Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

zuzka11
9. čer 2009

Ivu tak koukám , že šampionek už má 2cm! Gratulace!!!!! 😉

ywushka
9. čer 2009

no to uz je veeeeeelky obr🙂!!! Asi budu odpocivat,pred chvili jsem snidala!!! Tak uvidime!!🙂

monajs
9. čer 2009

Ivi,ten je ale véélký 😀 Hlavně že je ti trochu líp 🙂

ywushka
9. čer 2009

no snad uvidime...!!🙂 Vrati se mi manzel🙂,tak mi snad zvedne naladu...!!Sice az v noci,ale uz budu spat vedle nej🙂

monajs
9. čer 2009

No další dobrá zpráva 😀 Manžílek Tě bude opatrovat 😀

hnedoocka23
9. čer 2009

ahoj holky 🙂 před chvílí jsem vstala...
Monajsku:mikádko máš lepší jak dlouhé,ted jsi taková roštanda 😵 a píchání injekcí mi jde..vůbec to nebolí,je to rychovka a navíc nejde ani nic vidět,že bych měla břicho rozpíchané..
Ivi:krásná fotečka..at roste jak z vody.. 🙂
Zu:díky,jojo,zítra je den D 🙂

zuzka11
9. čer 2009

Peti v kolik to chodis spat ze vydrzis tak slouho spinkat? 😕 To ja vstanu, ale dopoledne me to bere 😀

hnedoocka23
9. čer 2009

no Zuzu,když jsem nebrala hormony,chodila jsem spát kolem 22,30 a vstávala o půl9..ted jk píchám,chodím spát kolem půlnoci i později,prostě nezaberu a vstávám v 10,30...

zuzka11
9. čer 2009

takhle na tebe teda pusobi? na me nepusobily vubec, a naopak znam holky, ktere po nich porad spaly........je to holt ruzne, dulezite je, ze mas tu moznost, se poradne vyspat!!!!

tak doubrou chut k snidani 😉

hnedoocka23
9. čer 2009

jojo,tak to působí..ale chutě nemám,což u fostimonu jsem měla žravou jak blázen..ale taky to bylo období Vánoc... 😉
už jsem papkala,dva královské chlebíčky s žervé...tím pádem obědvám až kolem 15-16hod 😀

monajs
9. čer 2009

Jéjda,chlebíčky bych si dala 😀
Já si jdu uvařit rýži a mám masíčko na zelenině a pak šupajdá plavat.Než se mi dostaví MS.Včera bolesti jako prase a dnes nic.Jsem z toho jelen.Myslela jsem,že jak vstanu tak dáme vložečku,nalepíme první náplasti a NIC. Tak jdu plavat.
Jo byl tu za mnou doma manža,utekl naskok z práce,tak jsem ho chtěla ještě znásilnit. 😀 Ale asi blbě,protože se strašně bránil a měl záchvaty smíchu - nechápu to 🙂

zuzka11
9. čer 2009

jej Mny, to se nám taky stane, romantika a pak se smějeme a smějeme...ale pak to většinou dáme 😀 Užij si plavčo, já zkusím dneska prochajdu, ale mám fakt pořád línou a mlsnou.......a línou jako opravdu na nicnedělání 😖

hnedoocka23
9. čer 2009

holky mějte se,jdu něco dělat 🙂 večer pápá

monajs
9. čer 2009

Ale já se fakt snažila.Když chtěl utéct,tak jsem i zamčela..... ale je fakt,že ve sklepě,kde jsou na stopě v rohu pavouci 😝 ale já bych se překonala,no jéjé.Ten by čuměl... 😀 😀

zuzka11
9. čer 2009

😀 Hon na manžela 😉

miky123
9. čer 2009

Ahoj holčiny,
Musím jen v rychlosti,když jsem tady byla posledně tak sem manžovi na počítači COSI pry pocvakala a ted se stale na displeji zobrazuje ,že jedu bez antivirové ochrany,tak musi nonbuk na nové nainstalování ☹ Takže jedu bez ochrany 😀 😉
Byla jsem u toho imunologa-alergologa (a že to bylo po -známosti,tak nemusím ani do Prahy ,Brna.Už mám po vyšetřeních a od včerejška užívám Prednison(čí jak se to jmenuje)1-0-a pulku,prevenzym2-0-2 a ještě něco na K(ale to mi vypadlo z hlavy ten název)
Jinak Lukin usnul ,tak musím jít vyžehlit 4 hnusné koše s prádlem 😠 😎
Aš bude počítač opraveny tak se ozvu,už mam krk vytahany ze stalého dívání do okna ,jestli nejede manža ,to bych měla KAPKY že sem na počítači bez té ochrany 😀

monajs
9. čer 2009

Miky,ahóóój 🙂
Tak teda bez ochrany,no fuj,že se nestydíš 😀 😀 😀

jj,prednison mám ráno 1 a večer anopyrin

hnedoocka23
9. čer 2009

holky..ty jo mám nervy..s ničím se netahám..a bolesti mám jak při ovulce,tak ted nevím..i výtok k tomu napovídá..snad to bude vše v pořádku..slyšeli jste třeba,že když přišel někdo na kontrolu,že měl předčasnou ovulku,tím pádem to bylo promarněné a k žádnému odběru nedošlo?Mám fakt strach.. ☹

hnedoocka23
9. čer 2009

zase si říkám,že si píchám teprve 5den..tak nevím,no...třeba mi vůbec nesedí ten dlouhý protokol.. 😝

monajs
9. čer 2009

Peti,neboj,mělo by to být v poho.Však jdeš na kontrolní UTZ a oni ti buď uberou,nebo přidají jednotky na píchání.

Jinak hlásím MS. 😠 Sakra,fakt jsem ho měla znásilnit.Už je to zase v pr.... 😠
Tak už mám na prdelce 4 náplasti a za 10 dní kontrolní UTZ 😀

hnedoocka23
9. čer 2009

No,snad to bude v poho..aby mi to ještě nestopli..

asmeena
9. čer 2009

Holky vy jste teda ukecané, to mi dalo pěkně zabrat to dočítání.

Mony: teda hon na manžela, to musela být sranda, ale koukám, že se nenechal.
Miky: tak to máš super, že to vyšetření máš už za sebou. A byl tam s tebou i manžel? A to ti hned řekli výsledky? To já budu vědět výsledky až za měsíc. A na prednison jsem se ptala na začátku roku Jaroše a ten mi hned rázně řekl, že v žádném případě mě nebude dopovat kortikoidama. Ale jak tak koukám, tak skoro všechny ženské teď ten prednison berou.

monajs
9. čer 2009

Ahojky Ass 😀

No manža se nenechal.A teď mi s vážnou tváří řekl,že večer na "to" vlítnem, že k zubaři nejdu 😲 😉 Tak jsem ho praštila knížkou 🙂 sviňa jedna nedobrá.To mi dělá schválně. 🙂

ywushka
9. čer 2009

ocka: nebooooj🙂!!! Na stopnuti je brzo!! Me puregon zastavili asi 9.den aplikace!!!

mona: tyyyyy jo🙂vrazda manzela v primem prenosu🙂

asmeena
9. čer 2009

mony: to si piš, že ti to udělal schválně. Beztak nemá na sex chuť a teď už jenom provokuje, když ví, že to už nepůjde, ale překvapila by jsi ho kdyby jsi i tak řekla, že do toho jdeš. 😀

ywushka
9. čer 2009

ocko: nasla jsem ti v albicku tu peknou pisnicku od dary a ted ji posloucham porad dokola!!! jejda to je kraaaaasne!!!

hnedoocka23
9. čer 2009

je krásná...pro andílky....

monajs
9. čer 2009

Holky,já se loučím.Jsem dnes nějaká hotová.Jdu ležet k tv na naši novou sedačku.Ať je trošku zajedeme.
pa zítra

ywushka
9. čer 2009

🙂 tak to bez🙂 pa

asmeena
9. čer 2009

monajs hoď do albíčka foto sedačky, já mám ve svém novou ložnici