Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

asmeena
11. čer 2009

já jsem teď dostala čtecí období a tak jsem minulý týden přečetla jednu knížku a dnes jsem si šla koupit další od Ivanky Deváté.

asmeena
11. čer 2009

a já napíšu nechtíky a myslím nehtíky. 😀

asmeena
11. čer 2009

Tak jsem se taky koukla na ten kočárek bugaboo a je to teda šílené, takový bych nechtěla.

asmeena
11. čer 2009

Holky loučím se, jdu se umýt a číst. Dobrou noc.

hnedoocka23
11. čer 2009

díky asmeen...

hnedoocka23
11. čer 2009

dobrou noc...

hnedoocka23
11. čer 2009

holky,přeji vám pěkný večer..zítra kolem půl12vyjíždíme a ve 12,45 mám UTZ..pak napíši,až se ubytuji atak...pápá a díky moc 🙂 dobrou

zuzka11
11. čer 2009

Dobrou peti, budu na tebe moc myslet.......

monajs
12. čer 2009

Ahoj holky,

Peti,moc na Tebe myslím 🙂

monajs
12. čer 2009

Ass, tak jsem nahlédla na ten kočárek bogaboo.No,každý máme jiný vkus,ale tohleto je podle mě děs.Někomu se to určitě líbí,ale já mám teda zcela odlišný vkus.

asmeena
12. čer 2009

ahoj holky, mám vám vyřídit vzkaz od hnedoocky,že vás moc pozdravuje, je už ubytovaná v CARu v Olomouci, bohužel tam je však špatný signál na internet, tak budou koukat na filmečky a na telku. Na punkci jde v neděli kolem 8 hodiny.

asmeena
12. čer 2009

monajs: tak to máme stejný vkus, takový kočárek nikdy.

asmeena
12. čer 2009

HOlky dneska vás budu odbývat, protože musím využít toho, že miláček nehraje na počítači a tak si uděláme pěkný zbytek dne. Koupila jsem v Tesku v akci pochoutkový salát a udělala chlebíčky, popíjíme vínko a možná dojde i na něco víc, když jsme museli mít kvůli tomu imuno vyšetření půst. Ale nejprve koukneme na nějaký filmeček.

asmeena
12. čer 2009

Zuzi: a nechala si nakonec v metru tu paní sednout, bych řekla, že jsem těhotná a že mám před ní přednost. Pokud chce nakupovat ať jezdí autem a né metrem. 😀

zuzka11
12. čer 2009

Asmee diky za zpravu o Petce! A uzijte si vecer a oslavu!

ja Bugaboo taky nemusim, jsem nejak nastavena na Quinny a nikdo me nemuze presvedcit o opaku, snad nikoho neurazim, ale Bugaboo mi pripomina invalidni vozik, ty mala kolecna vepredu....ale jak pisete, kazdy ma jiny vkus a v principu je to jedno, hlavne ze to jezdi........

Ja padim na prochajdu, doted jsem kamaradce hlidala maleho a pak taky veeeeca🙂))

kathyna
12. čer 2009

Ahoj holky,
Hnedoocko, držím na neděli palce 😉

Já jsem zase nastavená na kočárek Jané 😵 Pořád se jím kochám na netu i ve skutečnosti - kamarádce občas vozím holčičku. Každy rok si v duchu zamlouvám určitou barevnou kiombinaci z kolekce 😀 😀 😀 😀 Tak už abych se ho dočkala 😵

kathyna
12. čer 2009

Asmee a Zuzko, užijte si krásný večer s miláčky 😉
My jdeme ke známým mastit kanastu.

ywushka
12. čer 2009

ahojky holky,preju vam prijemne odpoledne!🙂 Ja jsem dneska byla u zubare!!No fuuuj vrtal me zase!!!

Jinak se cely den venuju manzelovi,takze vsechny kolem uplne zanedbavam!🙂 tak hezky den

kathyna
12. čer 2009

Ahoj Ywu, to je nepříjemný, co?Zubaře nemám ráda, to raději na gyndu 😅

zuzka11
12. čer 2009

Jsem slamena vdova, cely vikend....ale jdu si udelat dobrou vecu a pak knizku🙂))) jane se mi taky libi, je to jako druha volba 😉

kathyna
12. čer 2009

Aha, já to pochopila, že jdete s manžou na véču 😅 , ale i tahle varianta je dobrá 😉

zuzka11
12. čer 2009

😀 ....A katy co dovca, nejaky pokrok? uz vite jestli 4 nebo 6 a kam?

kathyna
12. čer 2009

Ještě nic nevíme, domlouvají to totiž naši chlapi 😅 , tak jim s holkama dáváme ještě čas do konce týdne a pak to bereme do svých rukou. Chlapi mají pořád dost času 😀

zuzka11
12. čer 2009

Presne, my zenske jsem planovacky spis dopredu.....moje mam je extrem, ta ma VSE v kalendari a hcce to vedet cca pul az rok dopredu....coz je zase opruz......

kathyna
12. čer 2009

Já mám taky ráda jasno pár dní dopředu. Tak se nám chlapi smějou, že jako ženský to hrotíme a hysterčíme - klasika 😀 😀 😀
Ta dovča se dá na poslední chvíli, když pojedeme sami s manžou, není problém jeden den koupit a za pár hodin už jet, ale v těch 6+mrně se musí mít jasno už dřív.

hnedoocka23
12. čer 2009

ahoj holky,tak nakonec jsem se spojila...večer tady je už klid a skoro žádný provoz,tak signál je silnější...

asmeena
12. čer 2009

Ahoj očko, tak konečně si se připojila. Tak jak to tam zatím zvládáš?

hnedoocka23
12. čer 2009

dobrý,dobrý..četla jsem,pak telka..rychle to dneska uteklo,už jen zítřek...má být krásně,tak zajdu asi na tu jejich zahradu 😉 třeba tam bude větší signál 🙂 ale už se těším domů na manžu a čika..pokoje jsou plné,ale mají tady holky manžely,takže jsem ještě s nikým nekecala...ony mají zítra punkci a já jediná v neděli ☹

asmeena
12. čer 2009

neboj to uteče a ty u sebe budeš mít své broučky a budeš u miláčka i čika. 😉
Jsem se teď zase kochala těma tvýma fotečkama bytu - ta bonsaj je nádherná. Jak je stará? Já si na balkóně taky pěstuji jednu ze žaludu, už má 4 roky a je pěkná, akorát má velké listy na bonsaj.

ywushka
13. čer 2009

ahojky holky,od rada nekde caruju🙂 a ted jedeme s manzelem do brna na vylet🙂 tak hezky den vsem