Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

hnedoocka23
1. dub 2009

no,možná vyrazím dneska si něco koupit...a pak se pochlubím... 🙂

hnedoocka23
1. dub 2009

koupila jsesm si černou dlouhou sukni,modlila jsem se,bylo to přebrané,at mají mé číslo,no neměli samozřejmě,tak jsem šáhla po 36 a je mi superovní..,pak červený svetříčekmtakový letní,moc pěkná barva a je kratší,ale né jak bolerko,zase o toršku delší něco mezi..a pak černé triko na ramínka s krajkou..a další dvě trička na hrubší ramínka růžové a fialkové...
pak jsem šla do humanicu a uviděla jsem tam krásné červené dřeváčky,tak pro t se stavím asi v pátek... a ještě potřebuji kratasy riflové a jsem spokojená 🙂

ywushka
1. dub 2009

Ahojky holky,uz jsme konecne prijeli v pul seste jsme rano vyrazili a ted jsme konecne doma,jdu do vany a hura do hajan!Tak krasny vecer vam preju!!!Zitra toho snad uz zase vic nakecam🙂

ywushka
2. dub 2009

Krasne dobre ranko!!🙂

asmeena
2. dub 2009

Dobré ráno,
dnes to vypadá, že bude krásné jarní počasí.
Já zrovna čekám na malíře, mají přijít v 8:00 a začne velká malovací akce. Všechny věci jsem včera nanosila z ložnice, kuchyně, koupelny do obyváku, takže se v něm nedá pořádně hýbat. Ale mně dnes stačí, když budu mít alespoň malé místečko na sezení a ten noťas už se na klín vejde. 😉 - můžu aspoň celý den koníkovat. 😀 když jsem to poslední dobu trošku zanedbávala.

ywushka
2. dub 2009

Tak vy budete malovat??Je se mate🙂!!!Ja uz se taky moooc tesim az neco takoveho konecne budeme delat!!!!I vcera bylo nadherne a dneska taky uz leze oskar ven🙂!!!

asmeena
2. dub 2009

no, já jsem měla ještě pěkně vymalováno i ta ložnice ušla, ale nějak to na mě sedlo, že se to s tím miminkem nedaří, že uděláme novou ložnici. Původně jsme tam měli skříně styl dětský pokoj a pořád jsme říkali, že až budou jednou děti, že se to bude hodit. Ale to už mě nebaví pořád čekat, tak skříně odkoupil brácha. Postel jsme včera rozsekali a vyhodili a snad o víkendu nebo příští týden jedeme pro koberec a do Ikey pro skříně a postel, takže teď budeme zatím v provizorních podmínkách.

malíři jsou dochvilní, přišli přesně v 8:00. 😉

ywushka
2. dub 2009

Manzel je na stvabe a brousi podlahy,tak ja se celkem ted nudim,pouklizela jsem a ted budu asi sedet u pocitace v utery jsem byla na lymfodrenazi a strasne me z toho ted boli nohy!!

hnedoocka23
2. dub 2009

ahoj holky.... 🙂

asmeena
2. dub 2009

já jsem se teď dodívala na nějaký film Podvod - a bylo to šíleně zdlouhavé. 😒

ywushka
2. dub 2009

Ja jsem byla do ted na stvbe,venku je nadherne,tak jsem pracovala na dvore-rozhazovala jse hlinu po dvore,aby se to konecne trosku srovnalo a mohli jsme zacit delat chodniky za chvilku!Manzel porad jeste brousi podlahy!!!

ywushka
3. dub 2009

Halii haloo kde jste kdooo???🙂 dobre ranko vam preju🙂

miky123
3. dub 2009

ahojte,
Na 10hod sem obědnaná k Dr.na UZ,tak mám ještě chviílku čas.
Nemam moc náladu,šefino v práci mi řekl že odchází ,a chtěl abych si přibrala ještě nějakou práci když prý tam už nebude abych byla na lepším.Já už ale nic anikam chodit nechci abych mohla byt doma S 😲
Nevim co mam dělat 😖
Na krev jsme s manžou byli nakonec ve středu,ve čtvrtek jsem zjistila že mám v peru-gonal méně než si mám píchnout dávku 😠 ,tak jsem znovu jela do centra.Tam mi řekli že se to někdy muže stát ,plní to stroj ,dodali potřebnou dávku a jela sem ,no a dnes tam jedu znovu na ten UZ 😖

zuzka11
3. dub 2009

Zdravim!!

Miky moc drzim palce na kontrolu!!!ja s tim perem taky valcila, poradne jsem si poprve neprecetla navod a dala si prvni davku vic a pak celych 14 dni trnula, ze to bude vsechno na nic.....

Mony - kocko jak ty? Moc na tebe myslim!!!

Asmee - tak jasne, Podvod ne🙂))Nehral tam nahodou Richard Gere?Co maliri, jak jsi spokpojena?

Peti - super ze sis udelala radost, ja se na to chystam dneska, ale ne obleceni ale kosmetiku, make up, kremik, uz se tesim, hned odpoledne vyrazim.....

Vcera jsme byli vecer s manzou v recke restauraci, prochajda....fakt uz byl krasne jarni podvecer.....

hnedoocka23
3. dub 2009

ahoj holky,jdu vás jen pozdravit a zase pádím,dnes není čas a od 18hod budu zase v práci..hezký pátek přeji,mějte se krásně 😵

monajs
3. dub 2009

ahoj holky,
pořád ještě čekám na telefon z laboratoře kolik máme dobrých embryjek 😒
ale snad tam bude nějaký bojovníček a zítra frčíme pro ně 😀

monajs
3. dub 2009

tak,právě volali,ještě nemají před sebou přesný počet,ale prý tak 5-6 jich je dobrých a asi i vhodných k ET.Tak v 7,45 jdeme na to. 😀 😀 😀
Teď jdu na kafčo s holkama z práce.Tak zatím papa
Ass,tak jaké máte barvičky?

ywushka
3. dub 2009

Ja jsem byla zase cele dopoledne na stavbe,delali jsme s manzelem zase na dvore!!!!A ted si jel nekam pro nakladak a za chvili prijede tak pujdeme pry umyvat auto a mozna taky na vylet do brna do obchodaku -to bych si docela i prala🙂!!!A jeste me ma prijit obkladac na koupelny tak snad dorazi dnes!!!

mona:tak to vypada dobre!!!Drzim palecky

asmeena
3. dub 2009

monajsku: zítra už jdete na to? A to už jsou po tom PDG?

asmeena
3. dub 2009

Tak ložničku mám žlutou, včera jsme koupili i koberec - taková hurá akce. Vběhla jsem do prodejny po 5ti minutách koberec vybraný i zaplacený a až potom jsem chtěla po prodavači, ať mi ho víc rozmotá, ať mám představu. 😀 Ale myslím, že jsme vybrali dobře. Má takovou barvu jako náš pudlík - aprikotek světlý 😀
Já dnes byla v CAR na UTZ před IUI a sliznice nic moc 0,4 a asi 3-4 foliky, tak v pondělí jdu na IUI a ve středu na reinseminaci.

asmeena
3. dub 2009

Ivuš: ty jsi taky pořád v jednom kole. Ten obchoďák bych ti přála, ale taková procházka někde venku taky není k zahození.
My zítra jedeme na otvírání zámku v Hradci nad Moravicí - už se těším.

zuzka11
3. dub 2009

Mony to mám ale radost, tolik jich je dobrých!!!!!!Tak si užij kafčo a zítra je máš u sebe!

Asmee - teeeda tak tobě taky jich roste tolik?neboj ta sliznice se jeste vzmatori, porad beres ten pepr?

Ja si dneska udelala radost, me by snad ke stesti stacila i jen ta prochazka, vystoupila jsem z metra a sla pesky a byla to naaaadhera, a pak jsem si jeste koupila ten make up a tvarenku - nikdy bych nerekla, co udela "ta spravna" barva, jsem fakt jak vymenena, plet vypada zarivejsi, jasnejsi, a ja vypadam ze mam energie na rozdavani🙂)))Vy uz to urcite vsechny znate, to jen ja jsem takovy neznalek......ale ted uz znalek 😀

asmeena
3. dub 2009

zuzi: sliznici mám nízkou, protože jsem brala clostilbegyt, ale snad do pondělí trošku ještě povyroste. Taky se v pondělí zeptám Dr. na ten prednison (jsem zvědavá jestli mi ho dá).
Pepř beru pořád. 😉 Tak to by bylo, aby nebylo. 😎

A co se týká nějakých make-upů a pudrů - tak to já si akorát koupím, ale vůbec to nepoužívám, protože jak se tím natytlám, tak se mi pak dělají jebošci.

asmeena
3. dub 2009

Honila mě mlsná, a protože omezuji sladké a všechny druhy brambůrků a tyčinek 😀 tak jsem si udělala frapíčko a mám ho skoro stejně dobré jako v Řecku. 😉

asmeena
3. dub 2009

A dnes jsem si konečně koupila něco erotického na sebe. 😀 Manžel už mě týden přemlouval, že mi koupí černou průhlednou košilku, ale já že né. A dnes jsem si ji šla koupit a bude večer překvápko - i když manža se chtěl šetřit na pondělní IUI, ale už to neřeším, protože pokud to bude mít přijít, tak otěhotním i tak. 😵

asmeena
3. dub 2009

Očko: co ty tvoje dřeváčky? Zašla sis je koupit?

zuzka11
3. dub 2009

Teeeeda Asmee to bue krasne prekvapeni na patecni vecer!myslim, ze bude mit radost a zachveje se zem🙂)))

asmeena
3. dub 2009

Tak země se zachvěla a košilka měla velký úspěch. 😉 Ať se inspirujete, hodila jsem si ji do albíčka. 😎

asmeena
3. dub 2009

teda ještě nehodila, protože jsem zapomněla, že píšu na manželově noťasu a tu fotečku tady nemám uloženou, tak jindy. 😉

miky123
3. dub 2009

asme:si mě nachytala stou košilkou 😀 ,já jsem si nepřečetla ten poslední příspěvek že tam ještě není a už jsem hledala na tvém albu 😎

U mně je jen nove to,že Dr. říkal že vidí cca-14 vajíček,a že když beru Synarel tak vidí ,že vajíčka se zvětšují pomaleji a mám přijít znovu na UZ v po.na 10hod.