Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
1. bře 2009

ahojky ocko,jak je na tom ta tva MS???Ja uz jsem volala i do CARU a mam jeste tyden poclat a potom pokud nedorzai,tak pojedu na kontrolu asi 9.3 a zrovna i na vyvolaacku

hnedoocka23
1. bře 2009

ahoj ivi,ms nikde..už mě to fakt štve..ani níznak bolesti vaječníků,prsou..zítra jedu do caru,se poptám..byla bych nejraději,kdyby mi dal hned injekci...

asmeena
1. bře 2009

Holky tak to já mám tento měsíc zvláštní měsíčky, to se mi nikdy nestalo. Vždycky to mám tak 6 dní. První tři dny hodně silné, čtvrtý až pátý středně a šestný a někdy i sedmý den špiním. Ale tento měsíc jsem měla hodně silné jen tři dny, včera jsem to neměla vůbec, dneska ráno jenom jak jsem čurala a pak už nic, jenom slabé špinění. Tak já fakt nevím, co to má jako znamenat.

hnedoocka23
1. bře 2009

asmenn jestli to nebude z těch tabletek clostil víš...po těch hormonech a vůbec těch tabletkách je tělo zblázněné....

asmeena
1. bře 2009

ty jsem brala i minulý cyklus a takto jsem to neměla.

hnedoocka23
1. bře 2009

od té doby,co jsem začla chodit do fertaasu mi ms úplně zeslábla z 5 dnů na 3dny..žádné bolesti.....akorát masakr to byl 1 měsíc po Ivf...

asmeena
1. bře 2009

jo, to já měla masakr po 2.IVF, bylo to šílené, jsem myslela, že už musím vykrvácet.

ywushka
1. bře 2009

no ja mam prave jeste tyden cekat,nejradeji bych si ten agolutin uz pichla sama,ale mam pry pockat jeste ten tyden teda...no co nic tim neurychlim!!Ja jsem mela po vysazeni antikoncepce porad problem dostat MS,takze bych se divila tomu,kdybych ji nedostala bez nejake podpory!!To uz je u ne celkem znamo!!
Ted kukeme s manzelem na zpravy a pak pujde ta vymena manzelek-snad si z toho nevezme inspiraci 😀 😀 !!!Mejte se krasne a dobrou nocku

miky123
1. bře 2009

hezký večer,
tak dneska měla přijít na návštěvu rodina a ,nedošel nikdo.Všichni onemocněli ,řádi tu střevní chřipka ,zvracení.

asme:fotky holčin super,už sem kukala do tvého albička 😵
sem si říkala jestli dorazí i ten Kája.

zuzi:ten holanský řizek tj.sekané maso a navíc je v tom tvrdý syr a samozřejmě houska na zahuštění.Když se pak smaží ty karbenátky tak to kráááááásně voní.

Teda jedním okem se dívám na pilotní díl výměny manželek,a někteří se tak změnili i jejichosudy 😕

ywushka
2. bře 2009

Dobre ranko holky!!!Ja jsem dnes mela nejakou silenou noc,nemohla jsem vuuuubec spat!!!Ted se pujdu vykoupat a trosku upravit,v devet mam byt u kadernika!!!a odpoledne jdu zase na lymfodrenaz🙂 zase nabity den🙂!!
Prijemny den vsem

asmeena
2. bře 2009

Tak to mě se dnes zdál šílený sen: doktor mi dělal laparospii a odebral mi jeden vaječník, že prý mám na něm nějaký nádor. Měla jsem jen jeden vpich, nic mě nebolelo, ráno ke mně přišla nějaká slovenská sestřička a ptala se mě jestli chci na snídani řízek, tak jsem jí řekla, že chci čaj, ale prý čaje mají hnusné, tak mi donesla svůj ovocný. Potom jsem z té nemocnice utekla, abych si skočila k mojí mamce do špajzu pro čokoládu, kterou jsem té sestřičce chtěla dát za ochotu, ale moje mamka měla jako naschvál všechny čokolády rozbalené.

ywushka
2. bře 2009

😀 😀 😀 naprosto hororovy sen 😀 😀 😀

monajs
2. bře 2009

Ahoj holky,všechny vás zdravím 🙂

Právě jsem dorazila z masáže-ááách 🙂 Ale doporučuje mi ještě bankování,prý mám záda docela dorasované a ztuhlé.Tak v pátek tam frčím.

Asmee,to byl teda sen.Ale někdy bych si řízek na snídani i docela dala 😀
Co manža?

A fotky ze srazíku super.Jste tam s Očkou kočeny. 😀

Ywuš,že máš danou novou fotku? 🙂

ywushka
2. bře 2009

no jsem zase dnes byla u kadernika,tak si vzdycky udelam fotecku a pak mam novou🙂

monajs
2. bře 2009

Teda,ale jsi kočka! 🙂 Moc ti to sluší.. 🙂

ywushka
2. bře 2009

jejda🙂 moc dekuju🙂

ywushka
2. bře 2009

😀 😀 ja jdu zase ted na lymfodrenaz na celulitidu-mam to jak kilo pomerancu

hnedoocka23
2. bře 2009

Ivi,moc pěkná fotečka..já byla dneska v caru,dostala jsem dvojitou dávku agolutinu...jinač ko v pořádku...vaječníky pěkné,mám tam jeden folík...a dostala jsem už clostil na to iui 😉
všem přeji hezký den 😵

monajs
2. bře 2009

Jejda Očko,ty se ale máš 🙂

hnedoocka23
2. bře 2009

jojo monajsku,už se těším...jak malé děcko,snad ms dorazí co nejdříve...pokud budu muset v pátek na další injekci 😠

monajs
2. bře 2009

Skoro ti závidím 😉 Já se nemůžu už dočkat až bude 17.3. a půjdu na ten UTZ a pak Puregonek a šup na to.Sice mám strašný,ale strašný strach,ale přesně tak se zase těším. 😀

hnedoocka23
2. bře 2009

ivi,psala si,že máš hroznou plet,ale mi se nezdá..máš ji orávě pěknou 😉 a moc ti to sekne,i vlasy...taky uvažuji nad změnou vlasů..a to hned jak zjistím,že jsem těhu 😵 měla jsem ofinu,jenže tu mám ted už dlouhou,roste mi to jak z vody a co 14dní nechci chodit ke kadeřnici,at mi to zkracuje 😒

hnedoocka23
2. bře 2009

monajs,ale to už máš za chvíli,to uteče,že ani nevíš jak 🙂 taky jsem ráda,že se zase začne něco dít....

asmeena
2. bře 2009

ahoj sluníčka.

Očko: ty máš pěkný folík a zatím není MS? To znamená, že budeš mít ovulku dříve, když už ti ten folík roste?

asmeena
2. bře 2009

Ivuš: opravdu super fotečka. Vlasy máš skvělé.

Monajs: tak ty si užíváš masáže? A plavat teda nechodíš? 😉 Už se ti to taky blíží, že? Jaro bude příznivé na těhulkování. 😉

ywushka
2. bře 2009

jste zlate holky!Dneska jsem byla na te lymfodrenazi-uzasne pry uz zitra bych mela videt vysledek🙂 jsem se objednala hned zase na pristi tyden!

Ocko:ty se mas ze uz mas ten agolutinek pichnuty,ja se toho dockam ais az pristi tyden!!!Plet mam skaredou,ale mam make-up za 1400Kc a pudr za 800kc,takze me to alespon pekne vsechno zakryje,kdyz ji zrovna nemam uplne hrbolatou!!!🙂Ale chdoim pravidelne na tu dermabrazi,takze to mi na plet zabira!!

Byla jsem s nasim pejskem venku....alespon nejaky pohyb!🙂

asmeena
2. bře 2009

Ivuš koukala jsem, že i tu fotečku z pasu máš v albíčku a máš i super halenku. 😉

ywushka
2. bře 2009

jejda dekuju dnes za samou chvalu🙂!!!To mi koupil manzel na vanoce🙂,mela jsem ji na sobe asi po treti,moc ji nenosim🙂

asmeena
2. bře 2009

A kde máme dnes Zuzíka? 🙂

hnedoocka23
2. bře 2009

asmeen i on se divil,že když mám před ms..vlastně jsem ji měla mít,že tam mám folík a vysokou sliznici...folík praskne zároven před nebo s menstruací a pak začnu brát clostil a měla by být ovulka 🙂