Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
20. led 2009

Ahoj Asmee! K dr.jdu až v 10, koukám podruhé na Pasti, líbilo se mit to....u toho jsem si lakovala nehty, holila nohy 😀

Tak Pusinky byly blbost? Dobře že to vím, Ulice neznám, je to na mě moc brzo odpoledne.....je to fajn? A běží to už podruhé nebo pořád další série???

asmeena
20. led 2009

Běží pořád další série, je to taky taková blbost, ale já si u toho odpočinu. No teda poslední dobu u toho teda neodpočívám, spíš rotopedím. Dneska asi koupí manža permici na ricochet a ve středu vyrážíme.

zuzka11
20. led 2009

Miky - vši???? To je tad radost....... 😝 Snad nebudou.....

Holky - včera jsem dostala mail, že máme v dubnu sraz z gymplu, 10let od maturity.....ale nějak se mi tam nechce, minuly sraz byl katastrofa....kdyby to ason bylo nekde v hospode nebi restauraci, ale oni to chtějí udělat zase u jendoho kluka doma, je tam zima, chtějí hooodně velký příspěvek a minule tam bylo hnusné krabicové víno a k tomu žemlovka 😝 prostě pařba........tak nevím, jak to máte se srazy vy? zase nechci být netýkavka, na žádném jsem zatím nechyběla......

zuzka11
20. led 2009

Super, tak to bude za chvíli postavička zase zpátky, viď???Co práce, jak se dneska vstávalo???

ywushka
20. led 2009

Ja chodim spat vecer tak kolem osme vecer!!Nekdy o hodinku pozdeji,takze pak se budim kolem seste a dnes mam tak cely spanek rozhozeny,ze se mi porad zaviraji oci,ale nejak nemuzu usnout!!!

hnedoocka23
20. led 2009

dddoooobbbbrrrréééé rrrráááánnnoooo 😎 dneska jsem si přivstala 🙂

ywushka
20. led 2009

teeda jsi sikula 😀

monajs
20. led 2009

Nazdárek holky 😀
Tak jsem už potřetí dnes probuzená,tak vstávám 😒 V 10 pošŤačka,potom pořád štěká naše potvora a teď mi volali z práce ze mzdovky.Tak vstávám a kašlu na spánek 😉 Noční byla v pohodě.Makala jsem jako šroubek,ale já to tak mám ráda.Dělala jsem v zastrčeném rožku a nemusela jsem se s nikým vybavovat.Takže sluchátka a už jsem trhala normy.Musím mistovi donést zápisné - slivovičku-je na mně hrozně hodný a potřebuju v pondělí dovolenou.Jedeme na tu hematologii 😉

Miky,vši jsou paráda.Neteř je má už od září 3x.Švagrová šílí.Malá má vlásky do půl zad.Ale ve školce je to prý furt 🙂
Zuzi díky.Ten dětský metr jsem si objednala předlohu a vyšívala a vyšívala.Teďvyšívám kámošce pro holčičku do pokojíčku.Mdové budou asi šedí a balonky a hvězdičky asi růžové a žluté.Když se do toho pustím,tak mi to trvá asi 14 dní.Ale baví mně to. 😉

monajs
20. led 2009

Tak holky,metry jsem si přidala do alba.A hotovo 🙂
Když jsem tak brzo vzhůru,tak papa frčím plavat.Zítra zase písnu. 🙂

ywushka
20. led 2009

Holky nevim co mam delat,cekam na babicku,az prijde aby jsme mohli jit se psem ven a jeste k tomu mam varit manzelovi obed,chci aby ho mel teply!!!Tak jsem si nachytstala brambory a karbanatky...to nemam sanci stihnout a jeste se mi chce porad spat!!Dnes je ordinace a ja vytuhnu urcite jak mala holka v sest vecer

hnedoocka23
20. led 2009

Zuzi,co u doktora,vše ok??? 😉
Ivi,to nemyslíš vážně,že v šest už zaloníš..to my dvě bychom nemohli kamarádit spolu 😀 já chodím spát kolem 23-24hod denně a dospávám až do 11-12hod a ty úplně opačně.. 😀

monajsku..opravdu moccc pěkné,jak tak vidím,všechny jste tady šikulky..včetně asmeen 😵

ywushka
20. led 2009

ja i kdyz jsme byla v praci po nocni a prisla jsem v pul sedme rano z prace,jsem byla zase opacne vzbuzena strasne brzo!Jo nekdy to tak mam,ze zaspim v sest a vzbudim se druhy den rano 😀 musim jit varit

hnedoocka23
20. led 2009

jsi zimní mědvěd a já zase tulen.. 😅

zuzka11
20. led 2009

Vím, že možná čekáte , tak píšu, dobré to není.
Těhotenství to je, byla tam dutinka, ale malá, moc malá, takže odebrané hormony, neví jestli potrat nebo malé těhotenství, o hodně mladší....ve čtvrtek si mám volat. chápete??? Ve ČTVRTEK!!!!!Obrečela jsem, to, bolí mě hlava a je mi strašně, proč to prostě nemůže VYJÍT???????

hnedoocka23
20. led 2009

Zuzi...panebože to je strašné..a myslíš,že nemůže být ještě naděje ☹ ??holka,držím Ti moc moc palečky 🙂 neplakej ještě,co když to je všechno dobré..Zuzi,drž se,posílám ti hodně síly.. 😔

hnedoocka23
20. led 2009

Zuzi,vyjde to 🙂 🙂

zuzka11
20. led 2009

Jsem bojovně naladěná, propstě jsem otěhotněla později a bude to OK!!!!!!HOWGH!!!!!!

hnedoocka23
20. led 2009

přesně tak,takhle se mi líbíš... 😉 posílám obejmutí a jsem s tebou,všechny jsme s tebou 😵 😵 😵 😵

asmeena
20. led 2009

Zuzi, to bude určitě dobré, jenom, jste na to skočili nedávno a tak je to ještě malinké. Moc jsem na tebe celý den myslela.

zuzka11
20. led 2009

Moc díky holky........

hnedoocka23
20. led 2009

za co?? 😎 vždycky se musíme navzájem podržet..

asmeena
20. led 2009

Jo, nejhorší je ale to čekání, to tady ale známe všechny,že?

Zuzi a to ti brali krev na HCG nebo v Německu to chodí jinak?

zuzka11
20. led 2009

As brali mi HCG a progesteron, volala jsem svojí dr.v Praze tak z toho progesteronu je taky vedle,jako já, ale uvidíme........Jsem přesvědčená, že naše mimi je prostě maličké, ale v pořádku!!!!!Teď jenom vydržet......Co ty v práci???

peti - stejně ale moc díky, vážím si toho, jste moc fajn!

hnedoocka23
20. led 2009

ty jsi taky fajn Zuzi,že asmenn? 😵

asmeena
20. led 2009

jo dnes v práci, to byl mazec, jedna kolegyně mi řekla, že jsem jí dala "zmrdy"spisy (pardón za ten výraz,ale ona to tak opravdu řekla), tak jsem jí řekla zvýšeným hlasem, jestli má problém, ať to řeší s vedoucí, že já to s ní řešit nebudu. Pipina. Můžu ale říct, že jsem šla hrdá, že jsem jí vzdorovala a nenechala jsem si to líbit.

Jinak teď jsem dojedla pizzu (měla jsem mraženou) a teď mě pálí celá pusa, protože tam bylo něco pálivého. 😉

asmeena
20. led 2009

Zuzik je moc pozitivní člověk a já věřím, že to maličké co nosí, je v pořádku a končeně se na ní usmálo štěstí. jednou to přece přijít musí a možná teď je ta správná doba.

zuzka11
20. led 2009

Mimi vás slyší 😀 a snad se mu to líbí 😉

ywushka
20. led 2009

zuzka:To je super,ze tam neco je...drzim vsechny palecky co mam i ty co ma muj krecek!!!Ve ctrtek podas zpravicky,ja si jdu lehnout,neni me nejak dobre....!!!Dnes jsem byla se sugi venku a utekla mi do pole,kde je asi metrova trava a ja jsem ji nevidla temer hodinu,pak se vratila nekde z lesa,utikala pres silnic,jsem ji tak dobiůa!To mi udelala i pri sobotni vychazc,jsem na ni strasne nastvana....Cekala jsem ji tam az do pul pate!!!Mejte se hezky pa

asmeena
20. led 2009

Ivuš, sugi je pes nebo ten křeček, jsem si představila jak honíš křečka po poli. 😀

hnedoocka23
20. led 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asmeen,dobrý...