Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
22. led 2009

Ahojky holky,tak konecne jsem se dnes trosku zastavila!Od rana jsem byla pryc,pak jsem jela neco kvuli objednane kuchyni vyridit!!Sli jsme na vychazku se psem a skoro do ted jsme byli na domecku a pokladali jsme polystiren na zem!!!Vykoupali jsme se a ted jdu nejaka moc unavena do hajan,tak dobrou nocku vsem

asmeena
22. led 2009

dobrou ivuš, přeji sladké sny, zasloužíš si to po dnešním perném dni.

hnedoocka23
22. led 2009

ahoj Zuzi,jupííííííí...tak moc ti to přeji,at mimísek roste a příští týden na Utz, už vidíš bublinku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hnedoocka23
22. led 2009

dobrou noc všem..zajtra tady 😵

asmeena
22. led 2009


a dobrou noc.

ywushka
23. led 2009

dobre ranko,jsem usnula jeste pred ordinaci tak uz jsem vzbuzena zase!!Dnes se vrati nasi a ja musim zase uklidit na¨varit a jeste bych mela jit pomahat manzelovi vedle na stavbu!!!

asmeena
23. led 2009

Ivuš: ty jsi opravdu ranní ptáče. Já jsem zase už v práci. Přijde mi, že jsem tady pořád.

zuzka11
23. led 2009

Dobré ránko! tak já už vás mám dočtené, Ivča byla pěkně pilná!

A chudák Asmee zařezívá........koukám, že Vlaďku jsem odradila dobře, ani se neozvala na vysvětlení.......já ale fakt nejsem tvrďák a ráda bych jí včechno vysvětlila....sna mě aspoň vy chápete.....

Peti - já dutinku mám....jenom takovou prdelku 😀 Ale já ji povzbuzuju k růstu 😉
Co ty, jak ses včera měla? Skoro nic jsi nenapsala......

Holky páteček - co chystáte na víkend?????

monajs
23. led 2009

Ahóóój 😀
právě jsem dorazila s práce a chystám se do hajan 😉

Zuzi,já mám s tebe takovou radost. 😀 Tak tu dutinku pěkně povzbuzuj ať roste a sílý a může nás tady všecky nakazit 😀 😀 😀

holky vy jste tak šikovné a pracovité, 😉

Dnes plavat nejdu. ☹ Mám namožené rameno jako blázen.Z práce.au au.Tak zkusím aspoň rotopedit. 😉

Tak papa jdu spát

zuzka11
23. led 2009

Mony už jsem se zaradovala, že si s tebou po takové dobe popovídám a ty jdeš chrnět 😀 Tak se kráááásně vyspi, na plavčo se vyprdni, musíš si někdy odpočinout, aby tělo pak tu námahu vnímalo....já paradoxně když jsem běhala denně tak jsem vážila víc, než když jsem to pak omezila na cca 4x týdně........

tak se krásně vyspi!

asmeena
23. led 2009

Zuzi: ty jsi taky ranní ptáčátko, proč ještě nespíš?

Moni: tak dobrou noc. Sladké sny, snad se tady někdy sejdeme ve stejnou dobu a napíšeme si více (trička jsou objednána).

asmeena
23. led 2009

Zuzi a už máš nějaké příznaky? 😵 Dostaneš už příští týden z UTZ fotečku? Doufám, že si ji pak přidáš do albíčka. 🙂

asmeena
23. led 2009

Jsem teď u kolegyně v bordelu hledala okopírovaný papír s dietou, chceme ji od příštího týdne držet, ale místo papíru jsem si o krabice rozřízla prsty 😲 Takže možná bude pracovní úraz a já půjdu na nemocenskou 😀 A budu si s vámi psát od rána do večera. 😀 No, ale na malé bebínko mi asi nikdo nemocenskou nedá, takže zpět do reality a s chutí do práce. 😀

zuzka11
23. led 2009

Zkus to, třeba se někdo slituje 😀

As - můj příznak je strašná únava a taky nespavost, jakkoliv si to pritiřečí.......jinak jsem OK.......teď jsem si umyla hlavu, abych byla na to hlídání kočka a vymýšlím co potřebuju nakoupit na večer a zítra......pro ty dva chlapy......

Jakou dietku to chcete držet???

asmeena
23. led 2009

My jsme měli takový papír, na kterém byly suroviny roděleny dle hvězdiček a za den si mohla sníst jen určitě množství hvězdiček, ale stejně to nemůžu najít, takže z této dietky nic nebude. 🙂

Zuzi já si myslím, že si otěhotněla díky tomu, jak teď hlídáš to miminko - začala ses cítit jako maminka a ono to přišlo samo 😀

asmeena
23. led 2009

Zuzi: pro dnešní dopoledne se loučím, protože nám za 6 minut odpojí internet. ☹

zuzka11
23. led 2009

Tak pa a ahoj večer!

hnedoocka23
23. led 2009

dobré ránko kočena,jen sem přišla pozdravit a už zase letím..vařit a pak mě čeká kafčo s kámoškama 😀 dneska jsem zaspala,tak musím vše dohonit..pááá 😎

ywushka
23. led 2009

Ja jsem konecne douklizela a ted muzu jit varit,jeste mi pere pracka a mam neco malo vyzehlid,zase prace na cely den,manzel ceka na nakldak,az bude hotovy na stka,takze tu sedi v obyvaku a velice se nudi 😀 !!Ja jsem dnes zjistovala neco od nejakych dotaci od eu na bydleni!!Takze to zacnu v pondeli vyrizovat!!!Vypada to zajimave,jen jestli to bude taky tak jednoduche vyridit-o cem velice pochybuju 😠 !!Ale co nadelame,kdyz jsou to dotace budou s tim delat jeste vetsi caviky nez s cikoluv jinym!!!

ywushka
23. led 2009

taaak dorazily vysledky z genetiky,jupiii jsou v poradku!!!Alespon neco!!!

monajs
23. led 2009

nazdárek-tady jsou samé dobré zprávy 🙂
Z plavání ani rotopedu není nic.Vzbudila jsem se a pěkně mně bolí hlava ☹
A dojdou se nám podívat na kotel,tak musím povytírat ve sklepe a umýt naši novou koupelnu,kdyby se chtěli jít podívat i tam.To je hrůza,co je na dlažbě za jediný den prachu a ty moje vlasy,to je katastrofa.Vlasy všude kam se podíváš. 😖 😝

hnedoocka23
23. led 2009

ahoj hilky,tak hlásím příchod,bylo moc fajn,další kafčo podnikneme v únoru po laparce 🙂 Ivi,tak to je super,že jsou výsledky v pořádku 🙂 a jak vidím,taky jsi uklízecí maniak,takže né jenom já 😀
Monajs,já jsem nerotopedila akorát včera,jinač se snažím 2x denně půl hodky...a výsledek prozatí nic moc..ale věřím,že topřijde jednou 😀

ywushka
23. led 2009

Holky,byla jsem s manzelem neco delat zase na baraku,pokladali jsme nejakou folii a polystiren na zem!!!A taaak jsme se u toho pohadli,jelikoz jemu se dnes nic nechtelo ze jsem myslela ze se tam asi zblazni,vsechno lletalo kolem me....jeste ze to byly jen kousky polystirenu 😀

zuzka11
23. led 2009

Zdravím!!!
Peti - tys zaspala??? Já myslela , že 10 je rekord 😀 Neboj, ty výsledky přidjou!!!!

Ivuš - ale jste v pohodě, ne? nebyla to "vážná" hádka.......
Genetika dobrá - GRASTULUJU!!!!!!!!!!

Mony - taky mám všude vlasy....a strašně mě to štve, koupila jsem si lepší hřeben a už se to zlepšuje, ale stejně pořád........pracuješ o víkendu, nebo máš pohodu????

Asmee- kde tě máme????Že ty chrupeš???? 😉

zuzka11
23. led 2009

Kde jste kdo????????? 😕

hnedoocka23
23. led 2009

ahoj Zuzík,já byla u sestry,potřebovala jsem ji něco zavést..a ted papkám.. 😉 jak ti je??? 😉

hnedoocka23
23. led 2009

já vím,že to přijde ten výsledek,ale nemám ráda dlouhé čekání..doktor sice nedoporučovala na rotopedu,k vůli vaječníkům,ale já to prdím..musím nějak zhubnout.. 😅 a ještě dělám dřepy,sedy lehy..no znáš to..

zuzka11
23. led 2009

Znám, znám......člověk to chce hned a nejde to a pak když "zapomene" tak ani nemá hlad a zhubne sám.......Já jsem OK, čekáme toho kamaráda, tak jsem ještě něco připravovala....a dneska jsem taky rozežraná 😠 zítra zase normál, doufám.........

hnedoocka23
23. led 2009

Zuzi,však ty papkej at mimísek roste 😀 ted jsem půl hodiny rotopedila a jdu ještě posilovat...

asmeena
23. led 2009

Vůbec jsem nechrupkala, vytvářím tady 3 hodiny prográmek na výpočet nemocenských dávek, abychom si to v práci trošku ulehčili, když nám teď od nového roku udělali trapnou změnu ve výpočtu.
A u toho jsem vařila polívku. Ale chystám se už pomalu do postele, pokud se tady zase někde nerozepíšu. 😉