Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
20. únor 2009

čauki holky!

saro - u nís taky za 3 měsíce, aby se vaječníky daly dohromady a vyrostlo víc vajíček...

Ivuš - taky bych do těch vlasů asi nešla, vypadá to seupr máš je dlouhé hned, ale stojí to sakra hodně, musíš chodit na obnovování a "není to ono", ale třeba si je uděláš a přesvědčíš nás 😉

Peti - tak co, zalezlas do postele? 😀

Miky - jsem ráda, že má koláč úspěch 😉 U nás si ho taky všihcni rádi dají.....

U nás celý den zase sněží, už mě to fakt nebaví....dopoledne jsem hlídala Adama a teď odpoledne mi není nejlíp, takže jsem procházku vzdala a sedím doma s knížkou....to na to občas zapomenu.....

ywushka
20. únor 2009

ahojky holky,tak jsem byla na uzaaasne masazi,uplne jsem si to vychutnala,jejda klidne bych tam lezela dalsi dve hodiny!Uplne se mi s tema zadama a nohama "vymazlila"🙂!!!

holky to je individualni ta doba-me se treba urodilo vic vajicek hned po mesici

ywushka
20. únor 2009

jdu spat,zitra razime s manzelem na tu lyzovacku!Vratime se az vecer!Tak se mejte krasne papa

zuzka11
21. únor 2009

Prvníííííí 😀 Doufám, že se tu některá ukážete, abych tu nebyla jen první a poslední 😉 Jsem od čtvrtka večera slaměná vdova.....As - užijte si Jeseníky

Ivuš - vy lyže, tady je sněhuuuu, bude to paráda....a masáž musela být fakt super, byla to klasika, nebo nějaká aromaterapeutická, nebo lávovky???

Miky, Mony, Peti - co máte v plánu vy????

hnedoocka23
21. únor 2009

ahoj,hezké odpoledne...já byla ted na čaj v bývalé práci...
včerejší oslava byla suprovní,přišla jsem o půl3..ale fit,žádná motanice nebo něco jiného...a dneska je mi taky fsjn,žádný bolehlav... 😉 dneska spíše budu odpočívat...trošilinku pouklízím povrchově a t zítra můžu jen vysát a vytřít...a hlavně se večer vrhnu na žehlení 😉 a mám to z krku...dnes na oběd nedělám nic,manža není doma..pracuje v garáži s klukama na motorkách atd...tak papkám ovoce a zeleninu a jen si dám vývar,at mám něco teplého...
dostala jsem šílenou chutku na francie brambory,tak zítra udělám 😝 mnamka..
jinač moje dietka není drastická,omezila jsem pečivo na minimum,vyřadila čoko..a vice jím zeleninu,ovoce,salátky 😉 a hodně masa jen tak(uvařené) a můžu říct,že bříško už mám krásné ploché,a to mám před menstruací...a denodenní cvičení mi prospívá,kalhoty začínají být volnější 😵 jsem spokojená...

hnedoocka23
21. únor 2009

jo a další víkend jdu na večer v pátek i sobotu za bar pomoc čepovat pivo a umývat sklo...moje kámoška nikoho nemá a tak ji nechci nechat ve štychu a budou aspon penízky 🙂 v sobotu máme sraz s holkama fertimedackama ve 15h v Ostravě...tak se stavím ale jen tak max.na dvě hodky a musím pak pofičet do práce..už se těším..tentokrát nás má být skoro 10 holek...to bude povídáníčko 🙂
a co ty Zu..jak si užíváš víkend??jsi sama doma??a co počasí,tady se konečně umoudřilo a začíná to tát 😉

zuzka11
21. únor 2009

Ahoj peti!

Jojo počasí, teď jsem byla nakoupit a ty návaly vody všude....ať už je to jaro, sluníčko, teplo........

Tak srazík s fertimedem, to máte super, co asmee jde taky???

Brigoška je fajn, jak říkáš, aspoň bude trošku penízků.......

Já jsem v pohodě, byla jsem na prochajdě, původně jsem chtěla do města, ale pak jsem si řekla, že až bude lepší počasí, takhle mě to fakt neláká.......koukám na telku, čtu si, pohodička.......

hnedoocka23
21. únor 2009

asmeen jde taky...aspon myslím..už se těším..já se taky celý den válím...zítra máme zabijačku..švagr vyhrál na plese hlavní výhru kance 😀

hnedoocka23
21. únor 2009

holky mrkněte..Laurinka je veliká bojovnice..pěkné videjko,jsem si s manžou poplakala..

zuzka11
21. únor 2009

Poplakat? Tak to asi až zítra, jak jsem tu sama, tak se mi nehche plakat.......

Užijte si zítra zabíjačku, kance jsem ještě nejedla 😕

hnedoocka23
21. únor 2009

Zuzík,já taky nejedla ještě kance a ani zabijač.výrobky moc nemusím..ale jelítku neodolám 😀

miky123
21. únor 2009

ahoj,holky
očko:už sem se na to video dívala,pobrečela sem si i já ,je to zatah na každého kdo to shlédne na srdíčko.

Tak si vás jdu dočíst 😎

zuzka11
21. únor 2009

Peti já jako malá měla zase radši jitrnice, ale asi od 7let jsem to neměla........o čem to je? Miminko nebo zvířátko???nenene, nechám si to na zítra.....
Miky - ahoooj, jak ses měla celý den?

hnedoocka23
21. únor 2009

ahoj miky...je to krásné videoko..laurinka je silná a bojovala...Zu je to o miminku..

zuzka11
21. únor 2009

já to tušila.....trošku o čem to je, klidně do IP, jestli to mám vůbec rozklikávat? jestli mimi umře, tak asi neee, na to teď nemám......

hnedoocka23
21. únor 2009

ne..konec je dobrý 🙂 velmi dobrý Zu...

zuzka11
21. únor 2009

tak to asi zkouknu....díky.... 😀 Zítra si to fakt moc užij a pak dej vědět, jak to chutnalo...i když bych asi nechtěla být u toho, jak chudáka kance........ 😝

hnedoocka23
21. únor 2009

u toho nebudu...já přijdu trošilinku později..musím udělat ty francie 😝 díky..měj se taky hezky...jdu koukat na tv..

ywushka
21. únor 2009

Ahojky holky,jsme konecne doma,jsem uplne fyzicky vycerpana!!Ted jsem se vykoupala a jdu zalehnout do hajan!!Krasny vecer!!!

miky123
21. únor 2009

Tak z našeho zuzika je víkendová slam. vdova 😎 ,mi by to někdy tak mooooc bodlo,no jo ale dnes u nás přelidněno 🙄

Zitra jdu z rána do práce 😖 tak tiše doufám že manža něco uchystá na oběd 😎 ,dnes jsme si dali kuřecí řízek a kašičku,mnam.

A nevíte ještě někdo, jak dopředu už mužou být udělány to předoperační vyšetření? že bych to zkusila zvládnout než mi Dr. prchne 😒

Zuzi díky za odpověd ohledně předoperačního,ani nevím či sem ti poděkovala,já furt stresuju ,nevím kudy kam s těmi Davčovými lazněmi,ale ono to nějak dopadne,doufám 😕

ywushka
22. únor 2009

ocka:jejda jsem kukala ted na to video co jsi sem na to dala odkaz a po ranu jsem si pekne poplakala,je to nadherne uplne!!!az neuveritelne!!!
Dnes me boli cele telo,to tak vidim dnes na to,ze asi budu cely den jenom lezet v posteli🙂
jinak krasny den

zuzka11
22. únor 2009

Dobré ránko:

Miky nejdéle 14 dní předem........ale můžeš se zkusit domluvit s dr.že tam přijdeš drřív a on ti napíše pozdější datum, většinou s tím nedělají problém-.....

Ivuš - jojo, to jsou svalíky, které normálně nepoužíváš 😀 Tak si odpočiň a udělej si úplně pohodový den....a v úterý držím palce!!!

Asmee jak se máš ty, co Jeseníky??Zbyl na chudáka manžela cheescake? 😀

ywushka
22. únor 2009

a co to vlastne je ten cheescake??

jo boli me snad kazdy milimetr tela🙂!!!

zuzka11
22. únor 2009

Ivuš posílala jsem tu asi 1000x recept 😀 Tak se nalož do vany, to pomáhá....nebo ať tě manžílek namasíruje 😀

ywushka
22. únor 2009

a ja vubec netusim co by to tak asi mohlo byt!🙂

hnedoocka23
22. únor 2009

holky ahoj,jdu Vás jen pozdravit..byla jsem celý den na zabijačcee...byla zima..ale fajn.. 😵 tak páááááá hezký večer...

ywushka
23. únor 2009

dobre ranicko holky!!!Ja nemuzu uz spat,mam plnou hlavu nejakych silenych myslenek a ne a ne je dostat z hlavy...!!!Jsem z toho uplne nervozni!!MS jeste nedorazila a ja uz bych nejradeji stimulovala,vzdyt ani nevim na cem vubec jsem...!!!Ja vim ze na MS je jeste cas,ale uz z toho zacinam byt pekne nervozni!!☹
Jinak vsem preju krasny den!!

zuzka11
23. únor 2009

Dobré ránko!

Ivuš asi ti vrtá hlavou i ta ráce, zítra bude líp, minimálně s jednou věcí budeš vědět na čem jsi......

Peti - super, že se to povedlo!!!

As - jak ses měla ty, cestovatelko? Co výstava??

Mě se vešer vrátil manžel, je to zlatíčko 😉 Prokecali sjme večer.....u toho koukali na Brokeback mountain - viděly jste??

hnedoocka23
23. únor 2009

ahoj dobré ránko dneska se vrhnu na ty francie,ikdyž jsem měla na ně včera velikánskou chut,usoudili jsme s manžou,že to nemá cenu,když jsme šli na tu zabijačku..
jaké máte dneska plány kočeny??já ted udělám t francie,poklidím..a odpo jdu na kafe za babi od manži...zase podrbeme.. 🙂

Ivi,co tě to zase napadá...špatné myšlenky vypust z hlavy ven..!
Zu ten film jsem neviděla...je pěkný a co to je romantika??