Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
12. únor 2009

Holky, tak dlouhý příspěvek a všechno se mi smazalo, grrrrrrr 😝

Včera nákupy nebyly, díky že jste na mě mysley, chuť jsem překonala, koukala na TV a držela žaludek na místě.......dneska ale musím, večer máme tu návštěvu a není tu nic.....

Peti - tak jak jsme si včera řekly, začala jsem s úklidem, nejhorší je záchod a koupelna......, co ty??🙂))A jak je dneska, zase o fous líp???

Asmee - super prográmek na odpoledne!pak napiš jaká je raketa.......a kafíčko, ňam 😀

Ivuš - tak mě napadlo, nehcodíte náhodou na veterinu k Dr.Víčarové??? 😕

Mieva - ahoooj, nedělala bych předčasné závěry z 1.IVF.......máš ještě 3 pokusy, ono to vyjde.....nám nikdy nic špatného nenašli a při 2.IVF se nám neplodnily vajíčka, nikdo nechápal, uzavřelo se to asi jako letní alergie.....prostě ve hvězdách........

hnedoocka23
12. únor 2009

dobré ráno,ahoj ZUzi...já včera uklidila jenom kuchyn...a dneska se vrhneme společně s manželem na zbytek.. 🙂 takové ty těžší práce přenechám s radostí mu 😀
je mi lépe,řekla bych,že už skoro nic,záda nebolí a jak psala Ivča,už se těším,jak mi ty stehy zítra vytáhnou!!
navařeno mám...tak ještě chvíli můžu sedět u pc..

zuzka11
12. únor 2009

Suoer, že máš takového pomocníka! Manža včera vyluxoval, už to bylo potřeba a já taky už dodělala kuchyň a atk....teď ještě čekáme v 1 dělníky, mají něco přivézt a pak vytřu, určitě se nebudou zouvat, tak abych nemusela 2x......a v obchodě už jsem taky byla, koupila jsem lososa, salat, bude ňamka 😀

ywushka
12. únor 2009

zuzka chodime k dr.Vicarove:-)!!!
Ja jsem dnes ztravila dve hodiny v hodonine,myslela jsem ze se tam asi uz zblaaaaznim!!!Myslela jsem ze tam budu tak max pul hodiny!!!Shanela jsem po vsech stavebninach tu folii-sehnala jsem ji az ve tretich stabeninach!!A pak jsem teda sla jeste s autem do mycky a tak podobne!!🙂

zuzka11
12. únor 2009

Ale máš zase dobrý pocit, žes to zvládla, no ne, Ivuš???? 😉 A teď máš pohodu..........jak jsi psala, že sjte měli věci ze zabijačky, to vy´jste sami všechno dělali nebo jste to dostali? 😕 Jak já už dlouho nic takového neměla, ani nepamatuju......skoro všichni příbuzní žijou ve městě, takže ani domásí vajíčka nemáme 😉

Asmee - ahoooj, tak už zkoušíš novou raketu??? 😉

ywushka
12. únor 2009

no tatka si dela i 3x za rok se svyma kamaradama-jejich zaminka jak si vypit par kapek toho alkoholu 😀 !!!
Jsem sikula sikovna🙂

asmeena
12. únor 2009

tak raketa otestovaná. Docela dobrá, ale manžu jsem neporazila ani s novou raketou. 😎
Dnes jsem hodně unavená z práce, takže to dnes brzo zabalím. Ještě, že je už zítra pátek a vytoužený víkend.

Taky se musím přiznat, že jsem po ricochetu snědla hamburger a teď do sebe láduju čokoládu. 😖

ywushka
13. únor 2009

Ahojky holky,dobre ranko vsem!Ja jsem se ted vzbudila,ale jeste bych spala,ale jedu na stehy,sice jen tady k obvodakovi,ale uz to chci mit za sebou!!!Tak krasny den vsem🙂

asmeena
13. únor 2009

Dobré ranko, tak ať ti to ivuš dobře dopadne a nic tě nebolí. 😉

zuzka11
13. únor 2009

Dobré ránko! Tak Iuš už je má určitě z bříška pyč a je jako nová 😉

Asmee vydrž, za chvíli je víkend!!!!Nevadí, manžu porážíš v rotopedu 😀 A hamburger je taky někdy potřeba....já včera měla obr lasagne.....

Miky, Mony - jak se máte vy? Všechno OK???

Peti - co ty, taky stehy dneska pryč???

Holky, ještě si musím "postěžovat" - včera jsme měli tu návštěvu, ale losos se moc nepovedl..... 😠 on byl teda skvělý, ale přišli o hodinu později......sakra práce......Péťa říkal, že mu chutnal, ale podle mě byl trošku vysušený...... 😢 A tak jsem se snažila........

monajs
13. únor 2009

Ahóó´j holky,
konečně jsem zase tady.Teď jsem vstala a frčím plavat.Chřipajzna je fuč. 😀
Jinak dnes na noční nejdu,jsme na 60% ☹ .Příští týden se uvidí,chjo 😒

Holky,Iwuš a Peti,jsem ráda,že je vše po lapárce ok 🙂

Asmee,ale je to otrava chodit do práce co?Taková kosa venku a ke všemu u nás v práci nálada bod bodem mrazu.Každý se bojí.. ☹

Zuzi,tak co mamino?Pořád se ti nechce 😝 ?

ywushka
13. únor 2009

jo stehy jsou venku🙂 a nebolelo to!Dnes uz jsem i uklizela🙂

monajs
13. únor 2009

Teda.Ty jsi ale šikula. 😀
Tak a zítra na véču 😀 aspoň doufám.Manža říkal,že nikam,že mi doma uvaří něco DIETNÍHO 😝 a ZDRAVÉHO 😖 No a pak měj radost.Chtěla jsem si po véči dát pěkně piňacoladku a obrovský pohár 😀

ywushka
13. únor 2009

no to si pis ze ja si zitra na veci dam neco uplne straaasne nedietniho🙂 uz se na to mooooc tesim🙂

zuzka11
13. únor 2009

Ahoj holky! Však ona si to Monča vynahradí, viď? Třeba si kup zmrku domů a udělej poháry doma 😀

Moni -nezvracím, jestli to mělo znamenat tohle, ale špatně mi bývá a dost.......ale nestěžuju si, patří to k tomu.......

Peti, Asmee, Miky - jak se máte vy? Konec pracovního týdne????

hnedoocka23
13. únor 2009

ahhhhhhoooooooooj,stehy jsou fuč,nebolelo,jdu vás jen na skok pozdravit a zase pádím...nakupovat oblečení..snad uspěji 😀 páááááááááááááááá
venku je snad konec světa či co,počasí se zbláznilo 😕

zuzka11
13. únor 2009

Tak pak Peti napiš, jak jsi pořídila!!! 😉 Super, že to máš za sebou a začíná víkend!!!!

asmeena
13. únor 2009

ahoj babizny, dneska jsem byla v práci od 5:30 do 16:00 a pořád je co dělat. Hned z práce jsem jela nakoupit, protože včera jsem to nezvládla a potom jsme šli s manžou na večeři. Dala jsem si hodně zdravý smažený sýr, hranolky a tatarku. 😲 😀

Moni: ty ještě pořád chodíš plavat? to jsi opravdu dobrá.

My od té doby co chodíme na ricoch, tak už rotoped nevytahujeme 😅

Zuzi: to si tak nesmíš brát, určitě byl losos dobrý. Prostě byl takový jaký byl, měl takový být. 😉

asmeena
13. únor 2009

Monajs: kdy chceš jít do dalšího IVF? Nebo co teď plánujete? Neměla by jsi lepší, kdyby jsi šla na nemocenskou, když to teď máte v práci na prd? Protože až půjdeš na nemocenkou, až budeš mít ty menší výplaty, když děláte jenom na 60%, tak budeš mít i nižší nemocenskou. Teď do ní máš zahrnuté výdělky za posledních 12 měsíců. 😉

asmeena
13. únor 2009

Jsem totiž už tou nemocenskou poznamenaná, protože to pořád v práci počítáme.

zuzka11
13. únor 2009

Díky As.........jé smažák jsem neměla asi 100let.....uá, tady není............ale hranolky mám v mrazáku, že by vyšly?? 😉 Co plánuješ na víkend??

asmeena
13. únor 2009

no zítra budeme asi dlouho spát, jsem z práce úplně vyřízená, jak pořád počítáme a čumíme do počítače a papírů. Na oběd jsme chtěli jít do restaurace, ale protože jsme byli teď na té večeři, tak jsme si řekli, že zkusíme ty uhlířské špagety co pořád vaří Očko.
Jinak ještě nevím co budeme dělat. Dodělám asi Monajskovi trička, ať jí to už můžu poslat.

hnedoocka23
13. únor 2009

čauec...mám 2 trička(blankytně modré a růžovo modré)košili tyrkys.modrou..a světřík takový lehčí už na jaro
😉
a naušnice s modrýma a bílýma kamínkama a k tomu prstýnek 😀

asmeena
13. únor 2009

očko: a manža ti to pochválil?

hnedoocka23
13. únor 2009

on to ještě neviděl..vždycky když vidí tašky,tak se křižuje... 😀 hlavně nápis humanic,deichman.. 😀

asmeena
13. únor 2009

očko: ale až tě v tom uvidí, tak se neudrží a budou dvojčátka raz dva 😀

hnedoocka23
13. únor 2009

😀 😀 to mu nedovolím,musíme počkat,když jsem byla na ko nebylo mi to teda moc příjemné a i to bolelo.. 😒 ještě se mi to tam dole hojí..

asmeena
13. únor 2009

No já plánovala, že si koupím nějaké erotické spodní prádlo, ale nakonec jsem kvůli práci neměla čas a odpoledne po práci ani chuť, tak má manža smůlu. Dostane jen ten rozvinovací čaj.

hnedoocka23
13. únor 2009

jo že by byl striptýzek,jo 😀 😀 😀 😀 ten jsem dělala jen jednou a měli jsme u toho šílené záchvaty..že jsme se hodinu po mojem striptýzu na nic nezmohli 😀 😀

asmeena
13. únor 2009

No, to by u nás byly asi taky záchvaty. Ještě ke všemu já mám postavu jako rozbředlá brambora, tak by to prádlo na mě bylo asi opravdu velmi sexy 😀 😝 😲