Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
2. črc 2009

krasne dobre ranko preju🙂!!! Tady je naaaadherne! Odpoledne mame jet za svagrovou do senice,je tam ted chudak sama,tak pojedeme na pokec,at ji neni smutno!!! V noci bylo taaaakove vedro ze se nedalo ani spat,jsem se budila,dokonce jsem si musela dat misto kalhot jen spaci kratasy!!!

ocko: tesime se na dalsi //🙂

mona: nezaviiiidim se nekde potit v praci!!!

ywushka
2. črc 2009

zuzka: bruch roste🙂, kila zacaly hodne pribivat hned z pocatku,ted se to ustalilo!!!🙂 min jim🙂,nemam hlad

hnedoocka23
2. črc 2009

to je dobře Ivi,že nemáš hlad a nějaké šílené chutě 🙂
Mony:my jak jsem dělala,tak jsme v práci měli taky neskutečné horko,protože nad hlavou máme střechu a tam pralo slunko celý den!!!Tak šéf nechal udělat dvě klimy,pomohlo to dost,jenže těm lidem když sedí,je zima,tak jsme to museli vypnout...jedni si stěžovali,že je tam hic,většinou chlapi a žanské zase,že jim je zima,at to vypneme...no prostě e nezavděčíš...nejhorší to bylo pro nás...spocení jsme byli až na.... 😀

já jsem spokojená s aviváží softlan,objednáváme si to přes internet..silan moc nevydrží a jedině lenor žlutý je taky suprovní,vonavý..

hnedoocka23
2. črc 2009

nic jdu do vany a namalovat se a vyrážím k sestřence na pokec 🙂 prý koupila zákusky..no potěž!!!!jsem jí říkala,že nic nechci,vyžraná jsem ažaž 😀 😝 pááá

ywushka
2. črc 2009

ocko: to jsem mela v prvnich tydnech a asi od desateho tydne me nechutna skoro nic!!! Vzdycky jim jen nejake takove veci,abych se proste neceho najedla!!!

hnedoocka23
2. črc 2009

u sestřenky balo fajn,super jsme zase pokecali 😉

hnedoocka23
2. črc 2009

Zu:co ty dneska,jsi na koupáku??nebo odpočíváš? 😉
my tady máme vedro 30st,sice už je dneska větřík,ale to vlhko katastrofa.....manžel odjel do Ostravy a až přijede,ta se testnu.

zuzka11
2. črc 2009

Sakra zensky 😀 U nas v galanterce - to je mi rada 😉 😀 ty ostatni jsou lepsiiiiiii a avivar - hm.....tak zluty leno, pisu si 😀

JInak jste me odhadly, koupak byl, ale jsem dneska nejak KO, uz pri ceste tam jsem slapala do pedalu aby se nereklo, tak dala kilak a pak opalovacku.......a zmrzku 😉

Ivus - super ze ti jeste kratasny, vubec nejake, jsou....me nic 😠 Tak mam furt dziny....ani v obchodech jsem nevidela nic peknyho..........

Peti - uzij si, ze ti zakusek jeste bude chutnat, pak prijde nechutnaci obdobi a bude to........a na testik se tesiiiiiim! 😉

MOny - vydrzzzzzzz! Hnusna prace v takovem vedru........

Asmee - moc diky, ten tu nemame, ale v CR blizko.......

hnedoocka23
2. črc 2009

holky,jsem se testla,jsou tam dvě ,ale je slabší jak včera 😖 ...moč byla úplně světlá,může to mít vliv na sílu čárky,moc jsem dneska pila,protože mi bylo zle tak tedkom nevím sakra 😒

zuzka11
2. črc 2009

Petruno - sakra prace, vis jak je to s carama! Po ranu jsou silnejsi - je koncentrovanejsi moc....pres den pijes - carka je slabsi...a dneska je super hic.........bude to OK, uvidis, vim, ze se to ty carecky/prcky svoje uz ted bojis, ale sila carky je fakt nespolehliva, samas to pred par dny videla!

vydrz.......a testni RANO!

hnedoocka23
2. črc 2009

jsem strašná že 😅 😅 já vím...testnu ráno,no 🙂

zuzka11
2. črc 2009

Nejsi strasna, proste se o ty svoje dve carecky bojis...ja to chapu, taky jsem je porovnavala, pekne ke zdi, ke svetlu🙂)))Bude to fajn!

ywushka
2. črc 2009

ocko: jo testni rano!! Drzime palecky!!!

Hezky vecer vsem a dobrou nocku!
My jsme prijeli ze senice,jsem unavena jak mala,tak si musim jit lehnout,jsem uz osprchovana v pyzamku🙂 tak paaa zitra

hnedoocka23
2. črc 2009

hezký večer všem 🙂 pápá

ywushka
3. črc 2009

Kraaaaaaasne dobre ranicko🙂 Ja uz jsem vyspinkana🙂!!! Preju krasny den vsem

Za nama dneska pro zmenu prijede svagrova sem🙂 se podivat na barak a mam nalozenou svickovou a budeme si grilovat 😀 ,sice ja zustanu u grilovanych brambor s maslem a bazalkou,ale taky dobrutka 😀

zuzka11
3. črc 2009

Dobre ranko!

Ivus - dneska jsem vstavala v 7 arikala jsem si, ze docela brzo, kdyz jako nic nemusim, ale na tebe nemam 😀 Uzijte si grilovacku.....btw.jsi jako ja, taky "nemasim"......max.ryby.......

Peti - hus hus na zachod, at se a nas uklidnis 😉

hnedoocka23
3. črc 2009

ahoj holky,byla jsem s psíkem venku a začíná tam zase pěkné vedro ☹
testila jsem a čárku už mám stejnou jak kontrolní 😵 😵 tak jsem ráda a jsem zase klidná 😀 😀 fotečku přihodím dopo nebo odpo 😉
kolem 11hod si jdu koupit nějaké ty platáky 😉

hnedoocka23
3. črc 2009

jsem ten test musela zanést manžovi do práce,sice jsem mu posílala foto,ale tam je to vždy o trošku světlejší a na živo krása...byl vysmátý jak blecha 😵 😵

monajs
3. črc 2009

Ahoj 😀
Dnes jsem chrněla do 9 😅 Tak musím rychle všechno dohnat.Uklidit,uvařit,sprcha a šup do práce.Musím jít i v neděli na ráno a v pondělí taky i když je svátek 😝

Peťule,neboj,všechny čárky jsou perfektní 😉

Zuzi,ty furt jezdíš na kole,no teda,ty si ale machr 🙂

Ivuš,já chci taky svíčkovou,můžu dojet?

zuzka11
3. črc 2009

Mony ahooooj! Tak do prace i v nedeli a pondeli? 😝 Budu na teeb moc myslet.........a co bazen, jeste chodis? my - Petas ma volno - jedeme dneska zase na koupak, kolo je OK.....vcera se mi na nem stala dobra prihodicka - jedeme po cyklostezce hned vedle silnice, auta stoji na cervenou a ja jsem necekane strasne kychla....asi 5 ridicu mi z tech stojicich aut popralo : na zdraviiiiiii! 😀

Peti - super, vidis, ze to bylo tou nekoncentrovanou moci.......paradicka...tesim se na fotku....

hnedoocka23
3. črc 2009

Zu:užij si koupák......
Mony:takže i ve svátek pracuješ?to je na palici 😒
já od příštího týdne až do srpna hlídám malou Barču od ségry,takže začne vyvařování denodenní... 🙂 a někdy zajdeme za brášinem na menu,at nemusím pořád něco vymýšlet...
Ivi:taky opékáme,ale zítra..ani nemám chut na to..spíše by bodla rybička 😵
poklizeno trošku mám a ted odpočívám..do hodky si jdu koupit nějaké ty hadérky 😵

zuzka11
3. črc 2009

Petul - prosiiiiim , dej pak do galerky, tech dzin jsme se nedockaly 😖
Koukam ze s masem jsme na tom vsechny podobne🙂)))

Koupak super, jen me cim dal vic unavuje kolo - boli stehniska.....ale dorazili jsme tam, a v jednom z bazenu - je jich tam asi 5 - jen 3 lidi, tak jsme na to vlitli a supeeeer, pak se lidi nahrnuli, ale to uz jsme meli odplavano a byla opalovacka.....a ted bude pohodove odpoledne, slibila jsem to petasovi.....

jeste jedna novinecka, konecne jsem se nastvala a rozhoupala a objednala Gyroskivi "káru" - Quinny Speedy SX barva navy blue, tak snad bude OK........hlavne mi nepiste co negativniho jste na nej slysely, oki? 😀

hnedoocka23
3. črc 2009

Zuzi,testík a plátáky mám v albu...a rifle má ségra půjčené,nějak se mi zdá,že víc ji sedí... 😉 možná ji je daruji,uvidíme...
jdu spát jsem k.o.pá
na kočárek pak kuknu,ted už nemám silu 😀

zuzka11
3. črc 2009

V pohode, ja vam ho pak vyfotim . ten nas 😉 Na zivo je lepsi nez na tech internetovych strankach....jdu kouknout do alba.....

zuzka11
3. črc 2009

Peti testik i katata vypadaji super! Kalhoty jsou ty od tamanu? Nebo new Yorker? Vim, ze jsi to uz nekdy zminovala, ale jsem blbaaaaa....a maji super tu gumu u pasu......

ywushka
4. črc 2009

Dobre ranko!Krasny den!! Vcera jsem byla v jednom kole,takze jsem se tu ani nezastavila! Grilovacka byla super,dokonce jsem si dala maso tentokrat i ja po dlouhe dobe,protoze me vsechny smrdely!🙂 Ale toto bylo nalozene jen v olivovem oleji,sul pepr a trosku bazalky a na grilu se to udelalo tak ze me to nesmrdelo,dokonce i manzel mel ze me radost🙂

Ocko: gratuluju ke krasnym testikum a nemela by jsi uz jit nahodou i na krev?? Ja jsem byla uz 13ty den od ET!!! A chodivaji i 12ty den od ET!!!

Mona: Klidne jsi mohla prijet,meli jsme vseho dostatek🙂!!!

KRASNY DEN VSEM VENKU UZ TED SVITI SLUNICKO,to je straaaaaaasne prijemne!!!

hnedoocka23
4. črc 2009

krásný den všem....my grilujeme i dneska,ale už maso........
včera jsem došla až koem 22hod,mrtvá,unavená......ale bylo fajn...

Zu:ty plátáky jso z Jeans shopu a ty rifle jsem měla z New yorkru..

Ivi:měla jsem jít v pondělí,ale že je svátek,tak mám ko+odběr krve ve středu v 9hod... 😉 to už vydržím nějak...

hnedoocka23
4. črc 2009

testovala jsem,čárka tam furt je....nakouknu až zítra....dneska toho mám dost... 🙂 pá přeji všem krásný den

zuzka11
4. črc 2009

Taky zdravim pri sobotce! 😉

Tak jeans shop u nas nemame, skoda, vypadaji fakt super! 😉

Holky, uzijte si vikend, vecer nakouknu, odpo jdeme na Letni festival, budou koncerty🙂))

monajs
4. črc 2009

Ahojky,
Peti: dálnice jak vyšitá 😀 a gatě jsou krásné.

Zuzi,jsem lenoch a plavat jsem nebyla aspoň týden,ale od úterka začnu.Ve dvě končím v práci a hned to vemu přes bazén.Už se na to zěším.

Ivuš:fakt jsem měla přijet.Musela tobýt bašta.

Holky,dnes jsem se domluvila s tchánem(za zádama manžílka),že bych chtěla jet na pár dní do Jeseníků,jestli by to šlo,aby Pavla postrádal v práci a jestli by nám nemohl pohlídat Baryna(psa),že to Pavlovi nechcu říkat,dokud to neobjednám,protože on nechce nikam jet: nemá čas-je moc práce doma - nejsou na to peníze atd...
Tchán řekl,že bude rád,že taky chce aby si Pavel odpočinul a že pes je to nejmenší a abych to zamluvila ještě teď přes víkend,aby věděl i on,protože pak jede na 4 dny do Trenčianských Teplic,tak aby věděl kdy může jet on.Tak jedeme 1-5.8. do Zlatých Hor.Spolužák tam má penzionek.Moc se těším.Tak jsem napsala pozvánku na lísteček,že 1-5.8.jedeme do Zlatých Hor a že mu přeju pěkné výročí(máme ho 26.8.) a hned jsem mu to dala.No,moc nadšení neprojevil,tak jsem práskla dveřma 😝 a za minutky se lísal,abych mu teda ukázala kde to je,a že zajistí aby nás tam někdo hodil-nemáme totiž auto,jenom firemní dodávku a tu musí nechat doma,kdyby se jelo pro zboží.No ale důležité je,že pojedeme na dovču 😀 😀
tak to je ale román 😀