Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
4. únor 2009

jak jsou ty stranky na tu tvou vetskyni???

hnedoocka23
4. únor 2009

počkej,myslíš na tu hanny?přes internet??

ywushka
4. únor 2009

jo!!!Ale uz jsem to nasla

hnedoocka23
4. únor 2009

jestli se budeš ptát na těhu,už neodpovídá na to.. ☹

hnedoocka23
4. únor 2009

zkus třeba jinou..

ywushka
4. únor 2009

ale to me nenapada jakou

ywushka
4. únor 2009

My jsme objednani na cerven do bratislavi k nejakemu panovi thomasovi-je to pry nejaky dobry vetec,byla u nej svagrova a bylo z toho uplne nadsena!!!Dokonce si ho pry zkousela i ptat na takove veci co maji doma-treba barvu oken,jake maji auta a tak a vsechno vedel!!!Ptala se i na nas a dite pry budeme mit brzy,ale to by me teda zajimalo kdy!!!Cekaci doba je u nej pul roku a vic!!!A stoji to 500Sk-takze ted uz v eurach

hnedoocka23
4. únor 2009

Ivi,já myslím,že tam už nedojedeš,že budeš těhu 😀

ywushka
4. únor 2009

Jejda kdyby jsi mela pravdu!!!

hnedoocka23
4. únor 2009

to si piš... 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

zase mě pobolívá v krčisku!!!!!!!!!!! 😔

ywushka
4. únor 2009

hm tak si okamzite zavaz krk satkem a vypij teply caj!!!Ja ho mam zabaleny porad 😀 vecer si dam zase ten protichripkovy sirupek,zda se mi ze teda pomaha

ywushka
4. únor 2009

Ja toho manzela snad udavim predloni straaasne chtel prenosne DVD do auta,tak jsme mu ho koupila a ted kdyz si ho chci vzit do nemocnice,tak proste nejde.....zkousim ho nabijet,ale pochybuju,on to normalne asi pokazil

hnedoocka23
4. únor 2009

to máš super,jestli ti teda půjde 😉 škoda,že nemám přenosné dvd..hned b\ch si nabalila filmy.. 😉 uvařím si horký nápoj proti nachlazení,vitamíny mám v sobě..snad to přejde 😉

hnedoocka23
4. únor 2009

včera jsem to vyspala,ale ted pochybuji že usnu,jsem nervozní.. 😒

hnedoocka23
4. únor 2009

jdu si postavit další pračku a oblečení dát na topení,at mi to uschne ihned....

ywushka
4. únor 2009

jo to utikej,at manza ma v cem chodit kdyz budes leharovat v nemocnici 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

Ivi,pořád lehce špiním,myslíš,že to vadí při laparce,snad to do zítřka přestane 😒

ywushka
4. únor 2009

No snad neee!snad pochopi ze ti jeste mirne doznova MS!Jeee DVD mi jdeee!!!Jupiii to byla asi jen baterka!!! 😀 vybita!!!Tak uz to mam sbalene 😀 !!Sice ne ze bych se rada divala na DVD,ale dobre neco 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

to máš super...rychleji ti to tam uteče a hlavně máš výhodu,že chodíš brzy spát.. 😉

ywushka
4. únor 2009

no to mam tu nejvetsi vyhodu!Snad bude volny ten nadstandart!Hned zitra ma za mnou prijit jedna kamarak¨dky 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

jééé,zamnou přijede jen manža s mamčou,pokud mě nepustí v pátek..ségra jede do Alp,kámošky dělají...nějak to tam přetrpím...

ywushka
4. únor 2009

ty se hlavne mas ze uz to bude mit zitra za sebou!To by me zajimalo proc to nedelaji i tady!!!Usetreny jeden den!!!Manzel prijede asi hned zitra,protoze ted je na cestach tak ho potrebuju videt

hnedoocka23
4. únor 2009

a kdo tě tam veze,rodiče???

ywushka
4. únor 2009

tatka...jeste ze ten si udela na chvilicku cas

hnedoocka23
4. únor 2009

a ty jedeš až odpoledne,ne???

ywushka
4. únor 2009

mam tam byt nejpozdeji do 10ti hodin

hnedoocka23
4. únor 2009

jo..tak to brzy téééda..mamka nastupovala až kolem 16hod...a dali ji jen klistýr,vypsala formulář a čekala na ráno..

hnedoocka23
4. únor 2009

tak to já v tu dobu budu na sále..nebo se připravovat 😔

ywushka
4. únor 2009

fuuj ja nechci klistyr-fuuuj to delam v praci a nechci aby tu hruzu nekdo praktikoval na me!!!
Budu na tebe myslet zitra!!!Jak si uzivas to super usinani na sale-to je nejprijemnejsi cast operace 😀