Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

buresinka
3. říj 2008

Ahoj holky, doufám, že tu podobné téma není.

Spadl na mě dnes nějaký splín. Mám za sebou 7xKET a 2 inseminace a to všechno s dárcem. No a ani jednou se mi zatím nepodařilo otěhotnět. Nejvíce mě štve, že jsem si myslela, že to s dárcem půjde hladce a prostě to nejde, i když jsem zdravá a neměl by být problém otěhotnět. Do centra chodím už od listopadu 2005 a je toho na mě už hodně. Sice jsem si našla hodně aktivit, skoro nejsem doma, ale prostě dítě to nenahradí.

Nyní čekám na MS a mám rozepsán stimulační protokol na 2. IVF. A najednou mě přepadají myšlenky, jestli to má vůbec cenu, jestli se to někdy povede. Vím, že bych měla myslet pozitivně, ale nějak to nejde. Možná to způsobuje i to, že začíná ztrácet nervy manžel. Zrovna ve středu jsme se nepohodli, protože má pocit, že to stojí akorát spoustu peněz a efekt žádný. Prostě začal řešit, že jsem ještě ani jednou nebyla těhotná a jak je možné, že se to někomu podaří na první nebo druhý pokus.

Máte některá podobné pocity a jak to zvládáte?

monajs
18. čer 2009

Ivuš-Šampionek je véliký fešák 😀
Peti-tak gratuluju k prďoškům 😀
Zítra jedu na kontrolní UTZ,tak snad mi ta potvora sliznice roste 😠

zuzka11
18. čer 2009

Mony jasne ze roste, ted je plodne obdobi!!!!! 😉

Ivi - krasavec 😀

Jdu spinkat, zitra cus!

ywushka
19. čer 2009

Ja vim,krasavec je po me 😀

preju hezky den a spoustu slunicka🙂
ja dneska jedu vyrizovat nejaky prukaz s manzelem na slovensko co potrbuje a ja musim jit jeste pro potvrzeni od lekare do prace!🙂 takze zase zaneprazdneny cely den!

hnedoocka23
19. čer 2009

ahoj holky,hezký den,ikdyž upršený...ale co...krásně jsem se vyspala 🙂 dneska odpo jdu s čikem a bráchou na zahradu,zalít tatkovi ty kytky a chvíli tam pobudem,snad se počasí umoudří 😉 jinač dneska zčínám brát utrogestan 6tabl.denně 😒 vždycky jsem z něj mimo a dost unavená..

hnedoocka23
19. čer 2009

holky díky moc...já polehávat moc nechci,dělám to co předtím,kromě práce a tahání věcí..bu to vyjde,nebo ne a ležením tomu nepomůžu.. 🙂 takže procházky a čajíčkovaní u známých mi blížit nemůže
Ivi:šampionek je krásný...pěkně roste,to není možné..vše tak rychle utíká 🙂

zuzka11
19. čer 2009

Dobre ranko!

ja uz jsem po VELKEM nakupuj, opravdu obr a ted me ceka jen peceni a pripravy vseho mozneho....jinak rano bylo taky uprsene, ale ted se klube neco podobneho slunicku 😉

Peti - jasne ze nemusis lezet! Hlavne at je hlava v pohode.......to pomuze nejvic....a je to nejtezsi.......

hnedoocka23
19. čer 2009

jojo Zuzi já vím...
takže ty už si dneska od rána na nákupech?očekáváš rodiče,že??co dobrého budeš péct 🙂 cheescake bude?

zuzka11
19. čer 2009

Ocekavam tchanovce.......cheescake vyjimecne nebude.....budou jine namky 😉 😀 Holky ze snazilek ze zahr.mi poslali par tipu na ruzne slane veci, tak bude to a pak minirizecky s dipem.......na chees jsem hodila bobek, protoze P.babicka nam posila jeji nejuzasnejsi strudl, takze by se stejne jedl ten.......

hnedoocka23
19. čer 2009

tak to budete mít teda hostinu..samé mnamky na stole,závidím... 🙂 kdyžtak pak hod nějaký receptík do IP..budu ráda..
já mám dneska kaši+sm.žampiony... 😀 😀
aaaaaaaaá,dere se nám tady sluníčko,což je fajn 🙂 holky,prozatím pápá

zuzka11
19. čer 2009

Peti uzij si den, zampiony budou taky supeeeer....btw.mam je v lednicce ze bys me inspirovala na obed? 😉

hnedoocka23
19. čer 2009

žampiony byli mnamka 🙂 byla jsem na zahradě zalít ty kytky..já jsem přišla suchá a čiko mokrý,tak měl nervy..ted leží v mém županu a třepe se pod ním 😀 bylo fajn,ikdyž pršelo...
docela se dneska nudím,asi zajdu k někomu na pokec.

ywushka
19. čer 2009

ocka: ja jsem utros nepolykala,ale zasadne zavadela,kdyz jsem ho mela 6 tablet za den!!! Ted mam dufaston a ten se jen polyka!!! Tobe to za chvilicku taky bude pekne utikat!!!🙂 No jo snad uz bude v poradku

hnedoocka23
19. čer 2009

asi jsem to špatně napsala,já ho zavádím...

ywushka
19. čer 2009

preju hezky vecer!! Ja uz odpocivam v posteli,jeste cekam az prijde manzel ze stavby! Porad me dneska neco tlaci v brichu,jen kdyz lezim nic necitim,dr.rikal ze takove tlaky a tahy jsou normalni,takze to nebudu resit,jen jedina pokud by to nepreslo do zitrkja!!
Preju dobrou nocku

hnedoocka23
19. čer 2009

tohle mamka měla celé těhu Ivi,tak se neboj..běž odpočívat...pá,hezký večer 🙂

hnedoocka23
19. čer 2009

přeji taky hezký večer,dobrou noc 🙂

monajs
19. čer 2009

Ahoj holky,
tak v úterý další kontrola,páč sliznice je pořád dost nízká - 7,2.Chjo 😖 😠
A pokud poroste a zmrzlíci řežijí rozmrazení tak v pátek den D.
Ráno chcu jít na hřiby,teda jestli mě švagr vezme sebou.
Zatím pa,jdu si dát sklenku vína a věnovat se manžílkovi 😀

Zuzi,nějaké rady a tipy na růst sliznice? Jsem 11 DC. 😅 😕

ywushka
20. čer 2009

mona: kontryhelovy caj,me vzdycky pomohl!!🙂

venku porad prsi,ale i tak preju hezky den

hnedoocka23
20. čer 2009

ahoj holky,venku je tak všelijak...tak dneska to vidíme na obídek někde a pak na cinestar... 😉 at ten den rychle uteče.. 🙂

Mony:souhlasím s Ivčou,kontryhel je dobrý..ale nevím zda nějak moc pomůže,jsi už 11dc a to se pije od 1DC 😉 ale zkusit můžeš 🙂

monajs
20. čer 2009

Dobré ránko,

Ivuš díky.Já si ho chtěla koupit v lékárně a plácla jsem že to chci na růst sliznice a dostala jsem kázání,že to na to není,prý je to na křeče při MS.Pak na mě hleděli všichni jako na nějaké tele,tak jsem si ho nekoupila 🙂

hnedoocka23
20. čer 2009

a nic jiného ti nedoporučili?

hnedoocka23
20. čer 2009

a ty nedostáváš injekce agolutinu???já jsem dostala 5 injekcí a sliznice byla připravená 😉

monajs
20. čer 2009

Ahoj,
beru náplasti Estrahexal - 4 náplasti každé 4 dny.Pak Estrofem+prednis+anop.+listovku.
Ale mě to vžydcky nějak blbě roste 😠 Nějak se jí mrše nechce-je líná jako prase 😠

hnedoocka23
20. čer 2009

ahoj,tak kino jsme zrušili,byli jsme se najíst a pak zajeli na akci ke Globusu,byl tam Martinák,Zounar,Michal David,atd..bylo fajn 🙂 ...všude se grilovalo(soutěžili),tak to tam vonělo naštěstí jsme byli najezení 😝 .....ted polehávám,protože jsem zase unavená...pak se chceme dívat na dvd komedii no a večer jedeme k ségře...
hádejte,co dneska dělm na večeři tousty(už se těším)mnamka ..

hnedoocka23
20. čer 2009

Zu: a tchánovce tam máš na vkend jenom nebo dýl?vaříš,vaříš??
Mony:tak to toho bereš hodně teda,at je na příští ko větší a připravená na KET...

ywushka
20. čer 2009

mona: to je teda zasobicka leku🙂!!! Ja uz nevim co jineho bych ti doporucila,ja jsem mela i ten kajensky pepr,ale to je spise na prokrveni!!!

ocka: taky bych si nekam zasla,ale manzel cele dopoledne neco delal s tatkou a ted jsme si sedli a jedli ten vyborny dort co jsem udelala-se musim pochvalit ten se mi fakticky povedl!🙂 A jak jednoduche-piskoty, zakysana smetana,tvaroh,jahody a trocha malin🙂,tatka ma rad ovocne,tak jsem dneska delala neco jednoducheho🙂

hnedoocka23
20. čer 2009

malakov mám Zuzi taky ráda..ovocné dorty to je moje.. 🙂

ywushka
20. čer 2009

Jdu zalehnout do hajan,uz jsem v pyzame 😀 tak preju hezky vecer a dobrou noc🙂

hnedoocka23
20. čer 2009

doboru Ivi,já jdu udělat tousty a pak k telce.. 🙂

ywushka
21. čer 2009

krasne dobre ranko🙂 my delame chlebicky,tatka ma narozky zitra🙂,dort uz je temr fuc🙂 tak at maji ostatni co odpoledne jist🙂!! Ja nesnesu vuni salamu,tak ja jsem je jen natirala pomazankou a mamka musi udelat ten zbytek!🙂 Preju prijemny den