Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
6. kvě 2009

No cesta netrve dlouho,asi tak 45 minut,ale kdyz je zacpane brno,tak i 1 a pul a krev se odebira do osmi hodin,takze vzdycky vyjizdime radeji driv!!Dneska uz jsem doma,musim zase cekat na vysledky,mam volat mezi jednou a druhou hodinou!!!To jsou zase nervy!!!Preju krasny den

ywushka
6. kvě 2009

HCG je dneska 1696, v pondeli to mame i s ultrazvukem.....

lenkacar
6. kvě 2009

ywus tak to je moc hezký!!!!!!!!!!

kat77
6. kvě 2009

Ahojky holky, jen jsem tu na skok

Iwush to je fakt super...u mě NEW to že, příští týden další IUI...

katrin111
6. kvě 2009

moc moc blahopreji iwusko???????????? 😵

meduna
6. kvě 2009

ahoj Ywus,to budou urco dvojcatka,boze to je napinave,at uz je pondeli vid a das nam hnedka vedet 😉 😉 😉

ywushka
6. kvě 2009

len: dekuju!!!

meduna: no jasne ze vam dam hned vedet🙂,ja jsem sama jak struna napnuta🙂

Ja jsem usnula odpoledne zase,v noci se me zase nebude chtit spat🙂

asmeena
6. kvě 2009

Ivuš: tak super zprávička, už jsem nedočkavá kolik bublinek bude na UTZ.

meduna
6. kvě 2009

to je nas plno nedockavek ,kolik bublinek ta Ywuska ma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

asmeena
6. kvě 2009

medun: to teda jo. To jsou tak super zprávičky, že to dokáže člověka nakopnout do dalšího snažílkování.

ywushka
7. kvě 2009

🙂 no na to jsem hlavne nejvic zvedava ja,bohuzel manzel bude zase na cestach,takze to prvni uvidim ja,ale necham si udelat fotecku,pokud na to nezapomenu,samozdrejme pokud uz tam nejaka ta bublinka bude🙂

Preju vsem krasny den

zuzka11
7. kvě 2009

Dobré ránko!

Ivuš taky moc gratuluju, je to úspěch jako blázen! A tipuju dvě 😉

Asmee - jak s emá ty? jaký byl víkend v jeseníku?

Peti - co ty, už je depička lepší? A jste rozhodnutí do toho jít? Jinak 25% říkají vude, takže ať ji má nebo ne, je to cca tolik.....

medun - ahooooj! jak se máš ty? Co návrat do práce? 😒

Moni - Miky - kočky jak je?

ywushka
7. kvě 2009

zuzka:tebe jsem tady nevidela ani nepamatuju🙂!! No uvidime v pondeli🙂

ywushka
8. kvě 2009

krasny slunickovy den!!!

ywushka
8. kvě 2009

cely den zase nikdo!!🙂,tak dobrou nocku vsem

asmeena
8. kvě 2009

Ahoj holky, včera jsem se sem nedostala, protože jsme hned po práci jeli do Ikey a koupili konečně šatní skříň do ložnice, tak jsme ji hned montovali a je úplně úžasná, mám na spodku i koš do kterého můžu zastýlat peřiny. Protože mě docela mrzelo, že ta postel co máme je tak nízká, že pod ní nejde dát žádný úložný prostor na peřiny. Tak jsem to vyřešila tím košem ve skříni a je to super. 😉

kathyna
8. kvě 2009

Ahoj holky,
Tak OPU mám v pondělí, vypadá to na 7-8 folíků 😉
Dobrou

asmeena
8. kvě 2009

kat: tak to je pěkné, budu držet pěstičky.

kathyna
8. kvě 2009

Dík, pak napíšu 😉

asmeena
8. kvě 2009

No to očekáváme. 😀 A jenom samá pozitiva. Sluníčko svítí pro lepší zítřky. 😉

ywushka
9. kvě 2009

kat: tak to budeme vsichni drzet vsechny palecky!!! Presne tak,slunicko nam pekne sviti, vsechno kvete,tak musime kvest i my🙂!!!

Preju kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasny den plny slunicka! My jedeme dneska na takovou malou oslavu narozenin,svagrova ma 40,puvodne to mel byt jen obed pristi tyden,ale nakonec je to i dneska u nich!🙂Musim zajet koupit nejakou kytku🙂

ramonaa
9. kvě 2009

Ahoj holky, jen bych se potřebovala zeptat, jestli nějaké z vás nezbyl Utrogestan, potřebovala bych tak 3 balení, že byste mi ho poslaly na dobírku. Mám problémy, ležím doma a tak než se dostanu k doktorce, tak by se mi to hodilo. Díky.

asmeena
9. kvě 2009

romi: a to bereš ještě v 18 tt utrogestan?

ramonaa
9. kvě 2009

Jojo beru, kvůli lonskýmu potratu v II. trimestru a tvrdnutí břicha.

ywushka
9. kvě 2009

ramonna: tak s tim ti bohuzel asi nepomuzu,ja taky vyjdu do kontroly tak tak....mam jen jedno baleni to je asi 30 tablet,ale to je vsechno...!!A to bohuzel budu potrebovat!!! Rada bych ti pomohla!!!

ywushka
10. kvě 2009

Krasne dobre ranicko!!!🙂
Ja jsem si v unoru zaregistrovala prednasky v brne (to musi kazda sestricka sbirat body a ty dostava za prednasky ktere navstivi),takze se dneska musim jet zaregistrovat do brna odpoledne a ve stredu si jen vyzvednu body🙂,prece nebudu cucet na prednaskach🙂!!! Manzel z toho nebyl nadseny,ze me musi odvest🙂,alespon budeme mit vylet,stejne musime vyzvednout doobjednanou dlazbu v siku!🙂 a ukecam ho mozna i na nejaky nakup🙂,ale to se na nej budu muset straaaasne moc usmat🙂!!! Preju hezky den plny slunicka🙂

asmeena
10. kvě 2009

Ahoj holky, Ivuš, tak si uděláte pěkný den. To je super. A jak se jinak naše těhulinko cítíš?

ywushka
10. kvě 2009

as: jak kdy...ale hodne unavene predevsim,porad bych jen spala🙂 a uz mi dneska prisel i naznak nejake male nevolnosti,ale nezvracela jsem jeste....!!🙂

my uz jsme i po vylete🙂,vyjeli jsme driv uz dopoledne a pak jsme se zastavili v olympii nic se mi ani moc nelibilo,ale za to jsem koupila sestrencine male darek-v dubnu se narodila,tak jsem ji koupila kratasky a tricenko na leto🙂,snad se to bude libit!Ja si jdu ted lehnout!!🙂Krasny den

larri
10. kvě 2009

ywushko,pamatuji si,kdyz si se chystala na laparku a ted jsem zjistila,ze uz cekate miminko.Moc a moc gratuluji.

ywushka
10. kvě 2009

larri: no moooooc dekuju,ale ted jeste zalezi na tom,jestli to bude vsechno v poradku,vis jak to je,dokud ho nedrzis v naruci,tak vyhrano neni....