Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
8. črc 2009

holky,hezký večer.........zítra kolem půl11 volám na výsledky....... 😔 držte palečky,at už to dopadne jak to dopadne.....pápá

asmeena
8. črc 2009

očko: držím pěstičky, písni mi pak sms jak jsi dopadla. Moc na tebe myslím.

zuzka11
8. črc 2009

Taky zdravim!

Peti - strasne drzim palce, mackam a mackam......

Asmee - jsem rada, ze jste si to uzili, hodis nejake fotecky?

Ivus - co manzilek, uz nejsi slamena vdova?

Ja dneska taky nemela dobry den, mam strach o gyroska, je pry drobnejsi, takze v pondeli mame dalsi kontrolu - dopplera - UZ srdce a placenty....ja pevne doufam, ze je proste drobek, my s manzelem taky nejsme obri, ale ten strach a nejistota je silena vec........omlouvam se, jestli ted nebudu moc prispivat, P. ma volno a ja asi do pondeli budu neschopna......moc na vas vsechny myslim, kocky.....

ywushka
9. črc 2009

zuzka: no jak se to vezme🙂, stejne kdyz je doma,tak musi nekama jezdit! Zitra jsme meli jet do brna k tomu vestcovi,ale on musi jit neco vyrizovat do autoskole (ma vsechny ridicaky,ale nema profesni cesky prukaz,do ted jezdil na svuj slovensky,takze ted musi chodit znovu do autoskoly,aby si jako znovu udelal ridicak na kamion na naves a pak k tomu dostane i ten profesni,je to jednodussi metoda,nez chodit 100 hodin do skoly cely mesic!!)
Takze k vestcovi musim dneska zase zavolat,ze jestli by nemel pozdejsi cas a nebo pojedu jen se svagrovou-ona chce jet taky,tak alespon na ni ted zbylo misto!!!

Ocko: myslime na tebe!!

as: tak to je super,ze se vam tu libilo,taky chceme jet do milotic nekdy,ale na buchlove jsem nebyla jeste nikdy a mam to 40km🙂 ha ha ha🙂!!!!

Preju vam kraaaaasny den plny slunicka! Ja uz jsem vyspana,sice ne moc,ale manzel vztaval do prace,takze me to vzbudilo,ale zkusim se jit jeste na chvilicku vyvalit!🙂

asmeena
9. črc 2009

zuzi: nesmutni, určitě je drobný po rodičích. Uvidíš, že bude vše O.K. Moc na tebe myslím.

Fotečky doložím hned jak to půjde, už jsem je včera trošku zmenšila. 😉 Na konci sprna jedeme znovu, letos moře nebude, na Moravě bylo moc dobře.

hnedoocka23
9. črc 2009

ahoj holky,přeji hezký den...za chvíli budu volat,nervy jsou na pochodu ☹
Zuzko a co ti na to řekl DR.?Věřím,že to bude v pohodě 😉 drž se....
asmeen:na fotečky se těším....

zuzka11
9. črc 2009

Dobre ranko!

Asmee moc diky za podporu....na fotky se tesim.......

Peti - no, ona je opatrna, je proste na hranici vahy jakou ma mit, tak to hcce dovysetrit, jestli placenta a jeji prutoky a srdicko OK.....mam strasny strach ☹

Moc na tebe myslim, dej nam hned vedet....porad verim, verim, ze to bude v pohode.......krvasic nebo spisnis jeste?

hnedoocka23
9. črc 2009

Zuzi nekrvácím už,špiním (prozatím)....jsem od včera v klidu..testila jsem a pořád je čárečká krásná silná....

Zu:jsou to ale nervy,úplně tě chápu....budeme držet všechny palečky,ale vím,že to bude OK!!!!prostě bude menší a nebo pak najednou doroste,co ty víš.... 🙂 a kdy tě čeká vyšetření?????

ywushka
9. črc 2009

Zuzka: ty musis jeste na nejake spesl vyso?? Neboj bude to ok!!

Ocko: myslime na tebe a drzime ti palecky,ty nervy na cekani vysledku znam!!!

hnedoocka23
9. črc 2009

z těch nervů jsem co chvíli na záchodě...... ☹

ywushka
9. črc 2009

ocko: nebooooj!!!!

hnedoocka23
9. črc 2009

jdu na záchod a pak volat,snad výsledky budou už.....ozvu se holky... 😉

zuzka11
9. črc 2009

Jojo, Ivus, psala jsem to tu.....prutoky placentou a srdicko pro jistotu......krize, jak se clovek porad boji a tak to bude uz porad.......

peti - je carka, je, bude to OK. prima umernost.......

hnedoocka23
9. črc 2009

2411 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ywushka
9. črc 2009

zuzka: no jo clovek se boji porad!!! Ja mam asi 5 tydnu vytok,ale takovy belavy,ale cetla jsem na netu,ze je to normalni,ale ted se mi zda byt zase pro zmenu takovy tmavsi!! Vuuubec nemam chut na jidlo,nic me nechutna,uz i mamka me za to straaaasne nadava,ale kdyz me se ze vseho na co se podivam zveda zaludek....

hnedoocka23
9. črc 2009

jsem strašně ráda holky,brečím tady...se mi ulevilo..sestřička i DR.mi řekla,že je to moc pěkná hodnota

ywushka
9. črc 2009

a jaka hodnota to je to ti nerekli?? A uz nekrvacis?? MOOOOOC GRATULUJU

hnedoocka23
9. črc 2009

IVI 2411,psala jsem to nahoře....

ywushka
9. črc 2009

TO JEEE SUUUPEEER!!!! Ja jsem to prehledla,promin!!!!

ywushka
9. črc 2009

To je snad i dvojcatkova hodnota 😀 To jsem straaaasne zvedava!!!! To by jsi mohla mit na pristi kontrole trebas i srdicko,ze???

zuzka11
9. črc 2009

Peti supeeeer, taky myslim, ze jich tam mas vic! 😉

Ivus a dostanes do sebe neco? nebo mas hladovku? 😕

ywushka
9. črc 2009

Zuzka: Rano neco malo snim,pokud hned rano nekam nejedu a pak mam az obed!!! odpoledne jen nejake ovoce a vcera jsem vyyyyyjmecne snedla alespon slane bramburky-na ty jsem dostala chut a manzel mi pro ne musel zajet do vecerky,ale jinak nic!!!

hnedoocka23
9. črc 2009

byla jsem ve vaně a jdu zase do postele... 😉
No,jedno tam asi nebude 😀
Ivi:ko mám za 9 dní a DR.řekla,že už pejde mimís vidět,ale jestli srdíčko,to nevím,to je brzy podle mě...ET jsem měla 18.6. než se zahryzli...to je brzy na srdíčko...

kathyna
9. črc 2009

Ahoj holky!
Ocko, hcg je super,vysoký 😉

Zuzko, držím palce, ať ta pondělní kontrola dopadne dobře 😉 Určitě do bude v pohodě. Někdy přece ty údaje o velikosti mimina z utz jsou + - autobus 😅

zuzka11
9. črc 2009

Ivus a uz zadna vecere? 😕

peti - odpocivej a hlad brichulo......

katy - ahoj, jak si uzivas prazdniny?

kathyna
9. črc 2009

Jde to,užívám si volna, ale mohlo by být lepší počasí.

ywushka
9. črc 2009

ocko: Ja jsem mela 20tyden od ET vacek a za tyden na to 1 srdicko!! Ale samozdrejme zalezi na tom kdy se zahryzly!!!

zuzka: vecere uz vetsinou zadna neni,to nezvladnu uz!!! Manzel me strasi ze me doveze do nemocnice s tatkovou☹

hnedoocka23
9. črc 2009

Jo Ivi je to individuání.....největší bolesti jsem měla v neděli a pondělí 3 a 4 den po ET..necháme se překvapit co na UTZ bude 😉
já zrovna obědvám žemlovku..

kathy:moc moc děkuji...

ywushka
9. črc 2009

My jsme se ted byli podivat na manzeleske postele,koupila jsem si po ceste grepy,pomerance a jablicka a jdu si udelat stavicku z toho!!!🙂 Postel jsme si vybrali-uplne krasnou,drevenou a vypadala doooost kvalitne,snad poprve,co se nam libila obema nejaka postel a jeste k tomu byla kvalitni!!! Jsem z ni unesena🙂,jen kdyz si spocitam celou castku dohromady,tak se mi z toho prevraci i panenky 😀

hnedoocka23
9. črc 2009

kde je kdo??jdem tedkom papkala véču... 😝 poctivě jsem skoro celý den ležela.....ale moc mě to nebaví...jenže když mi to řekla DR.tak raději poslechnu 😉
Ivi:s tím jídlem to máš na prd..já se tedkom snažím jíst 5x denně méně,protože se cítím nějaká hladová 😒
nás postel taky přišla na hříšné prachy se vším všudy.. 😕 ale je suprovní..dobře jsme vybrali