• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
to se teď nesmí? Já abych potom věděla - můj muž nevydrží bez sexu max. 3 dny
9. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk...prý se nesmí první tři měsíce.. :wink: já si te taky dávám pauzu 14dní,mám zákaz :grinning:
9. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych si pauzu po laparce nedala pokud by mě to nebolelo, abych urychlila snažení? :grinning: No, ale to se mi to teď kecá, uvidíme v březnu.
9. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee ikdyby jsi nechtěla nemůžeš,můžeš chytit infekci silnou a pak ti můžou odebrat vejcovody,vaječníky...spasinka by ti povykládala...a to mi za sex nestojí..
9. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem měla napsat..
9. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

prepacte ze vam tu tak skocim, minuly rok som kupila pre seba a kamosku tehu testy,teraz pozeram ze im konci zaruka,ale podla mna budu este uplne pouzitelne,kto by mal zaujem trochu usetrit na tehu testoch tak mi napiste do IP a dohodneme sa. pa paaa Kami :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, očko. tak to jsem nevěděla. Takže jeden cyklus bude k ničemu.
9. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně...ale ten další už mám za chvilku :wink: dobrou noc všem..
9. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti co ty špagety? fakt jsi mě navnadila poradíš zítra s přípravou???

Jinak As neboj, manža to pak přežije i déle než 3 dny.......to já měla ze zač.absťák jako blázen, ale bolely mě vaječníky i při erotickém snu :confused: a těm nezabráníš........
9. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranicko holky,uz jsem zase vzhuru,manzel sel do prace,vuuubec se mu nechtelo vztavat a to vztava az v6:15 ha ha ha :grinning: !!!Jinak v brne maji pry hrozne vyprodeje,tak se chceme jet podivat pokud manzel prijede driv z prace!!!
10. únor 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ywus a ja k ti je? myslím že bys mohla otěhu ted i normál?
10. únor 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

Ivuš prý AŽ 6,15 - to řekni Peťce :grinning: Super, a víš co chcete koupit? Oblečení???

As - jak je v práci, přinutila ses vstát?

Nám už přes 14 dní vrtají v domě - předělavají ostatní byly a je to děs, pravidelně v 8 začnou a končí tak 19,30, už mám hlavu jako škopek a jak nemůžu ven protože mi je furt blbě tak už je pěkně nenávidím :angry:
10. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré krásné ránko všem :dizzy_face:
10. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
už druhou noc se mi zdá o sexu a pokaždé s jiným chlapem,ale že jsou :grinning: takže to vypadá,že mám pěknej absták a bude to ještě horší sakra!!!!!! :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

špagety po uhlířsku:1 velká cibule,500g špaget,uzené,sůl pepř,vegeta,4-5vajec(podle chuti sýr strouhaný,kečup,okurek)
cibuli s uzeným nakrájíš,osmahneš na pánvi,uvařené špagáty přidáš na pánvičku,pořádně spojíš a promícháš s uzeným a cibulí...ochutíš oeořem,solí,vegetou,přidáš vajíčka rozkvedlané a pořád promícháváš zhruba 10-15min na mírnějším ohni :wink: až prostě nebude vajíčko sýrové,hezky dozlatova..
no a podle chuti přidej třeba sýr,kečup,okurek...je to rychlé,dobré.. :wink:
10. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto ted jsem dosnidala a uz mam na to chut :wink: Ale moc diky......Jinak ty sny znam......ale me z nich bolelo bricho.........pak jsem se srovnala a ten "chtic" prestal.....tebo se uz nebudim a sny si dosnim? :grinning: Jak se citis, uz lip?
10. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,ráno je mi nejlépe...včera jsem celou dobu seděla,měla jsem tady mamku..pak jsem se šla natáhnout a že půjdu spát,mylsela jsem že umřu,jakmile vždycky lehnu,začnou mě tak bolet záda,vystřeluje to do boků,do žeber,nemůžu se nadechnout...po asi 15min to přestane a je zase lépe..nejhorší je změna polohy pro mě :unamused: snad to je z toho vzduchua z ničeho jiného,protože mám nervy akorát..břicho v pohodě ale jinač...zítra jedu do Caru,taky si budu muset vzít nějaké šaty nebo sukni,v riflích to nedám :wink:
10. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to oplaskne, fakt.....já po tom druhém OPU byla to samé.......a pak to šlo, pomalu,ale šlo.......taky jsem to mela nejhorsi vecer, spala jsem v sede, teda spis se pokousela spat.......takze zitra kontrola v CAR? A po MS uz jete na to????Super, rychlovka!!!!! :grinning:
10. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako,je to si myslím lepší už,den ode dne..akorát to musím častěji kombinovat,sezení,ležení,chození :wink: ms mám dostat za 14dní,pak začnu brát clostil od 5dc-9dc a pak Iui a doma to pořádně pozichrjeme ještě.. :slight_smile: už se těšíme...dohodli jsme se s manžou,že vyčerpeme všechny pokusy iui a pak kdyžtak ivf..
10. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, když jsi teď úplně OK, byla by škoda toho nevyužít......Jupí, už se těším na ty dvojičky :grinning: A ty si chystej nervy......... :wink: Jdu do knihovny, holky mě hrozn navnadily na Agathu Christie, už jsem ji nečetla asi od základky :grinning:
10. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně ZUu,užij si procházku a načerpej sílu venku :wink: Agátu CH.čte ségra.. :wink: pápá :dizzy_face:
10. únor 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ted jsem zrovna dohovorila s jednou vestkyni,delala me vestbu pres telefon,poslala jsem ji 300Kc na ucet!!!Mela snad uplne ve vsem pravdu!Mam ted obdobi kariery a v kazdem vykladu mela hodne rychle,pry se ta karta objevuje jen malo a me se objevolala v kazdem vykladu a pry je tam brzke tehotestvi ze dne na den!!!A zbytek uz si nepamatuju!!!Mam tam kareru a studium!!Resili jsme bydleni,to uz brzy doresime!!!Tyyy jo mela snad ve vsem pravdu!!!
10. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš Ivi :wink: Ivf ti vyjde...držím palečky...příští měsíc už bude z tebe těhule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se zase na chvíli natáhnout :wink:
Ivuško,hlavně bud v pohodě a věř v to,že IVF vyjde a ono to tak bude :dizzy_face: žádné chmury!!!
10. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad mas uz konecne pravdu!!!A treba se ti taky to IUI podari!!A budeme tehule dve:slight_smile:
10. únor 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš to je super......! mám strašnou radost, pak si tady obě budete porovnávat bříška :wink: A Asmee s Mončou se taky přidají! Jupííííí!

Tak Agathu jsem nakonec nevzala, moc mě to nelákalo, ale mám 2 DVD - jedno je Sex ve meste, jsem totiz 100let za opicema a nevidela jsem ho :confused:
10. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sex ve městě nesleduji...ani zoufalé manželky...já mám strašně ráda plastickou chirurgii s.r.o. to je moje... :wink: a dr.house!!!
no Ivi,snad se zadaří..už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
10. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
zuzi:diky za vysvětlení s tím acetonem ,to by mě tedy nenapadlo,ale je to fakt Davča tak 3 dny před odběry zvracel a měl střevní potíže ,tak odmítal jíst ze strachu že by to šlo opět ven.

zuzi:byla sem pověřena kamarádkou abych se tě zeptala :kdy ,v kterém TT se začína z 1vaječného embrya dělit na dvě embrya.,a kdy v kterém TT je tento proces ukončen (toto jí zajímalo kvuli siamským dvojčatum)
Pak ještě chtěla vědět zda je v tom vajíčku už zakodováno od počátku že pak později dojde k dělení na 2,jestli prý je pravda že jednovaječné dvojčata se porodí dříve než dvojvaječné?
A jaký máš názor na aminocintezu,provést či ne?
10. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywuš:a jak to vypadá s tou vaší stavbou domečku?,budete se už letos stěhovat?

očko:Dr.House taky sledujeme a ještě kriminálku Majami a ordinaci v ružovce na více nezbyde čas :cry:

zuzi:ajá se přimlouvám k holkam vyfot bříško s mimišem :wink: ,nebo nám alespon ukaž fotečku z ultrazvuku si ted náš vudce s tim mimatkem :wink: at se máme na co těšit :dizzy_face:
10. únor 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, fotka snad zítra, jdu na kontrolu, už teď se bojím............
Já právě tohle taky nesleduju, ani Dr.House a Zoufalky atd., ale film mě překvapil, na moje ropzpoložení ideální a pěkné šaty :grinning:

Jinak břicho ještě není, nemůžu být přece koule od začátku:slight_smile:))Až bude, vyfotím :wink:
10. únor 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky berušky, zrovna jsem dorazila z práce a ihned usedám ke koníkovi. V práci docela fofry, takže mě z toho bolí oči, záda a hlava. Dnes jsem si ve svých vílích kartách vyvěštila, že mám dnes dodržovat správnou životosprávu (tak jsem si hńed dala jogurt a manža mi loupe pomelo) a mám dnes hodně odpočívat a jít brzo spát.
10. únor 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek