Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
24. únor 2009

Ahoj dckami!

To je fajn, cítím z tvého psaní optimismus!!!!!Krásně si užij masáž, já se chci zítra objednat na kosmetiku - konečně 😀

dckami
24. únor 2009

jojo Zuzi, snažím se být pozitivní a udělat sama něco pro to, aby se to brzo podařilo.

Na kosmetice jsem byla asi před 14 dny, ještě jsem byla na neschopence. Čištění skoro žádné, nechala jsem si udělat masáž dekoltu a obličeje, bylo to příjemný... 😵

Zatím páá, musím makat, za hodinu jdu z práce pro holku a jdeme na logopedii.

zuzka11
24. únor 2009

Tak Ivuš jak dopadl pohovor???nenapinej nas!!!

Dckami - tal jsem si chtěl tu kosmetiku zařádit, ale nezvedaji mi telefon 😒 přeju pěkné cvičeníčko! 😉

Asmee, Miky, Mony - holčičky jak se máte vy???Chybíte tu......

ywushka
24. únor 2009

Ahojky holky,bohuzel jsem tam nemohla dnes odjet!Musela jsem jit odpoledne k lekari na kontrolu!!Mela jsem tam jit az zitra,ale to jedeme na ty segriny promoce,takze bohuzel jsem nemohla jet na pohovor☹!!!Tak sna nekdy jindy!!!

Jinak jsem dnes odpoledne musela vyridit spoustu dalsich jinych veci!!!

zuzka11
24. únor 2009

Škoda promarněné šance, Ivuš, jenom ty sama víš, jetsli to šlo nebo nešlo zařídit.......užijte si pěkně zítra oslavu a kup nějaký super dárek!!

ywushka
24. únor 2009

to mas pravdu,ze jsem to promarnila,moje chyba!Zaridit to bohuzel neslo!Taky je mi to lito,ale snad se naskytne jeste neco podobneho!!!Uvidime!!!

ywushka
24. únor 2009

darek uz mam pro segru koupeny,koupila jsem ji nausnice,sice stribrne.ale nadherne

zuzka11
24. únor 2009

Tak tady se to dneska pěkně fláká!!!

Asmee - neříkej, že tak dlouho pracuješ!!!Pořád čekám na vylíčení toho vašeho víkendíku!kromě výstavy jste byli kde???A co cheescake, chutnal vašim, nebo k radosti manžela zbyl? 😉

Já už se tak strašně těším na teplejší počasí, na procházky venku....vím, že se má žít nynějším okamžikem, ale venku je tak strašně hnusně 😠 Asi půjdu o víkendu na bazén....nebo že by už v pátek??

Ivuš - nechceš je vyfotit? Já mám s naušnicema vždycky strašné dilema......

asmeena
24. únor 2009

Hlásím se, jsem celá rozlámaná, jako by mě celou noc někdo mlátil. Naše fenka se hárá a tak si přivlastnila můj polštář a celou noc se roztahovala. Ještě ze včerejška mám skříplý sval na zádech a nemůžu pořádně pohnout hlavou, tak jsem byla v práci celá zlomená až mě z toho začala bolet hlava.

Zuzi: našim ten cheescake moc nechutna, takže manžovi zůstal. 😉 Jenom bráchové přítelkyni chutnal a chtěla recept, ale nedala jsem jí ho nezbyl na to čas. 😖
Jinak v pátek jsme jeli po práci do Jeseníku, v sobotu ráno do Brna a odpoledne přes obchody v Olomouci (kde jsem si koupila kabelku) zpět do Jeseníku a v neděli po obědě do Ostravy a v pondělí bylo kino s popcornem (dnes jsem měla celý den šílenou chuť na sladký popcorn,jsem se nějak včera navnadila).

Jinak mé testování proběhlo už v neděli, to jsem byla 24DC, ale bohužel byla jen ta kontrolní čárečka. ☹

asmeena
24. únor 2009

Ivuš: to je škoda, že jsi nešla na ten pohovor, ale ty budeš teď stejně těhu a budeš si užívat doma a přitom studovat 😀 😵

asmeena
24. únor 2009

dasulko: tak to vypadá hodně nadějně. a u jakého léčitele si byla? Nekde poblíž Ostravy? A kolik si za to vzal? Taky bych to zkusila. Pošli prosím info. 😉 A budeš poctivě dodržovat jídelníček? Upravil ti ho nějak striktně?

Zuzi: s tchýně si nic nedělej, ona je možná vystresovaná z toho, že vás nemá blízko sebe, tak aspoň uděluje rady na dálku. 😉 Ty jsi ale hodně silná osobnost a určitě to bude brzo v pohodě. Udělej si pěknou procházku po tom tvém hezkém parku, za chvíli tam bude všechno pučet a vonět a to bude potom jedna radost.

zuzka11
24. únor 2009

Asmee tak to zní jako super víkend!!!Ale taky pěkné ježdění tam a zpátky 😉 Já jěkam myslea, že jsi víc, 24DC je máááálo, já testovala asi 5 dní po vynechání a byla slaboulinkááááááá, takže šance pořád je a já VEŘÍM!!!!

Jojo, tchýně, ono by to asi bylo OK, ale byla ten den už několikátá, kdo mi chce dávat rady do života a co je moc, to je moc.......

ten skříplý sval 😖 - nechceš zajít na masáž, než se takhle trápit???

asmeena
24. únor 2009

manža mě trošku rozmasíroval nějakou ledovou mastí, tak mě chladí celá záda, ale pomohlo to tak na 30 minut. 😀 jdu si hajnout a číst knížku. Tak přeji dobrou noc. 😉

zuzka11
24. únor 2009

Dobrou Asmee, ať je brzy líp!

ywushka
24. únor 2009

Tak uz jsme z vecere doma,po ceste jsme s manzelem dostali 200kc pokuty od policajtu,za nam spatne svitilo svetlo!!Doma me to segra vynahradila,privezla mi spodni pradlo a tenisky z anglie🙂 jupii alespon neco pekneho🙂!!Manzel si dal na veci pulku piva s tatku mym a tak jsem mela strach aby nenadychal!No uvidime treba budu jeste prizvana na nejaky pohovor!!
Jinak ted uz jdu kukt na ordinaci,zitra brzo vztavame na ty segriny promoce!Mejte se krasne!! papaaa

zuzka11
24. únor 2009

tak si to zítra užijte, Ivuš! A i to prádlýlko 😉 😀

zuzka11
25. únor 2009

Dobré ránko holky!!!

Ivuš - užij si oslavy!!

Vám všem Asmee, Miky, Moni, dckami - krásný den!!!!!

Já jsem včera večer náhodně rozklikla nova.tv, normálně nám to neběží a koukla na jeden dál výměny manželek, nevím, jestli koukáte 😉 Bylo to zrovna o jedné rodině, která striktně vyznávala makrobiotiku a druhá byli striktní masožravci, byla to fakt prča, všichni se pořád snažili přesvědčit, že jejich styl je ten nejlepší 😀

asmeena
25. únor 2009

Zdravím děvčátka moje zlaté, hlásím, že mrcha dorazila a tak jdu zítra na krev a v pátek na tlak a EKG k praktikovi a ve čtvrtek mě už příští týden čeká lapárka. Ach jo, jak vám Ivuš a Očko závidím, že už to máte za sebou.

A to už jsem si říkala, že mi tato IUI vyjde a že už těhu budu, protože mám takové divné tlaky v prsech a tak... 😒

Zuzi: jo ten díl jsem myslím taky viděla. Ten manžel makrobiotik tím byl posedlí, že? A strašně hubený.

Zuzi: můžu užívat ode dneška kontryhelový čaj, když jdu na tu laparku příští týden?

hnedoocka23
25. únor 2009

ahoj všem..včera jsem bxla skoro celý den u segry a ž do večera...a dneska taky za ní,ale leží v nemocnici na infekčním s malou,asi má spálu,ale bylo taky podezření na maningokok!!
zítra čekám tchýní a tchánem a s jejich kamarádkou s Ameriky.. 🙂 tak pojedu koupit nějaké sladké ke kávičce..

as..já bych ted kontryhel nepila,stejně jdeš na operaci,je to zbytečné 😉
jdu žehlit..mějte se pá...
mrcha nedorazila a už mě to štve!!!a jsem unavená...tak nevím,jestli dneska nakouknu ještě..pá

asmeena
25. únor 2009

Zuzi: jaké máte u vás počasí? Je to na dlouhé procházky parkem? Tady dnes na chvilku vysvitlo sluníčko, tak to bylo hned pozitivní. Doufám, že to jaro už brzo přijde. 😉

asmeena
25. únor 2009

Musím se pochlubit, dnes jsem si koupila ve slevě manžestráky z 1050,- sleva na 99,-kč. Arktická modrá, sice bederní, ale já si z nich udělala do pasu, vytáhla jsem si je a dala pásek a už mi z nich prdelka nepoleze. 😀

hnedoocka23
25. únor 2009

😀 😀 asmeen ..ted si mě rozesmála..tak to je hodně velká sleva..ty jo..kdybych bydlela v Ostravě tak už pro ně jedu 🙂 o víkendu má být krásných 12st..tak na srazík se pojede fajn a věřím že z něj ještě líp 😵

hnedoocka23
25. únor 2009

holky,dneska jsem si dala do nosu..na véču..šopák s nálevem a dvě decky vína červeného...
šopák na dietku a vínko na mesnky 😀 ale mám z něj těžké nohy a ruce,nic nevydržím..

zuzka11
25. únor 2009

Ahoooooj! Už jsem ymslela, že se tu nikdo neukáže!!

peti - super sis dala do nosu!To je hend svět krásný, co? Vínko mi chybí, manžel tu te%d popíjí, já si vždycky čichnu 😉 Chudák segra a malá 😖 Snad se to nepotvrdí......

Asmee - kontryhel bych taky nepila, proč?????Stejně jdeš na tu laparku - bohužel, taky jsem doufala.......tak kalhoty a tak levné?To máš hned radost co? Já z takových nečekaných levných nákupů vždycky 😀 Dneska tu bylo fakt nádherně, taky jsem vyrazila do města, ale nic nekoupila....ale sluníčko, skoror jaro, hend bylo líp!!!Jinak teď jsem v parku delší dobu nebyla, jak bylo tak hnusně, chodím doma na pásu, dneska jsem na to ale hodila úplně bobek, byla jsem po toměstě tak mrtvá, že jsem na dvě hodiny vytuhla........

Zítra taky čekáme návštěvu, zítra bude nákupek....a dopoledne mám kafčo s kamarádkou, už jsem ji asi půl roku neviděla......

Asmee - budeme na tebe strašně moc myslet, holky to zvládly, zvládneš taky

ywushka
26. únor 2009

Ahojky holky,tak se konecne hlasiiiim🙂!!My jsme vcera byli na tech promocich v olmiku,teda vam reknu,cekala jsem ze to bude trvat tak dve hodiny a po pul hodine uz bylo potom🙂!!!Talary meli straaasne skarede!!🙂
ocka:me taky ms este nedorazila a jsem z toho docela uz netrpeliva,mam doma agolutin,premyslim,ze bych zasla za kamarakou,aby me ho pichla,ale jeste asi vydrzim do vikendu!!To mam to same-vypiju decku vina a mam to na cely vecer🙂!!Ztezknou mi ruky a nohy,manzel vzdycky rika,ze jsem alespon strasne levna,kdyz jdeme nekam ven🙂!!!
as:ty jsi takoa nakupci jak ja,taky nakupuju vzdycky strasne rada ve sleve!!Neboj,laparku prezijes!!

dckami
26. únor 2009

ahojky,
tak jsem včera byla na masáži - jmenovalo se to masáž pro zdraví a bylo to úžasný 😀 V po ndělí jdu znovu a za týden mi doporučil lymfatickou masáž celého těla. Je to teda balík, platila jsem za hodinu tisíckovku, ale stálo to za to. Lepší jsem nikdy nezažila a masér byl fakt fešák. 😅

zuzka11
26. únor 2009

Dobré ránko!

Tak koukám, samé pozitivní zprávičky!!!

Ivuš - jsem moc ráda, že sis to užila!Měla ségra a mamka z dárků radost???Držím palce na tu MS, ať dorazí a už se může začít něco dít!!

Dckami - tak fešák, hmmmmm 😀 Hned je to lepší, viď? 😉 Užij si to.

Asmeee, Miky, Mony - úspěšný den v práci a ukažte se nám tu občas!!!

Já jdu za chvíli na kafčo s tou kamarádkou, moooc se těším, pak drobné nákupky a úklid před večerní návštěvou a pak konečně se snad objednám na tu kosmetiku, včera mi to nebrali a já nerada mluvím na záznamník 😖

ywushka
26. únor 2009

dckami:masaze jsou uzasna vec,taky rada chodim🙂

Zuzka: jo segra dostala od nasich notebook, zlatou minci-za 15tis KC, a 300liber na novou televizi🙂 aby si ji mohla koupit v anglii

samozdrejme ji ted kazdy vystrkuje,ze je super,ze uz je magistra a podobne!!Docela me to mrzi,protoze o me si nikdo ani nemysli,ze bych nekdy nejakou skolu jeste mohla delat!Dnes jsem to trosku i obrecela,protoze me to docela mrzi,jak se tady porad vystrkuje ona,pritom na prakticke veci je uplne neschopna,ale to uz tady nikdo nevidi!!!Ale v kazde rodine je neco!!A ani si nedovedete proste predstavit,jak bych straaaasne chtela tu skolu udelt,budu snad pro to delat uplne vsechno,jen abych jim konecne ukazala,ze nejsem takova jak si oni porad mysli....

miky123
26. únor 2009

ahoj děvčata,

mám ted strašně málo času,šefino má volno ted mají u nich jarní prázdniny a on má 2 kluky dvojčata tak staré jako Davča tak si tento týden užívaji ,zato já už se začínám domu plazit unavená 🙄 ,včera mi došla MS,a ještě mám chřipku 😝

Tak jak sem si myslela že lázně v Jeseniku jsou jisté ,tak omyl.V pátek mi má volat revizní lékař z poj. že Davčovi projednávají jiné lázně ,pry vhodnější a to bud Luhačovice,Bludov.
Dneska jsem ráno s ním ještě fičela na kontrolní odběr krve po tom tehdejším accetonu,byla tam jen sestra a on viděl poslední možnost jak se eventuelně vymanit ,aby nemusel na odběr .Začal s ní smlouvat k čemu musí mít tolik odběru ? a ona mu vysvětlila že měl špatnou krev tak proto,zavěr byl jeho ten že když byla tak špatná tak to asi umře.Nakonec přišla Dr. a odebírala mu krev ona a my2 se sestrou jsme ho drželi 😨 ale to bylo ještě málo tak šli pomoct z čekárny dva lidi 😎 😀 😀 ach jo příště jde s nim manža 😎 😉

Teda já když sem byla malá tak sem se taky bála píchání ,tuž ale tak semjak on neřádila 😀 😀

Tchýně s tchánem jedou v červenci do Bulharska tak že vezmou i Davču,tak musím jít vyřídit jemu pas ,tak mam v plánu to zvládnout v příštím týdnu kdy mají prázdniny.

miky123
26. únor 2009

manža ted vyrazil na školení,tak je čistý vzduch,nikdo neprudí 😎 😀 😉 ,přijede až kolem 3hod.

Jak píšete o masážích tak mám kamarádku ,která se tím živí a zrovna včera mi říkala že se jí tam naučil chodit chlap a když do masíruje tak se mu vždycky postaví lulan 😀 Než se mu to stalo tak se obědnával vždy na masáž 1 krát týdně ,a ted po ní vyžaduje aby ho masírovala 1 krát denně 😕 😀 😀 ,že na penězich mu nezáleží,a to k TEM místum se ani nepřiblíží,ona předtím pracovala v láznich Klímkovice a měla na starosti těžce postižené děti na rozmasírování ,říkala že to bylo hodně na psichiku,ted to má teda o něčem jiném 😀