• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
Jsi hubená ranařka :grinning: Vidíš, a byla potřeba sukně nebo ses už vešla do kalhot?
11. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsi? No to se ještě uvidí. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Asi jdu muže znásilnit, aby jsme ten náš prasklí fulikul posichrovali. :grinning:
11. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
do kalhot se vejdu,ale dělá mit o problém nějak :grinning: vzala jsem si šaty...v těch jsem se cítila rozhodně líp...a pěkně mi v nich vynikl břuch :grinning: vypadala jsem jak v pátém měsíci... :sweat_smile:
11. únor 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
běž běž...a pojistěte to :grinning:
11. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
břuch nebyl vidět, byla jsi zaražená v té sedačce, ještě jsem si říkala, jestli tě v té poloze nebolí to břicho. :unamused:
To jsou řeči, úplně tě před sebou vidím :grinning:

As - užijte si to sichrování :wink:

U nás střídavě sněží, je zataženo.....vůbec se mi nechce ven.......ale chuť mě asi vyžene :grinning:
zuzi a co potřebuješ koupit? Tady je taky hnusně. Sněží a hned zase prší...no hnuf fialovej. :confounded:
11. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to né...to už mi nedělá problém...akorát ještě nemůžu spát na břichu... :angry:
11. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ted převlekla do pyžamového kompletu a nikam nejdu...mám chut si pustit nějakou pohádku,zalezt pod deku a něco mlsat
11. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás silně sněží,jak na Vánoce :dizzy_face:
11. únor 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a pozor!!!!!!zítra se už chystám na úklid :grinning: :grinning: po týdnu
11. únor 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko,kdyz budes uklizet a namahat,tak te to bude dele bolet a hlavne neprestane.Poznala jsem to taky.
11. únor 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt???tak jenom trošku a manža mi pomůže :wink:
11. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky, dáme si vědět :grinning: Čekáme totiž večer návštěvu......As - nějak bych si něco dala, doma toho moc není, ale ven se mi nechce.......krize situace :grinning:

Peti - já taky spím nejradši na břichu, nejlepší poloha :grinning:
11. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja ani tak neuklizela,ale spis jsem sla ven jako na prochazku a neodhadla jsem to.Citila jsem se dobre,ale najednou mne to zacalo bolet a bylo mi zle.Abych ti rekla pravdu,tak ted pri odberu jsem nemela bolesti,ale citila jsem dost jizvu z laparky.Ja mam teda jenom v pupiku a na leve strane.
11. únor 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám v pupíku a na každém vaječníku :unamused: opu byla pro mě bolestivější než laparka...
11. únor 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže opu byla bolestivější než laparka? Tak to bych mohla taky přežít, když opu jsem přežila. První opu u mě bylo úplná pohodička, ale u dalšího opu jsem nemohla pořádně chodit.
11. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuš: tak to jste pořídili krásné nákupy, ale takové slevy na 3.000??? To teda nevím,nevím. Ale aspoň ti manža udělal radost.
11. únor 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen,ale každý to snáší jinač,pozor..moje mamka po laparce trpěla jak kůn..a to ji nic skoro nenašli..a dren neměla...akorát chytila 3 dny po laparce zánět močáku..
Zuzi,co nákupy??
11. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
očko: nestraš mě, musím pozitivně myslet, když mám ty vílí karty. :grinning:
11. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
né,to nechci ani...ale at si nemyslíš,že když já to měla v uvozovkách bez bolestí,že ty taky..zvládneš to..pokkud už ti neputuje vejcovodem oplod.vajíčko :dizzy_face:
11. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však říkal doktor, že kdyby mrška nedorazila, tak by to bylo aspoň vyřešeno.
11. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo by to super.. :wink:
11. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli nedej bože by ses jí nevyhnula,tak to ber pozitivně,že zase o krok budeš blíže miminku..pěkně ti to tam vypucují ..
11. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to si taky očko říkám.
11. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr.Jaroš mě moc nepotěšil,ale na to mě připravil i Holub, že endometrioza se bohužel vrací a ikdyž ji zničí,stále tam zůstavají mikročástice entometriozy,které oni už ale nevidí..ale taky záleží,jaký stupen E je..já měla naštěstí 1...50procent žen nemůže otěhotnět k vůli E i po IVF.. :frowning2:
11. únor 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a očko: to se dá léčit nebo nějak upravit lékama ne?
11. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekl,že léčení je na dlouhou trat a nákladné :unamused:
11. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, tak to je blbé, já myslela, že se napíšou nějaké léky a za měsíc je to v pohodě. :confounded: Snad mi nic nenajdou. Říkal, že hydrolaparka byla v pořádku, tak že udělají tu laparku jenom nějak částečně, že mi nebude dělat HSG - tak nevím, co tím myslel, že mi budou dělat. Co Zuzi???
11. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a řekl,že když ženské odstraní E,tak je raději pošle na IVF než přír.cestou a čekat..já řekla ale že chci na IUI,jelikož mám průchodné vejcovody,řekl,že není problém..
11. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek