Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

ywushka
11. bře 2009

Za chvilicku pujde ulice,musim se jit kukat!!!🙂
Tak snad mi ty zazracne tobolecky prijdou jeste do konce tydne🙂

asmeena
11. bře 2009

no, to by asi nebylo dobré po kilech 😖 Fuj, počkej až tě to začne pálit, jsem si ráno dala jednu tobolku, ta se asi rozpustila dříve a začalo mě pálet rameno. 😖

ywushka
11. bře 2009

jejda ty me teda fakt strasiiis🙂 pak se to budu bat jist🙂!!!
mejte se hezky,kukame uz na ulici🙂paaa a zitra sem dorazim az odpoledne,jedu do CARU

asmeena
11. bře 2009

tak ať dobře pochodíš ivuš.

zuzka11
11. bře 2009

Fotky budou zitra, ale asi jen me a maleho gyroska, vcera jsme zadnou fotku nedosali.....tak zitra rano se vyblejsknu, slibuju 😀

Jinak se zatrasla zem 😀

semetrika
12. bře 2009

ahoj holky, je mi tady s Vámi dobře. Na to pálivé pozor, bude Vás pálit i zadek 😀 😀 😀
co se týká sexu,taky jsem měla stavy, kdy jsme se milovali jen kvůli mimču, ale když vím, že to normálně nepůjde, je to o něčem jiném. Přes týden tomu moc nedáme, spíš o víkendech.
asm,ty nic neplánuj, ty se připravuj na těhotenství 🙂
přeji všem krásný den

zuzka11
12. bře 2009

Dobré ráno! Krátkodobě jsem dala do alba svůj pupík, tak pro všechny zvědavky🙂)))

jak se dneska máte? peti?????Moc na tebe myslím........

Asmee -co ty kočko, chystáš se v po do práce, jsi už tak fit??

Ivuš, Mony, Miky - jak se máte vy??

gabina79
12. bře 2009

Dobré ránko, no to je teda téma...asi se začnu červenat 😵
As, díky za info ohledně toho Kajenského pepře...ještě uvidím, jestli ho taky zkusím..teď je to asi na nic (beru HA ☹ ), takže až příští měsíc. Ale nemůžu to říct manžovi, protože on si někdy myslí, že to přeháním 😒
Moje troška do mlýny: já na sex moc nejsem, takže mi úplně stačí 1x za týden, někdy i to je moc. Takže když se nám zvýšila frekcence kvůli mimču, tak jsem byla trošku podrážděná 😉

gabina79
12. bře 2009

Zuzi, jaký pupík??? Ty jsi hrozný vychrtlík 🙂
A dnes bude fotečka mimíska?

zuzka11
12. bře 2009

vychrtlík??? 😕 To nééééé, mě to vlezlo do zadečku a stehen, nic mi už není ☹ A gyrosek nebude, jsem počítačový antitalentík a prý jsou jeho fotky moc velké....zkoušela jsem to.........

To tu probíráme věci, co, gabi? 😀

hnedoocka23
12. bře 2009

Ahoj holky..zdravím všechny..i nové... 🙂
jsem hodně unavená,spala jsem 3,5h..v hlavě se mi honí různé myšlenky a o snech raději nemluvím... 😔
v práci nuda...málo lidí..tak jsme s kámoškou seděli,kecali,brečeli a zase kecali..bylo fajn...
dneska na obídek dělám vývar a palačinky,malá si usmyslela...
příští pátek jedu na ko folíků a popřípadně IUI....

a kájenský pepř jsem si zrovna ted objednala...tak jsem zvědavá... 🙂

hnedoocka23
12. bře 2009

Zuzík bříško máš jak přistívací dráhu..ani špíček....jsi opravdu krásně štíhlá...

zuzka11
12. bře 2009

Hm, tak jsem to asi fakt špatně vyfotila 😠 Přistávací dráha to byla kdysi, teď už dávno ne.........

peti - asi jsem s tebou soucítila, dneska jsem spala tak 2h a to "bez důvodu" - je mi to všechno moc líto........jsem ráda, žes to s někým probrala, mohla si poplakat, zavzpomínat.......

asmeena
12. bře 2009

jojo, taky se připojuji, že zuzík je hubeňour, ale aby taky nebyla, když pořád sportuje a má nachozeno a nalítáno tolik kilometrů.

Zuzi: už je mi dobře, ale dám až na radu doktora v pátek jestli už jít do práce či nejít. Říkám si, že nemám kam spěchat, ale zase na druhou stranu když chodím do práce, tak mám nějaký režim. Teď jenom ležím a nejsem schopná se pomalu ani donutit najíst - zato koníkování mi jde na jedničku. 😀

Očko: ten tvůj kuřecí vývar bych si taky dala.

Sem: ty jsi mi to tak pěkně napsala, tak já se jdu připravovat na těhotenství. 😵

hnedoocka23
12. bře 2009

nejhorší bude pohřeb,to opravdu nedám...denně si popláču,jinač to nejde...vidím ho snad všude,slyším...včera jsme si pouštěli jeho písničky a vzpomínali...
když jsem jela autem včera,zrovna začla hrát písnička,kterou oba milujeme..musela jsem zastavit,přes slzy nešlo vidět na cestu...chtěla jsem to už hodit za hlavu..ale nejde to... 😔
v sobotu jdeme za těma dvěma,co přežili do nemocnice...jsou už stabilizovaní..

asmeena
12. bře 2009

Očko: ty se s tím musíš co nejdřív vyrovnat a být v pohodě, teď máš myslet na svá miminka a na společný život se svým manželem. Je to tragédie, ale uvidíš, to přebolí.

zuzka11
12. bře 2009

Já zase myslím, že si to Petka musí prožít, lepší než to v sobě tutlat.......čas pomůže, vzpomínky zůstanou, uvidíš, že za chvíli se u těch písniček jen zarazíš a se smutkem zavzpomínáš, ale pláč a ta šílená bolet už nebude.......Moc na tebe myslím. A pohřeb taky zvládneš, uvidíš!

asmeena
12. bře 2009

Zuzi: koukala jsem, že si ještě o půl noci koníkovala. Ty nemáš spaní?

hnedoocka23
12. bře 2009

musím to dostat ze sebe ven.......vše jednou přebolí.....
díky holky.. 🙂

asmeena
12. bře 2009

Zuzi: a co tvoje čtení německých knih? Jak pokračuješ ve studiu? já jsem si před dvěma dny vytáhla taky nějakou knížečku angličtiny, že se začnu zase učit, ale moc mi to do té hlavy neleze. 😒

zuzka11
12. bře 2009

Teď zrovna dělám testy z gramatiky na netu, ale třeba včera mě to s...o 😠 A musím ještě dneska, dala jsem si závazek, vyplnit minimálně jeden test a napsat úvahu 300slov.......tak nevím, mám tak to svoje panděro ještě nechávat? nebo už stáhnout a všechny jste to viděly???Jsem fakt stydloun..... 😕

asmeena
12. bře 2009

viděla jsem, ale ivuš s miky asi ještě neviděly a monajs o té ani nemluvím, protože se na nás vyprdla.

Jsi zuzi dobrá, že se tak přinutíš, já jsem strašný lenoch a nic se mi nechce. Po nevydařeném druhém IVF jsem se taky zaregistrovala na nějakých stránkách, kde se můžeš učit angličtinu. Za první dva dny jsem zvládla 3 lekce a tam jsem taky zkončila. Já se nikdy dál nedostanu. 😖

Miky: a jak u vás dopadly lázně? Co malej zvládl to?

zuzka11
12. bře 2009

Chce to stimul Asmee, pak by to šlo.....tak si dej něco jiného, třeba že si zepšíš postavičku nebo se naučíš co já vím - ubrouskovou techniku nebo malovat na sklo...ať máš dobrý pocit!

Monča na nás prdí....tuším že 17.má kontrolu???

asmeena
12. bře 2009

ubrouskovou techniku i malování na sklo ovládám, to není nic náročného a baví mě to, ale takové učení mě teda nebaví. A hlavně u takových ručních prací se jenom sedí,takže to není nic namáhavého.
Včera jsem si konečně objednala šicí stroj, tak mi má zítra přijít. Už mám vymyšlené, jak si koupím hedvábí namaluju ho a pak ho našiju na polštářky. A pak našiju pytlíčky na bylinky, abych si mohla nadělat do prádla. 😀

miky123
12. bře 2009

ahojte,

zuzik:bříško sem už skoukla,teda ,mimiš se před námi maskuje,není vidět žádná bublinka 😉

ywuš:IP jsem dostala ale musim ho skouknout až později.
Volali mi opět kvuli toho vyšetřování,chcou se mnou sestavit identikit a že mají ještě pro mně na prohlidnutí nějaké fotky ,tak mám byt připravená že mně vyzvednou.

očko:ono se to dobře mluví ,ale uvidíš všechno přebolí 😉

Muj postřeh s chili-manža má hrozně rád velmi pálivé věci,a dokáže jich taky na posezeni sníst velké množství.Máme skleník a v něm mám pro něho vždy nasazeno pár chili papriček,a pak mu to zavařuju do nálevu s medem a hrozinkama,ale i přesto je to MAZEC!!
A on snědl těchto zavařených papriček čtvrtlitrovou sklenici a (po asi 1hod. byl sex)Už nikdy více 😀 ,pálelo mě to UPLNE VVSSUUDDEE!! a i následující den 😝 😀 😀
Takže všeho moc škodí !! 😎

asmeena
12. bře 2009

no, jo miky, ale kdybych to tak naordinovala muži, třeba by se jeho sperma ve mně udrželo.

a co Davča v lázních?

miky123
12. bře 2009

Ještě o těch lázních Davča nadšený,Dr.mu předepsala týdně -5xmineral.bublin.koupel ,posilovnu,bazén add.a ještě každý den 3hod.škola a 7xdenně jídlo ,teda doufám že tak často, to pak nebude vyžadovat i doma 😨
Cesta trvala 2hod.a u nás pršelo a tam svítilo sluníčko.Večer jsme mu volali a VUBEC na nás neměl čas,že mají divadlo 😎 ,tak uvidíme jestli ho to nadšení neopustí 😉

miky123
12. bře 2009

asme:no jo ,ale ony palely i ty jeho spermie,mi to připadalo jako bych v břichu měla puštěnou ledlampu tj.ta co z ní jde ohen 😀 😀 😎

Končím policie dorazila.

asmeena
12. bře 2009

tak ať ti to na policii dobře dopadne, ještě, že si pro tebe přijeli a nemusíš se ty sama někam štrachat. 😉

ywushka
12. bře 2009

Ahojky holky,tak mam vysoky prolaktin,nemuzu zait dalsi cyklus,protoze by z toho pak zase nic nebylo jak pri prvnim cyklu,takze jsem dnes dostala ne mesic antikoncepc,jsem z toho docela nestatstna,al co nadelame!!Preju krasny den