Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

monajs
8. čer 2009

Takže už máme Gyroska a Šampióna 😀 JUPÍ !!!

Zuzi,fotku tam hodím až asi na večer,zrovna jsem u manži v práci.
Hlásím,že jsem začala zase plavat 🙂 .Dnes 34 délek 25 m bazénu.UFFFF 😝

ywushka
8. čer 2009

zuzka: no to jo,to si chci taky uzit🙂

zuzka11
8. čer 2009

Mony - jsem zvedava co pak vymyslis ty 😀 Jinak jsi dost dobra!!!ja tenhle tyden nebyla, byla dost zima a ja uz hcodim ven,ale min.tyden jsem si taky makla🙂)))A hned jak bude tepleji, tak te musim trumfnout🙂))haha, to s euz vidim, ty jsi pribuzna ryby.........

Ivi - nebooooj 😉 Pekne si hlad sampiona a udelej nam zase nejakou fotecku🙂)))

Peti - co ty, kocko, zase kafickujes?

zuzka11
8. čer 2009

A jsem zvedava, jestli Sampionek bude ona nebo ona🙂))ivi, na co se citis? mas nejake tuseni?

ywushka
8. čer 2009

ja si myslim ze kluk🙂,prALA BYCH SI HO....

zuzka11
8. čer 2009

Tak drzim palce!!!!! Pekne si hlad brisko, dej si neco dobreho.......a at je lip! Moc na tebe myslim, Ivi........

ywushka
8. čer 2009

no snad to zvladneme....!!Hlavne aby to uz nevzdal sampionek!!! Uvarila jsem si puding🙂,posypala jsem si ho kakajickem🙂 tak hned jak mi vychladne,tak to vsechno snim🙂 se straaaasne tesim🙂!!!

zuzka11
8. čer 2009

To je nejlepsi terapie🙂))A neboj, sampione to ma od zacatku vyborne rozjete.....v tomhle tydnu je ta pravdepodobnost, ze se neco po.... strasne mala.........sakra prace, to aby Peta Asmee a Monca, o Miky ani nemluvim mely holky, co? At maji ti nasi chlapaci nevesty........

ili5
8. čer 2009

Omlouvám se, že jsem nakoukla, jdu za ywushkou, dlouho jsi nebyla na miminka květen, tak jsem chtěla vědět jak se Ti daří a miminkám a pozpátku listuji a hledím, že jedno to vzdalo. Je mi to líto ☹ . V kterém jsi týdnu už dnes? myslela jsem, že z nejhoršího jsi už venku. Já se dovím ve čtvrtek jestli máme srdíčko. Teda mám strach velkej, ale snad to bude dobré. Hodně štěstíčka Ti přeju a zajdi na miminka v květnu počatá, papa.

ywushka
8. čer 2009

ili: budeme drzet palecky na srdicko!!! 10tt podle konika🙂 a 9tt podle doktora,ale termin porodu mame stejny🙂,tak to maji asi na konikovi o tyden popredu ty vypocty!!🙂 No co nadelame zivot jde dal a my se nesmime vzdavat....byl to sok,ale nadeje prece umira posledni!

Ja uz jsem snedla obri misku pudingu🙂ten byl vyborny🙂

ili5
8. čer 2009

Dívala jsem se na sama doma a mluvili o umělém a prý do 7 tt hrozí potrat. takže z nejhoršího jsi venku a teď už budeš mít jen pozitivní zprávičky. Já byla na ET 11.5. tak já ještě nepřekročila 7 tt.
Já jím meruňky, broskve a jablka, vše najednou tady loupu a čtu koníka, přitom se učím, vše zvládám. Holka šikovná 😅

ywushka
8. čer 2009

ili🙂 no snad mas pravdu!!! To jsi velice sikovna holka🙂!!! Ja mam chut na hrasek,asi si zajdu do zahrady🙂,ale kdybych mela nekoho kdo by mi ho zasel natrhat a nejlepe jeste vyloupat 😀 tak budu spokojenejsi🙂

monajs
8. čer 2009

Ivuš, já bych ti pro hrášek skákla,ale si daleko 🙂

Zuzi,fotka je v albíčku..tak než mi to smažou....

ywushka
8. čer 2009

mona: byla jsi nestastna z tech vlasku,ale mas to moc pekne! Ja uz jsem byla i s mamkou na hrasku🙂

ted si jdeme opekat spekacky s nasima🙂,dostali jsme chut na neco dobreho🙂

monajs
8. čer 2009

Jéé díky Ivuš 🙂

Já chcu taky špekáček 😢

Ass,Peti,kdepak jste? A to jsem tu i odpoledne a teď navečer a vy dvě opice nikde 😕 😕 😕

hnedoocka23
8. čer 2009

ahoj holky,já byla odpo na kafíčku,Zuzka uhodla a ted jsem dovařila bramb.guláš...
bráchovi hledám zařízení do bytu..v červeno-bílé kombinaci 😉 a jistí to ikea..jsem jeho designér 😀 😀

hnedoocka23
8. čer 2009

Zuzi,fotečky krásné,sluší vám to 🙂 a prostředí nádherné..

monajs
8. čer 2009

Peti, ty si teda disignérka? To je dobrá činnost.Taky by mě to bavilo 🙂

hnedoocka23
8. čer 2009

monajsku néééééé,já si na to tedkom hraji 😀 jinač jsem servírka...

ywushka
8. čer 2009

uz jsem dojedla spekacky🙂 zvladla jsem dva🙂 kdyz byly tak dobre kdo ma odolat!!🙂!! Ted si pujdu lehnout,tak preju hezky vecer

hnedoocka23
8. čer 2009

hezký večer Ivi a nedělej mi chutě!!!!!! 😀

zuzka11
8. čer 2009

Mony - moc diky za fotecku, moc ti to slusi!!!To myslim vazne! A zelene tricko ladi ke stenam v dome, vid? 😉

Ivus - delas chute nam vsem, ja uz jsem vecerela, nemuzu moc syte, pak je mi spatne a pali me zaha, takze jogurt to jisti a ted ty mi delas takove chute! Potvurko!!!!

Peti - IKEA ma super doplnky, mas pravdu! taky te to tak bavi, vybirat? 😉 Moc diky za fotky.....bylo to fakt moc fajn, uz jsme tam byli potreti, teda vzdycky jsem bydleli jidne, ale okoli mame strasne radi, je to jako u more, nadherna atmosfera, vsude se jezdi na kole, priroda, jezera, hory, brusle........jako "hole prdele" na skole jsme tam byli poprve na jazykovem kurzu, pak loni jsem Bodensee objizdeli na kole a ted tyden na jednom miste....a porad se nam tam libi....spousta kavarnicek 😀

hnedoocka23
8. čer 2009

Holky,hezký večer přeji,jsem nějaká zmožená...a navíc mě pobolívá celý spodek,tak to půjdu zaspat 🙂 pápá všem..
ZUZI:taková dovča by se mi líbila...fakt to kolem všechno je nádherné 🙂

monajs
8. čer 2009

Peti,já vím.Já myslela jako teďkonc pro bráchu 😉
A odpočívej konečně.Jak ti jde pichání injekcí? 😝

Kdepak máme naši Assmínku 😢

ywushka
9. čer 2009

🙂 Jo a budu🙂

Hezky krasny den vsem!!🙂

asmeena
9. čer 2009

Monasku: ten sestřih ti moc sluší. Vidím, že před létem je doba zkracování - já jsem na tom podobně.

Zuzi: jsem tady včera nebyla, jsem prošvihla tvé fotečky? Tak mi pošli na email ať se taky pokochám.

asmeena
9. čer 2009

Moni: a kolik jsi už zhubla, oproti fotkám ze svatby mi přijdeš po pusi hodně hubená.

monajs
9. čer 2009

Dobré ránko,sluníčka 😀

Ass,děkuju,ale nezhubla.Už mám dole jen 2 kila,zbytek mám po lenošení zpět.A oproti svatbě mám ještě 5 navrch 😀

Ivuško,jak je dnes ránko? Blujno? 😖

Zuzi a co ty? 😉

Peťka asi dospává..... 😒

A copak asi dělá Miky? Musím na ni taky pořád myslet.... 😢

ywushka
9. čer 2009

mona: no dalo se to dneska vydrzet....trvalo to asi jen hodinku!!!

Mam sampionka v albicku

zuzka11
9. čer 2009

Dobre ranko!

Dneska u nas zatazene, ale to nevadi! 😉 Peti - to bude nadilka, uvidis! Zitra na tebe budu moc myslet......

Ivus - tak hned jdu kouknout🙂)) Chudatko, snad je uz lip.......co mas dneska v planu? Odpocivat?

Mony - ty vlasy ti fakt moc slusi.....

Miky ma asi hodne prace....a co Katy, ta se tu taky dlouho neukázala, asi dovolenkuje........