Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
18. led 2009

Máme taky...ale cochocino jsem neslyšela.....něco jako lattéčko??? Ale díky za pozváníčko! 😉 Tak si ho užij!!!!

zuzka11
18. led 2009

teda, my máme Nespresso, ale stejný princip, kapsle a žádný bordel 😀

hnedoocka23
18. led 2009

no první dáš kpsli s mlékem,to ti pořádně našlehá a pak dáš kapsli s čokoládou..krásně se to spojí a je bohatá pěna..latté a capučíno,je stejný princip..vždy první mléko 😉

zuzka11
18. led 2009

Jasně, už jsi mi doplnila mezeru ve vzdělání 😀 Zní to každopádně jako velká ňamka....

hnedoocka23
18. led 2009

jo je,když mám chut na čokoládu,dám si tohle a dokonce mě to i zasytí..

ywushka
18. led 2009

Jo to tak vztavam kazdy den!My stavime domecek,ted se dokoncuje vnitrek takove ty instalace a snad nekdy kolem leta se uz budeme stehovat,takze ted bydlime jeste u mych rodicu-bohuzel nebo snad bohudik!!!a ti jsou ted na horach!My taky dnes nevarime-teda ja-jedeme na obed ke tchyni na slovensko!

zuzka11
18. led 2009

Ivuš zní to hrozně, ale od vás je Slovensko co by kaenem dohodil, bude něco typicky Slovenského???

Peťko - věřím, věřím....a už mi nedělej chutě, jo? 😀

hnedoocka23
18. led 2009

Zuzi,co dneska vaříš??mi jdeme ke tchýni na ptáčka..
ahoj IVi..čím dříve vstáváš,tím víc toho za ten den stihneš 😉 to máte super,že to máte takový kousek na slováky.. 🙂

ywushka
18. led 2009

jo taky si myslim🙂!!!Mame to max tak 15km!To nevim co vari,ale me jidlo od nic moc nesmakuje,ale lepsi nez kdyz musim varit ja!Jdu se oblekat!Zatim pa odpoledne se tu ukazu!!A na obed vsem dobrou chut!!!

zuzka11
18. led 2009

Co vařím, asi tortillas, ale až později, manža ještě vyspává 😉 Zato já si už dala snídani,svačinu......a pořád nějak nemám dost 😒

asmeena
18. led 2009

Holky hlásím vstávání, ještě jsme dnes vyspávali, protože zítra už jdu do práce a začne mi vstávání ve 4:00 hodiny.
Dnes na oběd mám polívku ze včerejška drůbeží a budu dělat řízky.Manža mi teď letěl do obchodu koupit strouhanku. Rohlíky totiž u nás staré tvrdé nemám (když peču jen ten chleba), takže není z čeho tu strouhanku udělat.

Jo Dolce gusto, tak to mi očko děláš velké chutě, já si koupila před dvěmi lety pressovač, ale moc mi už nevyhovuje a tak jsem o tom taky uvažovala, že ho prodám a koupím dolce, ale manža o tom nechce slyšet, že co si to zase vymýšlím.

Ivuš a ty dnes vyhraješ ty milionky, tak to budeš mít super, už uvažuješ co s nimi uděláš? 🙂

Zuzi: musím jít taky dát péct chleba, už jsme ho na snídani dojedli. Říkal manželův kolega, že v Rakousku ty chlebové směsi vyjdou na 8,-Kč (a já to kupuju za 20,-) tak možná i v Německu budou ceny nižší.

zuzka11
18. led 2009

No čau, Asmeee! ty spáči! Ale chápu, užij si to!!!!!Pak nastane režim, viď 😠

U nác stojí 0,39, takže něco kkolem 12 Kč, ale zálež na kurzu, pokus hcceš koupit nějaké bio, tak se vyšplhají i na 3EUR.......co ovu test, dělalas???

asmeena
18. led 2009

jo teď jsem ho dodělala a je pořád silnější druhá čárka, už mě to štve, protože jsem myslela, že by měla začít slábnout. A nemůže to být tím, že jsem měla tolik folikulů, že by třeba jeden praskl, ale ty ostatní ještě produkovali LH, které se mi potom značí na ovu testu?

hnedoocka23
18. led 2009

ahoj spáči..dolce gusto dobrá volba,vřele doporučuji!asmeen já nevím s tou tvoji ovulkou.. 😉 já budu zase dneska testovat,včera byla silnnější jak předevčírem,tak mě ještě čeká 😒

zuzka11
18. led 2009

As a kde se ti mám kouknout na graf? ráda to udělám, ale nenašla jsem ho......

asmeena
18. led 2009

Holky, kde jste kdo? Monajs co ty? Už se chystáš na zítřejší pracovní den?

Já jsem se dnes přemohla a trošku jsem žehlila a pak dělala něco do práce. Chtěla jsem si taky udělat už konečně ten šál, ale místo toho jsme prošťouchávalí folík a pak jsem šla žehlit. K žehlení jsem si pustila film Jak utopit Dr. Mráčka, v televizi totiž nic normálního nebylo.

ywushka
18. led 2009

my jsme se kukali s manzelem na dvd na film OKO bere-opravdu stoji za to!!!

asmeena
18. led 2009

Já se chystám večer budou dávat film Pusinky, nevíte někdo jaké to je?

asmeena
18. led 2009

A teď se jdu dívat na Rady ptáka Loskutáka, třeba tam budou nějaké dobré nápady. 😀

ywushka
18. led 2009

taky se jdu kukat na ptaka 😀 pusinky-blbost,ale treba se ti to bude libit!!me to nebavilo

asmeena
18. led 2009

No uvidíme, stejně bych měla jít dnes brzo spát,abych se zítra ráno ve 4:00 probudila do práce. Uvažuji, že ale budu tentokrát chodit do práce později. Normálně máme směnu od 6:00 do 14:30, ale já jsem chodila na 5:30, abych měla na práci klid, ale uvažuju, že budu chodit přesně až na těch 6:00. A nebudu se hlavně stresovat. Kašlu na všechny.

zuzka11
18. led 2009

As - Pusinky jsem neidela, ale slysela jsem rozdilne nazory....kazdpopadne kdyz ych je mela, tak se na ne kouknu, par lidem, co znam se to fakt libilo...........s tou praci to tak udelej, aspon na zacatku, at ten sok neni tak silene velky!!!!!Budu na tebe myslet. Muzes v praci obcas kouknout na net, nebo mate zakaz????

ywushka
18. led 2009

as: musis se tesit do prace 😀 my co budeme doma budeme na tebe uprime myslet 😀

monajs
19. led 2009

Ahoj holky 😀
tak než jsem to všechno dočetla,tak uplynula hoďka 🙂
Asmee,tak srazík byl perfekt,jo?
Dnes jsi v práci,co? Já mám noční- od 22,00 - 6,00.Asi vytuhnu hned o půlnoci 😉
Zuzi,ta šála musí být krásná.

As a Zuzi,poslala jsem vám na mail fotky- vyšívala jsem dětský metr,tak až budete chtít,tak napište VYŠIJU 🙂

monajs
19. led 2009

haló,kde jste kdo?

monajs
19. led 2009

bla bla blablabla.
tak já jdu teda obědvat. 😉

hnedoocka23
19. led 2009

ahoj holky,dneska jsem si přispala..a ted jsem si něco malého ukuchtila..jinač ten femigard vysazuji,špiním více!psala jsem holkam do femi-gardy..a ty mi řekly,že pokud jsem neměla problémy s pravidelný cyklus,že ho mám vysadit,že mi ho právě může rozohodit..užívat ho bude jen manžel,na ty spermochy..přišli mi ještě dvě balení,tak to mám tak na 2,5měsice..
dneska asi zavolám té Markétě na tu dornovou metodu,už se potřebuji domluvit,co a jak a hlavně,jestli to můžu podstoupit před laparkou..
asmeen,už se ti to krátí ještě hodka a půl..pak napiš,jaké pocity v první den v práci

monajs
19. led 2009

Chjo,když tu jsem,tak tu nikdo není.HALÓ HALÓ,JE TU NĚKDO??? 😒
A když se nedostanu k pc tak vy si vykecáváte jedna radost a jste tu všecky. ☹ Já si na vás budu za chvílu stěžovat manžovi. 🙄

hnedoocka23
19. led 2009

halo,halo,jsem tady jen já..chcíli mi nešel koník..nevím zda zase něco opravovali... 😉 já tady mám zase stolaře,tak ted jsem se jim trochu věnovala..kávička atak..

monajs
19. led 2009

Kávička?A s pány stolaři? Hmmm... 😀