Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
3. únor 2009

takže Ivi,ty máš ve čtvrtek nástup a v pátek ti bude laparka,aha..mi říkala sestra,že pokud budu mít vyšetření všechna,tak půjdu kolem půl10..pokud mi bude něco chybět tak asi o hodku později 😉 chybí mi akorát EKG..ale raději tam přijedu ořed tou sedmou hodinou,kdyby mi chtěli brát ještě odběry nějaké atak..

hnedoocka23
3. únor 2009

holky,dobrou nocku 😵 😔

ywushka
4. únor 2009

jo do me budou dlabat az v patek rano!!!Ja ted jedu na kardiologii,tak papa a prijemny den vsem

hnedoocka23
4. únor 2009

dobré ráno vem,ještě jsem se nedokopala k tomu,abych se připravila a vyrazila do města 😠 jsem to ale thnilá duše 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

zhnilá duše 😉 píši jak magor fakt..to je z té nervozity 🙄

zuzka11
4. únor 2009

Peti chápu tvojí nervozitu, ale uvidíš, že to bude OK!!!!!!Co já si pam,atuju, tak vždycky ta nakóza při OPU byla fajn, nejhorší byl vpich jehly a pak sladké sny 😀

Co sexy, antisexy košilka, už máš??? Jinak já jsem taky lenoch, do města to vidím až odpoledne 😀

ywushka
4. únor 2009

jaj ja jsem se teprve ted vratila,byla jsem na kardiu,pak jsem jela do prace-teda jen na osbni odvest nejaky papir kvuli danim a pak jsem jela na slovensko jeste neco vyridt,pak jsem sedela na prdeli u dalsiho doktrora a ted jsem konecne doma a mezi tim mi zavolal manzel,ze ted jede do karlovych varu,mel jet az zitra dopoledne,ale odjel ted!Jeste jsem ho nastesti stihla!!!Tak jsem dostala alespon pusu,jeste ze tak!Dnes jsem si koupila novou sprdndu s velkyma vycpavkama,protoze jsou mi porad vsechny podrpsenky velke,mam ty nejmensi 😀 a dvoje chlupate ponozky-ty nosim vzdy a vsude 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

holky,ted se chystám na nákupy,tak pááá

ywushka
4. únor 2009

to ja taky!!!Jedu si pro casaky

monajs
4. únor 2009

Ahoj holčinky,
právě jsem dorazila s práce.Dnesmi je o moc líp.Akorát večer mám záchvaty kašle,ale rýma skoro odezněla a v krku taky vpoho 🙂

Peti a Iw,moc moc na vás myslím a držím palečky 🙂

Asmee ani se ti nedivím,že jsi tak unavená.Po takové době je to záhul.A to vstávání-moje smrt 😖 Mám budík na 5 ale manža mně budí v5,30 protože já ho zaklapnu-budík samozřejmě-a zase chrním.Ještě že mně vozí do práce autem.Nemám to daleko,ale prostě nestíhám.Nenávidím vstávání 😖 😠 😠

Zuziku,tak mojitko se ti zachtělo? 😉 Já radši piňacoladu 😀

A Valentýna doma slavíme.Né,že bych to uznávala a manža asi taky ne,ale strašně ráda od něj dostávám dárky a kytku.Tu mi fakt jinak nekoupí.Teda kromě svátku a narozenin.A taky konečně jdeme na véču.Jemu se jinak nechce.Dárky si vlastně dáváme jenom takové mličkosti,ale móóóóc se mi to líbí 😀

ywushka
4. únor 2009

mon:tak nejak podobne to prozivame i my!!!Taky ho nikdy jindy neprinutim jit na takove mista jako restaurace teda krome toho kdyz jsme treba zrovna v brne na nakupech a nic jineho nez se najist tam mu nezbyva tak navstivime mekace,toho on muze jist porad

monajs
4. únor 2009

😀 😀 😀
on vždcky řekne:"AŽ JINDY..." Takže když se zeptám kdy půjdeme na véču,tak si zrovna odpovídám"až jindy,že?... 🙂

ywushka
4. únor 2009

Mam nakoupeno spoustu casopisku a asi si dam nabit jeste prenosne DVD a asi i to si vezmu,ale to si jeste rozmyslim!!!Pujdu se za chvili sbalit na tu silenost 😀

ywushka
4. únor 2009

Uvarila jsme si malinovy puding tak se s nim ¨ted laduju,mazela mam na cestach me je normalne i smutno

hnedoocka23
4. únor 2009

ahoj všem,nakoupeno je..tak ted už jen odpočítat hodiny a minuty 😀 nervozita trochu opadla,zašli jsme si s manžou na obídek...a je mi fajn 😉 noční košilku mám bavlněnou na ramínka s mišanem(bílou)už se pere i župan atd.. 😀 stála jen 79kč ve výprodeji..
monajs já taky raději pina-coladku,nejlepší jsem měla na krétě..

monajs
4. únor 2009

Mňam mňam.Ještě že bude valentýn,protože už vím kam na piňu a nějaý ten pořádný steak 🙂

Holky,jste nervózní? Ona to není žádná hrůza,ale už jenom fakt,že jdeš na operaci... 😖
Já jim po narkóze vykládala o bramborovém salátu a řízkách,pan promář se mi pak na vizitě smál 😉

hnedoocka23
4. únor 2009

no,tak jsem zuvědavá,co já jim tam budu vykládat..když jsem byla na opu,tak jsem jim mluvila o cukroví,že jsem pekla a proč mě budí jako 😀 no trapas...

hnedoocka23
4. únor 2009

já se půjdu balit,až budu mít vše vyprané a uschlé..takže pozdě večer,stejně nebudu spát,jak se znám..

monajs
4. únor 2009

To je prča,co? 😉 😉 😀
Jé musím frčet.Manža pro mě jede a jedeme do Zlína.
Tak zítra hodně štěstí 😀 Moc budu na tebe myslet. 🙂

hnedoocka23
4. únor 2009

děkujeme monajsku...hezký zbytek dne 😉

hnedoocka23
4. únor 2009

Ivuš a bereš si sebou nějaké jídlo???já si beru jen pití,pomeranče a bebečka s jogurtem,nic víc 😉 kdyby mě přepadl hlad,je tam kantýna..

ywushka
4. únor 2009

Jo tady je taky kantoska,takze jeste ze tak!Piticko si taky nejake vezmu!!!

ywushka
4. únor 2009

jen jsem koupila sestrickam velikanskou milku a takove to velke baleni bananku v cokolade!!!Snad jim to bude stacit!!!

hnedoocka23
4. únor 2009

a co,budeš se pat snažit ještě nebo hned další IVF podstoupíš..??

hnedoocka23
4. únor 2009

vidíš to..na ty jsem zapomněla... 😕 ale třeba chytnu nějaké nepříjemné ludry 😀 😀 😀 kdyžtak pak skočím do kantýny,pokud se mi tam nějaká zalíbí 😀

ywushka
4. únor 2009

Pujdu do IVFka,u nas neni snad ani sance otehotnet pritrozene,uvazuju nad tim,chci se na to teda nejdriv zeptat doktorky,jestli by nebyl vhodny u nas i darce!!! 😢

hnedoocka23
4. únor 2009

jo vlastně manža má špatné spermie..aha...ale víš jak to je,po laparce se zázraky dějí 😵 máš IP..

ywushka
4. únor 2009

no mozna deji,ale asi ne u nas!!!jinak jsem te prozvonila!!!

hnedoocka23
4. únor 2009

neboj,tento rok je náš 😉

ywushka
4. únor 2009

no snad uvidime.....