• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
Ivi,za jak dlouho po té injekci by mi měla dorazit ms????
3. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zu,ostříhaná nejsem..ale mám ofinu a ve čtvretk si ji jdu zase zkrátit..roste to jak z vody sakra..
3. bře 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
I tak pak dej fotku, ať vidím, jak tě ofina změní :grinning: Co mamka, bolí ji to hodně??

Asmee, Miky, Mony-kdepak jste??Že vy zase vyvařujete? :wink:
3. bře 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zu,jo bolí a dost,vůbec se too nezlepšilo a vypadá to i na pasový opar...zítra jde zase k doktorce...jo pak přidám fotečku,jestli bude čas..
3. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocka: fotecky jsem zmazla brzo,aby z toho nebyly nejake problemy!!!:slight_smile: a ms by ti mela dorazit do tydne-max do 10dnu!!!

Holky ja jsem dnes byla na srazu avonek:slight_smile: dostla jsem nejake darecky,pak jak jsem jela domu-uz jsem byla skoro u domu,tak jsem to otocila a jela jsem jeste za moji kamaradkou,tak jsme si povykladali:slight_smile:,to je uplne uzasna zenska:slight_smile:!!!Tu by jste museli slysel-vzdycky i jde nakoupit nejake obleceni oblibi si jednu vec a tu si je schopna nakoupit v deseti ruznych barvach,ja se ji vzdycky strasne smeju:slight_smile:!!!a domluvila jsem ji rande-ona je sama a mam kamarada ing.,ktery je strasne hodny a ma silenou smulu na zenske,pritom je hrozne pekny a mily!!!:slight_smile:Tak marta bude mit rande:slight_smile: ha ha ha
3. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..snad dorazí dřív než za deset dní......tak to jsi měla fajn den...a kámoška ti určitě jednou poděkuje,jestli to vyjde :slight_smile:
3. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš: ta tvoje kamarádka mi připomíná mého muže, ten si taky dřív kupovával dvouje stejné kalhoty a boty, aby nemusel chodit brzo nakupovat až se mu to obnosí. :wink:
Škoda, že jsem propásla ty tvoje fotečky. :frowning2:

Moni: jsi dobrá, že tak brzo po ránu cvičíš. Já jsem dnes u holiče četla článek jak zhubnout, a byl tam i bod, že mám ráno přivstat a zacvičit si. To by mě zajímalo v kolik bych musela vstávat, když už tak ráno vstávám ve 4:30 :rolling_eyes:
3. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: dnes jsem vůbec nic nedělala. V práci jsem byla do 14:00, pak jsem si jela koupit noční košili do nemocnice, když mi u ťamanů vnucovala prodavačka košili s maxi čmelákem a kytkou (třpytivě gumovou) přes celou košili, tak jsem jí poděkovala a šla do normálního spodního prádla. Mám docela pěknou jemný proužek modrý.
No a pak jsem si hověla 3 hodiny u holiče, dala jsem si tam kafíčko, pokecala s kadeřnicí (neznáme se, jenom z toho holičství, ale je to super mladá ranařka).
Domů jsem přijela v 18:15 a od té doby koníkuju. :grinning:
3. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee fotku od kadeřníka větší!!!!Koukala jsem ti albíka, jestli tam náhoou není a není :frowning2: Jinak srazík musel být pohoda!!!!!Co Očko, byla tam? nějak mi na fotkách asi unikla........
3. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
očko: je na fotkách, mrkni znovu, taková dlouhovlasá brunetka. :wink:
3. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečka od kadeřníka? Není moc o co stát.
3. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže nejsi spokojena? :confused: To mě mrzí....takhle malé to vypadá fajn!!!!nevím jak ty, ale já mám štěstí na kadeřníky homosexuály.....zvláštní........taky se chystám a teď řeknu, že hcci k ženě....musím to taky jednou vyzkoušet :wink:

Ta košile teda musela být :grinning: Byla by to recese, doktoři by na tebe nezapomněli :grinning: takže zítra poslendí pracovní den, pak přiď za námi, my tě povyrazíme, ať tam jdeš optimisticky naladěná......a všechno bude fajn, uvidíš!!!!!!
3. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
UUUUž jsem jí našla, fialové tričko :grinning: Dávaly jste si do nosu, holky :wink:
3. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem s melírkem spokojená, ale s ksichtem nejsem spokojená, ale že jste to vy, tak vám tam nachvilku fotku šoupnu. Teď jsem ji udělala. :wink:
3. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme si teda dávaly, to jsme měli zrovna zeleninový salát s kuřecím masem,sýrem a šunkou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já si pak dala ještě banán se šlehačkou a čokoládou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Zu,fialové tričko....
máš moc pěkné velké modré oči asmeen a melírek suprovní :slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky očko. :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo salát byl výborný,ale velký...příště si dám něco sladkého..asi palačinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: viděla jsi fotečky? Budu mazat.
3. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to taky líbí, As je dneska kritická :confused:

Hlavně to musela být paráda, posedět s fajn holkama, odreagovat se........jojojo :grinning:

As - jsi v pohodě, nebo máš strach??

Peti - vždyť můžeš, podle fotek a ty spíš kila přidávají, jsi úplně v pohodě!
3. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: tak trošku jsem nervózní, protože nevím do čeho jdu, neznám vůbec Bílovec (je to kousek od Ostravy) a neznám ani tu nemocnici a nikdy jsem v nemocnici nebyla, takže nevím. Ale těším se, že se to možná zase trošku pohned dopředu.A pokud to doktor dovolí, tak na to hupsneme s manžou ještě tento cyklus, protože laparku mám 9DC a ovulku mám kolem 13DC.
3. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc mi pomáháte a jsem ráda, že vás tady všechny mám.

Zuzi: srazík byl super. Nevím proč, ale přijde mi, že Očku znám už hodně dlouho.
Holky jsou všechny perfektní a dobré srandystky. :grinning: Takže jsme se dobře nasmály. Škoda, že Očko musela dříve domů, ale i tak jsem moc ráda, že jsem ji poznala.
3. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si číst, tak dobrou noc a zítra pá. :wink:
3. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa a ahoj zítra!!!
3. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s asmeen,srazík byl suprovní a příště,ikdyby nevím co,budu na něm až do konce :slight_smile:
no Zuzi,ikdybych nemohla,tak si je stejně dám,palačinkám neodolám... :grinning: fotky,kmera...přidávají kilča,,to souhlasím :wink: a proto se nerada fotím :grinning:
3. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamera
3. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute,

yvuš:at hledám v albičku jak hledám ,taky jsem nic nenašla .Mužou to smazat i admini ??

monajs:tak jak tak vidím ty budeš s tou ivfkou hotová spíše,já začínám 23.3 :wink:

zuzi:takže víkend super relax :wink: A ještě vám v tom domečku kde ted jste, se něco rekonstruuje ,
nebo už je hotovo?¨

asme:u tebe v albičku sem se taky dívala ,psala jsi že jsi přidala nové fotky ,a taky jsem nic nenašla,žeby fakt ti admini
Neboj čtvrtek uteče jak voda,a s Dr,Jarošem se není čeho obávat.
3. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sem teda :unamused: napsala jsem sem a pak jsem se divala a ono to nikde :confounded: Až ted jsem zjistila že jste popsali o jednu str. více :sunglasses:

asme:na mně pusobila Bílovecká nemocnice tak nějak staře jako v těch filmech pro pamětniky.
Kdysi prý to byla funkční porodnice,ale už delší dobu to funguje jako jednodenní stacionář,a větší zakroky se dělají v jiném bloku někde pry poblíž chiry,to sem tam vyzpovídala sestřičku která se starala o pacientky od Dr.
3. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: ty moje fotečky jsem odstranila sama, abych tady moc nezveřejňovala svůj ksichtík. :grinning:
Já jak jdu do toho Bílovce, tak mám nástup na chirurgické ambulanci.
4. bře 2009 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz jsem ty fotecky vsechny pomazala vcera:slight_smile:!!!

as: ja jsem mela v nemocnici kosili s velkou zirafou a zadecek mela vzadu-a jednou kdyz jsem byla na opu,tak tam byl zdravotni bratr a prohlasil,zepry ta pani ma dva zadecky:slight_smile:!!!A ja jelikoz miluju ruzovou mam vsechny pyzamka ruzove,papucky i zuoan,tak jsem tam byla jak pink lady:slight_smile:!!!

ocko: me ms porad nic,tak to tak vypada,ze pojedu taky risti tyden si pichnout ten agolutin!!!Se na to vyprdnu!:slight_smile:

Jo a ja chodim ke kadernikovi ke klukovi a nemuzu si ho vynachvalit,je uplne uzasny a vzdycky vi,co by me mohlo sluset,ani se me skoro nepta co bych chtela!!!Jsme s nim hrozne spokojena!!!Jeste se nestalo (snad jen jednou),ze bych od nej odchazela nejaka sklamana!!

Jinak vam preju krasny den
4. bře 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek