Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
25. čer 2009

Zuzi,mě z tebe picne 😀 😀 vždyt ty nemáš bříško,kde ho jako máš???na to,že jsi vskoro ve 30tt není nic vidět pomalu... 😀

ywushka
25. čer 2009

🙂 zuzka ho ma v zadech🙂 to nevis 😀

hnedoocka23
25. čer 2009

no asi jo teda...a jsi hezky štíhlá na to,že zanedlouho budeš rodit 😵

zuzka11
25. čer 2009

Na to me Peti napada jen jedna odpoved 😀 Mam ho v pr.... 😀 ta porostla nejvic 😉 Vidis a i takovy prcek tlaci, pali zaha.... 😕 😝

ywushka
25. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ale hlavni je ze se tam nekde schovava🙂

hnedoocka23
25. čer 2009

ale to se máš,že je bříško menší..nebo ted ti najednou povyroste..tak to měla ségra..

zuzka11
25. čer 2009

Peti me prijde, ze ted roste fakt ze dne na den....takze mam asi opozdeny start 😀

monajs
25. čer 2009

Tak jsem zpět 🙂
Koupila jsem si ve slevě rifle WILD CAT ZE 1700 NA 999 😀 ÚŽASNĚ MI NAPOPRVÉ SEDLY 😀 Pak žlutočernou tuniku a koily bez rukávů. 😀
Manža bude mít svátek tak jemu pásek a neteři k narozkám hrací růžovou šperkovničku s koníkem.Paráda.Udělala jsem si óbrovskou radost 😀

A Zuzi,velká prd... velkého ducha značí 😀 😀 😀

ywushka
25. čer 2009

🙂 mona: tak to ja mam velkou prdel i bez toho aniz bych byla tehule🙂,takze ja mam osi obrovskeho ducha🙂

ja jsem do ted spala,ale asi jsem vztala nejakych opacnym koncem,jsem nejaka otravena🙂

hnedoocka23
25. čer 2009

Mony:tak sis udělala radost,to je fajn a tedkom můžeš dělat parádu 😵
Ivi:ty máš velkou prdel jo?tak to si ještě neviděla tu moji 😀 😀 já dneska nespala,nebyl čas..ale chvilkama mě to taky bralo 😔

ywushka
25. čer 2009

ocko: ti rikam ze jsou to prvni priznaky tehu,unava🙂 taky jsem to tak mela🙂 odpocivej nejvic co to jen jde!!Ja mam prdel jak kacer donald🙂 vzdycky jsem ji mela takovou vystrcenou,i kdyz jsem byla sebevic stihlejsi,tak prde jsem nosila jeste obrovsky kus za sebou

hnedoocka23
25. čer 2009

nestěžuj si Ivi..já mám zase zadek plochý a rozjetý 😀 😀 😀 😀 takže ve všem jsem široká a zboku plochá 😝 super kombinace..a nic s tím neudělám..

hnedoocka23
25. čer 2009

Ivi,když já nevím....víš sama jak to je,chvilku věříš že jsi,pak tě to zase přejde a jsi z toho dojebaná...ted bolesti atd...

ywushka
25. čer 2009

🙂 ja si prece nestezuju 😀 dala jsem si do albicka novou fotku bruchu🙂 😀 No jo zuzka nema zadny a ja mam ted jak holky v sestem mesici🙂 Uz se me lidi dokonce ptaji,pry co cekame🙂 Venku zacalo paaaakne hrmit zase,to jsme fakticky nadsena!!!

hnedoocka23
25. čer 2009

Pěkné šatičky a moc ti to tam sluší mamčo 😵
já se jdu upravit a na nákup a večer k ségře...
u nás hřmělo před hodkou a půl,tak to asi přišlo k vám tedkom 😀 pápápá

ywushka
25. čer 2009

dekuju🙂

zuzka11
25. čer 2009

Holky ja dneska jenom jim a spim....nejak me to vsechno rozlozilo......

Ivus - moc hezke satky.....a brichulo 😉 A vlasy ti pekne porostly!!

K prdli - jsme Peti asi dvojnice, taky siroka a z boku plocha 😝 Ivus - bud rada za kacera, ted je dozadu, neni siroky 😀

Mony - hezke nakupy!!!A gratuluju k opravdu padnoucim dzinam!!!!To povazuju za nejvetsi uspech!!

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

zuzka11
25. čer 2009

kristo diky, nikdo nam zatim nic nerekl....a ja se priznam, ani jsem to nevedela...... 😎

ywushka
25. čer 2009

krista: super🙂

zuzka: dekuju🙂!! No jo vlasky me ted nejak rostou a kadernik mi ted naposled rekl,ze je mam moc krasne a zdrave🙂

zuzka11
25. čer 2009

A co plet, Ivus, taky se zlepsila, vid? ja ji mam uplne bezproblemovou, predtim nejaky otrava obcas vyrasil........

Holky, ted vam reknu zazitek - byla jsem si pro ty oblecky pro Gyroska, cekala jsem na jednom namesti a normalne ke me prisla holka, stydela se jako blazen, ale ze se ji strasne libim, jestli bych s ni nekam nesla 😕 takze bez G.jsem byla pritazliva pro chlapy, ted pro holky 😀 Dejte si bacha 😀 😀

hnedoocka23
25. čer 2009

ahoj,tak už jsem doma a kde jste vy? 🙂
ještě zajdu s čikem na prochajdu a pak už jen léharo 😀

hnedoocka23
25. čer 2009

cože 😀 😀 😀 a co jsi jí na to řekla Zuzi?? 😀 no vidíš,si žádaná i u holek 😀 😀

zuzka11
25. čer 2009

Peti ja nemela slov, nejdriv jsem ji rekla, ze jestli je to nejake dotazovani verejnosti - ze neodpovidam...ona jeste vic chudak zrudla....a priznala, ze za mnou bezi od metra a ze mi to musela rict, ze by si to jinak vycitala......ja byla fakt paf........tak jsem ji rekla, ze bohuzel na nekoho cekam a ten kendo s obleckama pro G.zrovna prichazel....tak ona odesla....

ywushka
25. čer 2009

😀 zuzka🙂 😀 jeeee🙂 ty se mas🙂 si muzes vybirat 😀 😀

ted mi zkoncila ulice-jejda ted se nebudu mit na co cele prazdniny divat! V osm jde posledni dil ordinace,oni jsou fakt pitomi!! Tak ja uz jdu do pyzama🙂 mejte se krasne preju hezky vecer

hnedoocka23
25. čer 2009

Zuzi,co na to manžel,musel se bavit co,jak si mu to vyprávěla...
k nám se žene pekelná tma a bouřky,už toho mám dost..navíc řeka je dost zvedlá,do vylití chybí necelé 3 metry,ani se už nedá kolem ní projít...tak máme strach,bydlíme kousek jedn přes cestu 😖

hnedoocka23
25. čer 2009

holky,tak přeji všem krásný večer 🙂
A zítra testuji ráno,tak podám info jestli / nebo // 😵
pápá všem

zuzka11
25. čer 2009

Peti budu na tebe strasne moc myset, strasne moc! Jinak manzel jeste nerikal nic, jeste je v praci 😖 Chudak...... 😕

asmeena
26. čer 2009

Ahoj holky, včera jsem na koníkování neměla vůbec čas, hned z práce jsem letěla pro poukázku na nehty, kterou dáme tchýni k narozeninám, pak domů velký úklid, vzala jsem to i s umytím okna v ložnici a vygruntováním akvária. V sobotu mi má přijet kamarádka, která u mě ještě nebyla, tak ať to doma trošku vypadá.
Zuzi: tak to je opravdu super zážitek, zrovna včera jak jsem šla z obchodu, tak šli takové dvě moc pěkné holčiny, drželi se za zadky a ta jedna té druhé ten zadek pořád ochytávala a potom se chytly za ruce - no zajímavé. I když v dnešní době už to asi není moc Tabu téma, ale i tak to můj zrak upoutalo.

ywushka
26. čer 2009

krasne dobre ranko a prijemny den!🙂

ocko: cekame🙂!!!!

as: no jo poradne pouklizej 😀