
asmeen,to by bylo fajn,kdyby se ti to zadařilo a byly by z toho dvojčátka :wink:
15. led 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s oholením nemám problém, ale z těch bolestí bych se bála. Jaroš, ale říkal, že se ráno nastupuje, dopoledne to udělá, večer mě přijde zkontrolovat a ráno jdu domů. Tak doufám, že nebudu mít žádné problémy. :unamused:
15. led 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi v každé nemocnici to chodí jinač,mamka byla tady u nás..já si myslím,že já budu mít nástup den před,dají mi klistýr a další den na to půjdu..a snad alší mě pustí :slight_smile:
pokud máš horečky a další problémy,tak tě jen tak nepustí..kolegyně z práce chytla vysoké horečky a ještě se ji v těch jizvách udělali nějaké bulky,tak tam zkysla 8 dní :confounded:
15. led 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši, to mi ani neříkej. Kéž by se nám v těchto dvou cyklech zadařilo IUI a já na tu laparku nemusela. Stačí mi, co jsem včera prožívala po IUI. Ale třeba po hydrolaparoskopii, jsem žádná problém neměla, ani mě nic nebolelo. :wink:
15. led 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, večer na krku a vy nikde!

Ale mě je to jasný - Peťka se ucvičila, Monča utopila a Asmee kazí pejska :grinning: :wink:

A já tu jsem samotinká.........uznávám, trvalo mi to, ale je konečnš vytřeno, vypráno - i ručně a teď dělám véču.....i chrupka vyšla :wink:
15. led 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky,se z toho cekani asi zblaznim
15. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na co čekáš Ivuš? :confused:
15. led 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
na laparku a pak na dalsi cyklus :grinning:
15. led 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak, a kdy to má být, máš datum? Jaká byla včera vůbec dermabraze? jak často se na to chodí???
15. led 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodim kazdy mesic,nejdriv se to muze opakovat po trech tydnech!!Jak mi zacne MS to bude po pristi nedeli,tak mam hned volat a objednat se,tento mesic je snad nekonecny!!!
15. led 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vydrž! :wink: Zkus si to čekání všemožně zpříjemnit!!!!! I když děláš co můžeš, vid?
15. led 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si pis!!!Uz nevim co bych vymyslela abych ten cas nejak stravila!!!
15. led 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do vany........si to dnes zaslouzim :grinning:
15. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: já pejska nekazím. Dala jsem na tebe a dnes manžílka šetřím, došlo mi, že na testíku se udělají // ještě předtím než se vajíčko uvolní a tak myslím, že to do zítra snad vydrží. Už abych to měla za sebou. A čekala jestli přijde mrcha - kéž by už nedorazila.
15. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš neboj: to zas tak rychle uteče. Já jdu teda už v pondělí do práce, takže mi to bude rychle určitě utíkat.

Doma mám jinak šílený bordel, ale vůbec se mi nechce nic dělat, protože jsem nervózní z toho zítřejšího IUI.
15. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Asmeee! jsem ráda, že tu jsi! Moc na tebe budu zítra myslet, v kolik tam jdeš? A v kolik máte ten srazík?
15. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra to mám na 10:30 a srazík máme v sobotu v 15:00
15. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co si dělala Zuzi dobrého na večeři? Já si udělala hromadu salátu, jak jsem ho dodělala, tak mi volala kolegyně z práce a jenom nadávala a zase mi podávala barvitě jobovky, takže jsem si ten salát ani pořádně nevychutnala. Potom jsem si dala banán se šlehačkou a čokoládou a pak jsem si na půl hodiny zdřímla. :wink:
15. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš: tak na tebe budu myslet, ať vyhrajete ty milióny, a kdy se to táhne?
15. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě úplně minulo, že tu máme budoucí milionářku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ivčo, ty tajnůstkářko! :wink:

Asmee já měla jako dezert čokoládu..........

Teď jsem koukala na program, nic nedávají v telce, asi si pustím DVD........zítra budu moc moc držet palce!
15. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi u tebe je jedno co budeš jíst, nepůjde poznat, že přibíráš po čokoládě. :wink: :grinning: :wink:
15. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena:No my si vsazime i s tatkou,ale ja jsem jeste nevyhrala ani jedno jedne euro,tak to on vyhral uplny majlant asi 20 euro :grinning: !!!Ted se to losuje v nedeli :grinning: ,ale stejne nic nevyhrajeme,ja jsem si rikala,ze by nam mohli dat alespon par kacek na dokonceni domu :grinning: !!!
Jinak mi tu delas chute tim bananem a cokoladou,ale me banan silene nadyma a pak mi manzel rika ze jsem nejvetsi prdlavka co kdy potkal :grinning: :grinning: !!!!
JInak ti drzim vsechny palecky na svete,aby ti to vyslo ted!!!!
16. led 2009 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóój :slight_smile:
tak jsem se neutopila.Ale byla jsem i 5x na tobogánu a v sauně a v divoké vodě a to plavání jsem tak trošku odflákla.Měla jsem v plánu pro začátek 25 délek a bylo tak 15 a to s funěním.Ale super.Dnes jdu zase.Koupila jsem permošku aby mě to donutilo chodit :slight_smile: :wink:

Asmee a hned napiš jak dneska vše dopadlo.Myslela jsem na tebe :wink:

Zuzi a co ty?

Očko,já byla na lapárce před 2 roky.Jizva maličká a byla jsem tam asi 3-4 dny.Ale myslím,že druhý den po operaci mně pouštěli,bez teplot.A klistýr jsem neměla.Ptali se jestli nechci takovou pěnu do zadku- asi 2 dcl flaštička,ale že se to platí.Stálo to 80 kč a holky mi tžo moc doporučovali.Brnkačka.Ale prý to nemají v každé nemocnici.I když už je to 2 roky.... :unamused:

Ywus, jak ti dnes je?
16. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre,jen nevim co mam dnes variiit :grinning:
16. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si uvařím kapustu.Mám na ni hroznou chuť.mňam :slight_smile:
16. led 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme meli vcera:slight_smile: a snedl se snad 4litrovy hrnec :grinning: a ted jsem si napsala recept na katuv sleh tak udelam ten :grinning:
16. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňam,ten mám taky ráda,hlavně manža,on miluje ostré jídla :grinning:
16. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zuzi a Mony..byla jsem dneska na nehtech,mám je konečně čačané :grinning: stříbrné(třpytivé)konečky ze šikma a na dvou prstech kamínek bílý..no jsou fakt pěkné :slight_smile: jen za 370,-kč..už jsem se objednala na únor,hned zkraje před laparkou,at mám čistou francii a kratučké :wink:
jinač,cítím se lépe a rifle se mi zdají o krapec volnější :grinning: jsem ráda a dál budu 2x denně cvičit..
co vy holky??asmeen ta je v polance,každou chvíli by měla sem nakouknout a snad má dobré zprávičky pro nás :dizzy_face:
16. led 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek