• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
kolikátý si den??neříkalas,že počkáš do ms? :confused: :grinning:
26. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale když mě ta zuzi tak nahlodala. To čekání je opravdu šílené. :grinning:
26. led 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
co naděláš,tak to je každý měsíc :wink:
26. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě. :confounded:

Zuzi zítra na tebe budu myslet, z práce budu zase koukat aspoň přes mobil na net, tak doufám, že nám potom napíšeš vzkaz
26. led 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,držím palečky..hezkou doboru noc..budeme na tebe myslet,dej vědět..dobrou
26. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, hned dnes písni, jsem napnutá jako struna. :grinning: :dizzy_face:
27. led 2009 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
I můj manža se na tebe doma pořád ptá a oba ti držíme pěstičky. :dizzy_face:
27. led 2009 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Dobre ranicko holky!!Doufam,ze dnes budu mit den trosku klidnejsi!Vcera jsem behala po uradech,jsem z toho byla uplne unavena!Odpoledne jsem byla na masazi-super!!!Krasny relax!Kdo si tu bude delat Tehu test??Nevim zadne novinky-nejak to jde mimo me!!!
Jinak vsem prijemny den
Se zpbanim,celou dobu pri antikoncepci spinim a MS ted zase nikde....
27. led 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš: a jak jsi dopadla s těma dotacema? Je to na dobré cestě?
Já budu asi zítra ráno testovat, protože jsem po IUI v tomto cyklu.
Ty teď čekáš na MS, aby jsi pak mohla hned na tu lapárku?
27. led 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo presne tak!!!Budu ti drzet palecky pri testovani!!!No na dobre ceste jak se to vezme... :grinning:
27. led 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nevim,prijde mi to mozna trosku i jako podvod!!!Tatka ty smlouvy dnes bere jednomu pravnikovi si to procist!!!I muj ¨bratranec si to chteji vyridit,ale i oni si kolem toho zjistuji inormace!!!Tak uvidime co z toho bude!Vypadalo to hodne jednoduse-ale tak jednodüche to zase neni....
27. led 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, strašně moc díky za podporu, psát, že mám strach, je asi zbytečné, víte to všechny......

Asmee - já tě nechci přemlouvat na test, vůbec ne, jenom zrovna ta REFEXNÍ masáž mi nepřijde úplně bezpečná, buď bych ji změnila na jinou - lávové kameny, aroma....nebo jí řekni, že jsi možná těhu ať určité body vynechá.......

Peti - co tě to čeká dneska? Zase plný den, viď????Strašně se mi líbí, jak v rodině držíte při sobě..........

Tak já se pomalu loučím, jdu se oblíkat a vyrazím.......
27. led 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dobré ráno všem..já si přivstala,musím na nákup..moje oblíbená činnost :unamused: a odpo čekáme návštěvu.. :wink:
27. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hnedoocko!Tak ja taky prijdu na navstevu :grinning: Ale priprav mi slane tycinky,ty jim u kazdeho na navsteve :grinning:
27. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Zuzi,myslím na tebe. :slight_smile:

Dnes mám odpolední a ráno jsem byla v 6,45 plavat :wink:

Včera na hematologii mi Mudr řekl,že mám nějaké trombofilní ¨mutace,ale jde to potlačit vitamínem B,vzali mi krev a za měsíc budou výsledky :unamused: Prý mě otestují i na nějaké neobvyklé věci,atd...Tak uvidíme.

Holky,mysím na vás všechny,musím ale končit. :frowning2:

Papa
27. led 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj monajs a Ivi,klidně přijd,ale abys už vyjela..a mám jen kešu ořechy a uzené mandle,jestli neva..tyčinky nevedeme :grinning:
27. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ted prijela z navstevy u sestrenky,jela jsem se podivat na malou,ted uz ma 4 mesice je z ni uz velka hooolka a je uplne zlata!Jserm krmila,prebalovala a strasne se porad smala a neco me porad prdolila!!!Nejradeji bych si ji vzala domu....ale je to princezna....
27. led 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znám..od setřenky malá je taky zlatá..a taky bych si ji hned přivlastnila :wink:
27. led 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzík,tak jak??????? :dizzy_face:
27. led 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám koukám a nic.. :confused:
27. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak sotva jsem sundala kabat, uz jsem zapinala comp......tak Gyrosek- pracovní název roste a už má srdíčko!!!!!Takže dnesak zprávy dobré.......

Mony - trombofilní mutece má každý 2, nedělej si toho hlavu, já jím taky anopyrin!!!!Je to fakt prkotina a da se lehce vyresit!!!!!

Peťo - nějak mi uniklo, kdo přijde na návštěvu??? Dneska jsem taky koupila oříšky, tak si dáme do nosu:slight_smile:)))

As - moc moc díky za podporu. Jak ses rozhodla s tou masáží????A jak dneska v práci????

Holky, všem vám strašně moc díky, že jste na mě myslely........
27. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló!!!!!Já se tu sama bojím!!!! :unamused:

Kde všechny jste v tomhle hnusném počasí?
Peťa návštěvuje ale co vy ostatní????As, Moni, Ivuš, Miky?????
27. led 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj Zuziíku,,to je super..až mi vyhrkly slzičky.. :cry: :grinning: přeji ti,aby jste byli oba dva zdraví a mimísek,at poslouchá :dizzy_face: koukám,už máš 8tt...jééééé,já chci taky :grinning: to musí být krásný pocit..
27. led 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a měli jsme tady známou,ale přes práci.. :wink:
27. led 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale i tak fajn, ne??? já jsem 7, Kůň přidává.........teda podle UZ 7tt........Co plánuješ na večer??? Já žehlení, tak doufám, že tu bude rušno a já se k tomu nedostanu :grinning:
27. led 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že se opravdu zázraky dějí. Z umělého nic a přirozeně šup a je to tady. Zuzi, jsem z té zprávy úplně na měkko. Moc ti to přeju. Je to nádhera.

Já jsem dnes z práce přišla po 16:00hodiny, hned jsem vytřela a dala prát prádlo a teď si konečně sedla ke koníkovi. Dnes tu ale moc dlouho nebudu, protože jsem příšerně unavená.
Na masáž jdu a řeknu jí, že kdybych byla náhodou těhu, tak ať něco vynechá - ale stejně nebudu, nedělám si velké naděje. i když tak koukám na Zuzi, člověk nikdy neví. :grinning:
27. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, aspoň budeš klidnější. jak to žes došla až tak strašně pozdě???máte toho teď hodně???

Holky - zeptám se zkušených kuchařek - jaké suroviny jsou třeba na palačinky? teda spíš poměr? mouka, voda, vajíčko???Díky, mám strašnou chuť a nevím, jak na to :unamused:
27. led 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,já vše od oka :slight_smile: at to není husté a ni řídké,tak akorát.. :wink:
27. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nemám žádný plán na večer,ale zítra jedeme do bruntálu za babi.. :wink:
27. led 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aháááááá, tak to zkusím....a kdyžtak je to podle receptu Peťky a je to na ní! :wink:
27. led 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek