Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

asmeena
25. dub 2009

dietku držíme pořád, akorát včera večer jsem si ještě po večeři dala pár koláčků z listového těsta. 😀 Na ricochetu jsme nebyli, ale chystáme se. Manžel chodí s kamarádem dvakrát do týdne. Já byla zatím akorát na kole a snažíme se chodit na delší procházky. Zítra jdeme zase na kolo a v úterý mě čeká ten spin. 😉

zuzka11
25. dub 2009

Super, Asmee, hlavně ať jsi v poho.....a budeš v plavkách kočka! 😉

asmeena
25. dub 2009

Ale stejně než kočka v plavkách, bych byla břichatice těhotná. 😀 😵

zuzka11
25. dub 2009

To budeš taky, neboj! A pak budeš vzpomínat na ploché bříško 😉

miky123
25. dub 2009

Takže už jsem vas konečně dočetla 😀

Když je tak krásně tak jsme pořad venku ,a až dojdeme domu,tak mi padají oči unavou a jdu spát 😔

asme:test jsem si byla jista že mam,ale včera jsem zjistila že je tam jen prázdná krabička 😖
Nevim jak by to bylo tentokrát ,ale po 1ivf-u Lukina jsem testovala a nic se mi neukázalo,aš v pozdějších měsících těhu.,říkala jsem to tehdy i svému Dr.a on mi na to řekl že proto se na krabičkách těhu. testu uvádi že je spolehlivost na 99,8%.Ale že každě těhu je jiné,a vše se muže změnit,tak ho asi koupím v po.

Děcka pořád chcou abysme opékali tak to vidím na zítřek,bydlíme u lesa a je tam vélké ohniště,tak to bude zítra i s romantikou 😉Ráno musim zajet ještě do kaufu na nákup,a máme chut na brokolici se syrovou oměčkou,podle asme 😀,mniam.

S tou učitelkou mě to štve,nemusela mě hned volat,taky mu to mohla sama vysvětlit.Ato když přišel po lázních do školy tak jsme jim a dětem nakoupili Bludovské lázenské oplatky na přívítanou po té dlouhé době.A ještě ji lázenská škola žadala o vypsání dotazníku jak proběhlo zapojení do normální školní vyuky,tak ji mohla napsat tu říkanku 😎 😀 😔

ywushka
26. dub 2009

Ahojky holky,teda spise dobre ranko!!My jsme tu meli vcera manzelovu maminku,se prijela podivat co uz mame udelane v dome,tak jsme si sedli u nasich na terase,ugrilovali jsme si spekacky,ta porad jen dokola obdivovala a chvalila🙂 ha ha ha🙂!!! Bylo to strasne prijemne,sice se nam ty spekacky ne a ne ugrilovat,ale nevadi🙂,nakonec se podarily a byly vyborne!!! Dneska prijede svagr se svagrovou a mozna s detma,mela bych neco nachystat alepson nejake jednohubky a mozna nejaky zakusek. Ja jsem od transferu jeste nikde nebyla,jsem jen doma,bud odpocivam nebo sedim🙂!!!Ale zitra uz to bude sesty den,tak bych mozna i nekam uz sla,potrebujeme vybrat oblozeni za kuchyn,chceme tam ten sklo lacobel. Mejte se krasne,preju moc prijemny den plny slunicka!!!

zuzka11
26. dub 2009

Zdravím!

Ivuš - prý sluníčko 😖 tady je zataženo až mám strach že zaprší......ale včera bylo parádně.....já nějak nemůžu vydržet doma, učení už nejde, asi vyrazím do kavárny s knížkou, klidně sama a večer se mi vrátí manžílek....
Jsem ráda, že máš i obdivovatele, prostě ber to tak, že ségra má jiný vkus a neřeš to.....

Miky - budu na tebe moc myslt, Miky....co já si pamatuju, tak pozit test byl asi 5den po vynechání a byl to takový "duch", až pak za dalších 5dní už to bylo pořádné.....nevím, jestli byla později OVU, ale je to tak, takže i když by byl negativní, neplašit, doufat...a já doufám!!!!!
Užijte si grilčo!

Asmee, Peti, Katy, Moni - užijte si krásný den!!!

hnedoocka23
26. dub 2009

ahoj holky moje,já dneska ráno jela za sestrou,mamčou..celou rodinkou na chatu na Podhradí,je tam opravdu nádherně..u řeky...vzala jsem psa,ten tam lítal jak urvaný z řetězu..a já se jen opalovala a opalovala a docela dobře chytla manža měl jet původně taky,ale skolilo ho nachlazení,tak zůstal doma...možná tam pojedeme ve čtvrtek až do soboty poledne,pak máme oslavu narozek..už se těším... 🙂

vůbec nemám na vás čas,ale to je tím,že pokud nejsem v práci trávím svůj volný čas venku...jaro/léto miluji..

Ivi:co těhulko naše,kolikátý jsi den,ještě jsem vás nedočítala..už jsi testila??držím palečky..
Zu:jak se máme??co bříško,už je vidět nebo je stále přístávácí plocha??? 😀

hnedoocka23
26. dub 2009

Miky:držím moc moc palečky holka....at jsou dvě tlustice 😵
Ivi:takže dneska 5.den..na testování máš ale času dost..odpočívej,užívej si to... 🙂
As:sportem nic nezkazíš,jen tak dál..držím palečky..hlavně at se cítíš líp a výsledky jsou brzy vidět... 🙂

ywushka
26. dub 2009

ocko: dekuju!!Jeste jsem netestila,ale mam hlavne obavy....bojim se uz kazdeho negativniho vysledku!!

My jsme dneska meli navstevu svagra se svagrovou, privezli nam nove sklenicky do nove kuchyne🙂!!! Mejte se krasne a uzijte si dnesni vecer!!!🙂Ja odpocivam co se jen da....🙂!!!Papa a dobrou nocku

Jinak vam moc holky dekuju,ze vas mam!!!Jste moje zlaticka....alespon vim,ze za vama sem muzu prijit a vybulit se vam tu

hnedoocka23
26. dub 2009

žádné obavy..negativní výsledky nebudou...jen pozitivní 😵 držíme ti všechny palečky...
taky přeji všem hezký zbytek dne...a at ten nový pro vás začne co nejlépe 🙂

ywushka
27. dub 2009

ocka: jsi zlata!!🙂

preju hezky den

monajs
27. dub 2009

Ahoj holky,
včera jsme byli taky na Floře,ale nás to strašně zklmalo.Kytičky super,ale jinak stánkaři s oblečením,kolotočáři,stánky s botama,hrncema....to se nám vůbec nelíbilo.Bylo jich pomalu víc než kytiček.Ale nakoupili jsme skalničky a leknín a ještě to včera všechno nasadili. 🙂

Holky,t´d se k vám tak minimálně 14 dní nedostanu.Tento týden všechno vyklízíme a manžel bude odmontovávat vnitřní křídla oken a příští týden budeme dělat ze sádrokartonem a pak okna.Tak až to budemem mít a někdo nám pak zase zapojí pc tak se ozvu.

Držím moc palce na // 😀

ywushka
27. dub 2009

mona: dekuju ze me drzis palecky!!!A uzij si to budovani....🙂

hnedoocka23
27. dub 2009

ahoj holky,přeji pěkný den,snad se vyčasí... 🙂
Monajsku:tak at vám to rychle uteče,práce vám jde od ruky a za 14dní se budeme na tebe zase těšit 🙂

zuzka11
27. dub 2009

Holky tady nějak vymírá, či to! tak to teda ne 😠 Pěkně piště , jak s emáte, holky testovačky - Ivuš, Miky - dejte taky zprávu, ať jsme v obraze....a holky netestovačky at taky koukají přispívat!!!

Já konečně nejsem doma sama, manžel včera dorazil, tak je hned veseleji - teda bude, až se večer sejdeme🙂))O víkendu jsem si z nudy zahrála na domácí hospodyňku a zkusila upéct muffiny, docela se povedly, tak mám radost, teda nejsou obr jako v obchodě, ale co je malé je milé, nebo jak se to říká 😀

hnedoocka23
27. dub 2009

ahoj Zu:s těma muffinama taky jsem pekla a taky je nemám tak velké a vláčné jak v obchodech...ale byli dobré 🙂

taky jsem si všimla,že to tady uvadá,ale to se dalo čekat,venku je krásně a nikdo nechce trávit volný čas u pc.. 😉

hnedoocka23
27. dub 2009

já se zrovna chystám uklízet,zítra přijde mamča a na poslední chvíli to nechci nechat...prozatím pá

zuzka11
27. dub 2009

Já to taky chápu...ale nechci aby to úplně vyhaslo, taková dobrá skvadra holek......

Já už chybu objevila, asi jsem dala míň prášku do pečiva......, příště budou na 1 😀

Já jdu taky na prochajdu, ale až se vrátím, tak tu chci minimálně 2 příspěvky! 😉

hnedoocka23
27. dub 2009

Zuzi,užij si prochajdu..u nás je tady počasí dnes všelijaké,dost silný vítr..tak na kolečkovky asi nepojedu,proti větru se jede z těžka... 😒
já se chystám na vysávání+vytírání a mám to...

pak jdu udělat těstovinový salátek..manža šel na hokej,tak mám aspon chvíli klideček..

zuzka11
27. dub 2009

Tak úkol nesplněn - příspěvek jen jeden od Peťky, sakra práce! 😠

Peti - jak se ti povedl salát? Těstovinový jsem ještě nikdy nezkoušela, dělat, jíst jo 😀

Prochajda super, ale už se taky zatahuje, asi zaprší.....zítra mám domluvené kafčo s kamarádkou, tak se těším...

hnedoocka23
27. dub 2009

Mi zítra přijde mamča na kafčo a ještě ráno jdu taky kafčo k babi od manži 😀

právě se vaří těstoviny..přidávám tam salám,sýr,vejce,žampiony...dresink1/2 a 1/2tatarky..a dělám i se zeleninou..ale dneska je chut,na tenhle...

no u nás se tedkom vyčasilo,půjdu si sednout na balkon a dám si v klídku latéčko..

ywushka
27. dub 2009

Holky jsem to nevydrzela a udelala jsem si uz test,i jedna kamaradka to tak udelala 6ty den a mam tam //,sice tu jednu slabunkou,ale jsou tam dve!!!!

hnedoocka23
27. dub 2009

Iviiiiiiiii.....supéééééééérrrrrrrrrrrr,gratuluji ovečko....a je to tady,já to věděla..kartářka měla pravdu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ywushka
27. dub 2009

no snad jo....jeste to nechci zakriknout,zatim je jen svetlounka,ale je tam,mam blby fotak,takze to nejde bohuzel ani vyfotit.....snad to neni pregnyl!!!Drzte nam palecky.....

hnedoocka23
27. dub 2009

bude sílit,uvidíš 🙂 🙂 🙂 jsi po laparce..máš to tam pěkně připravené 😵

ywushka
27. dub 2009

no uvidime....!!!Ale jste zlate,jsem uplne strasne moc rada,ze vas mam!!!

hnedoocka23
27. dub 2009

držím moc moc palečky 🙂

ywushka
27. dub 2009

dekuju!!!!

hnedoocka23
27. dub 2009

přeji všem hezký zbytek dne..a Ivi,zítra dej vědět zase 🙂