Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
25. led 2009

mě taky moře neláká,byla jsem 6let ted po sobě a někdy i 2x za rok..ted spíše hory.. 😉 tam kde se natáčel doktor z hor 😀

monajs
26. led 2009

Nazdárek holky moje zlaté 😀

nedostala jsem se k pc a asi se teď nějakou dobu nedostanu ☹

Dnes jedu na hematologii an vyšetření.DR chce konzultovat,jestli mi nepředepsat při dalším IVF nějaký miniheparin 😕 😕 Tak uvidíme jek naše vyšetření dopadne.
Nevím,jestli chci aby mi našli nějaký problém a vyléčili ho a věděla jsem,že to špatné bylo kvůli tomu,nebo aby bylo všechno v pořádku.Přece jenom je to vyšetření krve 😕 😖 Chjo,to je situace.
😠 😖
Holky,tak se mějte moc moc krásně a jak budu m oct,tak se ozvu. 🙂

taky chcu někamjet a je mi jedno jestli moře(nikdy jsem tam nebyla)nebo hory,které se mi strášně líbí.Ale to moře taky.Tak já ¨pojedu tam i tam a hotovo. 😀

Už fakt musím.Můj mě čeká ,tak frčíme.papa

ywushka
26. led 2009

ja mam nervy po ranu uz uplne nasponovane,manzel si klidne spi a ja potrebuju hledat nejake papiry jdu dnes vyrizovat ty dotace na dum!!!A jsem z nej uplne na nervy ze si nemuzu ani rozsvitit svetlo!!!Ho asi za chvili udavim

zuzka11
26. led 2009

Tak aspoň pořádně hlasitě klapeš do klávesnice, co Ivuš? 😉

Mony - moc moc na tebe myslím.......úplně chápu tvoje pocity, mám za sebou všechna ta vyšetření apřed každým jsem nevěděla, jesli chci aby tam byla drobná chyba, která se lehce napraví nebo aby to bylo v pořádku....Držím palce!!!!Když budeš mít chvilinku, ukaž se nám tu, chybíš mi.

Asmee - ahoj, co ty, už v plné práci???

hnedoocka23
26. led 2009

ahoj holky,já mám doma malou,byla jsem pro ní ve školce dneska 😉 koupila jsem ji řůž.čelenku s tykadlama celé z peří,tak měla radost a hned se chlubila holčičkám ve školce,ted kouká na pohádky a dlabe sladké 🙂 a ted mi oznámila,že si prdla 😀 ty děcka jsou ale upřímné vždycky.. 🙂
co vy holky??Zuzík zítra jdeš na UTZ?

hnedoocka23
26. led 2009

tento týden se teda nudit nebudu..zítra jedu na nákup,budu dělat bebe řez a bebe střechu..odpo mám návštěvu..ve středu jedeme do Bruntálu k babičce,skoro na celý den,pak musím dělat ty řezy 😉 ve čtvrtek jdu do studia na konzultaci a popřípadně nějakou masáž na odblokaci psychiky a zkusíme i dornovku 😉,pak musím jet zase na nákup,v pátek totiž tady máme menší večírek..takže musíme nakoupit alkohol,jídlo..no a vpátek budu připavovat ten tatarák a mísy.. 😉 sobotu hlídám celý den i přes noc děti,ségra jde s manžou pryč..a v neděli tady mám zase mamku se ségrou.. 😵 celý týden se asi nezastavím..

hnedoocka23
26. led 2009

doufám,že vás nebudu pak dlouho dočítat 😉

zuzka11
26. led 2009

Peťo - tak to máš teda fakt nabito!!!!Ale aspoň to bude utíkat, viď????Pak dej vědět, co to odblokování a Dornovka, jsem zvědavá a nic o tom nevím.........

Jojo, já UZ zítra........a dneska jsem si našla nějakou bouli na zádech, bolí jako čert......tak mi odvádí myšlanky.....

As - co ty, jak se máš????Neflákáš nás tak náhodou???? 😉

hnedoocka23
26. led 2009

Zuzi,taky jsem o ní nevěděla..byla jsem rozhodnuta na mojžíšku,ale pak nám jedna fyzioterapeutka napsala do tématu fertimedu,že byla na tomhle školení a výsledky jsou velmi dobré..hodně žen po tomhle otěhotnělo 😉 ale samozřejmě musíš mít v pořádku vejcovdy,vaječníky,jinač ti to je k ničemu jak celá mojžíška 🙂
A Zuzu,nemáš to podkožák?? 😀 😀 megapodkožák 😀 budeme ti držet palečky 😉

hnedoocka23
26. led 2009

asmeen ještě pracuje..

zuzka11
26. led 2009

Tak pak každopádně napiš, zní to fakt zajímavě....podkožák??? 😕 nevím, ale bojí to a je to trochu začervenalé, být jiné roční období, tak myslím, že mě něco kouslo, ale teď???? 😠

hnedoocka23
26. led 2009

jebáček podkožní 😀 😀 natotuty..to víš,hormony 🙂

zuzka11
26. led 2009

Tak díky za diagnózu!!! 😉 😀 Co hlídání???jsi přísná teta??

hnedoocka23
26. led 2009

nejsem..ani nemám důvod,malá je hodná,kouká na pohádky 🙂 za chvilku budeme cvičit a pak ji vezu domů..

asmeena
26. led 2009

Tak jsem konečně tady. Dnes jsem odolávala jestli zkusit koupit těhu. test, ale nakonec jsem odolala a nekoupila - je ještě dost brzo.
Já jdu ve středu na reflexní masáž - moje první masáž v životě - tak jsem zvědavá, doufám, že si u toho pořádně odpočinu.

Moni moc mě mrzí, že když se tady náhodou mihneš, tak se nepotkáme. Držím ti moc pěstičky, ať všechno dobře dopadne (nebo ať to prostě dopadne jak ty sama chceš) 😉

zuzka11
26. led 2009

As, ale před tou masáží si test udělej, jo??? reflexní bych asi na zač.těhu nedávala......teď jsem ti zkazila radost, to mě mrzí....... 😒 Kolikátý den jsi dneska????A jak bylo v práci???

asmeena
26. led 2009

proč myslíš, že bych si ji neměla dávat? Může to uškodit? 😲
V práci dobré, ale jsem z ní teď pořád unavená a šíleně mě bolí oči z počítače.
Na IUI jsem byla 14.1. a reinseminace 16.1. a to ještě půřád nebyl folík prasklý.

zuzka11
26. led 2009

Tak jí řekni, že můžeš být těhu, ony se mačkají různé body a některé můžou vyvolat potrat, ale bude to v poho, když jí to řekneš, uvidíš!!!!A na testu by to v tu středu už bý mohlo, ne? nebo nehcceš testovat do termínu MS????

Ty oči jsou blbý, co kapičky????

asmeena
26. led 2009

kapičky si nedávám. Jsem jenom hodně unavená. V práci čučím do počítače, doma taky (koník mi utéct nemůže)

hnedoocka23
26. led 2009

asmeen,souhlasím s Zuziík..já být tebou,zrušila to ted a přeobjednala se..to ti za to nestojí,aby sis pak něco nevyčítala.. ☹

asmeena
26. led 2009

né, to risknu, řeknu jí, že jsem možná těhu 😉 Když to tak budu odkládat pořád s tím, že budu třeba jednou těhu, tak to bych nemohla nic. Takhle jsem se už rok omezovala se sportováním. Rotoped jsem pomalu omezila, aby nedocházelo k otřesům jak říkal doktor.

hnedoocka23
26. led 2009

záleží na tobě 😉

asmeena
26. led 2009

No uvidíme. 🙂 Třeba to bude příjemný relax.

hnedoocka23
26. led 2009

jasně,já chodila každý měsíc na masáže..ale jen v oblasti krku a lopatek..a bylo fajn.. 🙂

asmeena
26. led 2009

já ještě nikdy na žádné nebyla. Když jsem se objednávala (přes email), tak jsem to té paní napsala, a ta mi odepsala ať si nic nenosím, že má vše k dispozici.
Teď jsme dojedli ananas. Mniam. Snad z něho nepřiberu. 😀

hnedoocka23
26. led 2009

a co by sis měla sebou brát??? 😕

hnedoocka23
26. led 2009

já sebou nosím akorát peníze 😀 😀

asmeena
26. led 2009

já nevím? Třeba svého chlapa? 😀 😀 😀

hnedoocka23
26. led 2009

jako nějaké oleje asi,ručník atak.. 😅

asmeena
26. led 2009

možná. Zítra si teda asi koupím těhu test a ve středu ráno ho zkusím udělat. 😉