Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
2. bře 2009

Zdravííííím!

Včera jsme dorazili odpoedne z "chaty" - nakonec se ukázalo, že je to spíš luxusní 3 pokojový byt v horách, bylo to strašně fajn, pokecali jsme, prochajda byla, kuicu byli v neděli na lyžích, já si četla na terase.....fakt pohodička, ale jak jsem přijela domů, tak jsem vytuhla......A dneska jsem měla němčinu, přišla jsem, naobědvala se a zase vytuhla.........

Jak jsem dočítala - Asmee - fuj sny, všechno bude OK, uvidíš!!!!Kdy máš den D???
Ivuš - je to otrava, ale ta MS přijde, uvidíš, zatím si pěkně děláš radost kadeřníkem a masážema, supeeeer 😉
Mony - 17.je tu nato šup!!!Nevím, jestlis mi odpověděla, budete mít zase PGD??

asmeena
2. bře 2009

zuzi: nastupuju ve čtvrtek, ten den mi to udělají a snad v pátek mě pustí.

hnedoocka23
2. bře 2009

Ahoj Zuzík,to ti závidím,taky chceme vypadnout na chatu,společně se sestrou,vezmeme psy...a vyrazíme...ale kdy..možná za 14dní 😉

asmeena
2. bře 2009

Očko budeš měnit tu fotečku v pase?

hnedoocka23
2. bře 2009

jo,foták jsem našla,ale baterky ne...to je bordel od manži!!!!ptám se kde jsou..odpověd nevím... 😠 tak nevím kdy si vyměním,snad zítra..

asmeena
2. bře 2009

a co fotečku mobilem?

hnedoocka23
2. bře 2009

no pokud nenajdu ty baterky,tak tím mobilem...ale ted už to kalím...

ywushka
2. bře 2009

dobrou noc holky!!🙂 my se jdeme kukat na telku🙂,ale ja jsem hooodne nevyspana,mela jsem tu predeslou noc nejakou divnou,tak to musim dnes dospat a zitra od rada budu delat tady nahore poradek,je tu uplne vsechno a potrebuju tady poradne uklidit!!!🙂
tak dobrou nocku vsem a krasne sny

hnedoocka23
2. bře 2009

Dobrou noc Ivi.....hezký zbytek dne.

ywushka
3. bře 2009

Krasne dobre ranicko vsem🙂!!!Ja jsem si dnes naplanovala veliiiky uklid🙂,takze doufam,ze ho taky splnim!🙂,ale musim pockat az se vsichni vzbudi,protoze si chci vzdycky k uklizeni pustit nahlas pisnicky🙂-to me pak uklizeni nejvic bavi🙂!!!
manzel uz sel do prace, se ma🙂

KRASNY DEN

asmeena
3. bře 2009

Dobré ráno Ivuš, tak to sis dala pěkný závazek, já už uklidím jenom obyvák, ale chce to i s oknama a mám celý být krásně uklizený, ale než uklidím ten obyvák, tak zase v ostatních místnostech bude binčus. 😒

ywushka
3. bře 2009

No prave,ja uz jsem zacala mistnosti kde mame boty-teda spoustu bod...tam jsou i veci co mame nove do domecku a podobne....bylo tam silene mnozstvi krabic a stareho obleceni--to jsem mimochodem nasladala do krabice od bananu a odvezu to na sbirku...🙂!!!a pak jsem tam mela snad uplne vsechno na co si vzpomenes🙂,kazdy tam vzdycky neco odlozi,az je to jedno velke skladiste!🙂Tak jsem to vyhazela na vlecku co mame u meho domu🙂 a alespon to uz mam🙂 ted poujdu pokracovat mistnosti tady u pocitace a na konec si necham nas pokoj🙂!!!Dole uklidi snad mamina a nebo si to necham zase na zitra,snad staci,kdyz se to tam uklizi obden🙂

hnedoocka23
3. bře 2009

dobré deštivé ránko všem....taky se dneska chystám na úklid..i okna by potřebovala,ale dneska to prdím..dneska jdu na solárko a odpo k mamce,má skříplý nerv,tak jenom leží boráska.......hezký den přeji

ywushka
3. bře 2009

No tatka si zase porad stezuje ze ho neco strasne boli od prsa az po lopatky pres podpazi....jsem mu rikala,ze ja nejsem doktror,ze to muze byt cokoliv,ale on si nechce zajit ani na masaze ani k doktorovi!!
Ja uz jsem bahore douklizela...schovalne vam to nafotim a dam si to do albicka,aby jste videli,jak jsem straaasne sikovna holka🙂!!Ale berte to s rezervou,je to bydleni u mych rodicu🙂

zuzka11
3. bře 2009

Ahoj holky! 😉

Tady jste všechn ytka pilné, tak to já aspoň ustelu a vlítnu na kuchyň 😀

Asmee budu na tebe moc myslet, bue to OK, uvidíš!!!!

Peti - mě to uniklo, ty jsi taky ostříhaná???Super, těším se na fotečku!!!!!

Ivuš - hned jdu mrknout, jak jsi pilná 😉

U nás je taky deštivě, ale mám docela pohodu, čtu knížku ke zkoušce a jde to, je o nevěře, docela čtivá, odpoledne mě čeká dom.úkol z gramatiky, to bude horší.......a taky musím vyrazit na nákup pár drobností.......

zuzka11
3. bře 2009

Ivuš máte moc hezky baevně laděnou ložnici, optimistickou, fakt vypadá moc hezky!!!A jsi na barevné botičky, viď?? 😉

ywushka
3. bře 2009

no to bez🙂 kdyby jsi videla co jsem povynasela krabic z toho naseho skladiste🙂!!jeste ze mame pred nasim domem tu vlecku🙂 jinak bych to nemela kam dat🙂

monajs
3. bře 2009

Bré poledňo děvčice 😀
Právě jsem dorotopedila-jen 8 km- UF UF UF - nic se nemá přehánět 😉 mám všecko propocené-eeee 😝

Včera jsem si místo noční vzala dovču,protože jsem večer dostala hrozný KOPR.Jsem ostuda,ale mně to neva 🙂

Zuzi,to IVF budeme mít zasče s PGD,protože jsme měli vlastně z 11 jen 5 dobrých.Tak nechceme nic zanedbat když je to jakoby poslední pokus od pojišťovny.
Tak mně napadá-když přejdu k jiné pojišťovně,tak mi nebudou platit další IVF,že? Ve formuláři je vlastně otázka kolik jsi již měla pokusů.Chjo,to je škoda... 😉

Iwuš,máš tam moc hezké fotky a ta svatební,prostě kočka 😀

ywushka
3. bře 2009

jejda dekuju se normalne za tolik chvali od vcerejsiku asi zacnu cervenat🙂

zuzka11
3. bře 2009

Moni nevím.....tohle jsem nezkoumala.....ale asi bohužel 3 pokusy a šlus......ale nemylsi na neúspěch, vyjde to!!!!!KOPR je něco jako lenóooora??? 😀

Ivuš - jak jsi zmiňovala ten svůj kouzelný make up a pudr, prozdaríš značku???protože fakt není vidět žádná nedokonalost........

ywushka
3. bře 2009

Lancome-uzasny make-up a pudr od clinique-pouzivam ten na zmatneni na aknozni plet!!!

ywushka
3. bře 2009

zuzi dala jsem ti do meho albicka,jak plet vypada bez make-upu,aby jsi videla,ze opravdu mam akne!!!a ne jen ledajake!!!

monajs
3. bře 2009

Ywuš,teda,viděla jsem mnohem horší,nehledě,že ty pro pleť něco děláš a ty ostatní ani moc ne.Ale ten make-up je teda fakt dobrý.
A ložnice je krásná 😀 A kolik botiček? 😀

Zuzi,KOPR je ještě horší jak lenóra.... 😉

ywushka
3. bře 2009

no ja jsem v puberte mivala takove to zanetlive akne-to byla naprosta hruza-obrovske slite buchory pres cely oblicej az po krk,nebylo mistecko,kde bych tenkrat nemela neco!!☹!!Ted uz je to lepsi!!!

ywushka
3. bře 2009

no jo proste moje barva-ruzovka🙂

ywushka
3. bře 2009

jeste jsem tam ted pridala fotky s make-upem🙂

zuzka11
3. bře 2009

Ivuš máš můj obdiv, fakt jsi kouzelnice 😉 A pomohla ti antikoncepce??Jinak v těhu se těš, bude pleť bez poskvrnky....teda aspoň u mě, a to jsem předtím taky občas návštěvníky mívala a bez aknecoloru nevyjdu na ulici 😉

Mony - 8km je ti málo????Jsi dobráááááá!

monajs
3. bře 2009

No rotopedila jsem asi 15 min a zdá se mi to málo.Ale posledních 5 jsem jela a funěla jak hroch

ywushka
3. bře 2009

jo antikoncepce byla na akne super-tim se vsechno vyresilo,ale ted uz jsem spokojenejsi,po vysazeni antikoncepce to bylo mnohem horsi!!!Ale ja si delam kazdy den nebo obden jeste zabaly z repikateho caje-proste uvarim caj a oblozim si s tim oblicej-strasne to pomaha!!!

hnedoocka23
3. bře 2009

iVI,JÁ JSEM ŽÁDNÉ FOTEČKY NENAŠLA,UŽ JSI JE SMÁZLA?