Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
4. bře 2009

přeji hezký den...... 🙂
Ivi,já taky pořád nic ☹

ywushka
4. bře 2009

Ja jsem ted byla mamine vyzvednout auto v servisu-tatka ji koupil nove auto-BMW rady jedna a ona nechce s tim jezdit,uplne je z toho vystresovana!🙂 Pritom to je tak super auticko🙂,bych si to s ni hned vymenila!!🙂
A byla jsem s tim jeste na STKacku!Manzel si ze me delal srandu,ze s tim najezdim vic,nez sama mamina,ta s tim jezdi jen tady po dedine a 1x za mesic do Hodonina🙂 ha ha ha!!!

ywushka
4. bře 2009

jejda jsem byla pro obedy-uz druhy den si dovazime obedy-nechce se nam porad varit a nebo spis jsme porad bez napadu a zastavila jsem se za tu moji kamaradkou,co ji chci dat dohromady s tim mym kamaradem🙂,uz ji videl na fotce a libi se mu,tak jdeme zitra ve ctyrech si nekam sednout🙂!!!Jupiii a bude z toho laska jko hrom🙂!!!Se tesim🙂 snad si padnou do oka🙂!!!On je uplne super kamarad,tak snad to vyjde!!🙂

monajs
4. bře 2009

Bré ránko 😀
Tak jsem teď posnídala 😉 a jsem tu.

Ass,teda si kočka!Dokonce je vidět ty tvoje modré kukadla.TY MÁŠ KUKADLA,JAK ZRCADLA 😀 😀 😀

Já mám super kadeřnici na pokec,taková mladá kočenka kolem 22.Já to vždycky nechám na ní,sestřih,barvu.Vždycky řeknu: něco mi s tím proveď a nebo že chci úplně změnu. 😀

monajs
4. bře 2009

Miky,jsem moc ráda,že půjdeme zaráz.Toho 23.3. půjdeš co přesně? Já bych měla toho 17-18 začínat s puregonem.

ywushka
4. bře 2009

mona:ja si myslim,ze budeme stimulkovat zaroven🙂 taky snad pokud to ted uz pujde tak jak ma,tak kolem toho 17-18 bych mela zacit pichat🙂

monajs
4. bře 2009

Yw,tak to bude paráda- 3 zhormonované snažilky 😀

zuzka11
4. bře 2009

Ahooooj!

tak koukám , že březen bude napjatý a plný!!!!Budu moc držet palce!!!

Mony - snídat skoro ve 3 😀 bylas v práci???Jsem mimo a pořád nevím co je KOPR 😕

U nás je už skoro jaro, v noci zpívali ptáčci!!!

Ivuš - jsi pěkná kuplířka 😀

zuzka11
4. bře 2009

Už nejsem mimo a vím, co je KOPR - As díky 😉

asmeena
4. bře 2009

Nemáš zač zuzi.

Jak se dnes holky máte, tady v ostravě bylo dnes krásné jarní počasí, ale já mám pocit jako by na mě lezla chřipka, tak doufám, že se do zítra opravdu neprojeví. to bych tu laparku musela odložit. 😠 Už jsem na to psychicky docela připravená. Už se těším na pátek, snad mě pustí na víkend domů. 🙂

asmeena
4. bře 2009

Moni, tak koukám, že to už máš taky za pár a bude stimulováníčko a potom už jen čekání na //.
Miky, Ivuš, ať vám to rychle uteče a co nejdřív oznamujete // 😵

hnedoocka23
4. bře 2009

ahoj všem,u nás taky dneska nádherně..10,2st..a na sluníčku ještě více..a náladu mám suprovní 🙂

asmeena
4. bře 2009

Já jsem vyčistila akvárko, vyžehlila, zalila kytičky a uklidila trošku koupelnu a už můžu jít klidnější do špitálu, špínou tady snad manžel neumře. Jenom dostal příkaz utřít prach v obyváku a vysát. Tak doufám, že to zvládne. 😅

hnedoocka23
4. bře 2009

tak je určitě šikula a zvládne to...já když jsem přišla z nemocnice,bylo tady čisto,manža se přemohl 😀 i ovladače srovnané do lajny 😀

asmeena
4. bře 2009

tak to je tvůj manža šikovný, asi ví jaký jsi pedant na pořádek tak ti chtěl udělat radost. 😉

hnedoocka23
4. bře 2009

jojo,on ví,že bych začala hned řvát,tak raději uklidil 🙂 za tech 7 let mě zná

zuzka11
4. bře 2009

Asmee bude to OK, uvidíš, dej si kdyžtak čajík s citronem....

Peti - hezká fotečka 😉

U nás taky skoro jaro, v noci když jsem šla spát zpívali ptáčci!!Už to tu bude, jupí!!!!

asmeena
4. bře 2009

před tou laparoskopií dnes už nic pít nechci ani jíst

hnedoocka23
4. bře 2009

ZUZi,děkuji.....jo,taky už zpívají ptáčci..konečně...jaro je za rohem

zuzka11
4. bře 2009

As až od 24 nesmíš, teď je to ještě OK, jen nic těžkého....zase to nemusíš přehánět 😉 Moc na tebe budu zítra myslet!!!!A pátek se nám ozvi a napiš zížitky, třeba kdo ti pochválil košili a co spolubydlící 😉 Já se těšila vždycky po OPU že si pokecám a vždycky jsem byla na pokoji sama 😠 A holky si to vždycky chválily.......

Peti - doufám....mám tu novou koženou bundu a už ji strašne chci vytáhnout!!!! 😉

ywushka
5. bře 2009

as: ta nam dneska odjizdi do nemocnice!!Tak drzim vsechny palecky!!!
ocka:tobe uz snad kazdym dnem ms dorazi!!Ja si jeste musim pockat,dnes budu volat do Caru!! Jo a mas KRASNOU fotecku!

My jdeme dnes na to velke rande ve ctyrech🙂!!! Ten muj kamarad a marta si velice padli do oka pres fotecky a porad si pisou sms,tak nam drzte palecky at jim to vyjde!!!To by bylo uplne super!!!
Martinka je silene hodna holka,ale me silenou smulu na chlapi!!! A toho jednoho,co ma ona rada,ten na ni jen tezce kasle!!! Zavola ji jen kdyz si "ho potrebuje vyklepat"!!!a kdyz ji nahodou uvidi s nekym jinym tak ji razem zacne opakovane volat a podobne!!Proste ji uplne vydira a porad chce mit ten pocit,ze je jeho!!Ale pritom ma dalsich X holek!!!
A tento muj kamarad taky bohuzel nema zadnou holku (coz vuuubec nechapu)!!!

Jinak krasny den

hnedoocka23
5. bře 2009

přeji hezký den holky....asmeen už je v nemocnici,měla příjem v 7hod..ale na sál půjde stopro později,je prý až čtvrtá na řadě....pak podám o ní info 🙂 ale mám dneska dost lítání,tak se nedivte,že napíši třeba až k večeru..

no snad mi Ivi dorazí,počítám max.do neděle...a děkuji za fotečku 😉 užij si večeři IVi
mějte se...

ywushka
5. bře 2009

Dneska jsem volala do CARU a zitra si jedu na vyvolavacku,no konecne!!!Uz se opravdu nemuzu dockat!!!Nema me kdo zavest,tak musim jet autobusem,sama do brna umim,ale ne po meste...🙂,jen k obchodakum🙂 a stejne bych musela jet pak mestkou!!!Takze to vyjde asi na stejno!!

monajs
5. bře 2009

Ass,moc na tebe myslíme!!!! 😉 😉 😉

Ahoj holky,myslíte,že nás slyšela? 🙂

monajs
5. bře 2009

Teda Peti,moc krásná fotka.

Zuzi,to jsem ráda,že víš co je KOPR.Já to nemohla napsat na plnou pusu,že jo.Mívám jenom lenóru,ale tehdy to byl fakt KOPR.

Strašněse těším na jaro.Na zahradě nám rozkvetly 3 sněženky! 🙂

Yw to ti nezávidím autobusem do Brna.Jak píšeš,tak tam to jde,ale ta MHD.A to jsem byla v Brně na intru.Ale už si moc nepamatuju kde co je a ulice vůbec.Ostuda 😒 😔

monajs
5. bře 2009

Tak! a protože nemám žádnou moji hezkou a ani novou fotku,tak jsem si dala pařížskou a basta! 😀

monajs
5. bře 2009

holky,kde jste kdo..... 😢

ywushka
5. bře 2009

Ja jsem rok jedzila denne do prace do brna,pak jsem doesla do hodonina,protoze denne jezdit 60 km byla fakt hruza!!Ale urcite to byla mnohem lepsi prace nez mam ted!Ale udelali z te linky integrovanou dopravu a to stoji uz za prd!Manzel se jede s mym tatkou podivat v sobotu do karvne na nove auticko,chceme nejake vetsi!!A hlavne toto je takove uz vselijake rozhrkane co mame🙂!!

ocka:ale jinak mas pekneho bratra!🙂 byt svobodna,uz se do nej asi zamiluju ha ha ha 😀 😀 😀

as: to si pis ze na tebe myslime,chodinka nase,snad nam petka prinese nejake super zpravy!!🙂

Nam dnes v domecku zalevaly ty podlahy🙂 jupiii🙂

hnedoocka23
5. bře 2009

ahoj kočenky,tak asmeen to má zasebou,psala jedné holce z našeho tématu..psala kolem 12,30...prý se cítí strašně,jak kdyby ji někdo rozkopal žebra..má vpich u pupku a na prav.vaječníku,jak dopadla se dozví kolem 18h...
já se taky tak cítila,to je tím vzduchem... ☹ ale bude to lepší a jak ji pustí domů,bude ležet ve svojí postýlce bude hned líp... 🙂 jak něco zase zjistím,napíši...

monajsku děkuji za foto...

hnedoocka23
5. bře 2009

a jak vidím monajsku za Váma tu Eifelovku,hned bych jela.. 🙂 musela to být krásná dovolená... 😎