Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
3. únor 2009

Holky, moc na vás myslím!Pak můžete porovnat nemocnice 😀

Peťo - gratuluju k výsledkům, paráda!!!!Co máš v plánu dneska?A co vlastně cvíčo a hubnousí program?Už se cítíš líp?

hnedoocka23
3. únor 2009

jo,už se cítím líp,ty dvě kilča mám dole,ale ještě dvě by to chtělo,třeba zhubnu v nemocnici 😀
no dneska si pojedu nakoupit do nemocnice kosmetiku a chci se podívat na nějaké normální pyžamo,mám jen saténové a kratoučké a v tom se tam promenádovat nechci 😀

hnedoocka23
3. únor 2009

ještě si pojedu koupi grepy,moc výborné proti chřipce atak.. 😉 dneska nebo zítra pojedeme pro další dvě rybky do akvárka..chceme červené..máme prozatím jen modré,žluté nebo barevné..

zuzka11
3. únor 2009

Takže nějaké babkovské 😀 V nemocnici určitě zhubneš, strava tam nic moc a stejně budeš mít i chvíli hladovku......

hnedoocka23
3. únor 2009

no,to zase ne..ale nějakou delší košili nebo tričko 😉 no,ty jídla mi moc nechutnají nemocniční..takže určo zhubnu..pokud si sebou nepřibalím čokoládky 😀 ale už se těším 😉

ywushka
3. únor 2009

ocka:ekg jak dlouho trva??Asi minutu-max 2 podle toho jak chteji mit dlouhy zaznam!!

hnedoocka23
3. únor 2009

😀 😀 fakt?? 😀 😀 máš už nervy,já jen když večer usínám..

ywushka
3. únor 2009

Byla jsem v obchode pro pecivo a na poste poslat nejaky dopis co me dal za ukol tatka a pak jsem sla si nechat notarsky potvrdit maturitni vyzo abych si mohla pomalu ale jiste poslat tu prihlasku 😀

ywushka
3. únor 2009

no to si pis ze mam,vuuubec se mi tam nechce,ale co nadelame,uz jsme se do toho jednou pustili!me dnes teprve zkoncila ms,mela jsem ji tri ndny pak trosku vic,ale uz je papa!!! 😀

hnedoocka23
3. únor 2009

mi už taky končí konečně..určitě nám to Ivi pomůže 😵

ywushka
3. únor 2009

no snad jo a uz se konecne dockame nejakeho toho mimiska!!!

ywushka
3. únor 2009

ja se ted porad zabyvam tou moji prihlaskou,ale nejak se porad nemam k tomu ji odeslat,ale uz jsem na dobre ceste 😀

ywushka
3. únor 2009

Ted jsem me a manzelovi objednavala mistecko v restauraci v breclave na pristi sobotu na valentyna ve steak housu a mely posledni mistecka,jejda to neni ani mozne 😀

hnedoocka23
3. únor 2009

vy slavíte valentýna ???mi ne..tento svátek neuznávám..ani když jsem byla v pubertě,jsem ho nežrala..my budeme 14.2.na plese zrovna 😉
naopak mám ráda 1.máj.. 😵

ywushka
3. únor 2009

no jak se to vezme!Proste radi si zajdeme nekde na veceri a rada dostanu kytku ten den!!!Slavit jako slavit,proste jsme radi spolu a tento den mam alespon vymluvu na to,ze by jsme si mohli jit spolu nekam posedet kam bych chtela jit zrovna i ja 😀
Jinak hlasim prvni velky uspech-ZROVNA JSEM BYLA NA POSTE A ODESLALA JSEM TU PRIHLASKU HUUURAAAA prvni krok mam za sebou

zuzka11
3. únor 2009

Gratuluju Ivuš!!!!!

Jinak my valentýna taky neslavíme, ale tvoje vysvětlení je fajn a když to berete jako příležitost jak být spolu, proč ne!!!

My slavíme Mikuláše - vždycky nám něco nadělí 😀

Peti - tak co košile, jakou máš???kytičky a je až na zem?? 😉

ywushka
3. únor 2009

Manzel je ridic kamionu a bud je porad pryc a nebo se vraci domu vecer a a ven nejak moc nechodime a kdyz jdeme tak jdeme jen do baru-tam me to nebavi,tak ho tam necham samotneho do restaurace sami moc nechodime a toto je takova prijemna prilezitost!!

zuzka11
3. únor 2009

Tak to s tebou souhlasím!!!A ty to budeš mít i za odměnu po laparce!!!!My jdeme v neděli - chlapi maji fotbalovy turnaj tak to pak oslavit, ale vybrali ne zrovna restauraci meho gusta....uz jsme tram byli, je to klasicka nemecka pivnice a klasickymi bavoskymi jidly.....vubec nevim co si tam vyberu.......takova skoda

ywushka
3. únor 2009

no ja mam prave rada takove nejake prijemne restaurace!!!strasne rada chodim do takovych tech kavarnicek s nealko michanyma napojema a podobne 😀

zuzka11
3. únor 2009

Já taky, to mi připomíná, že jsem už dlouho nebyla v baru....třeba manžílka vytáhnu na nealko mojitko 😀 Děláš mi chutě.

Holky, objednala jsem si docela sexy prádýlko, celá natěšená na něj a přišlo mi jiný 😠 , takže reklamace a další čekání.......sakra.

ywushka
3. únor 2009

hmmm takze sexisticke hratky bez pradylka,ale i ty jsou fajn 😀

hnedoocka23
3. únor 2009

no konečně Ivi jsem odhodlala to poslat,gratuluji k prvnímu kroku 😀
Zuzíku,já šla nakonec spát od 14-18hod,vzala jsem si acylpiryn a zalomila jsem..bolelo mě v krku trošku,takže nákupy se odkládají na zítřek 😀 jakto,že ti přišlo jiné prádelko???to jsou ale...tak dokážou zkazit náladu,co..a beztak se s moooc těšila..

zuzka11
3. únor 2009

Těšila, fakt moc, sakra práce, zblbli to, mají podobný název, bohužel to co mi poslali bych na sebe nevzala...... 😒

Já taky hodila chrupku, byla potreba, jako každý den 😀

Zítra mám v plánu razit do města, už potřebuju nutně něco na sebe.....snad mě lenora nepřemůže........

hnedoocka23
3. únor 2009

mi se taky nechce zítra ani vylézt,ale musím si koupuit časáky,luštovky a další potřebné věci..zítra budu zřejmě nervozní jak prase,vždycyk noc před něčím to na mě spadne 😀 a nemůžu chrupkat.. 😉

ywushka
3. únor 2009

asi tak nejak!!!To taky musim zitra uzkutecnit!!!Asi si budu muset udelat radost i nejakyma novyma kalhotkama 😀 To me bavi!Treba ted jsem byla v Gatu a koupila jsem si tvidove kahoty s 500Kc na 98Kc ve sleve 😀 To ja jsem sikula na nakupy ve slevach-pak se me kazdy pta kolik to stalo a nekdy kdyz si spocitam vsechno co mam na sobe tak vsechno me treba stalo 1000Kc i s botama 😀
Jinak my uz s manzilkem odpocivame v hajankach,tak dobrou nocku vsem

zuzka11
3. únor 2009

Peti už jsem to psala, budu na tebe strašně moc myslet!!!A na Ivuš den potom! Bude to v pohodě holky!!!!!

asmeena
3. únor 2009

Ivuš: tak to moc gratuluji k tvému odhodlání a konečně zaslání přihlášky.

Zuzi: to už si objednej nějaké těhu prádýlko (aby se ti do něho vlezlo bříško 😀 Nebo to může vlastně trčet ven) 😀 😵

asmeena
3. únor 2009

Zuzi: kdy jdeš na nějaký další UTZ.?

zuzka11
3. únor 2009

Ahoj Asmee! Dost, že se ukážeš! 😉 Ale chápu, že jsi unavená.....na UZ až příští středu, neutíká to ☹
Jak bylo dneska v práci, co kolegyňky??

asmeena
3. únor 2009

Začátek měsíce, tak je v práci hodně makačka, ale je to na jednu stranu fajn, protože to rychleji utíká.
Kolegyňky v pohodě - moc nevylézám z kanclu, maximálně když si jdu udělat bezkofejnovou kávu. 😉
Zuzi: ty jsi šikovná holka, tak se neboj, uletí to a už budeš mít těhu průkazečku (tu asi ještě nemáš, že?¨)