Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

kathyna
26. kvě 2009

Hnedoocka stimuluje, tak držím palečky 😀

kathyna
26. kvě 2009

Já se snažím zapomenout a nabrat nový síly-o víkendu jsme byli na kolech a teď jedeme zase, shodím pár kilo a v srpnu nebo září se na to vrhnem znovu 😉
V pondělí jdu na konzultaci do caru, tak pak napíšu, co jsme vymysleli 😵

ywushka
26. kvě 2009

ocka: mooooc drzim palecky pri stimulce!!! Jsi po laparce,tak o musi vyjit!!!

AS: tak se podivejte,ja mam taky radeji neco peknejsiho!!!🙂 A tady je moc pekne....🙂!!!Hlavne se da tady udelat spoustu vyletu-do milotic na zamek,do lednice na zamek a do zahrad, pak je tady zoo 10km-takove mensi,ale je pekne a pak samozdrejme ty sklepy🙂!!!

kat: dekujeme za gratulace!!

Ja jsem byla v hodonine v lekarne a pak jsem byla s babickou v kaufu🙂!! Nakoupili jsme mleko-to ona pije denne po litrech🙂 a jeli jsme domu!Zahradnik me privezl kvitka co budeme mit na dvore🙂!!!

Preju vam krasny den

lenkacar
26. kvě 2009

ywus a jsou to teda nakonec dvojky?

ywushka
26. kvě 2009

len: no jasne🙂 😀

lenkacar
26. kvě 2009

tak to je překvápko pro mě teda 😀

lenkacar
26. kvě 2009

no mě to bylo divný že bys už měla bříško vystouplé

ywushka
26. kvě 2009

ja jsem rada ze jsou,hlavne at jsou v poradku🙂 brisko uz mam tak velke ted,ze uz to kazdy na me pozna🙂!!Uz to jde videt ve vsem🙂,musela jsme si nakoupit saty aby se mi to trosku schovalo,vdyt jsem 8tt a vypadam jak nektere holky co jsou ve 4 mesici🙂

lenkacar
26. kvě 2009

máš novou fotku?

lenkacar
26. kvě 2009

to je jasný že jsi ráda ..

ywushka
26. kvě 2009

pak ji udelam🙂 musim jit pro obed🙂

lenkacar
26. kvě 2009

o.k.

hnedoocka23
26. kvě 2009

holky,dneska jdu cvičit,jdu zkusit powerplate..v pátek chci jít taky..prý půl hodina na tom,je jak hodina a půl v posilce...už se těším... 🙂 ted se budu co nejvíce hýbat,dokud můžu..pak u injekcí už nebudu moct 😒

zuzka11
26. kvě 2009

Ahojky!

katy - jsem ráda, že ses ozvala! pak dej určitě vědět, ať víme co tě čeká a tvoje sportovní terapie je super! Člověk přijde na jiné myšlenky....plánujete někam dovču?

Peti - taky jsem slyšela, ale ještě jsem na tom nebyla, prý i BOSU je něco takového, za půl hoďky jsi KO, tak to asi dám na navrácení tělíčka 😀 A to ty budeš pěkně kulatá a já tě budu provokovat fotkama 😉

Asmee - jak psala Ivuš - to okolí mám strašně ráda, můžete na kole do Mikulova, mezi lednicí a BV super cyklostezska, Lednicky zámek - úžasný - taky jsem ta měla svatbu, tak aby ne 😀 Všude vínko, prostě pohoda! Já můžu doporučit v Lednici ubytování v Penzionu Myslivna - ale nevím cenu, na netu určitě najdeš.....

Ivuš - jdu kouknout na to tvoje břichulo 😉

Já dneska jela v metru, všichni si pěkně posedlai a já zůstala stát - nikoho nenapadlo, že by mě třeba pustil.....nevýhoda malého břicha, a to jsem sotva pletla nohama 😖

ywushka
26. kvě 2009

zuzka : mate ho tam!!!🙂

Ja jsem si byla koupit casaky,nemela jsem co delat,dneska me trapi celodenni nevolnosti,na co jsem si vzpomela co se tyce jidla,tak se mi navalilo....rano jsem nemohla ani dojist presnidavku,ale nastetsi ted odpoledne uz me chlebik s pasickou smakoval🙂

kathyna
26. kvě 2009

Ywush, to je teda břuch 😅 😀

Zuzko, dovču plánujeme - asi Řecko a necháme to na last minute 😉

Jinak v Lednicko-Valtickém areálu jsme byli loni na svatební cestě samozřejmě že s kolama 😀 , byla to nádhera-výborný vínko, milí lidičky a nádherný cyklostezky. Jsou to roviny a tak jde najet spoustu kilometrů, aniž by se člověk udřel 😵

ywushka
26. kvě 2009

kat: je to tu strasne pekne....!!!🙂 Tak si vyhrej dovolenou na radiu jih🙂!!! Teda my tu mame takove radio ze kazdy den se vyhravaji zajezdy do egypta na 12 dnu s polopenzi-pnou penzi si samozdrejme uz musis doplatit,ale jinak si zaplatis jen letistni poplatky a viza🙂 a muzes letet,ale je to vetsinou za dva dny odlet,ale spoustu lidi si je tak vyhrava,ja kdybych mohla bych letela hned ani by me nemusel nikdo dvakrat premlouvat🙂

asmeena
26. kvě 2009

V Lednici jsme taky už byli - moc krásné prostředí i v ZOO Lešná. Tam u vás na jihu je pěkně Ivuš.

Ivuš: teda bříško pěkně roste. Zuzi a kde máme tvé bříško.

ywushka
26. kvě 2009

no ja rikam ze ho s takovou budu asi za chvili vozit na koleckach 😀

asmeena
26. kvě 2009

no máš pravdu, že na 8tt je už veliké. No co, někde to musí být vidět, když jsou tam dva broučínci.
Ale zajímalo by mě taky bříško Zuzíka, když jí nedají ani v metru přednost si sednout.

očko: užij si makačku, já jsem teď po měsíčkách nějaká rozlenošená. Ale dnes si dám aspoň rotoped. V Ostravě je šílené horko, tak na běhání to nevidím - bych vypustila duši.

ywushka
26. kvě 2009

as🙂 no jo mohla byt i zuzka sem brisko🙂,ale jestli ho ma porad jak pristavci plosinu🙂,tak se nedivim ze ji nikdo nepusti sednout!!!🙂,musi si to vycpat🙂

ywushka
26. kvě 2009

ale to je milene mit male brisko🙂,uz by mi mohlo zustat takove !🙂

ywushka
26. kvě 2009

Ja to budu mit asi po mamine,tak ve tretim mesici neoblekla nic jineho nez tehu saty🙂 a v tom chodila porad🙂....

ywushka
26. kvě 2009

a sestrenka kdyz byla na prelomu 6-7 mesice mela brisko jak zenska s dvojcatama pred porodem🙂

asmeena
26. kvě 2009

No, tak to chci vidět co budeš nosit v zimě, to už asi na nějaké volné těhu šatičky nebude počasí. 😖 Popřípadě budeš doma jenom ležet a manžel tě bude obsakovat (teda vás bude obskakovat) 😀

ywushka
26. kvě 2009

🙂 manzel nas obskakuje uz ted🙂!! No to by me taky zajimalo co si oblecu🙂,ale nejak to vyresit budeme muset🙂

hnedoocka23
26. kvě 2009

holky,byla jsem na power plate..makačka jak prase,ale byla jsem poprvé...lelo to ze mě nejvíce mi dělalo problém cviky na břicho..ještě k tomu ta vibrace,byla jsem slabá jak čaj..ale supér,půl hoodka stačí,víc bych ani nedala a v pátek jdu zase..
🙂

zítra jedu s bráchou na kola,tak 20km minim.chceme dát.. ve čtvrtek snad brusle,uvidíme jaké bude počasí,pátek powerplate..je ze mě sportačka jak blázen

hnedoocka23
26. kvě 2009

Ivi,no teda..čučím 😲 ale krásné bříško 🙂
ZUZI:takže ty mě budeš provokovat v těhu,jak budeš šlang,jo??? 😠 No počkej,pak ti to nandám já,jak budeš čekat druhé 😀

ywushka
26. kvě 2009

🙂 ja uz odpocivam v posteli v pyzamu🙂,jen jsem na vas nakukla!Preju vam hezky vecer!!

ocko: power plate jsem slysela ze je super a ze je to paradni na postavu!!!🙂 No jo,my jak ted jen odpocivame a nic nedelame🙂,tak to ma spise opacny efekt,ale to me nevadi,hlavne kdyz budou oba v poradku a zdravi!!

hnedoocka23
26. kvě 2009

přesně tak Ivi.. 😉 hlavně at jste zdraví všichni tři 🙂 já dokud můžu tak sportuji..tobě taky hezký večer...pá