Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
4. únor 2009

jojo,na to se těším,to je fajn... 😀 každý říká,že klistýr je fajn,tak nevím...

ywushka
4. únor 2009

no to je pekny hnus,navali do tebe spoustu teple vody a tvym ukolem je s nim vydrzet chodit az treba 20 min,jeste jsem nikdy nezazila nikoho,kdo by vydrzetl dyl jak 3 minuty

ywushka
4. únor 2009

a pak to z tebe leti a leti a leti!!!a jedna vyhoda je mozna u toho JALU,to je jen takova lahvicka,kterou si muzes aplikovat i ty sama,ale i to je neprijemne

hnedoocka23
4. únor 2009

no ségra i mamka šli hned na záchod..prý to je jen tlak..nic ne moc nepříjemného.. 😀 tak nevím..a to sestra měla ještě hemoše a zvládla to dobře..

ywushka
4. únor 2009

musim si jit dobalit veci na tu silenou akci do ktere jsem se vrhla 😀 !Jeste mi chybi zupan!Sbalila jsem si i 2 pyzama-jednu kosili a jedno pyzamko s kalhotama,protoze nevim v cem mi dovoli byt!!!a mam nove papucky-ty jsem si koupila spesl do nemocnice!!!Ruzove a chlupate!I zupan i pyzamka mam ruzove!Proste moje barva 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

😀 😀 Ivi...takže pink lady...ještě že jsi mi připomněla ty paapuče!!!!!v čem bych tam jako chodila 😀 já si taky beru dvě pyžama..

hnedoocka23
4. únor 2009

já mám župan růžovo-modrý-pyžamo růžovo modré s kalhotama a jedny šatičky bílé s mišankem 😀

ywushka
4. únor 2009

Tak to jsme na tom stejne jedno pyzamo mam se snoopym a druhe s zirafou a to kdyz jsem mela minule na OPU tak mi tam sestricka-teda zdravitni bratr rekl-jeee ta pani ma dva zadecky 😀 ´v zadu ma ta zirafa nakresleny zadek 😀 ha ha ha me pobavil pred tou anestezii

ywushka
4. únor 2009

Ja jsem vzdycky mela strasne rada ruzovou,kdyz me bylo asi tak 16-17 let jsem nemosila nic jineho na sobe-mela jsem snad vsechno jen ruzove!!!Pak me zacalo strasne vadit kdyz v tom zacali chodit jini tak jsem se prestala do toho oblekat ted uz mam jen ruzovy pokoj,postel,povleceni,doplnky,svicky a taaak 😀 manzel si musel nejakou dobu zvykat na ten muj pokoj 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

to mi jsme měli andělíčky.. ☹ a to mi lezla pěkně řitka.. 😀 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

růžová se mi taky líbí,hlavně hodně sluší brunetám...a ještě k tomu opáleným... 😉 takže jestli to Ivi bude holčička,pokoj je jasný...růžový 😀 😀 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

jí si ted zpilovala nehty umělé až skoro na moje,ale délku jsem ponechala...at si trhnou..to jim musí stačit...zvažuji,co si mám dát na véču,pak už nemůžu jíst a od půl noci ani pít 😠 asi zdechnu,já piji pořád. 😀

ywushka
4. únor 2009

to si pis a jak rika manzel-kdyz budeme mit nekdy holcicku tak ta tu tvou ruzovou bude pak straaasne nenavidet az vyroste 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

třeba néééé...malá od sestry si taky libuje hooodně v růžové...a to od té doby,co byla na mé svatbě za družičku a měla růž.šatičky... 😀 na vánoce dostala vše růžové,byla v sedmém nebi..
takže dneska spíš sama???

ywushka
4. únor 2009

jo spim!!! 😖 ale alespon me nikdo nebude brblat do toho kdyz nahodou nebudu moc usnout,protoze on se vzdycky chce vecer divat na telku a ja si chci vykladat 😀 takze to nejde moc do sebe 😀 a pak me porad rika:"nechces uz spinkat??podivej zkus se tak otocit na bok a uvidis jak to bude bezva"!!!ha ha ha proste manzel!!! 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

přesně tak,máme to úplně stejné doma Ivuš.. 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

tak druhá pračka doprala,jdu pověsit prádlo a mám to.. 😉

ywushka
4. únor 2009

si sikula!!! 😀 ja se pujdu za chvili kukat na telku-pujde mi ulice!ja jsem uz vykoupana snad i sbalena!!!

ywushka
4. únor 2009

no nic jdu se zababulat do perin,at mi ta noc rychleji ubehne,uz to chci mit za sebou!!!Mej se hezky zitra na tebe budu myslet jak budes ulehat na stul operacni 🙂 !mej se hezky a dobrou nocku vseeem

hnedoocka23
4. únor 2009

Ivi,děkuji..jakmile se probudím a budu už při smyslech určitě napíši...a další den budu myslet já na Tebe..hezkou dobrou a hlavně klidnou noc 🤐 páZVLÁDNEME TO!!!!!!

asmeena
4. únor 2009

Holky konečně jsem vás dočetla, takže vám přeji zítra i v pátek hodně štěstíčka. A ať vás moc netrápí a jdete co nejdřív domů.

asmeena
4. únor 2009

holky, vy se mi pak budete ještě smát, že už to máte za sebou a já na to teprve půjdu. 😀
Budete v té nemocnici ale kočky - samé nové věci. Se na vás budou doktoři lepit. 😀

hnedoocka23
4. únor 2009

asmeen,děkujeme 😉

zuzka11
4. únor 2009

HOLKY TAKY MOC DRŽÍM PALCE!!!!!!!!

Budu na vás moc myslet!

K růžové mánii se nepřidávám, jsem černo bílá 😀 Ale pyžamové kalhoty se Snoopym mám taky, manža si dělá sranda, áááá, dneska jde s námi spát i Snoopy 😀

As - ahoj, jak se máš ty??

asmeena
4. únor 2009

Monajs: kde ty lítáš po Zlíně? Máš se léčit doma. 😉

asmeena
4. únor 2009

ahoj Zuzi: včera jsem si na tebe vzpomněla, když jsem nakupovala suroviny na Krtkův dort, tak jak jsem hledala tu krabici dortu, tak tam byla i krabice coold cheescake - bylo to na stejný způsob jako jsi nám dala ty ten recept, akorát, že se to nepeklo, jenom se to dalo zaležet do druhého dne do ledničky.
Dnes jsem byla na té dornové metodě - bylo to super. Nejprve jsem relaxovala na nějakém lehátku, které se překlopilo i hlavou dolů a potom mi napravovala 4 obratle, napravovala pánev a masírovala pánev. Tak třeba to pomůže při tom dalším IUI.

hnedoocka23
4. únor 2009

holky,tak já se pro dnešek loučím..mám ještě práci,sbalit si..musím pejsanovi zamrazit a rozporcovat masíčko,at má do pondělka,manžovi se nechce denně vařit.. okoupat se atd...tak snad mě v pátek pustí..
holky,už se na Vás těším...a děkuji za vše..podpory od vás a tak..pá 😵

asmeena
4. únor 2009

pápá očko, budu na tebe zítra myslet. 😉

asmeena
4. únor 2009

Dnes jsem si chtěla koupit nějaké lyžařské kalhoty, protože ty co mám od svých 15 let (byly mi ještě loni), tak do těch se bohužel nedostanu. Tak jsem šla do obchodu a vyzkoušela číslo M i L,ale bohužel ani to neobleču. Takže zítra jdu na ricochet a musím to vysportovat. Ale ty kalhoty musím sehnat, protože v pátek mám volno a jedeme do Jeseníku k rodičům a za barákem je upravená sjezdovka, takže cheme jít lyžovat. No uvidíme jestli budou nějaké ty kalhoty. 😒

asmeena
4. únor 2009

Děvčata, taky se dnes už loučím. Bolí mě nějak oči. tak jdu relaxovat a asi to dnes zabalím hodně brzo. 😉 Dobrou noc.