Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
30. čer 2009

zuzka: ktery tyden tehu jste uz zacali sexovat?? Ja uz mam tento tyden vysazovat dufaston (mam ho misto utrose)!!!

hnedoocka23
30. čer 2009

v telce je fajný film junior,aspon se trošku posměju 🙂
Ivkaj,neházej flintu do žita,pro tebe může být 10den po Et ještě brzy..takže držím palečky a at jsou na testíku // a ty nemusíš jít do dalšího pokusu...
u nás v Caru se dělá ivfko po 5-6cyklech..ale můžeš i dříve,záleží na tobě... 🙂

hnedoocka23
30. čer 2009

jdu zase na chvíli do postele a apka na oobídek za bráchou do práce,dneska dělá pangase 😎

ywushka
30. čer 2009

ocko: testujes i dneska??? a kdy jdes na prvni odbery???

zuzka11
30. čer 2009

Ivus nepamatuju, tusim 13-15tt? Ale fakt uz nevim...me na zacatku i pri erot.snech strasne bolely vajecniky.... 😝

Ivus - a co testik? Az po o? ja jsem si udelala strasnou namku - salat s krevetama, olizuju se az....no vy vite kde 😀

ywushka
30. čer 2009

zuzka: a orgasmus miminkovi nemuze ublizit???

zuzka11
30. čer 2009

nemuze, neboj......ono je to zvlastni, ja fakt citila pri orgasmu bolet v tech vajecnikach a cipku, pak to minulo, ale zase byl kazišuk gyriosek - teda nekdy to slo, nekdy udelal protestni hrču u pupiku, my se zacli smat, .......ted 2x.naposledy OK, jen musi vycapat okamzik kdy spi 😀 Neboj, zkuste to a uvidis, kdytak jeste pockate.....svet prece nepada........

zuzka11
30. čer 2009

Jeste Ivus - oni jsou tam uz dobre usazeni,neboj a proti "otesum" je tam plodovka.....tohohle se bat nemusis....hlavne aby ti to bylo prijemne...ja jsem bohuzel jedna z tech, ktere to v tehu moc nemusi, jsem nejaka nedrazdiva a sucha....ale to uz zabiham do podrobnosti, ktere asi ani nechces vedet 😀

ywushka
30. čer 2009

zuzka nic se nedeje🙂 manzel stejne rika,ze bude dvakrat tam a zpet a bude po vsem 😀

hnedoocka23
30. čer 2009

tak už jsem doma a jsem unavená jak prase,se asi testnu a půjdu spát 😉

zuzka11
30. čer 2009

No hus hus....kdo tu ma byt cely den jak na trni? 😉

hnedoocka23
30. čer 2009

už jdu....momentíček 😀

zuzka11
30. čer 2009

No hus....uz jsem myslela ze tu na me vybalis dve dalnice....zas abych cekala 😀 😉

zuzka11
30. čer 2009

Uz mam ohryzany nehty, refreshuju a refreshuju a nic........uaaaaa......

hnedoocka23
30. čer 2009

pozoooooorrrrrrrrrrrr

hnedoocka23
30. čer 2009

a jsou tam // a silnějšííííííííííííííííííííííí zase 😵 😵 😵 😵 😵 😵 do 3minutek...už v 1.minutě vylezla

ywushka
30. čer 2009

ocko: no vidis my jsme ti to rikali!!! To je super gratuluju

zuzka11
30. čer 2009

Uffffffffffff! Parada....ale mas minus, trvalo to, za tu dobu mam pred sebou uvarene latte 😀 Jupiiii, mam strasnou radost!!! Peti a kdy je kontrola ofiko v CAR?

hnedoocka23
30. čer 2009

kontrola je příští týden ve středu,budu 20den po ET 🙂

hnedoocka23
30. čer 2009

holky,tomu nemůžu furt uvěřit 😅 snad bude vše ok...........

hnedoocka23
30. čer 2009

foto v albíčku

hnedoocka23
30. čer 2009

holky a je to tady,zase začíná bolet palice a nohy 😠 mě picne 😀 😀

karamelka.nova
30. čer 2009

Ahoj holky, do včerejška jsem si nemyslela, že bych k Vám zavítala, ale bohužel mi řekli, že po 1.IVF jedno mimi skončilo v 5+1 a druhé v 7+1 (teď bych měla být v 9+5). A tomu druhému v 8+4 bilo srdíčko ... Nechápala jsem. Zítra mě čeká revize. Ale je zajímavé, že nekrvácím, nešpiním, žádné bolesti, nic. Máte s tím některá zkušenost???

hnedoocka23
30. čer 2009

karamel:to je mi líto 😔 nevím co napsat...já tohle nezažila,tak nemůžu poradit... ☹

zuzka11
30. čer 2009

Karamelko - bohuzel se to stava.....blba hratka prirody.........je mi to moc lito.......Zitra zatni zuby, polac si, a pak bude lip.....pak bude dalsi pokus, a ten vyjde, uvidis!

ywushka
30. čer 2009

ocko: krasne carecky!!🙂

karamelka: to je mi lito!! My jsme taky meli syndrom mizejiciho dvojcete,taky jsem nespinila ani nekrvacela a meli jsme to v 8+5,ten druhy je ted uz 13+1 a vypada zatim ze je v poradku!!! Tak uvidime!!! Drzim ti palecky,at to vsechno zvladnete

ocko: bolesti hlavy patri k tehu temer na denni poradku-pokud te bude bolet moc,dej si paralen

ywushka
30. čer 2009

karamelka: je pravda ze se to dost casto stava do toho desateho tydne!!! Je to priroda! Ja se o to druhe miminko bojim straaaasne porad

hnedoocka23
30. čer 2009

no já mívala vždy problémy s krkem...chodila jsem jednou za 14dní na masáže..už jsem dlouho nebyla,po ní jsem se cítila jak znovuzrozená..ptala jsem se ho,zda pa k němumůžu chodit i jako těhule,jestli to neublíží,říkal že ne..že to akorát trochu poupraví a nebude tak silně tlačit a pokud to jde leží se na bříšku A POTOM UŽ NA BOKU NEBO SEDÍŠ...

ywushka
30. čer 2009

no taky me to napadlo,chtela bych si zajit na masaz,ale na brichu uz ani ted nezvladnu lezet,tak zavolam te maserce,jestli by to slo,aby me masirovala trebas na boku nebo v sede!!

Ja jsem se uz osprchovala a jdu do postele🙂 Preju vam hezky vecer a dobrou nocku

hnedoocka23
30. čer 2009

budeš se cítit potom fajn,odpočatá...
heký večer i Tobě 🙂