Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
12. dub 2009

Jo holky,uroda muze byt,ale jen ve vajecnikach, potom pri OPU,uz tam byva jen malicko,mam strasne moc foliku,ale prazdnych bohuzel!Hodmony me nastesti asi nijak nevyskocili,tak mam porad 150jednotek puregonu!!!To je porpve co me nesnizuji davku!!! Mejte se krasne

kotjatko
12. dub 2009

zu:ahojky,u mne pro zatim nic se nezmenilo,trosku mne poboliva podbrisek,ale ne moc,jen kdyz chodim,tak cytim vajecnik(mam jen jeden),ale jinak nic zvlastniho.Tak nevim,musim vydrzet do uteri,pak mi udelaji zase ultrazvuk,a odeberou krev.Moc ti dekuji,ze na me myslis i o Velikonocich,tobe preji jen to najkrasnejsi,co si prejes!

zuzka11
12. dub 2009

Ivu - treba to ted bude jinak!!!Hlavne ze jsou a je nadee!

Kotjatko ja na tebe fakt myslim, hodne mi pripominas me, vim, jak jsem byla zoufala, ale pak to vyslo a strasili me!!!Takze to jeste nebal, chovej se zatim jako tehotna a v utery hned dej vedet.......A moc diky za prani 😉

Ted koukame s manzelem na Cokoladu, jsem strasne chytlava, hned bych si taky dala 😀

ywushka
13. dub 2009

kotjat: taky ted stimulujes??Ja jdu taky hned v utery na kontrolu! Nejriv me doktor rekl ze az ve stredu,ale nakonec me pozvali uz v utery,tak to je totiz vzdycky!!🙂 Jenom jsem rada,ze me nesnizili ty jednotky,mozna z toho vytrepeme neco vic🙂!!!Jinak ted uz nesmim nic delat,nijak se namahat a podobne!!!Ale tento prikaz vzdycky rada dodrzuju 😀
Jejda manzel je slovak a tam se polivaji vodou mista normalniho bouchani protkem🙂,tak me rano oblel,potvora jedna🙂!!!
Jdu neco posnidat🙂,tak krasny den vsem,tyto svatky nemam vuuubec rada

zuzka11
13. dub 2009

Ivus Kotjatko je uz po IVF a ceka na vysledek, boji se neuspechu..........

ywushka
13. dub 2009

zuzka: jejda ja jsem mala popleta!!🙂

ywushka
13. dub 2009

Ja jsem hlavne velky zapometlivec🙂

monajs
13. dub 2009

ahoj holky 🙂
Kotjatko vítám tě a držím palečky 🙂

Ach jo,už se moc pozoruju a začínají mě bolet prsa a pobolívat v podbřišku jako před MS.Dnes jsem 9 den po ET tak uvidíme.Ale nějak si teď moc šancí nedávám.Ale snažím se nemyslet na nejhorší.
Tak pěkný zbytek velikonočního pondělí 😀 Manža před chvílí volal a pěkně se mu motal jazyk.Jsem zvědavá,kdy mi dorazí domů 😀 Asi mu zrovna rozestelu postel.Nechodil mrskat 3 roky a dnes s klukama vyrazil,tak si to asi užívá 😉

floskula
13. dub 2009

ahoj baby. podla temy sudim, ze mate za sebou aj neuspesne pokusy. viete mi povedat, na com to stroskotalo? ja som len po 1. IVF, zajtra som mala ist na krv, ale po spineni prislo riadne krvacanie, takze je to v haji. ako ste to mali vy? 😖

ywushka
13. dub 2009

flosku: tak to je mi lito,ale jak ti rekne kazdy lekar v caru,ze krvaceni jeste nic neznamena,taky jsem krvacela jeste pred odberama a rekli mi,ze to jeste nic neni,sice nakonec to bylo negativni,ale jeste bych vydrzela do te krvi,urcite tam bez!!! A na cem nam to ztroskotalo??To netusim!!!Proste se to nepovedlo,proto ted uz jsem ve 3.cyklu!!

Jinak holky,zrovna jsem dnes odpoledne vyhrali sedacku na aukru,kozenou,cernou,tak snad bude dobra!!🙂,lidi co si ji tam uz od toho prodejce koupi jsou s ni spokojeni,tak snad budeme i my!!🙂Uz se tesim az mi prijede domu🙂!!

kotjatko
13. dub 2009

monajs:nemej strach,trosku pobolivani k tomu patri,treba se prave zavrtavaji,me taky bolelo v podbrisku 9 den jako pred MS,ale nedostala jsem to,tak ze hlavne klid.
Ja zitra jdu zase na ultrazvuk a krev,uvidime ,co mi reknou,strasne se bojim mimodelozniho,to uz radeji at odkrvacim normalne,co se da delat.

hnedoocka23
13. dub 2009

AHOJ HOLKY,JDU VÁS DOČÍST..

hnedoocka23
13. dub 2009

kotjátko,tak hodně štěstí zítra,držím palce,tobě monajsku taky...a kdy asi tak tetsneš?? 🙂

ywushka
13. dub 2009

kot:taky drzim palecky a uplne vsechny!!I ja jdu zitra na kontrolu,jsem 9-ty den cyklu zitra,nejspis uz se domluvime i na OPU,predpokladam ze asi ve ctvrtek nebo patek!!!

hnedoocka23
13. dub 2009

Ivi,tak to už máš za pár 🙂

ywushka
13. dub 2009

🙂 asi jo🙂
Jinak preju hezky vecer a zitra vam napisu jak jsem dopadla!!Papa

miky123
13. dub 2009

Ahoj holčiny,
stále máme problémy s netem 😠 ,musím psát od kamaradky,sousedkynebo z práce.

Z centra mi ještě nikdo nevolal ,tak asi opravdu to sestřička popletla a zavolají mi zítra.

Za Davčou jedu od středy -ted až do jeho ukončení tj.21.4-utery.
V lázních neni net,tak ani nebudu vědět co je tady nového 😒

Musím na chvíli odejít mamža přišel,že je u nás nějaká paní a chce se mnou mluvit,ještě přijdu 😎

asmeena
14. dub 2009

Ahoj holky, tak se hlásím po návratu z Jeseníku. Bylo nádherně, nachodila jsem spoustu jarních kilometrů, tak jsem hodně spokojená.

Vůbec nemám poslední dobu čas pořádně něco napsat, tak teď píšu jen v rychlosti z práce, ale už zase budu muset makat. Jinak číst vás čtu, ale když chci něco potom napsat, tak zapomenu co jsem chtěla.

Moni: neboj, dali ti přece ty nejlepší embryjka, tak to by bylo, aby nebylo. 😵 Se připojíš pěkně k Zuzíkovi a za chvilku se budete spolu bavit a tom jak se perou plíny. 😉 😀

ywushka
14. dub 2009

Ahojky holky,uz jsem z kontrole doma,ted musim jeste pockat na vysledky,ale jinak mam uz i nejake 17mm folikulky a asi 20 10mm folikulku,vsechno si to ani nepamatuju!!!Takze vam ani nenapisu presny pocet!!A v patek bude asi OPU,teda asi nejspis,uvidime co me dnes reknou podle vysledku!!Jinak preju hezky den plny slunicka!!!Pa

jujuju
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monajs
14. dub 2009

ahoj holky 🙂
Ivuš,to bude s tebe asi v pátek úroda jak z nosnice měsíce 😀

Holky,díky za podporu,zítra se zkusím testnout,ale jak tam nebudou //,tak si mě nepřejte. 😉 Ale už asi nevydržím čekat.A když tam ty potvory nebudou,tak mě trefí. 😠 Vím,že je ještě docela brzo,ale většina holek mívá //už od 9 dne,tak to zkusím.

monajs
14. dub 2009

Ahoj floskula - já mám za sebou teď 3 IVF a v sobotu mám testovat.Promiň,nechce se mi tu vypisovat moje úspěchy-neúspěchy - holky je už znají.Ale mám to vypsané v albumu,tak si to přečti.pokud máš zájem.Jinak držím moc palce

zuzka11
14. dub 2009

Mony neboj, budou, já je tam cítím!!!!! Juch, juch! Tak nás zítra nenapínej, prosím!

Kotjatko - zítra držím palce na UZ! A momoně se neboj, není až tak častý, bude to OK, uvidíš!

Ivuš - tak v pátek? Super!!!! A na sedačku držím palce, až dorazí, hoď ji do galerky!

aSMEE - JSEM RÁDA ŽE SES TU UKÁZALA A ŽE SIS UŽILA PRODLOUŽENÝ VÍKEND! POČASÍ BYLO FAKT PARÁDNÍ!! sakra omlouvám se za Caps Lock, ale nemám sílu přepisovat......

monajs
14. dub 2009

Zuzi,ty opice jedna,jestli tam nebudou,tak si na tebe přijedu do Německa došlápnout a to bude mazec 🙂

zuzka11
14. dub 2009

S klidným srdcem píšu že jo, protože budou! A opice prosím nejsem 😀

ywushka
14. dub 2009

mona: snad z toho obrosvkeho mnozestvi i neco bude pouzitelneho, mam to spis o kvantite a ne o kvalite!!!Ale zatim rostou pekne,tak uvidime!!Ale v nedeli mi sestricka pri zdelovani vysledku rekla,ze at si picham puregon po 150jednotkach a dneska me doktorka rekla,ze jsem si pry mela pichat jen po 100jednotkach!!Ale pry to nevadi!!!Jinak drzim palecky pri testovani!!!

zuzka11
14. dub 2009

Holky tenhle týden bude bohatý!!!!

Ivuš v pátek, Monča zítra testík? jak se má vubec semetrika??

ywushka
14. dub 2009

zuzka: no snad bude bohaty🙂 a bude hlavne duvod se z neceho nekdy i radovat,zee?🙂

ywushka
14. dub 2009

zuzka: ale tobe uz moc nechybi do toho,aby ses dozvedela,koho to vlastne v brisku nosis,ze??Cotypujes,holcicka nebo kluk???

kotjatko
14. dub 2009

Ahoj, holky!Ted jsem dorazila domu z te kontroly.Plodove vejce se sice objevilo,ale je strasne malinkate,jenom 5 mm,a melo byt uz tak 15 mm.Doktor rekl,ze je to spatne na 99 %,v patek na dalsi ultrazvuk a krev.