Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
19. led 2009

ale já je znám,no spíš toho jednoho a je to 50letý chlap...monajs,ty ty ty 😀 na co si zase myslela...

ywushka
19. led 2009

jak se dnes holky mate???Manzel neni ani v praci,ma neco s kamionem,tak cely den beha kolem toho!!!

hnedoocka23
19. led 2009

já mám tady stolaře,manžel není doma..tak že je tady obskakuji a sem tam pomůžu něco přidržet 😀

hnedoocka23
19. led 2009

ale smrdí jak hovada...fůůůj 😝 😠

ywushka
19. led 2009

jo to my mame takoveho topenare.....to pak musime celou dobu vetrat jak odejde

asmeena
19. led 2009

jo tak očko přidržuje? Raději se ani neptám co 😀

Ivuš: tak vidím, že nikde neoslavuš? Tak to výhra nebyla asi moc vysoká. Nebo se chováš zatím nenápadně, aby na to nikdo nepřišel, kolik milionů budete mít zachvíli v bance. 😀

Monajs: ten metr je úžasný, myslela jsem, že si to někde koupila nebo ti to někdo koupil. Jak dlouho ti tak jeden trval vyrobit? (tento týden budu objednávat ta trička, tak jen aby si věděla)

ywushka
19. led 2009

No vcera to pry padlo,ale my jsme to nejspi nebyli byl to nekdo kdo to vsazel pres net!!!Ale hned jak se mi to bude chtit jet ¨zkontrolovat,tak tam pojedu treba jsme vyhrala alespon 3 eura 😀

asmeena
19. led 2009

No dobré 3 eura, ti to aspoň pokryje trošku to cestování. 😀

ywushka
19. led 2009

😀 to jo 😀 a jak bylo dnes v praci??

asmeena
19. led 2009

Ale ušlo to, donesla jsem jim tělová mýdla, za to že mě zastupovali, tak na mě byli hodní. Dnes jsem psala jenom samé dopisy a hlavně na soudy, tak to byla drsárna (dopisy mě nebaví), ale na zítra už mám lepší práci.
Hodně klientů mi dnes volala a řekli mi, že už nesmím jezdit na dovolené ani nemocenské, že když tam nejsem, tak se jim ztrácí doklady a že chcou jednat jenom se mnou - tak to mě aspoň potěšilo. 😀

ywushka
19. led 2009

No ja jsem si dnes velmi lamala hlavu nad vyplnovanim prihlasky na vysku,ale nejak jsem na to neprisla,takze prihlaska je zase odlozena

asmeena
19. led 2009

no to né Ivuš, pěkně se do toho pusť ať máš ten hlavní zlomový bod za sebou, pak už to půjde jako po másle. Nesmíš to odkládat. 😎

ywushka
19. led 2009

No ja mam z toho strach a jeste k tomu nemuzu najit vyzo z druhaku,takze jsem se zasekla na tomto bode....

zuzka11
19. led 2009

Ahoj holky!!!!

Tak konečně, dopoledne bez netu a teď jsem vyřizovala poštu.....

Peťka mě rozesmála - psala, teď jsem vstala a Asmee zbývají ještě 2h práce 😀 Jinak se dneska roztrhl pytel s opraváři a stavaři, jak píšete, ján jendoho čekám v 17,00 - bude vyměňovat kohout v koupelně, či co, byl se na to podivat už min.týden....ale přidržovat mu nic nebudu 😀

Mony - ahoooooooooooj! Krásnýýýýýýýýýýý, jsem taky myslela, žes byla nakupovat 😉 Co plavčo,a cos dělala cely vikend,když u nás jsi nebyla????

As - jaký byl první den, přežilas? Nebo jsi smrtelně unavená????

Ivuš - pust se do toho, výzo najdeš a budeš mít dobrý pocit!!!!

asmeena
19. led 2009

zuzi i jsem docela přežila zrovna jsem dostala chuť na bramboráky, tak si dva dělám.

hnedoocka23
19. led 2009

ahoj Zuzi...mě bere spaní holky a to jsem dnes vstávla před 12h.. 😔

asmeena
19. led 2009

jo očko to máš asi z přespání 😀

zuzka11
19. led 2009

A spít jsi šla kdy??? 😉

As - to se vyplatí dělat dba??? třeba bude manža chtít taky, ne? 😀 Co kolegyně kromě mýdel, byly fakt v pohodě? Žádné "blbé" dotazy???

hnedoocka23
19. led 2009

šla jsem spát v 23hod..

zuzka11
19. led 2009

Tak to jsi rekordní spáč 😀

asmeena
19. led 2009

blbé dotazy nebyly, holky už to plus mínus věděly, takže pohodička.
to víš, že nedělám jenom dva bramboráky, dělám jich pět. A manžel taky dostane. 😀

Už sis sehnala toho gyndaře? zuzi?

hnedoocka23
19. led 2009

jo jak nějaký novorozenec chrním..

zuzka11
19. led 2009

Na druhý pokus, první ta doporučená bohužel končí....a na její místi nastupuje další až od dubna...tak jsem našla jinou, po telefonu na mě sestřička působila příjemně....sice to není tak blízko, ale jde to....a na netu jsem taky našla dobré reference, tak snad....zítra........ 😕 mám strach...........

zuzka11
19. led 2009

Jsi zlatá, že na mě myslíš, moc děkuju!!!!

asmeena
19. led 2009

nesmíš mít strach, ty musíš být právě že v pohodě. 😉

zuzka11
19. led 2009

Aháááááá 😉 Tak teď už to vím, tak já budu. Možná. Snad. asi???? 😀 A co ty , jsi v pohodě ze svého folíku a ovulace????

hnedoocka23
19. led 2009

holky,mířím směr ložnice 🙂

asmeena
19. led 2009

Já už na to kašlu, uvidím až přijde mrška.

Jo to je jasné, že to chce klídeček, žádné stresy, to známe asi každá, ale realita je bohužel jiná,co? 😉 Neboj, uvidíš, že tentokrát to určitě vyjde. Příroda už si to teď žádá. 🙂

asmeena
19. led 2009

očko: tak to ti přeji, já musím stihnout ještě spoustu věcí, takže to jen tak nemůžu zabalit, když jdu zase zítra do práce, ale tobě to přeji, dej si pětadvacet i za mě.

asmeena
19. led 2009

Zuzi dnes jsem tak přemýšlela, odkud máš ten svůj recept cheescake?