Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
3. bře 2009

Ivi,za jak dlouho po té injekci by mi měla dorazit ms????

hnedoocka23
3. bře 2009

Zu,ostříhaná nejsem..ale mám ofinu a ve čtvretk si ji jdu zase zkrátit..roste to jak z vody sakra..

zuzka11
3. bře 2009

I tak pak dej fotku, ať vidím, jak tě ofina změní 😀 Co mamka, bolí ji to hodně??

Asmee, Miky, Mony-kdepak jste??Že vy zase vyvařujete? 😉

hnedoocka23
3. bře 2009

Zu,jo bolí a dost,vůbec se too nezlepšilo a vypadá to i na pasový opar...zítra jde zase k doktorce...jo pak přidám fotečku,jestli bude čas..

ywushka
3. bře 2009

ocka: fotecky jsem zmazla brzo,aby z toho nebyly nejake problemy!!!🙂 a ms by ti mela dorazit do tydne-max do 10dnu!!!

Holky ja jsem dnes byla na srazu avonek🙂 dostla jsem nejake darecky,pak jak jsem jela domu-uz jsem byla skoro u domu,tak jsem to otocila a jela jsem jeste za moji kamaradkou,tak jsme si povykladali🙂,to je uplne uzasna zenska🙂!!!Tu by jste museli slysel-vzdycky i jde nakoupit nejake obleceni oblibi si jednu vec a tu si je schopna nakoupit v deseti ruznych barvach,ja se ji vzdycky strasne smeju🙂!!!a domluvila jsem ji rande-ona je sama a mam kamarada ing.,ktery je strasne hodny a ma silenou smulu na zenske,pritom je hrozne pekny a mily!!!🙂Tak marta bude mit rande🙂 ha ha ha

hnedoocka23
3. bře 2009

aha..snad dorazí dřív než za deset dní......tak to jsi měla fajn den...a kámoška ti určitě jednou poděkuje,jestli to vyjde 🙂

asmeena
3. bře 2009

Ivuš: ta tvoje kamarádka mi připomíná mého muže, ten si taky dřív kupovával dvouje stejné kalhoty a boty, aby nemusel chodit brzo nakupovat až se mu to obnosí. 😉
Škoda, že jsem propásla ty tvoje fotečky. ☹

Moni: jsi dobrá, že tak brzo po ránu cvičíš. Já jsem dnes u holiče četla článek jak zhubnout, a byl tam i bod, že mám ráno přivstat a zacvičit si. To by mě zajímalo v kolik bych musela vstávat, když už tak ráno vstávám ve 4:30 🙄

asmeena
3. bře 2009

Zuzi: dnes jsem vůbec nic nedělala. V práci jsem byla do 14:00, pak jsem si jela koupit noční košili do nemocnice, když mi u ťamanů vnucovala prodavačka košili s maxi čmelákem a kytkou (třpytivě gumovou) přes celou košili, tak jsem jí poděkovala a šla do normálního spodního prádla. Mám docela pěknou jemný proužek modrý.
No a pak jsem si hověla 3 hodiny u holiče, dala jsem si tam kafíčko, pokecala s kadeřnicí (neznáme se, jenom z toho holičství, ale je to super mladá ranařka).
Domů jsem přijela v 18:15 a od té doby koníkuju. 😀

zuzka11
3. bře 2009

Asmee fotku od kadeřníka větší!!!!Koukala jsem ti albíka, jestli tam náhoou není a není ☹ Jinak srazík musel být pohoda!!!!!Co Očko, byla tam? nějak mi na fotkách asi unikla........

asmeena
3. bře 2009

očko: je na fotkách, mrkni znovu, taková dlouhovlasá brunetka. 😉

asmeena
3. bře 2009

fotečka od kadeřníka? Není moc o co stát.

zuzka11
3. bře 2009

takže nejsi spokojena? 😕 To mě mrzí....takhle malé to vypadá fajn!!!!nevím jak ty, ale já mám štěstí na kadeřníky homosexuály.....zvláštní........taky se chystám a teď řeknu, že hcci k ženě....musím to taky jednou vyzkoušet 😉

Ta košile teda musela být 😀 Byla by to recese, doktoři by na tebe nezapomněli 😀 takže zítra poslendí pracovní den, pak přiď za námi, my tě povyrazíme, ať tam jdeš optimisticky naladěná......a všechno bude fajn, uvidíš!!!!!!

zuzka11
3. bře 2009

UUUUž jsem jí našla, fialové tričko 😀 Dávaly jste si do nosu, holky 😉

asmeena
3. bře 2009

jsem s melírkem spokojená, ale s ksichtem nejsem spokojená, ale že jste to vy, tak vám tam nachvilku fotku šoupnu. Teď jsem ji udělala. 😉

asmeena
3. bře 2009

to jsme si teda dávaly, to jsme měli zrovna zeleninový salát s kuřecím masem,sýrem a šunkou. 😝 A já si pak dala ještě banán se šlehačkou a čokoládou. 😝

hnedoocka23
3. bře 2009

jojo Zu,fialové tričko....
máš moc pěkné velké modré oči asmeen a melírek suprovní 🙂

asmeena
3. bře 2009

díky očko. 😵

hnedoocka23
3. bře 2009

jo salát byl výborný,ale velký...příště si dám něco sladkého..asi palačinky 😝

asmeena
3. bře 2009

Zuzi: viděla jsi fotečky? Budu mazat.

zuzka11
3. bře 2009

Mě se to taky líbí, As je dneska kritická 😕

Hlavně to musela být paráda, posedět s fajn holkama, odreagovat se........jojojo 😀

As - jsi v pohodě, nebo máš strach??

Peti - vždyť můžeš, podle fotek a ty spíš kila přidávají, jsi úplně v pohodě!

asmeena
3. bře 2009

zuzi: tak trošku jsem nervózní, protože nevím do čeho jdu, neznám vůbec Bílovec (je to kousek od Ostravy) a neznám ani tu nemocnici a nikdy jsem v nemocnici nebyla, takže nevím. Ale těším se, že se to možná zase trošku pohned dopředu.A pokud to doktor dovolí, tak na to hupsneme s manžou ještě tento cyklus, protože laparku mám 9DC a ovulku mám kolem 13DC.

asmeena
3. bře 2009

Holky, moc mi pomáháte a jsem ráda, že vás tady všechny mám.

Zuzi: srazík byl super. Nevím proč, ale přijde mi, že Očku znám už hodně dlouho.
Holky jsou všechny perfektní a dobré srandystky. 😀 Takže jsme se dobře nasmály. Škoda, že Očko musela dříve domů, ale i tak jsem moc ráda, že jsem ji poznala.

asmeena
3. bře 2009

Jdu si číst, tak dobrou noc a zítra pá. 😉

zuzka11
3. bře 2009

Papa a ahoj zítra!!!

hnedoocka23
3. bře 2009

souhlasím s asmeen,srazík byl suprovní a příště,ikdyby nevím co,budu na něm až do konce 🙂
no Zuzi,ikdybych nemohla,tak si je stejně dám,palačinkám neodolám... 😀 fotky,kmera...přidávají kilča,,to souhlasím 😉 a proto se nerada fotím 😀

hnedoocka23
3. bře 2009

kamera

miky123
3. bře 2009

čaute,

yvuš:at hledám v albičku jak hledám ,taky jsem nic nenašla .Mužou to smazat i admini ??

monajs:tak jak tak vidím ty budeš s tou ivfkou hotová spíše,já začínám 23.3 😉

zuzi:takže víkend super relax 😉 A ještě vám v tom domečku kde ted jste, se něco rekonstruuje ,
nebo už je hotovo?¨

asme:u tebe v albičku sem se taky dívala ,psala jsi že jsi přidala nové fotky ,a taky jsem nic nenašla,žeby fakt ti admini
Neboj čtvrtek uteče jak voda,a s Dr,Jarošem se není čeho obávat.

miky123
3. bře 2009

to sem teda 😒 napsala jsem sem a pak jsem se divala a ono to nikde 😖 Až ted jsem zjistila že jste popsali o jednu str. více 😎

asme:na mně pusobila Bílovecká nemocnice tak nějak staře jako v těch filmech pro pamětniky.
Kdysi prý to byla funkční porodnice,ale už delší dobu to funguje jako jednodenní stacionář,a větší zakroky se dělají v jiném bloku někde pry poblíž chiry,to sem tam vyzpovídala sestřičku která se starala o pacientky od Dr.

asmeena
4. bře 2009

miky: ty moje fotečky jsem odstranila sama, abych tady moc nezveřejňovala svůj ksichtík. 😀
Já jak jdu do toho Bílovce, tak mám nástup na chirurgické ambulanci.

ywushka
4. bře 2009

ja uz jsem ty fotecky vsechny pomazala vcera🙂!!!

as: ja jsem mela v nemocnici kosili s velkou zirafou a zadecek mela vzadu-a jednou kdyz jsem byla na opu,tak tam byl zdravotni bratr a prohlasil,zepry ta pani ma dva zadecky🙂!!!A ja jelikoz miluju ruzovou mam vsechny pyzamka ruzove,papucky i zuoan,tak jsem tam byla jak pink lady🙂!!!

ocko: me ms porad nic,tak to tak vypada,ze pojedu taky risti tyden si pichnout ten agolutin!!!Se na to vyprdnu!🙂

Jo a ja chodim ke kadernikovi ke klukovi a nemuzu si ho vynachvalit,je uplne uzasny a vzdycky vi,co by me mohlo sluset,ani se me skoro nepta co bych chtela!!!Jsme s nim hrozne spokojena!!!Jeste se nestalo (snad jen jednou),ze bych od nej odchazela nejaka sklamana!!

Jinak vam preju krasny den