Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
17. led 2009

Dobré ránko! 😀 😕 😝

As - užij si srazílk

Holky vám všem krásný den, pohodičku!!! Já mám nespavost, zabrala jsem na gauči od 20 do 23,30 a pak až v 5 ráno do 6ti........... 😖 Tak snad přes den nakouknu, pokud ho teda naopak neprospím....nejsem já úpír??? 😀

hnedoocka23
17. led 2009

taky dobré ráno..asmeen dneska čeká srazík a mě hlídání dětí,sestra jde na ples a s manžílkem..pokud jim půjde počítač,určitě nakouknu 😉 jdu vařit,dnes kuře na paprice s těstovinama 😝
Zuzi.nemáš to z něčeho jiného? 😉 😎 a co testík,už jsou tam krásné //?? 😎

ywushka
17. led 2009

ahojky holky,jeste jsem nemela dnes cas se tu ukazat!Byli jsme s manzou v bazaru se kuknout na jedno auticko!!!A Pak jsem varila-pry vobirne bolonske spagety!!A ted si jdeme zapnout DVDecka a budeme hledet na telku pod dekou 😀

hnedoocka23
17. led 2009

ahoj Ivi,my taky dneska máme těstoviny jako přílohu 😉 tak to máte pěknou sobotu..tak si ji užijte,hezky pod dekou 😀 a slušné chování!! 😝 😀

asmeena
17. led 2009

Holky zdravím, za chvilku se chystám na srazík. Ještě si musím umýt vlasy.
Dnes jsem zkoušela ovu test a je tam pořád krásná druhá čárka (tak fakt nevím 😒 ), doufám, že ten folikul praskne. Protože to je docela k ničemu pak dvě inseminace.

hnedoocka23
17. led 2009

asmeen ahoj,musí praskonout,držím palce..pokud zítra bude slabší čárka..tak se snažte!!! 🙂
holky užijte si srazík..my jdeme papat..manža konečně přišel 😠

asmeena
17. led 2009

Jo mi se teď očko snažíme pořád. Mám strach, aby ty ovu testy nebyly spíš ovlivněny tím clostilbegytem a pregnylem. Už jsem tento cyklus vyplýtvala 6 ovu testů. 😉

asmeena
17. led 2009

je to totiž fajn vidět konečně druhou krásnou silnou čárku. 😀

ywushka
17. led 2009

as:No tim pregnilem si myslim ze by to mohlo byt vlivnene,dokonce i nektere holky po ET kdyz si delaly test moc brzo,tak se to ukazalo jako pozitivni,ale bylo to ovlivnene tim!!!Tak drzim palecky a poradne se snazte!!My mame antikoncepci,takze by jsme se mohli snazit do aleluja a bylo by to k nicemu!!!Drzim palecky at to vyjde

asmeena
17. led 2009

No, asi budu teď sexovat každý den, dokud nepřijdé mrcha. 😀

ywushka
17. led 2009

To by jsi mela 😀 !Alespon z toho budes mit neco 😀 kdyz uz ne mimi 😀 !ner delam si srandu 😀 !!Drzim palecky at mrsky poradne plavou 😀

asmeena
17. led 2009

No, když já už to nedělám jen tak pro zábavu, ale opravdu jenom kvůli tomu mimišku ☹ , takže z toho zase až tak velké uspokojení nemám 😠 neumím se od toho myslení na to mimi vůbec odpoutat. 😖

zuzka11
17. led 2009

Ahoj holky! Tak Asmee jak bylo????Užila sis to?

A co jste dělaly vy ostatní??

asmeena
17. led 2009

holky srazík byl víc než výborný. Super jsme pokecaly a seznámila jsem se s moc bezvadnýma holkama. 😉 Očko, příště se musíš přidat. O hodně jsi přišla.

zuzka11
17. led 2009

Tak to jsem ráda, že sis to užila! A jinak to páteční IUI bylo úplně OK, viď???

My se byli projít v parku, bylo tu nádherně sluníčko a fotili jsme, spousta lidí tam bruslila, byla sranda...a pak byl velký nákup.......takže shrnuto - pohodička 😉

asmeena
17. led 2009

Tak jste si taky krásně užili. Tady v Ostravě je hnusná inverze a smrad. 😉

zuzka11
17. led 2009

As a co ten riochet, snad se to tak píše, už máte permici????

Sluníčko je super, vypadalo to jako na jaře.......už aby to bylo....a taky bylo v 17 ještě světlo!

asmeena
17. led 2009

nemáme permici. Jsme ostudy. ☹

Musím ti napsat, co si dovolila manželova ségra: Dnes po obědě nám napsala, jestli s nima nechceme na lyže. (normálně s náma nekomunikuje, nescházíme se tak mi připadla její sms trapná), no a když jsme koukli z okna, tak ona s přítelem a dvěmi dětmi, nasedali do tchánova auto (přitom své měli zaparkované taky před barákem, ale tchánovo má benzín a oni za něho platit nemusí). Taky jsem nepochopila, proč chtěli, abychom jeli s nimi, když do auta už bychom se nevlezli (takže my bychom jeli svým a platili si to - stejně si nikdy auto nepůjčujeme, dobře se nám jezdí vlastním). Tak manžela nasralo, že když tchán místo toho, aby jezdil sám svým autem, tak si pořídil měsíčník a aby ušetřil,tak jezdí tramvají. Takže manžela to vytočilo a napsal to ségře. A ségra mu odpověděla, že je hnus, že jí vlastní bratr nepřeje a že ona nám taky nepřeje děti a doufá, že takový závistivý a zlý lidi mít dítě nikdy nebudou. To je hnus. Co? To bych nenapsala ani svému nejhoršímu nepříteli.

zuzka11
17. led 2009

Bože to je kráva!!!!!! 😠
Nechápu, kde se v ní bere ta nenívist a závist......měli s bráchou předtím dobrý vztah? nebo to bylo pořád takhle??? jak mi ji líčíš, je to nešťastná, vypočítavá holka.....kašli na ní!

asmeena
17. led 2009

no ze začátku měli pěkný vztah, já jsem k ní ještě před 6 lety chodila a hodně jsem si hrávala s malou neteří, pořád jsme jim něco kupovali, no a jednou to vyvrcholilo tím,že se vykašlali na manželovy narozeniny a tchánové je omlouvali. Takže to manžela nasralo a od té doby se to sere. Taky se mnou si to pohla, protože mi vždycky napsala akorát, když potřebovala s něčím pomoct a jednou, když chtěla ať jí zajdu koupit bundu, kterou měla odloženou v obchodě a já jsem jí řekla, že né, protože nemám sebou peníze a čas, tak se urazila a začla mi nadávat, že když bych potřebovala poradit porodní asistentku, tak to mi bude dobrá (hlavně,že jsem v té době vůbec o miminu neuvažovala a kdybych chtěla poradit s porodní asistentkou, tak se můžu poradit i na koníkovi.) 😀

zuzka11
17. led 2009

A zkoušely jste si to třeba vyříkat? nebo není chuť????

Co dneska večer, máš pohodu???

Monča asi zase plavčí a dovádí na tobogánech, nebo dováděla a teď vyčerpáním usnula 😉

Mluvili jsme přes skype s tchánovcema, tak byli na běžkách a pak taky usnuli, holt ten čerstvý vzduch dělá svoje 😉

Kolik vás na srazu bylo? byl to 1.sraz nebo jste se už znaly???

asmeena
17. led 2009

já na švagrovou kašlu, se závistivýma končím. Přitom oni dostávají od tchánů všechno a nám tcháni řekli, že nám pomáhat nebudou, že nemáme děti, až prý budou děti. Takže ať si všichni trhnou. Už je ale nebudu řešit.

No Monča je ale dobrá, že se tak dala na to sportování, tak asi opravdu ta novoroční předsevzetí dodrží. Já se úplně stydím.

Měli jsme 1.srazík, takže jsme se teprve seznámily. bylo opravdu fajn.

zuzka11
17. led 2009

Takže žádné rozpaky na začátku se nekonaly? A byly holky tak jak sis je představovala z diskuse??? Já se takhle seznámila s jednou holčinou a už jsme se viděly naživo a pusy jsme nezavřely..... 😀

asmeena
17. led 2009

Taky jsme si s holkama super pokecaly a bylo se pořád o čem bavit. Já jsem přišla jako první a pak přišla další jedna, tu jsem hned poznala, a tak jsme spolu čekaly asi půl hodiny a pak jsme si šly sednout dovnitř a představ si, že další dvě už půl hodiny seděli vevnitř, protože přišly jiným vchodem. Takže jsme čekaly venku zbytečně,ale hlavně, že jsme se sešly.

zuzka11
17. led 2009

Tak to je super, že byla fajn atmoška!

Já dneska nějak nemám náladu......nic mi není, ale ani dobře, prostě prudící den 😀 Snad bude zítra líp. V pondělí si začnu shánět gynekologa.....chci vědět na čem jsem, dneska čárka pěkný tlusťoch, ale obavy zůstávají........

asmeena
17. led 2009

tak to vypadá zuzi nadějně. Hlavně se nestresuj a klídeček, pohodička. Ty nemáš v Německu gyndaře?

zuzka11
17. led 2009

Nemám, jezdila jsem do CAR v ČR........mě je jenom divný, že mi nic není.........já chci blít nebo aspoň mít "kozy" 😀

As jaké máš pocity ty? Jsi v pohodě? Nebo jsi rezignovaná???

asmeena
17. led 2009

já teď nemám pocity žádné, je mi divné, že na ovu testíku druhá čárka silnější než testovací, folik byl včera po druhé IUI ještě celý, tak mám jen strach, aby to k něčemu tento měsíc bylo.

Buď ráda, že ti nic není. Někdo nemá žádné příznaky. moje kamarádka neměla vůbec žádné problémy, až potom ji začala bolet prsa.

zuzka11
17. led 2009

Zkus bát v pohodě......nebo řekni psici ať ti zase skočí na břicho a praskne ti ho 😀 Ale vážně, myslím, že praskne sám, dostalas Pergnylu jak pro koně!

Co plánuješ na zítra???Příprava do práce, viď? 😒 Co ty svetříky, vyfotíš nám? A šál už jsi začala dělat??? nebo se zase odbýváš?

asmeena
17. led 2009

zase se odbývám, vyfotím, zrovna dnes jsem měla nové oblečky na srazíku, tak možná pak uvidíš taky fotečku. A zítra musím trošku uklidit, udělat něco dobrého na oběd, abych měla i na pondělí a asi budeme s manželem prošťouchávat folík, aby praskl. 😀 Jinak do práce se mi vůbec nechce.