Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
28. led 2009

asm:Tak to je super!!!Je dulezite to prozkoumavat!!!Uvidis treba po zitrku jak bude silna!Drzim palecky

ywushka
28. led 2009

Ne nemakam,jen jsem byla na financaku a mam toho straaasne nemocneho manzela doma,takze jsem mu musela jet pro nejake sirupky do lekarny 😀 a privest mu nejaky film z pujcovny aby nahodou neumrel,stejne nechce lezet

lussi
28. led 2009

Ahoj holky, můžu na pokec? 🙂 Doklepávám neschopenku a krom sedění u PC se mi nechce nic dělat a u nás v diskusi holky asi všechny chrápu 😀

zuzka11
28. led 2009

Asmee. já tu neviditelnou taky zkoumala, je to normalni🙂))Strasne moc drzim palce!!!

Ivus - to známe - rýmička, ojoj, umírá a rozdává majetek??? 😀 Do mě se taky neco dava, ale neskuhram, sedim a premyslim, ze az dorazim odpo domu, tak to vezmu smer postel....neni mi uplne well 😒

To vybirani nabtyku je super, jak me to bavi a bavilo!!!!Nekdy uznavam, me uz stvalo, ze je toho tolik a clovek se ma rozhodout...a barvy....a dost starosti mi udelalo svetlo nad jidelni stul v obyvaku.........ale koupili jsem hlavni a pak doladovacky postupne.........je fakt super, ze to budete mit tak rychle postavene!

hnedoocka23
28. led 2009

ahoj všem,dělám sladké na páteční párty 😉 2 druhy bebe..
mě dneska pekelně bolí břicho,špiním,tak snad se mi menstruace rozjede do pátku,at můžu hned doktorovi zavolat a objednat se na laparku..Ivi a ty sis hned objednala nadstandart??nebo až na místě? 😉

hnedoocka23
28. led 2009

ahoj lussi,klidně s náma pokecej..ale jak vidí,tady asi taky všechny chrápou nebo něco mají na práci 😀

lussi
28. led 2009

hnedoocko koukala jsem ti do pasu a jdeš na laparku co? Tak ať tě to moc nebolí, já to měla v klídku. Kampak chodíš do CARu? A máte nějaké mrazáčky?

lussi
28. led 2009

Dala jsem ti otázek jak u výslechu 😀

hnedoocka23
28. led 2009

jo,počítám bud příští týden nebo ten další..chodím do fertimedu..nemám bohužel mrazáčky,bylo vajíček málo.. 😠
já už se na ní těším,snad nebudou komplikace 😉

ywushka
28. led 2009

ocka:jen jsem rekla,ze bych mela zajem o nadstandart a rekla me setricka ze jim da vedet,ale ze nevi jestli bude volny,to se dozvim az prijedu na prijem!!!Ja jsem teprve ted zacala spinit dnes,ale to ja mam bezne takovou MS,takze uz jsem se objednala!!!Ja jsem ted spinila cely cyklus,takze nic noveho!!!
Jo to me taky bavi zatim se tak rozkukavm po ruznych vecech do domu a mozna uvazuju na dim t si zavolam nejakeho designera,jen aby mi poradil se svetlem a tak....

hnedoocka23
28. led 2009

aha,no raději to mojemu lékaři hned řeknu,že bych chtěla nadstandart 😉
jdu dodělat ty bebečka 😝

ywushka
28. led 2009

ja mam zakaz tady delat jakekoliv dobrutky,snad vsichni se rozhodli drzet nejake dietky jen ja ne!!! 😀

lussi
28. led 2009

holky nadstandard si určitě vezměte, já byla na pokoji s dvěma ženskýma a bila jsem se do palice, že nemám svůj klid 😠

ywushka
28. led 2009

Mamina me zase rika,aby jsem nesla sama na pokoj,ale zase nechci byt se 3 dalsima na pokoji

lussi
28. led 2009

ywus mě tohle říkal zase manža, že prej se budu nudit a já udělala chybu, že jsem ho poslechla, to si člověk nemůže ani v klidu uprdnout 😀

ywushka
28. led 2009

Me ted psala kamaradka co se mnou byla na prvnim odberu,tak ted je po druhem IVF a ma zaveenou jednu morulky a jednu blastocistu,to uz se ji musi chytnout!!!!Uplne ji zavidim,ze to ma za sebou....A ma i 3 mrazacky,silkula!!!

lussi
28. led 2009

jé, tak držím palce ať se jí to povede. Já jsem zrovna po 3. KETu z 1.IVF - 2 morulky s AH, ale nedopadlo to, tak uvidíme, co s Dr. vymyslíme na další konzultaci.

monajs
28. led 2009

Ahoj sluníčka 😀

Zuzi,moc moc gratuluju ke Gyroskovi 😀 🙂 😀

Asmee,tak potichoučku,polehoučku budu mačkat palečky 😀 Já chodila s testem i pod lampičku a máme doma baerku s led diodama(perfektně svítí) a tou jsem si na test taky svítila 🙂 No pako 😀

Iwuš,manžílka pěkně opatruj 😀

Peti,jaký Romeo a Jůlie? Mám doma taky a je to francouzký muzikál a s RUSKÝMA titulkama.Ale neskutečná nádhera. 😵

Holky,zase končím,frčím do práce. 😠 ☹ Včera a dnes ráno nám zase nešel internet,tak snad zítra.

papa 🙂

ywushka
28. led 2009

No to je hruuuza s chlapem ktery ma rymecku... 😀

hnedoocka23
28. led 2009

takže nástup do Bohumína 5.2 před 7 rano..laparka..a půjdu hned ten den.. 😉
mensez se mi už rozjela... 🙂

zuzka11
28. led 2009

Holky tak to jdete ve stejný den!!!!Nebo jsem to popeltla??? 😕

Mony - ahoj, škoda, že jsme se minuly....sakra! Ale snad ti ten net půjde a budeme zase víc v kontaktu....my jedeme na víkend pryč na oslavu narozek příbuzenstva, jak já to bez vás vydržím?????

Peti - pak napiš jak se bebečka povedly......

nemá Asmee dneska tu svojí super masáž????To ona si určitě užívá, holka....... 😉

hnedoocka23
28. led 2009

jojo Zuzi,napíši..v pátek to okoštujeme 😀
jojo asmeen,má tu masáž a já se zítra chystám na tu konzultaci a taky něco provedeme 😉

hnedoocka23
28. led 2009

a termín máme s Ivčou stejný..

zuzka11
28. led 2009

Sakra, všechny budete omasážované........to abych se konečně objednala na tu kosmetiku, co? 😀

hnedoocka23
28. led 2009

no jasně Zuzi,odpočin si..

ywushka
28. led 2009

ocka:jo termin mame stejny🙂!!To bude sranda!!!Ja mam laparku az 6.2,to znamena ze to budes mit o den driv za sebou!!!Ja mam na prijem prijit az do desiti hodin!
Ja jsem ted byla na kosmetice ale dala mi dnes teda opravdu zabrat!!!Jsem cela rozrypana!!!

ywushka
28. led 2009

Jsem si musela dat jeste svoji masku pletovou,protoze mam celou plet ted uplne silenou,jsem myslela na te kosmetice,ze umru,jak me to dnes bolelo!!!Mam tu plet silenou a nikdo si s tim uz nevi rady...
Ocko:A kdy jdes na predoperacni???Ja zitra rano!!!

asmeena
28. led 2009

Ahoj holky, tak jsme zpět z masáže a už peču pstruhy a brambory na zítřejší oběd do práce a peču vánočku na snídani.
Masérce jsem řekla, že můžu být třeba těhu, tak mi řekla, že stejně nedělá reflexní masáže a udělala mi bruessovu masáž - masírovala mi jenom páteř a bylo to super. Trošku to cítím, ale jinak je to fajn.

Zuzi neodpověděla jsi mi proč zrovna Gyrosek.¨

A Moni ty jsi mi neodpověděla, jestli to máš na té fotce na zádech batoh nebo padák. 😉

ywushka
28. led 2009

ja jsem byla v pondeli na masazi a taky bych mohla jit hned zase-miluju kdyz se me proste nekdo dotyka... 😀

hnedoocka23
28. led 2009

no,my nedali žádné doporučení ve fertasu a nástup mám ve čtvrtek před 7hod,udělají mi předoperační vyšetření a ten den bych měla jít na laparku 😉